Skoči na vsebino

Avto Elite d.o.o.

* * * * * 8 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
369 odgovorov v temi
baucek
baucek

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 591
  • Avtomobil: K 1200 RS

Zaradi takega razmisljanja, kot ga v zadnjih nekaj postim lahko preberem, smo pac v Sloveniji tam,kjer smo-v riti. Namesto,da bi cloveku zazeleli uspesno poslovno pot, ga ze v zacetku popljuvate...
Prikaži več možnosti
    • umek je všeč

Borut30
Borut30

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 797
  • Avtomobil: francoz, nemec, čeh

Nihče se ne bi obregnil, če bi imel nevtralno ime Avto Priimek in za logotip X v kvadratu. Tako sem se pa jaz in se bo še marsikdo. Ime firme kaže na prevzetnost in bahaštvo, logotip pa na nespoštovanje do tuje intelektualne lastnine, to vsaj pri meni osebno postavi vse pod vprašaj.

In ti in tebi podobni pacienti ocenjujete človeka, servis, podjetje ...na podlagi videza logotipa??? Pa sej se hecaš......Človeku raje čestitaj za pogum in srečo pri poslovanju. Verjemi, boljše se boš počutil, kot gojil slovenski narodni šport; zavist in podcenjevanje. 

Sicer bo pa čas pokazal, kako bodo fantje "delovali" in poslovali. Danes je konkurence več kot veliko in če ne bodo pripravljeni, jih kmalu povozi. Upam in želim jim pa srečo, predvsem pa pohvale za pogum pri takšni veliki stvari.

Urejal Borut30, 20.10.2018, 21:21.

Prikaži več možnosti

portland
portland

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 285

Zavist?  :laugh  Človek bo po vsej verjetnosti celo življenje plačeval dolgove, ker ima očitno okoli sebe tudi same take pametnjakoviče kot ste v tej temi. Danes odpirati avto center je rinjenje z glavo skozi zid ne pa pogum ali podjetnost. V radiusu 2 kilometra imam najmanj 10 servisov in vsi bolj kot ne životarijo. In s čim lahko on konkurira nekemu popoldancu, ki ima orodja za nekaj tisoč evrov in avto dvigalo? Ali pa pooblaščenim servisom, z nizkimi cenami? Ja seveda, ker oni imajo postavljene cene naključno, stroškov si pa ne znajo izračunat.

Prikaži več možnosti

anita_a
anita_a
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 965
  • Avtomobil: alpsko mleko, roces x35

Ampak pravno bi znalo dejansko biti problematično, ker logo sliči na BMW-jev logotip. Kakorkoli, držim pesti, da legalnih problemov ne bo, če pa bodo, ne se ustrašiti, imamo par pravnikov na forumu, ki bodo sigurno dali nasvet ali dva. 

Prikaži več možnosti

Borut30
Borut30

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 797
  • Avtomobil: francoz, nemec, čeh

Zavist?  :laugh  Človek bo po vsej verjetnosti celo življenje plačeval dolgove, ker ima očitno okoli sebe tudi same take pametnjakoviče kot ste v tej temi. Danes odpirati avto center je rinjenje z glavo skozi zid ne pa pogum ali podjetnost. V radiusu 2 kilometra imam najmanj 10 servisov in vsi bolj kot ne životarijo. In s čim lahko on konkurira nekemu popoldancu, ki ima orodja za nekaj tisoč evrov in avto dvigalo? Ali pa pooblaščenim servisom, z nizkimi cenami? Ja seveda, ker oni imajo postavljene cene naključno, stroškov si pa ne znajo izračunat.

Po tvoji politiki in logiki bi še vedno živeli v kameni dobi. Imeli lesene žlice in lopate. Odmakni se s foruma, ker si le eden od "skritih" gostov, ki so se prijavili le z enim namenom. Že videno in banano. 

