Skoči na vsebino

Avto Elite d.o.o.

* * * * * 7 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
336 odgovorov v temi
zigi
zigi

BMW Zasavje Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 842
  • Avtomobil: 535 PS

Ufff, sam si šel v to :eek ... Vsa čast za jajca, projekt je res hud, sem prepričan da ti bo uspelo ... Ko bom kaj v vaših koncih se oglasim pogledat. :ok

Aaam, Avtoval je neke vrste pooblaščeni prodajalec BMW vozil (so uradni prodajalec in serviser BMW vozil in motorjev). Torej imajo vso BMW-jeve naprave in vpoglede ... Naj me kdo popravi, če sem se zmotila.  :eek  :laugh

Anitka, ti si napisala da ni pooblaščenec, v postu, ki ga je @bisson citiral. ;)

BMW e30, e36, e46, e90LCI xDrive ... :mznak ... BMW FOREVER ... :cool

Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 264
  • Avtomobil: star

Nabavi še eno kripo za brezplačno nadomestno vozilo in si moj serviser do konca mojih dni.

Potem ti lahko ponudim mojo e53 30d z 380kkm oz e46 330ci z 260kkm :) :) :)

hec;) tukaj ni važno kaj in kdo ima itd... Nadomesti avti so namenjeni vsem PIKA. Če bom pa imel oba tisti trenutek zasedena bom pač sproti reševal nekako... improvizacija:)

Kar se tiče nadomestnih vozil mi je cilj v naslednjem letu nabavit dva i3 z ta novimi baterijami za nadomestno vozilo... Ni goriva, ni cestne takse, ni servisev novo moderno vozilo z novo tehnologijo zanimiv za stranke zanimiv za reklamo tko da upam da bomo tako dobro delali da bom imel potrebo po tem...

Če je ravno ni zabavno...
Prikaži več možnosti
    • zigi, BMW Deutschland, mihaing in 2 ostalim je všeč

zigi
zigi

BMW Zasavje Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 842
  • Avtomobil: 535 PS

Kot pa gledam na BMW Slovenija so še vedno v uradni bazi. Anita, antia ... :laugh

BMW e30, e36, e46, e90LCI xDrive ... :mznak ... BMW FOREVER ... :cool

Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik

Ufff, sam si šel v to :eek ... Vsa čast za jajca, projekt je res hud, sem prepričan da ti bo uspelo ... Ko bom kaj v vaših koncih se oglasim pogledat. :ok

Anitka, ti si napisala da ni pooblaščenec, v postu, ki ga je @bisson citiral. ;)

Tako je sam ja. Ok družina in bližnji so mi veliko pomagali. Vabljen. Ja o uspehu ne dvomim namreč če nekdo nekaj dela z veseljem, z željo, voljo, da je korekten in dosleden potem rezultat enostavno ne more izostat. Se pa zavedam da to ni šprint na 60 100 200 ali 400m ampak maraton in bom najverjetneje moral 6M ali 1 leto res trdo delat in mogoče še zalagat firmo da naredimo preboj potem bo pa zmaga... Ker mislim da vozil je dovolj. Tako za bližnji pooblaščen servis kot zame... Oni naj delajo svoje jaz bom svoje... Na meni je da se ne oziram kaj delajo drugi ampak sledim svoji filozofiji da delam korektno in se trudim maximalno da so stranke zadovoljne 110% in če to naredim potem vem da sem dal oz da je dalo podjetje vse od sebe... Sem se pa odločil da pooblaščencev ne bom komentiral niti v slabo niti v dobro... Ker opravljanja ne maram in tega ne bom delal nebi pa želel da kdo drug dela to meni... Vsak naj dela zase.

