Skoči na vsebino

E92 335i stroški

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
128 odgovorov v temi
MatevžM
MatevžM
  • Uporabnik
  • Sporočil: 41
  • Avtomobil: Bmw 316i f30

Zanima me tudi kaj bi še predlagali poleg bmw čeprav vem da je bmw skupina pa bo mogoče zdaj dosti sovražnega govora ampak gledam tudi vw gti pa glede na to da je res da sem študent bi mogoče kaj v tem smislu..
Bmw 316i m sport (2015)
Prikaži več možnosti

Kirn
Kirn

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 674
  • Avtomobil: Marprom/šved/zajc

HH?

Hot Hatch: Golf GTI, Leon Cupra, Renault Megan RS, Focus RS ...

Je pa po mojem pri vseh teh avtih treba met jurčka ali dva na strani za izredna popravila... moj mini je v zadnjem letu in pol terjal 2800€ za nepričakovana popravila. 

Na koncu itak zavisi od sreče... lahko 4 leta samo voziš in delaš redne servise ali pa ti vsake 2-3 mesce nekaj odleti.

Prikaži več možnosti
    • bmw330cd in zigi uporabnikom je všeč to sporočilo

the_one
the_one

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 966
  • Avtomobil: -

Sj 335i je kul igracka. Golf je tud ok (ce se pac sprijaznis s tem, da vozis... golfa :) ). Vsi taki avti so OK...

Napisi cifro... Koliko si pripravljen za avto placati, koliko si pripravljen letno zapraviti za njegovo vzdrzevanje. Potem se pa da pogovarjati; do takrat je mozno vse - od kie pride do novega m5 ;)

Prikaži več možnosti

MatevžM
MatevžM
  • Uporabnik

Sj 335i je kul igracka. Golf je tud ok (ce se pac sprijaznis s tem, da vozis... golfa :) ). Vsi taki avti so OK...

Napisi cifro... Koliko si pripravljen za avto placati, koliko si pripravljen letno zapraviti za njegovo vzdrzevanje. Potem se pa da pogovarjati; do takrat je mozno vse - od kie pride do novega m5 ;)

Ni problem se sprijaznit z golfom problem bo ko bo sneg jaz pa z prednjim pogonom (malo heca seveda)

Urejal MatevžM, 25.10.2018, 15:03.

Bmw 316i m sport (2015)
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 383
  • Avtomobil: F30 B48 & VW 3.0 TDI

HH?
Link mi ne odpre zato nevem o čem govoriš :D

https://www.bmwslo.c...-cupra-r/page-3

Itak je 335i boljši avto, ampak po moje je vožnja s takšno cupro dosti bolj prijazna denarnici. :)
Prikaži več možnosti

the_one
the_one

Novinec

• Uporabnik

Ni problem se sprijaznit z golfom problem bo ko bo sneg jaz pa z prednjim pogonom (malo heca seveda)

No ja, potem pa good luck pri iskanju 335xi :)

Drugace pa kot napisano... Ce ne ves koliko denarja si pripravljen potrositi za avto, potem bo odlocitev tezka ;)

Prikaži več možnosti

Kobal trans
Kobal trans
  • Izključen
  • Sporočil: 3 153
  • Avtomobil: kombi

Če je želja kupi, nimaš kaj razmišljat.

Prikaži več možnosti

ALFAinBMW
ALFAinBMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 684
  • Avtomobil: E46 328i MT1, E34 M5 3.6

Jaz poznam enega e92 335xi perlasto individual perlasto bele barve. Cena nekje 20k. Če bi te zanimalo mi napiši zs
Prikaži več možnosti

MatevžM
MatevžM
  • Uporabnik

Ne iščem drugač xi da nebo pomote ampak zadnji pogon
Bmw 316i m sport (2015)
Prikaži več možnosti

the_one
the_one

Novinec

• Uporabnik

Aha, ti bi driftal z njim po snegu... :) Kupi si zraven se kako e36 za jurja ali dva; bo boljsa ideja, kot pa iskati nove feltne in podvozje za 335 :)

Prikaži več možnosti
    • zigi je všeč

Kobal trans
Kobal trans
  • Izključen
  • Sporočil: 3 153
  • Avtomobil: kombi

Mah ne biti tok usrani, poišči eno lepo 335i z malo kilometri,reedni servisi in gas.

