Skoči na vsebino

Avto Elite d.o.o.

* * * * * 8 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
369 odgovorov v temi
x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 217
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

Spremljam že na FB in sem bil po videnem prepričan, da ste nov pooblaščenec, pa vidim, da ne. Zdaj me pa res zanima, kaj v resnici zajema dejstvo, da je nekdo pooblaščen. Do zdaj sem pač mislil, da prodajo novih vozil in servis, pa vidim, da lahko prodaja nova vozila, opremo, dodatke in uporablja logotipe znamke očitno vsako podjetje. Kako je s tem?

Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 419
  • Avtomobil: star

Moj logotip ni isti. Je podoben ampak ni isti;)
Če je ravno ni zabavno...
Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 217
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

To sem opazil :ok2 ampak besedico "BMW", slike vozil, kjer je vidna značka, ipd., to pa uporabljaš... Najbrž rabiš dovoljenje za to s strani tovarne oz. njenih predstavnikov?

Urejal x-driver, 16.10.2018, 21:58.

Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik

Jaz ga ne smem uporabljat ker lahko dobim tozbo. Drugace pa zakomplicira razlaga kdo kaj itd... uglavnem je potrebno veliko veliko veliko € itd

Ne more pa vsak ki ima 5 min imet bmw servisa...
Prikaži več možnosti
    • x-driver je všeč

Sorgo
Sorgo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 465
  • Avtomobil: R6 topless

Spremljam že cel čas na FB, ko se objavljajo mrvice oz. so se :)

Veliko sreče in uspešen zagon salona. Sem od piknika dalje čakal kdaj bo in je bilo kar hitro :ok

Še 1x srečno in gas naprej!

Prikaži več možnosti
    • etore je všeč

baucek
baucek

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 598
  • Avtomobil: K 1200 RS

Želim ti veliko strank in dela!
Prikaži več možnosti
    • etore je všeč

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 024
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Čestitke za nov posel, upam da ti uspe. :ok Všeč mi je tudi celosten pristop h stvari. :ok

A PS avte imaš možnost potem vpogledati v celotni evropski bazi?
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

krt
krt

Alias Cavazza

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 324
  • Avtomobil: e61, r55

Super, bravo za jajca!
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • etore je všeč

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 987
  • Avtomobil: new age e39

No to pa ni hec ce si sam v tem. Si se kaj z mehanikom Primožem zmenil? Srečno!!
Boobs is back!
Prikaži več možnosti
    • etore je všeč

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 259
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

Po opisu in slikah sodeč dober zastavljeno, če bo prijaznost in volja do strank jih tudi zadržat ne samo ogulit (kot nekateri pooblaščenci), potem ni hudič da ti ne bi uspelo. Seveda mora biti tudi kvaliteta temu primerna, tako da se zagotovo v bodoče kaj oglasim oz. sva v navezi kar se tiče ali vozil ali materiala in tudi lifestyle programa. :ok

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti
    • etore je všeč

dragan klep
dragan klep

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 182
  • Avtomobil: E39 528iA, E65 745iA

Želim veliko uspeha, takih zadev pri nas manjka...

lp

D. :)

Prikaži več možnosti
    • etore je všeč

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 972
  • Avtomobil: prdalica

Jaz peljem avto tudi v Muenchen na servis in mi lokacija ni pomembna če dobim samo eno zagotovilo česar do danes nisem dobil ne pri prijateljih mehanikih in "baje vrhunskih" popoldanicih ali pa pooblaščencih:

DA pri odkrivanju napake NE plačam druge nepotrebne menjane dele in ure katere so porabili za odkrivanje le te. 

Ker enostavno za nesposobnost in neznanje popravil zato ne mislim plačati. Na koncu ti menjajo za 500EUR robe  vzrok pa za 2 EUR varovalka ali pa precvikan kabel.  PIKA.

Urejal mihaing, 17.10.2018, 07:12.

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti
    • bpavsic, bmwziga, etore in 2 ostalim je všeč

BISSON
BISSON

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 167
  • Avtomobil: BMW Xdrive

Potem ste neke vrste Avtoval, ki tudi ni pooblaščenec? Ampak nekaj v stilu "prodajalec BMW vozil"?

To,da ni pooblaščenec pa nisem vedel,pri njih servisiram motor in kar nekaj avtov?

etore,odlično zastavljeno, veliko uspeha!

Slovenija, zgodba o uspehu,
   pa toliko reklamacij ...

Prikaži več možnosti
    • etore je všeč

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik

Spremljam že cel čas na FB, ko se objavljajo mrvice oz. so se :)

Veliko sreče in uspešen zagon salona. Sem od piknika dalje čakal kdaj bo in je bilo kar hitro :ok

Še 1x srečno in gas naprej!