Prikaži več možnosti
    • BMW Deutschland, Sorgo, Gr3g4 in 4 ostalim je všeč

rockson
rockson

zaplankan trmast bogaboječ™

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 860
  • Avtomobil: FWD, RWD, AWD

Bravo! Tole pa je PROJEKT za enega, kapo dol. Zastavil si pravilno in profesionalno - želim ti, da ti vizija uspe in se ti stranke redno vračajo z novimi strankami. Dober glas je najboljša in najcenejša reklama.

Srečno! :ok

I love fast cars... and to go too fast in them. :ok2
Prikaži več možnosti
    • bpavsic in SILVEKK uporabnikom je všeč to sporočilo

anita_a
anita_a
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 939
  • Avtomobil: alpsko mleko, roces x35

Sorry, še malo smetim ... Avtoval je pooblaščeni prodajalec, vsaj tako so mi povedali. Ne vem pa točno, kakšna točno je klasifikacija oz. kaj je denimo A-COSMOS. Se opravičujem vsem prizadetim, če sem narobe napisala. 

Prikaži več možnosti

ily
ily

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 104
  • Avtomobil: e91

čestitam in srečno!

naslednji servis pridem do vas :)

Prikaži več možnosti

rockson
rockson

• Uporabnik

Bravo! Tole pa je PROJEKT za enega, kapo dol. Zastavil si pravilno in profesionalno - želim ti, da ti vizija uspe in se ti stranke redno vračajo z novimi strankami. Dober glas je najboljša in najcenejša reklama.

Srečno! :ok

Še predlog - ne vem sicer kako imajo to urejeno. Dogovor z ALD, da vas dodajo na seznam pooblaščenih serviserjev za BMW. Tako dobite tudi stranke, ki imajo avte v poslovnem najemu.

Ne vem pa, ali se je treba to dogovarjat s ponudniki leasinga ali oni samo poberejo seznam od uvoznika. Morda kdo drug ve.

Prikaži več možnosti
    • LEO37 je všeč

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik

Torej novih vozil katera imajo BSI paket ne morem delat. Zaradi tega ker ko nek pooblaščenec naredi BSI mu BMW temu pooblaščencu ta servis plača... Enako velja za garancije. Torej na primorskem je potrebno it za BSI ali garancijo na pooblaščen servis ali na Avto Aktiv v Kopru ali na A-Cosmos v NG. V tem primeru večina novih avtov katera so na leasing odpade ker imajo BSI. Lahko pa pridejo k meni recimo na menjavo oz uradno servis zavor ker zavore niso vključena v BSI paket. To pa lahko naredimo. na kratko vse kar je samoplačniško lahko naredimo na tako na novih kot na starih vozil če ravno nimajo 50 let+ ker pač nimamo izkušenj;)

Vsem se še 1x lepo zahvaljujem za čestitke, lepe želje, pohvale itd, vam bi pritisnil všečke ampak sem jih že dovolj za danes tako pravi forum:)  

Prikaži več možnosti
    • MG in Mat xxl uporabnikom je všeč to sporočilo

rockson
rockson

• Uporabnik

Torej novih vozil katera imajo BSI paket ne morem delat. Zaradi tega ker ko nek pooblaščenec naredi BSI mu BMW temu pooblaščencu ta servis plača... Enako velja za garancije. Torej na primorskem je potrebno it za BSI ali garancijo na pooblaščen servis ali na Avto Aktiv v Kopru ali na A-Cosmos v NG. V tem primeru večina novih avtov katera so na leasing odpade ker imajo BSI. Lahko pa pridejo k meni recimo na menjavo oz uradno servis zavor ker zavore niso vključena v BSI paket. To pa lahko naredimo. na kratko vse kar je samoplačniško lahko naredimo na tako na novih kot na starih vozil če ravno nimajo 50 let+ ker pač nimamo izkušenj;)

Vsem se še 1x lepo zahvaljujem za čestitke, lepe želje, pohvale itd, vam bi pritisnil všečke ampak sem jih že dovolj za danes tako pravi forum:)  

JBG, ne poznam BSI ipd kratic :laugh

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 886
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

JBG, ne poznam BSI ipd kratic :laugh

BSI ni kartica ;) joke  ...je omejeno na 100.000 km ali 5 let kar prej presežeš/pokuriš; ali prevožene km ali pa je avto star recimo 5 let in 1 mesec. :) Dejansko imaš recimo temu krite 4 servise glede na to da računalnik verjetno pokaže servis na 25-30 kkm, vključuje olje, filtre vse ostalo je že plačljivo (zavore,...).