Prikaži več možnosti

klemenck
klemenck

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 81
  • Avtomobil: A4,

Vse je odvisno koliko se voziš in kako ga uporabljaš. Za pozirati in 10k km so te avti poceni. Za resno vsakodnevno uporabo, relativno dragi.

Vozim nekaj podobnega, sicer še malo dražjega za vzdrževanje...bencin za cca 3500km mesečno, 13l povprečne porabe, skoraj 700 eur, servis na 3 mesece olje/filter, 150 eur, gume na zadnje gume na 3 mesece, sprednje na 6, komplet je cca 900 eur 19 colskih + recimo še en dodaten komplet semi slick za kak izlet na progo, 1100-1200 eur. Pa potem kaki bombonči, kak kos karbona,... 

Kje je izguba vrednosti, zavarovanje, registracija,...

Torej 10k km in od kafiča do kafiča, pa dolivat olje in na 20k km interval je eno, resna uporaba pa drugo.

Sicer pa kupi, če ti bo predrago boš pa prodal... Ni hujšega zla kot neuresnične želje.

lp,

Zadnja 2 stavka sta meni ful všeč... se 100% strinjam z napisanim... 

lp

Prikaži več možnosti

e60va
e60va
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 493

Vse je odvisno koliko se voziš in kako ga uporabljaš. Za pozirati in 10k km so te avti poceni. Za resno vsakodnevno uporabo, relativno dragi.

Vozim nekaj podobnega, sicer še malo dražjega za vzdrževanje...bencin za cca 3500km mesečno, 13l povprečne porabe, skoraj 700 eur, servis na 3 mesece olje/filter, 150 eur, gume na zadnje gume na 3 mesece, sprednje na 6, komplet je cca 900 eur 19 colskih + recimo še en dodaten komplet semi slick za kak izlet na progo, 1100-1200 eur. Pa potem kaki bombonči, kak kos karbona,... 

Kje je izguba vrednosti, zavarovanje, registracija,...

Torej 10k km in od kafiča do kafiča, pa dolivat olje in na 20k km interval je eno, resna uporaba pa drugo.

Sicer pa kupi, če ti bo predrago boš pa prodal... Ni hujšega zla kot neuresnične želje.

lp,

Pa ti si pravi car.

Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 220

Zanima me tudi kaj bi še predlagali poleg bmw čeprav vem da je bmw skupina pa bo mogoče zdaj dosti sovražnega govora ampak gledam tudi vw gti pa glede na to da je res da sem študent bi mogoče kaj v tem smislu..

Kupi čim novejšega, po možnosti v garanciji. Tako bo najmanj bolela glava. 

Pa ti si pravi car.

Hvala. 

Urejal bmw330cd, 25.10.2018, 17:37.

“Will it be a good investment?” We shouldn’t care: the greatest cars were built for a purpose and it wasn’t to be collectible. Only time will tell but I envy the lucky buyers who just get in and drive it without fussing about mileage or stone chips: they’re the people you want to sit next to at dinner!

Prikaži več možnosti
    • zigi je všeč

zigi
zigi

BMW Zasavje Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 965
  • Avtomobil: 535 PS

:-D

BMW e30, e36, e46, e90LCI xDrive ... :mznak ... BMW FOREVER ... :cool

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 988
  • Avtomobil: LPP Urbana

Bom napisal stroske na mesecni ravni za 335i ( N55) z cca 25.000km letno:
- gorivo/mesec: 250 eur
- zavarovanje/kasko/mesec: 100 eur
- zimski komplet: cca 750 eur/gume ( 18 col, michelin alpine...)
- letni komplet: cca 850 eur/gume ( 19 col, F1 bridgestone)
- servisi: na 6 mesecev ( filtri + olje)

Ceno za servis in olje ne bom pisal ker je odvisno ali servisiras na pooblascencu ali doma/privatniku itd...