Hvala. ja res je na fb na privat profilu smo spuscali drobtinice da so ljudje vedeli da se nekaj dogaja ampak dokler nisem mel internetne strani, tabel, zastav, izdelkov delavnice itd za pokazat enostavno si nisem upal odpret profila ker bi me kdo prašal po zdravju kaj oglašujem. Servis/salon ali gradbišče... No sedaj je prišel čas ko smo lahko bolj odprti in objavljamo kaj več kot drobtinice so pa določene finese še za uredit ampak urejamo tudi to dnevno...

kar se pa tiče hitrosti sem zaradi birokratskih stvari in cele te mašinerije moral prestaviti odprtje 2x. najprej je bilo planirano za 1. september potem za 1. oktober no potem je ratal 8. oktober... Prej kot dobiš vsa dovoljenja vse priklope mislim da se uredi vso birokracijo to traja 100 let... voda, elektrika, telekom, ekologija, dovoljenja itd itd tega je res veliko. sedaj bi rabil dopust hehe:) 

Čestitke za nov posel, upam da ti uspe. :ok Všeč mi je tudi celosten pristop h stvari. :ok

A PS avte imaš možnost potem vpogledati v celotni evropski bazi?

Ne ker to bi rabil poseben program kateri je dostopen samo pooblščencem… Pač kljub vsemu imam vpogled v določene stvari zaklenjen

No to pa ni hec ce si sam v tem. Si se kaj z mehanikom Primožem zmenil? Srečno!!

Ne ni ne... kar velik zalogaj in ja večkrat se moram prašat v kaj sem se spustil... pa mi gre na smeh ker komaj čakamo akcijo in smo vsi naspidirani za delat. Ne primož ne pride k meni...

Prikaži več možnosti

bmwziga
bmwziga

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 175
  • Avtomobil: 320dA

tudi iz moje strani čestitke ter veliko zadovoljnih strank :ok

BMW.....ko razvada,postane navada
Prikaži več možnosti
    • etore je všeč

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik

Jaz peljem avto tudi v Muenchen na servis in mi lokacija ni pomembna če dobim samo eno zagotovilo česar do danes nisem dobil ne pri prijateljih mehanikih in "baje vrhunskih" popoldanicih ali pa pooblaščencih:

DA pri odkrivanju napake NE plačam druge nepotrebne menjane dele in ure katere so porabili za odkrivanje le te. 

Ker enostavno za nesposobnost in neznanje popravil zato ne mislim plačati. Na koncu ti menjajo za 500EUR robe  vzrok pa za 2 EUR varovalka ali pa precvikan kabel.  PIKA.

Ja se popolnoma strinjam in dejansko nebi smel plačat za to kar je mehanik "ugibal" kaj bi lahko bilo itd... Načeloma tega pri meni nebi smelo biti in bomo delali vse na temu da tega ni. Do tega pridemo tako da imamo strokovno osebje z izkušnjami ki vedo takoj kam se približno usmerit in delat na tem ter imet dober SW in tehnično pomoč... računa se pa po normativih... Ampak če je normativ 2h se plača 2h tudi če je mehanik porabil 10h ali pa 1h. Ampak pri diagnozi je ponavadi tako da gre serviser v minus:) 

Prikaži več možnosti

andy
andy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 742
  • Avtomobil: 4X4 (dvogrba - delux )

Bravo!!! Izjemen dosežek, deluje zelo profesionalno, veliko sreče oz. poslovnih uspehov ti/vam želim :ok

Luka, Luka, Luka!!!!!

Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 972
  • Avtomobil: prdalica

Nabavi še eno kripo za brezplačno nadomestno vozilo in si moj serviser do konca mojih dni.

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti

kroskris
kroskris

sLow Rider

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 582
  • Avtomobil: Blue Unicorn

Sreča se drži pogumnih!

Samo gasa naprej! :ok

- Več kot nekdo naredi in prispeva, lažje je drugemu da najde napako in ga kritizira. Kateri si ti?

- Imaš problem z našo vozniško kulturo? Potem pa se v prometu obnašaj tako, kot želiš da bi se drugi obnašali do tebe.

Prikaži več možnosti

anita_a
anita_a
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 978
  • Avtomobil: alpsko mleko, roces x35

Aaam, Avtoval je neke vrste pooblaščeni prodajalec BMW vozil (so uradni prodajalec in serviser BMW vozil in motorjev). Torej imajo vso BMW-jeve naprave in vpoglede ... Naj me kdo popravi, če sem se zmotila.  :eek  :laugh

Prikaži več možnosti