Skoči na vsebino

Kripto pogrom (?), teorija ekonomije ... malo za vsakega

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
428 odgovorov v temi
_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 659

Vse crkuje. Kje se zdaj tisti pametnjakovici, coin mojstri? Kje ste zdaj? Luzerji! Nic drugega niste. Kje so zdaj "to the moon" napovedi? Vsi smo na vas racun izgubili veliko denarja. Ker smo vam verjeli? Ker ste tako sladko govorili? Seveda najlazje je biti napovedovalec in strucko, ce gre vse gor.

Ce se bo, ce se bo cez par let spet kaj pobralo, morda v drugacni preobleki, boste pa spet najbolj pametni ... Takrat bodite raje tiho.

Kje imate zdaj lambote, ljudje? Se renaulta, ki bi ga lahko kupili, ste/smo zapravili.

.:: Kupujete avto v EU? Nov DMV Portal za izračun DMVja ::.

#E38 728iA#E38 740i#E46 330xi#E65 740i#E91 318d#
Prikaži več možnosti

Kobal trans
Kobal trans
  • Uporabnik
  • Sporočil: 995
  • Avtomobil: kombi

When Wall Street money peters?

Prikaži več možnosti

prekov
prekov

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 930
  • Avtomobil: BMW

Vse crkuje. Kje se zdaj tisti pametnjakovici, coin mojstri? Kje ste zdaj? Luzerji! Nic drugega niste. Kje so zdaj "to the moon" napovedi? Vsi smo na vas racun izgubili veliko denarja. Ker smo vam verjeli? Ker ste tako sladko govorili? Seveda najlazje je biti napovedovalec in strucko, ce gre vse gor.

Ce se bo, ce se bo cez par let spet kaj pobralo, morda v drugacni preobleki, boste pa spet najbolj pametni ... Takrat bodite raje tiho.

Kje imate zdaj lambote, ljudje? Se renaulta, ki bi ga lahko kupili, ste/smo zapravili.

Ja eni imajo Lambote oziroma kar veliko jih vidim na cesti glede na kupno moč Ljubljane!

Denar je neuničljiv,samo vprašanje je komu se prelije v žep!

Prikaži več možnosti

Kobal trans
Kobal trans
  • Uporabnik

Še Merlak je prodal Bitstamp pravi čas, itak je vedel, da bo vse propadlo.

Prikaži več možnosti
    • veloce je všeč

zigi
zigi

BMW Zasavje Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 680
  • Avtomobil: 535 PS

Pesimisti … čez en mesec bo šlo vse tudamun … :-D :laugh

BMW e30, e36, e46, e90LCI xDrive ... :mznak ... BMW FOREVER ... :cool

Prikaži več možnosti

pele
pele

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 526
  • Avtomobil: F11

Čez nekaj let pa res. V zgodovini je že bil 80% popravek, torej od 20.000 USD je to 4000 USD. V kriptu je vse možno in trenutno res kaže na ta scenarij.

Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 67 236
  • Avtomobil: E46 325i

Ja, verjetno se bo čez par let spet ponovila zgodba s kriptom (ali pa celo kakšno drugo podobno zadevo) in spet boste vtikali notri denar in sanjali Lambote in spet vas bodo zaradi tega obrali poklicni mrhovinarji, kot so vas tokrat...

Urejal Rottie, 19.11.2018, 15:21.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti
    • peropapero, _peters_ in anita_a uporabnikom je všeč to sporočilo

OffsummeR
OffsummeR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 057

Hja lej...človeška vrlina je pohlep. Mnogi so "imeli" v "žepu" nekaj  kratnik vložka, pa ni noben pobral ven...Kdo je kriv? Vsak sam, tudi sam osebno...pač, dal sem noter in "odpisal" denar. Nisem dal zadnje prihranke, da bi me bolelo - dobro, v nekem smislu "boli", sam zaenkrat niti približno ne delam zaključkov, tako da...

A ko nekdo proda firmo, to pomeni da je pred propadom? Svašta  :crazy

Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • nejči je všeč

XIN
XIN

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 715
  • Avtomobil: pešhonda

@peters: vbstvu si si sam kriv, da nisi pravi čas ven vzel.

NP, večina nas je takih. Sem v čisto istem zosu. Lahko bi imel +600%, sedaj imam pa -40%.

Pohlep me je premamil. Priznam.

Kao, ravno malo je manjkalo, pa bi bila 6-mestna cifra, in bi bil nekako zadovoljen s tem, pa vzel ven. Ali pa ne.... Kaj vem.

Vglavnem, kolikor berem tudi drugje, je večina v minusu, razen tistih, ki so kupovali pred 2017. Jst sem začel nekje v sredini leta, zato ni velika izguba. Mi je pa žal za tiste, ki so kupovali decembra... :napaka

Investor-Cycle.png

Smo nekje pred kapitulacijo, in stvari bojo šle še dol.

Sedaj sem pametnejši. Vsaj s tem se tolažim. Pa denarja ne rabim/nisem rabil tako nujno. Jebiga.

jst guvurim tku de me ldje zastuopjo! . . . 2014: če boš izzivu - jih boš fasu!
Prikaži več možnosti
    • nejči in _peters_ uporabnikom je všeč to sporočilo

prekov
prekov

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 930
  • Avtomobil: BMW

@peters: vbstvu si si sam kriv, da nisi pravi čas ven vzel.

NP, večina nas je takih. Sem v čisto istem zosu. Lahko bi imel +600%, sedaj imam pa -40%.