M2 ni nic drazji za vzdrzevanje od 335i-ja ;) razlika je v nadomestnih delih, servisi ( filtri in olje) je pa isti shit.

Urejal bancnik, 25.10.2018, 17:52.

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti
    • bmw330cd je všeč

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik

Bom napisal stroske na mesecni ravni za 335i ( N55) z cca 25.000km letno:
- gorivo/mesec: 250 eur
- zavarovanje/kasko/mesec: 100 eur
- zimski komplet: cca 750 eur/gume ( 18 col, michelin alpine...)
- letni komplet: cca 850 eur/gume ( 19 col, F1 bridgestone)
- servisi: na 6 mesecev ( filtri + olje)

Ceno za servis in olje ne bom pisal ker je odvisno ali servisiras na pooblascencu ali doma/privatniku itd...

M2 ni nic drazji za vzdrzevanje od 335i-ja ;) razlika je v nadomestnih delih, servisi ( filtri in olje) je pa isti shit.

Ja diski in ploščice so malo dražji, olje M je še ceneje kot 300V, kaj drugega pa pri novem avtu tako ni :)  

“Will it be a good investment?” We shouldn’t care: the greatest cars were built for a purpose and it wasn’t to be collectible. Only time will tell but I envy the lucky buyers who just get in and drive it without fussing about mileage or stone chips: they’re the people you want to sit next to at dinner!

Prikaži več možnosti
    • bancnik je všeč

Matejd7
Matejd7

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 836

Če ti je F30 212hp jajca ti bo GTI enaka. Sicer lahko "čipaš" na 300hp, ampak ti bo po 2 tednih spet jajca, enako velja za 335i... no ta ti bo morda zdržal 3 tedne. Tako da ostani na F30, katero imaš po slikah sodeč res lepo. 

Prikaži več možnosti
    • bmw330cd, Bavarec fan in zok uporabnikom je všeč to sporočilo

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 988
  • Avtomobil: LPP Urbana

Ja diski in ploščice so malo dražji, olje M je še ceneje kot 300V, kaj drugega pa pri novem avtu tako ni :)

pardon se strinjam :ok

res je...določeni deli so specifika in terjajo svoj davek ampak jaz osebno bi izbiral med motulom in "m" oljem. izbral bi seveda tistega, ki bi mi hitreje hladil motorno olje v režimu ohlajanja in vzdrževanja temperature pri preganjanju.

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik

pardon se strinjam :ok

res je...določeni deli so specifika in terjajo svoj davek ampak jaz osebno bi izbiral med motulom in "m" oljem. izbral bi seveda tistega, ki bi mi hitreje hladil motorno olje v režimu ohlajanja in vzdrževanja temperature pri preganjanju.

Sicer za drugo temo...M je 0w40, Motul 5w40, sem vsekakor pristaš Motula, ampak je avto nov, ima service inclusive in ne bi mešal različnih olj, tako da bom lepo vmes samoplačniško menjal za original M in je rešeno :)

Ima pa avto oljni hladilnik in ni problemov s temperaturami olja. 

Če ti je F30 212hp jajca ti bo GTI enaka. Sicer lahko "čipaš" na 300hp, ampak ti bo po 2 tednih spet jajca, enako velja za 335i... no ta ti bo morda zdržal 3 tedne. Tako da ostani na F30, katero imaš po slikah sodeč res lepo. 

Šele zdaj sem videl, da ima f30 odprto na 212hp...

Jaz sploh ne bi menjal...montiraj quaife in pa kakšno dobro nastavljivo podvozje, pa malo nadgradnjo zavor in ne razmišljat o e92/HH...

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.