@etore: imsš kje dostopen podatek kaj se vse naredi pod BSI v odvisnosti od prevoženih km (do 100.000 km)?  

Urejal Taucher, 17.10.2018, 12:23.

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti
    • rockson je všeč

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik

BSI pomeni BMW Service Inclusive

BRI pomeni BMW Repair Inclusive

Gar je pač garancija.

BSI vključuje kot je bilo napisano menjavo motornega olja, menjav filtra olja, menjav filtra klime, menjava filtra zraka menjava filtra goriva, menjavo zavorne tekočine in kontrolo vozila...

BSI velja 100000km ali 5 let. kar prej doseže. 100001km ni več veljavno. 5 let in 1 dan ni več veljavno. Na servis lahko prideš šele ko se ti pokaže rumena ali rdeča lučka za potreben servis... če prideš 3000km po servisnem intervalu znajo biti problemi pri potencialni garanciji. BSI ne vključuje nič v zvezi z zavorami, brisalci, gumami, baterije v ključu itd...

na grobo je to tako da ti pripada v teoriji

na 30000km menjava motornega olja in filtra klime

na 60000km menjava motornega olja, filtra klime, filtra zraka in filtra goriva

na 90000km menjava motornega olja in filtra klime

po 4 letih starosti menjava zavorne tekočine in kontrola vozila...

načeloma je to to...

Prikaži več možnosti
    • rockson je všeč

rockson
rockson

• Uporabnik

BSI ni kartica ;) joke  ...je omejeno na 100.000 km ali 5 let kar prej presežeš/pokuriš; ali prevožene km ali pa je avto star recimo 5 let in 1 mesec. :) Dejansko imaš recimo temu krite 4 servise glede na to da računalnik verjetno pokaže servis na 25-30 kkm, vključuje olje, filtre vse ostalo je že plačljivo (zavore,...).

@etore: imsš kje dostopen podatek kaj se vse naredi pod BSI v odvisnosti od prevoženih km (do 100.000 km)?  

Se mi je zdelo, da je to nekaj v zvezi z vključenim vzdrževanjem. Hvala za razlago :ok

Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 773
  • Avtomobil: prdalica

Okey potrjeno potem če imam še đabe nadomestni avto. Okoli 14 ali 15.11 ker je avto do takrat pri kleparju in ličarju ti pripeljem moj winterwagen na malo večji servis ker je zjahano že kar nekaj delov. P.S. avto ima 600k km  :-D  pa ga ne dam za noben denar od bajte.

Ti pišem teden dni prej na P.S.  :ok  :ok  :ok

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 886
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

BSI pomeni BMW Service Inclusive

BRI pomeni BMW Repair Inclusive

Gar je pač garancija.

BSI vključuje kot je bilo napisano menjavo motornega olja, menjav filtra olja, menjav filtra klime, menjava filtra zraka menjava filtra goriva, menjavo zavorne tekočine in kontrolo vozila...

