Skoči na vsebino

Čudna težava z elektriko

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
23 odgovorov v temi
Aljaz1234
Aljaz1234

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 796
  • Avtomobil: e46

Si imel prav, komplet alternator je skurlo, zdej je obnovljen. Zanimivo da so se tezave ze dolgo nazaj zacele ko sem odpru to temo, vmes je bil mir lep cas. Zdej je pa sou stator regulator krtacke pa se lezaji.

Urejal Aljaz1234, 09.04.2019, 15:01.

Bayerische motoren werke AG :ok
Prikaži več možnosti

gepl
gepl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 890
  • Avtomobil: VW Touran in Citroen C4P

Sam da si rešil. :)

Enoprostorci niso za užitek.

Prikaži več možnosti

dragan klep
dragan klep

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 981
  • Avtomobil: E39 528iA, E65 745iA

Ja, podobno se je meni zgodilo na sedemki... Ribnil kar naenkrat. Normalno sem se pripeljal na lokacijo, izklopil motor, potem pa ga več nisem uspel zagnat. Ko se je shladil se je dalo ga zagnat ampak je takoj začelo smrdet po zažganem. Obribal se je jermen, ker je ležaj alternatorja ribnil do konca. Obnovit se ga ni dalo in sem potem kupil novega... Malo manj kot jurčka je bil....

lp

D.

Prikaži več možnosti

Aljaz1234
Aljaz1234

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 796
  • Avtomobil: e46

avto zdej dela spet normalno, edino vonj nevem kak bi se znebil še vedno smrdi okoli alternatorja tak se je zažgal, moteče je ker mi v kabino isti vonj vleče, nevem s čim naj našpricam mašino da bo dokaj "dišala" zračnike bi lahko mogoče z tistmu dezifekcijskim sredstvom za kanale (šprica z cevko) V poletju s tistim čistim klima sistem oz zračnike.

Vonj je pa drugač od tega k se je stator skuru in bel dim isto, res grozno smrdi zadeva, po dveh dneh vožnje je malenkost boljše ampak se še ni razkadilo

Urejal Aljaz1234, 12.04.2019, 23:21.

Bayerische motoren werke AG :ok
Prikaži več možnosti