Skoči na vsebino

K/I: Pokvarjen EDC amortizer od E38/E39

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
3 odgovorov v temi
blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 359
  • Avtomobil: študentski

Kupim oz. iščem darovalca ,če ima kdo kakšen zanič EDC amortizer/je za e38/e39 ,da se mu pogleda v drobovje ter najde morebitno rešitev,katera bi lahko pomagala vsem z nedelujočemi/izrabljenimi EDC amortizerji.

Ter da se da končno na internet slikovni material kako sploh izgleda v notranjosti ter še prej testiranje samega amortizerja.

Ponudbe tukaj ali na Z.S.

Urejal blackberet, 09.11.2018, 07:49.

:bmw 7er :bmw

Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik

up

Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 366
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

http://nagengast.pl/...hock-absorbers/

Zakaj ne vprasas? :ok2

Vem da ni to kar isces, vendar je to edina firma, ki sem jo jaz nasel, da se s tem ukvarjajo. Razen ce imas veze pri Sachsu, oni ih delajo, ce se ne motim. Edc-ji so pod tlakom, komplet zaplombirani noter, ne me zdaj za besedo drzat ampak tako nekakko mi je ostalo v spominu.

Drugace pa je nekaj na tem, da se skoraj nihce s tem ne ukvarja. Na zgornjo adreso posiljajo amortizerje iz celega sveta, tudi za E34 M5 in E32.

Urejal MajoR, 10.11.2018, 18:18.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik

http://nagengast.pl/...hock-absorbers/

Zakaj ne vprasas? :ok2

Vem da ni to kar isces, vendar je to edina firma, ki sem jo jaz nasel, da se s tem ukvarjajo. Razen ce imas veze pri Sachsu, oni ih delajo, ce se ne motim. Edc-ji so pod tlakom, komplet zaplombirani noter, ne me zdaj za besedo drzat ampak tako nekakko mi je ostalo v spominu.

Drugace pa je nekaj na tem, da se skoraj nihce s tem ne ukvarja. Na zgornjo adreso posiljajo amortizerje iz celega sveta, tudi za E34 M5 in E32.

Pa če nič ne poveš in skrivaš zase  :laugh

Za njih vem sem jih našel tako da jim bom pisal. :ok

Mene bolj firbec matra da enega razdrem zato iščem kakšnega darovalca. Lahko ti enega šenkaš  :laugh

Urejal blackberet, 10.11.2018, 19:06.

Prikaži več možnosti