BSI velja 100000km ali 5 let. kar prej doseže. 100001km ni več veljavno. 5 let in 1 dan ni več veljavno. Na servis lahko prideš šele ko se ti pokaže rumena ali rdeča lučka za potreben servis... če prideš 3000km po servisnem intervalu znajo biti problemi pri potencialni garanciji. BSI ne vključuje nič v zvezi z zavorami, brisalci, gumami, baterije v ključu itd...

na grobo je to tako da ti pripada v teoriji

na 30000km menjava motornega olja in filtra klime

na 60000km menjava motornega olja, filtra klime, filtra zraka in filtra goriva

na 90000km menjava motornega olja in filtra klime

po 4 letih starosti menjava zavorne tekočine in kontrola vozila...

načeloma je to to...

npr (teorija) če je avto star >4<5, pri 75kkm morajo zamenjat olje, filter klime, filter olja, filter zraka, menjava zavorne tekočine in kontrola vozila (kaj pa to vsebuje tako imenovano oglaševanje xyz točk vozila pregleda) ;)   to je bila teorija, kaj pa slo praksa je identična ali se moraš napucavati z servisom kaj ti bodo uredili v tem sklopu BSI-ja?     

a se lučka oranžna prižge točno tako kot odšteva BC do servisa ali kako? recimo da bc kaže še 2000 km do servisa, se pravi se oranžna ne prižge prej pod nobenim pogojem?

Urejal Taucher, 17.10.2018, 13:13.

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik

če je avto star recimo 4 leta in 350 dni in ima samo 30000km boš delal enko BSI kot ti pove avto. Ker je poleg servisnega intervala na 30000km zapisano ali 2 leti... spet kar pride prej... torej ti delaš 5kkm na leto boš pri 10kkm in dveh letih lahko šel na servis... lahko jih delaš 50kkm na leto in boš v dveh letih pokuril vse servise... lučka mislim da se vžge cca 1500 pred servisom rumena potem rata 500 do servisa rdeča in potem ko ti že piše npr -1000km pomeni da si sel 1000km čez interval in je še vedno rdeče

Okey potrjeno potem če imam še đabe nadomestni avto. Okoli 14 ali 15.11 ker je avto do takrat pri kleparju in ličarju ti pripeljem moj winterwagen na malo večji servis ker je zjahano že kar nekaj delov. P.S. avto ima 600k km  :-D  pa ga ne dam za noben denar od bajte.

Ti pišem teden dni prej na P.S.  :ok  :ok  :ok

Super z veseljem ga bomo obdelali. se ne ustrašimo ničesar. Smo delali tudi že e39 z 750kkm in 950kkm. prva je bila M57d30 druga TDS motor.

vseeno mi pa malo prej sporoči potrebna dela za katera že sam veš da so potrebna in pa zadnjih 7 št šasije da se naroči potreben material...

Nadomestno vozilo te čaka;)

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 035
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Vrhunsko, podpiram!  :metalc  :beer

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti
    • etore je všeč

tonchy
tonchy

Jesus!

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 805
  • Avtomobil: black

Respect. :metalc

Ti želim vse najboljše pri tem projektu. :ok

I could never swallow your false ideals
Prikaži več možnosti

gepl
gepl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 894
  • Avtomobil: VW Touran in Citroen C4P

Tudi iz moje strani čestitke.

Enoprostorci niso za užitek.

Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik

Salon se počasi polni. V ponedeljek pride še eno vozilo. V ozadju sem prepričan da je vaše izostreno oko videlo mojo delovno mulo X5 s katero lahko pridem tudi do stranke po vozilo če le to ni vozno ali ne vžge... Mogoče pride to v poštev pri vozilih starejših od 15 let ko asistenca ni več mogoča. Tak primer ima stranka z vozilom katero je na prikolici...

Pa še dve fotki slik katere so meni res hude... Prva je taka bolj fina in kaže razvoj serie 3 od prve da do vključno zadnje generacije in je v salonu, druga na kateri je M2 je pa v "sejni sobi/pisarni" ker je bolj taka huliganska. Pač točno taka kot je M2. Pod kotom sem pa slikal ker drugače se močno odbija svetloba

Pripete slike za predogled

• 20181020_114936.jpg
  • 20181020_114846.jpg
  • 20181020_115023.jpg
Prikaži več možnosti
    • tipmisle je všeč