Prikaži več možnosti
    • zigi je všeč

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 396
  • Avtomobil: star

Se 1x hvala vsem za podporo se pa zavedam da obstajajo tudi ljudje kot je @portland in sem na to pripravljen. Sem dovolj star in nekaj sem se ze naucil pri teh letih med drugim da ne padem na provokacijo in odreagiram agresivno. Saj ni prepovedano imeti svojega mnenja mislim pa da se moti in skoda ker sodi nekaj po imenu in logotipu. Drugace pa taki komentarji kot so njegovi me se bolj podzgejo da dokazemo vsem dvomljivcem/skeptikom/kritikom mogoce se celo najde kaksen zavistnez da nimajo prav in da bomo uspesni zaradi kvalitete in odnosa do stranke... kar se tice imena navsezadnje ko sem ga sam zbral sem zelel tocno takega posebnega. Med drugim tudi zato ker je blizu italija in oni gledajo drugace na to zadevo... se kar se tice logotipa itd... ne se bat nic. Bil sem ure in ure na sestankih in pogovorih na BMW slovenija v kristalni palaci in med drugim smo debatirali tudi o tem... ;) tko da je vse ok;)

Urejal etore, 21.10.2018, 07:25.

Če je ravno ni zabavno...
Prikaži več možnosti
    • Mat xxl, bpavsic, bmwziga in 2 ostalim je všeč

Xandrej
Xandrej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 780

Če imajo v restavraciji odlično hrano, postrežbi on ambient lahko spredaj gor piše zaradi mene: Restavracija pri dreku na palci, pa se bom vračal... ene ime moti pa saj ni res pa je.

Naj se zgodba izteče tako kot mora. Čestitke!
Prikaži več možnosti

ALFAinBMW
ALFAinBMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 194
  • Avtomobil: E46, E34

Vsa čast za podvig in dosežek! Podobne sanje imam tudi jaz za delavnico na štajerskem. :-)
Prikaži več možnosti
    • _peters_ je všeč

rokxy
rokxy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 994
  • Avtomobil: traktor

Jaz razumem pomisleke glede imena, tudi meni se zdi mogoce neprimerna izbira. Ampak samo zato ker me tu pri nas na stajerskem asociira na razne uvoznike s cudnim poreklom.
Je pa lahko popolnoma drugace na primorskem. To je predvsem pomembno pri prvem stiku oz zacetnem pridobivanju strank. Pol je pa tak vse odvisno od storitve. Srecno.
Prikaži več možnosti

žorž4x4
žorž4x4

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 355
  • Avtomobil: bmw m3

bravoooo

Prikaži več možnosti

avalanche
avalanche

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 386
  • Avtomobil: T5

Zanimivo...dva komentarja, ki nista polna prazne hvale, pa takoj cela uzbuna. Opazke in kritike še nikomur niso škodovale, kar pa za pohvale ne velja.

In kolikor ta forum premore enih kao jakih privatnikov, bi bilo pričakovati, da je samoumevno, da sta logo in ime med najpomembnejšimi stvarmi. In pa kakšne banalne zadeve lahko odločajo pri ljudeh, ali nekdo postane stranka ali ne.  Pri logotipu in imenu velja manj je več. Torej enostaven logo in nevtralno ime.

Kar se pa tiče konkretno tega podjetja v tej temi, lahko le napišem mnenje glede na zapisano. Ime je pač tako kot je, pri logotipu pa se že nariše prvi vprašaj. Sprva niti nisem opazil, da dejansko ne gre za BMW logo, pač pa za zelo slično kopijo. Iz tega sledi nov vprašaj, uporaba imena BMW. Nadalje uporaba enakega fonta kot pooblaščeni servisi, tudi izgled salona, kjer je polno BMW branded stvari. Vse to pač ne gre skupaj s fake logom.

Če berem naprej, je navedene polno originalne BMW opreme, storitev na istem nivoju kot na pooblaščenem, strokovnost in znanje pravtako... in vse skupaj za precej nižjo ceno. To vse skupaj enostavno ni logično. In kar ni logično, ponavadi ni res.

Po mojem mnenju se za to zgodbo še nekaj skriva, kar je in bo ostalo zamolčano. Po napisanem gre za direktno konkurenco pooblaščenim BMW servisom za precej nižjo ceno. Tega nobena koroporacija nikoli in nikdar ne bi dopustila. 

Etore, to ni ne kritika ne pohvala, niti ne pomeni kaj negativnega. Bi pa, če bi bil potencialna stranka, želel dodatna pojasnila, ker se mi nad vsem skupaj riše velik vprašaj. Vprašljivo je tudi odprtje takega servisa iz nič, v katerem je polno nove opreme v vrednosti par sto tisoč. Edino, če si zadel na lotu, ali kot rečeno, če se zadaj skriva še nekaj.

Kako kvaliteten in eliten servis je to, bo pa itak pokazal čas in nič drugega.