Pohlep me je premamil. Priznam.

Kao, ravno malo je manjkalo, pa bi bila 6-mestna cifra, in bi bil nekako zadovoljen s tem, pa vzel ven. Ali pa ne.... Kaj vem.

Vglavnem, kolikor berem tudi drugje, je večina v minusu, razen tistih, ki so kupovali pred 2017. Jst sem začel nekje v sredini leta, zato ni velika izguba. Mi je pa žal za tiste, ki so kupovali decembra... :napaka

Investor-Cycle.png

Smo nekje pred kapitulacijo, in stvari bojo šle še dol.

Sedaj sem pametnejši. Vsaj s tem se tolažim. Pa denarja ne rabim/nisem rabil tako nujno. Jebiga.

Pri tem grafu majka bistveni podatek ! Nobenih časovnih okvirjev ni podanih in do otimizma lahko še veliko časa mine!

Prikaži več možnosti

sharkEr
sharkEr

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 855
  • Avtomobil: Ape 50

pa te je kdo silil s pištolo na glavi da si vstopil? na zažetku si bil proti, pol pa te je pohlep premamil, zdaj pa so ostali krivi? drugi so krivi za tvoje finančno stanje?

tiho si lahko samo ti, ker take jokice že dolgo ni bilo in je še dolgo ne bo...

hahahaha, jokaš po bmw forumu da si ostal z vrečami ničvrednih coinov...hahahahaha

Prikaži več možnosti
    • -DIN-, blackberet, Octopus in 2 ostalim je všeč

F80
F80

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 198
  • Avtomobil: e90 M3

Hahah eni ste res ej.. :haha
Ko se je market obrnu, je blo tudi tukaj na forumu kar nekaj napovedi da znamo past na 4-5k, lahko celo spike nižje na okrog 3500, tudi povedano je bilo zakaj itd.
Verjamem da je za nekoga, ki tega ni vajen tezko tole gledat, ampak ce prej niste bili sposobni zarad pohlepa ali cesarkoli vsaj vlozka ven pobrat (so bile zelo lepe opcije za to do zacetka januarja..), potem pa tut nevem no, sej je menda jasno da nemore kar v nedogled samo gor šponat po par 10% dnevno..
43D34171-E4AC-4C59-897D-0A2FBC7BC3B6.jpeg

... :)

:mznak

Prikaži več možnosti
    • airmike je všeč

Kobal trans
Kobal trans
  • Uporabnik

Vse skupaj je nateg, zakaj bi sploh žgal elektriko in rudaril nekakšno kodo. Kdo to sploh potrebuje? Blockchaina realno gledano ne potrebujemo. Tole rast na 20k je pa itak sprožila ICO manija, ki jih 99% nima kaj uporabnega za pokazat. When moon :ok2  :ok2  :-D

Prikaži več možnosti

wini
wini
  • Uporabnik
  • Sporočil: 815
  • Avtomobil: bmw 328i f30

Kot da ni blo 1000x napisano da vlozi toliko kot lahko izgubiš.
Najlazje zdej pizdakat čez tiste ki so bili prevec optimisti.
Pa imej jajca in čakaj dalje da gre v nič.
Prikaži več možnosti
    • blackberet je všeč

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 046
  • Avtomobil: LPP Urbana

A nisi ti zagovarjal kripta svoj cas?

Jaz priznam, da sem sel v kripto z namenom zasluzka, na koncu sem spu*il -50% vlozka. Ok sem si rekel, je kar je....zivljenje gre naprej.

Vsaj kredita nisem vzel za kripto kot nekateri :rofl te pa sedaj glava boli.

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

Damjann
Damjann

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 144
  • Avtomobil: BMW 318iS coupe

Sem bil zraven, ko je kolega za res dobro ceno odkupil BMW-ja od enga tipa na zacetku leta, pa pravi tip, ko je dobil denar, "zdaj grem pa bitcoine kupit"...

Crna 320d karavan....to pa ni bilo ravno pametno nje?
Pot dolga tisoče kilometrov, se zmeraj začne z enim samim korakom
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

lukad
lukad

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 579
  • Avtomobil: cayenne

XIN je prilimal graf, glede na zgornji post smo nekje med kapitulacijo in depresijo.
Prikaži več možnosti

Team Cabrio Slovenija
Team Cabrio Slovenija
  • Uporabnik
  • Sporočil: 764
  • Avtomobil: e85 3.0i, Smax, e87

Lahko smo pa pri paniki in gremo proti kapitulaciji.
To je isto, kot, da bi napovedal dno. Lahko je 4.9 dno, lahko je 3.5, lahko je 2k.
Kdo trdi, da ve...
Prikaži več možnosti

lukad
lukad

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 579
  • Avtomobil: cayenne

Lahko smo pa pri paniki in gremo proti kapitulaciji.
To je isto, kot, da bi napovedal dno. Lahko je 4.9 dno, lahko je 3.5, lahko je 2k.
Kdo trdi, da ve...

Tolmacenje grafa se navezuje na petersov post, ki sem ga quotal...
Prikaži več možnosti

Team Cabrio Slovenija
Team Cabrio Slovenija
  • Uporabnik
  • Sporočil: 764
  • Avtomobil: e85 3.0i, Smax, e87

A drgac ze kupujes kaj?

Neo pa se je ravno preimenoval nazaj v Antshares :-) Mal za hec
Prikaži več možnosti