Skoči na vsebino

Avto Elite d.o.o.

* * * * * 8 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
369 odgovorov v temi
mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 922
  • Avtomobil: prdalica

Ne vem zakaj imam občutek, da ti bodo "....." (se raje ne izrazim) iz BMW sLOVEnija ponagajali kolikor jim bo v moči.

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti
    • anita_a je všeč

clinton
clinton

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 427
  • Avtomobil: BMW 1, 3, TTNY=?

Mogoče zato, ker je za začetek logo podjetja čista provokacija...
Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 390
  • Avtomobil: star

Tako bom reku. Mislim da ne bo problemov. Če pa bodo pomeni da delam nekaj prav ker predvidevam da če bi se kdo vtaknil vame bi se samo zato ker bi se počutil ogroženega... In kot rečeno to bi mi dalo samo potrditev da delam v pravi smeri in še dodatno motivacijo...

Če je ravno ni zabavno...
Prikaži več možnosti
    • mihaing, _peters_ in Donki kong uporabnikom je všeč to sporočilo

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 481
  • Avtomobil: e92 325i & Touareg CR

Konkurence mislim da imaš kar nekaj, mogoče kakšen bivši delodajalec? Zanimivo glede na to da si se zadeve lotil "na veliko" nisi šel kar do konca, pač na tale seznam mislim.. https://www.bmw.si/s...l/BMW_BMWI_BMWM .  Ali uvozniku ni v interesu imeti v manjšem kraju dva pooblaščenca na kupu? Vseeno jaz ti privoščim uspeh, da imaš jajca si nam že dokazal!!!  :metalc  :ok

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 195
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

Jaz imam asistenco še vedno tudi na e46 pa bo januarja 19 dopolnila že 20 let in ne vem če bo to držalo, da je za starejša vozila nad 15 let nemogoča. Drugače pa imaš ps...

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 390
  • Avtomobil: star

PS sem videl in ti bom odgovoril. Kar se tiče asistence na generali ni te možnosti in na savi tudi ne

Če je ravno ni zabavno...
Prikaži več možnosti

PIC
PIC

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 642
  • Avtomobil: /

Jaz imam savo in je do 20 let, zato gre moj e46 2020 v pokoj :).
Prikaži več možnosti

zigi
zigi

BMW Zasavje Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 847
  • Avtomobil: 535 PS

AMZS je v takšnem primeru prava rešitev. ;)

BMW e30, e36, e46, e90LCI xDrive ... :mznak ... BMW FOREVER ... :cool

Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

portland
portland

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 285

Neizvirno in patetično poimenovanje podjetja, to koliko si elite bo pokazal čas in mnenja strank. Sicer pa že sam pogled na logo pove, da kaj veliko elitnega tu ne gre pričakovati.

Prikaži več možnosti

PIC
PIC

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 642
  • Avtomobil: /

Patetično ni pathetic, ti kritik :).
Prikaži več možnosti

clinton
clinton

Začetnik

• Uporabnik

Se strinjam, bolj izvirno bi bilo AC Bosansko Motorno Vozilo al pa bolj fensi AC Big Money Waste...
Pa še logo podjetja:

Pripete slike za predogled

• B6275CAF-57EB-4BCB-A178-2D7EFC2BBC27.jpeg
Prikaži več možnosti

_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 851

No pa smo zaceli spet malo pljuvati. Dajte se umirit. Clovek dela zivljenski projekt in to mislim, da zelo dobro zastavljeno!

En mojster, vse cestitke, tudi jaz ti zelim da bi ti uspelo! Pa upam, da se kaj vidimo, takoj ko bom imel kaksno primerno vozilo. ;)

Vso sreco! Ne pozabi, kvaliteta, kvaliteta. In odnos s stranko. Ce bos imel to dvoje postimano in seveda za primeren cloveski denar, bos imel cakalne vrste.

.:: Kupujete avto v EU? Nov DMV Portal za izračun DMVja ::.

#E38 728iA#E38 740i#E46 330xi#E65 740i#E91 318d#
Prikaži več možnosti
    • bmw330cd, zigi, Sorgo in 3 ostalim je všeč

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 195
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

PS sem videl in ti bom odgovoril. Kar se tiče asistence na generali ni te možnosti in na savi tudi ne

Kar v miru jutri je nedelja itaq ne bomo to urejali ;)

drugače pa točno zarad takih malih drobnarij, prčkarij in kaj je upravičeno ali ne, jaz po izkušnjah z bivšo tilio in mnenja znancev pri ostalih zavarovalnicah, jaz vztrajam pri svojem agentu in na Triglavu. :)

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

portland
portland

Začetnik

• Uporabnik

Nihče ne pljuva po nikomur, iz večih vidikov je moj post edini uporaben post v tej temi, sigurno boljši kot slepe in prazne pohvale. Ljudje se zavedno in tudi nezavedno izogibajo fake stvarem. S takim imenom in grafično podobo podjetja odganjaš ogromno potencialnih strank. Ampak kaj bi razlagal, če si dovoliš tak kiks oz amaterstvo že pri predstavitvi, kaj lahko šele pričakujemo pri dejanskih storitvah. 

Prikaži več možnosti

bozzicek
bozzicek

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 263
  • Avtomobil: E30 318IS

Res izjemno zastavljeno, pohvale z moje strani. Ker sem tudi sam v istem poslu, le druga znamka, se zavedam koliko truda in denarja je potrebno da dosežeš profitabilnost, sploh ob velikem začetnem vložku. Lastniku vse pohvale za pogumen štart, upam da bo uspešen.

Prikaži več možnosti
    • bmw330cd, bpavsic in _peters_ uporabnikom je všeč to sporočilo

Simon
Simon

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 797

Nihče ne pljuva po nikomur, iz večih vidikov je moj post edini uporaben post v tej temi, sigurno boljši kot slepe in prazne pohvale. Ljudje se zavedno in tudi nezavedno izogibajo fake stvarem. S takim imenom in grafično podobo podjetja odganjaš ogromno potencialnih strank. Ampak kaj bi razlagal, če si dovoliš tak kiks oz amaterstvo že pri predstavitvi, kaj lahko šele pričakujemo pri dejanskih storitvah.

Servis bomo sodili po kvaliteti opravljene storitve in ne po imenu.
Prikaži več možnosti
    • _peters_ je všeč

Borut30
Borut30

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 791
  • Avtomobil: francoz, nemec, čeh

kdo pa si ti??? Zanimivo, kako si se naenkrat pojavil tukaj na forumu. Ti bo G. odžiral posel ...tvojega dela na črno pod kozolcem? Švašta rodila mati zemlja.....

Prikaži več možnosti

clinton
clinton

Začetnik

• Uporabnik

Se je registriral pred objavo te teme...
Prikaži več možnosti

portland
portland

Začetnik

• Uporabnik

Nihče se ne bi obregnil, če bi imel nevtralno ime Avto Priimek in za logotip X v kvadratu. Tako sem se pa jaz in se bo še marsikdo. Ime firme kaže na prevzetnost in bahaštvo, logotip pa na nespoštovanje do tuje intelektualne lastnine, to vsaj pri meni osebno postavi vse pod vprašaj.

Prikaži več možnosti

clinton
clinton

Začetnik

• Uporabnik

Se strinjam, logotip in vse ostalo je čisto zavajanje da gre za uraden servis.
Kolega je imel logotip znamke katero servisira poleg svojega imena na okvirčkih tablic.Je samo dobil dopis matične tovarne, da mora takoj zamenjati vse okvirčke drugače sledi tožba in posledično visoka kazen.
Prikaži več možnosti
    • Novinec1968 je všeč