Prikaži več možnosti

DreamBMW
DreamBMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 586
  • Avtomobil: E61 530dTA

Svašta pi.ka rodi.... a ste nekateri debili ali res nihče več nobenemu ne privošči nič???
Pa kaj vas boli kurac za ime in logotip pa kaj vam ni jasno Janezi eni??? Pa kaj ima to veze s kvalietno storitvijo???
Pa ta forum je poln enih dlakocepcev, me zanima kako daste ime svojim otrokom pa kakšne slike imate za profile na FB. S čim se obremenjujete budale...

Etore, iz srca ti privoščim da ti uspe, samo drži se zastavljenih ciljev, predvsem pa kakovosti storitve in dobrih odnosov do strank, kot je že nekdo omenil.

Malo je ljudi, ki si upajo speljati takšen projekt, ampak če slediš cilju in delaš to kar te veseli, je uspeh zagotovljen.

Vso srečo

Ps: uporabnika etore ne poznam

Urejal DreamBMW, 21.10.2018, 13:08.

LP
Prikaži več možnosti
    • Mat xxl, bmwziga, _peters_ in 3 ostalim je všeč

žorž4x4
žorž4x4

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 355
  • Avtomobil: bmw m3

Zanimivo...dva komentarja, ki nista polna prazne hvale, pa takoj cela uzbuna. Opazke in kritike še nikomur niso škodovale, kar pa za pohvale ne velja.

In kolikor ta forum premore enih kao jakih privatnikov, bi bilo pričakovati, da je samoumevno, da sta logo in ime med najpomembnejšimi stvarmi. In pa kakšne banalne zadeve lahko odločajo pri ljudeh, ali nekdo postane stranka ali ne.  Pri logotipu in imenu velja manj je več. Torej enostaven logo in nevtralno ime.

Kar se pa tiče konkretno tega podjetja v tej temi, lahko le napišem mnenje glede na zapisano. Ime je pač tako kot je, pri logotipu pa se že nariše prvi vprašaj. Sprva niti nisem opazil, da dejansko ne gre za BMW logo, pač pa za zelo slično kopijo. Iz tega sledi nov vprašaj, uporaba imena BMW. Nadalje uporaba enakega fonta kot pooblaščeni servisi, tudi izgled salona, kjer je polno BMW branded stvari. Vse to pač ne gre skupaj s fake logom.

Če berem naprej, je navedene polno originalne BMW opreme, storitev na istem nivoju kot na pooblaščenem, strokovnost in znanje pravtako... in vse skupaj za precej nižjo ceno. To vse skupaj enostavno ni logično. In kar ni logično, ponavadi ni res.

Po mojem mnenju se za to zgodbo še nekaj skriva, kar je in bo ostalo zamolčano. Po napisanem gre za direktno konkurenco pooblaščenim BMW servisom za precej nižjo ceno. Tega nobena koroporacija nikoli in nikdar ne bi dopustila. 

Etore, to ni ne kritika ne pohvala, niti ne pomeni kaj negativnega. Bi pa, če bi bil potencialna stranka, želel dodatna pojasnila, ker se mi nad vsem skupaj riše velik vprašaj. Vprašljivo je tudi odprtje takega servisa iz nič, v katerem je polno nove opreme v vrednosti par sto tisoč. Edino, če si zadel na lotu, ali kot rečeno, če se zadaj skriva še nekaj.

Kako kvaliteten in eliten servis je to, bo pa itak pokazal čas in nič drugega.

zakaj bi rabil dodatna pojasnila, če je storitev zate dobra? Kaj se tebe tiče to?

Kar se tiče denarja pa, sej dobiš kredit s pravimi poslovnimi načrti in če imaš nekoga ki dodatno stoji za tem. Upat si moraš

Prikaži več možnosti

Cdriver
Cdriver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 806
  • Avtomobil: Mesanec

Mene kot stranko baš boli K za logo, ime in od kod denar lastniku če sem sam zadovoljen...

Prikaži več možnosti
    • DreamBMW je všeč

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 179
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Etore, jaz te sicer osebni ne poznam, spostujem pa vsakega ki se loti lastnega posla. Gobezdacev, negativnezev, vsevedcev, nejevernezev, skratka cel kup “ljudi” z zelo “pozitivno” splosno zivljenjsko nastrojenostjo bos srecal, ampak naj te to ne zmede. Ti ce ves da mas pokrite zadeve samo delaj na tem, da si strokoven, prijazen in zanesljiv. To je tisto kar pri stranki na koncu steje. Ko sem se jst pr 18 lotil lastnega posla je bilo ogromno takih, ki so mi metali polena pod noge, pljuvali cez mene, ni da ni kar ni blo, pa se s tem sploh nisem ukvarjal. Evo 12 let kasneje dajem kruh 20+ ljudem, skupi ustvarjamo super zgodbe, radi sodelujemo, radi skupi delamo, vsi smo zadovoljni in nobenemu nic ne fali. Vse unim prej pa samo lepo pomaham in zazelim en lep s soncem obsijan dan. Tebi predlagam isto ;)

Srecno!
Prikaži več možnosti
    • bmw330cd, Mat xxl, DJ Falco in 2 ostalim je všeč

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 402
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: E39T, R19c, E36c

Za ITA klientelo je ime tocno taksno, kakrsno mora biti.

Glede pomislekov o konkuriranju uradnim servisom, ki ste jih nekateri izrazili, bi pa vas napotil, da malo pogledate Prvo Alternativo... ce tista zgodba nikogar ne moti, potem se je tudi Etore sigurno vse lepo dogovoril, a ne? ;)

V vasi majhnosti pozabljate, da bo vsak neuraden BMW serviser z velikim prometom originalnih rezervnih delov, se kako dobrodosel pri zastopniku znamke.
Objavljena slika
23+ Jahre Freude am fahren: E30 316i (1988), E34 518i (1991), E46 320dT (2003), E39 525dT (2001), E39 525dTA (2004)
Prikaži več možnosti
    • etore je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 66 086
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Če bi matično firmo nepooblaščenci zares motili, potem njihovih mehanikov nebi jemali na šolanje - toliko o tem z moje strani.

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti
    • Nixxon, Mat xxl in LEO37 uporabnikom je všeč to sporočilo

artex
artex
  • Uporabnik
  • Sporočil: 458
  • Avtomobil: e34

Ne sekiraj se preveč. Polena in zavist hočeš nočeš bodo vedno. Razlika je samo ali se pustiš ali pa rineš naprej. Tukaj se mi tudi zdi, da je želja dolgoročno postati eden od bmw uradnih pooblaščencev. Je pa veselje videt v poplavi "mladih podjetnikov" nekoga, ki se zadeve loti kot je treba in se ne igra 2 leti s poslovnim načrtom na xxx straneh. Za posel je treba imet jajca, trmo bika, živce in predvsem veselje do tega kar delaš. Če je to potem hudi delavniki niso problem in če je doma vse poštimano ter razumevanje, da ima dan samo 24ur je to to. Pri polenih pa se potem, ko posel malo zalaufa najdeš eno odvetniško hišo in ko pride kaj takega na mail daš samo fwd in greš mirno domov na večerjo. Aja pa dobiš eno pridno deklico, ki ti administracijo z glave vzame  :)

Prikaži več možnosti
    • bmw330cd, etore in Donki kong uporabnikom je všeč to sporočilo

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 563
  • Avtomobil: BMW logicno

Vsa čast za podvig in dosežek! Podobne sanje imam tudi jaz za delavnico na štajerskem. :-)

Ti se raje vrži v avto elektroniko, tu se mi zdi, da manjka ponudbe, konkurence in znanja, posebej na vašem koncu !

Prikaži več možnosti
    • ALFAinBMW je všeč

ALFAinBMW
ALFAinBMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 194
  • Avtomobil: E46, E34

Ti se raje vrži v avto elektroniko, tu se mi zdi, da manjka ponudbe, konkurence in znanja, posebej na vašem koncu !

Tu sem že noter dobra 4 leta. Sedaj ko sem dobil dostop do vpisa servisov v uradno bazo podatkov pa bi se še rad lotil mehanike. Oboje je v pomanjkanju na štajerskem, predvsem pa kvalitete in poštenega odnosa.

@etore: Verjamem da ti je vizija biti uradni servis. Vendar ni v tem samih prednosti. Standardizirane cene in urne postavke za popravila, prepoved uporabe neoriginalnih delov, prepoved popravila posameznih delov (primer volanska letev)... itd. To kar si zdaj uspel ustvariti je za moje pojme boljše, ker ste svobodni na teh področjih. Kvaliteta tudi za manjše žepe :ok

Urejal ALFAinBMW, 21.10.2018, 20:36.

Prikaži več možnosti