Skoči na vsebino

Kripto pogrom (?), teorija ekonomije ... malo za vsakega

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
428 odgovorov v temi
echo
echo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 001

HODL. HODL. ROFL.

Resno, nikoli nisem imel omebre vrednih kriptovalut. Ce sem kaj imel oz. imam je strogo iz tehnicne perspektive, saj sem iz tega podrocja.

Sprašujem, ker tvoji posti so odraz nekoga tik pred / tik po kapitulaciji in taki bodo ponavadi na koncu prodali vse. Ker taki morajo odpasti, da se lahko začne nov krog, ker nov krog se lahko začne le na long term holderjih in strong believerjih. Moonboysi bodo odpadli. Kar bi lahko pomenilo, da nismo še na dnu. Je pa res, da take poste imamo od različnih ljudi že od februarja dalje, tako da je psihološko gledano težko določiti kje smo, ker ima vsak svoj limit ..

Kakorkoli, upam, da ti uspe čim boljše rešiti, predvsem pa čim bolj mirno, je le denar in je škoda preveč živcev za to. Srečno.

Prikaži več možnosti

Pen66
Pen66

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9
  • Avtomobil: E90, B8

Zakaj pa bi ga kupil? Kaj bos imel od tega? Kaksno notranjo vrednost ima BTC po tvoje? Kako jo priblizno dolocis?

Fantje zbudite se. TRENUTNI KRIPNO JE NATEG. A vas po vsem tem to se vedno ni jasno??

Haha jaz pohlepen zakaj? Ker je kripto nateg?

HODL. HODL. ROFL.

Resno, nikoli nisem imel omebre vrednih kriptovalut. Ce sem kaj imel oz. imam je strogo iz tehnicne perspektive, saj sem iz tega podrocja.

Ni na to temo vendar bi komentiral ta link, ki ga reklamiraš; Uvoz vozila iz portala Mobile.de.  Prav noben uvoz ne dela iz mobile.de.  Škoda reklamiranja te nepopolne strani... 

Prikaži več možnosti

_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 757

@peters Tvoj problem je da si zelo naiven.

Res? Jaz? Poglej si pokol: https://coinmarketcap.com/

Sprašujem, ker tvoji posti so odraz nekoga tik pred / tik po kapitulaciji in taki bodo ponavadi na koncu prodali vse. Ker taki morajo odpasti, da se lahko začne nov krog, ker nov krog se lahko začne le na long term holderjih in strong believerjih. Moonboysi bodo odpadli. Kar bi lahko pomenilo, da nismo še na dnu. Je pa res, da take poste imamo od različnih ljudi že od februarja dalje, tako da je psihološko gledano težko določiti kje smo, ker ima vsak svoj limit ..

Kakorkoli, upam, da ti uspe čim boljše rešiti, predvsem pa čim bolj mirno, je le denar in je škoda preveč živcev za to. Srečno.

Glej zelim ti srecno s temi teorijami. Problem je da za kripto ni NIC. A tega res ne razumete? Samo po sebi so vredni NIC.

Ni na to temo vendar bi komentiral ta link, ki ga reklamiraš; Uvoz vozila iz portala Mobile.de.  Prav noben uvoz ne dela iz mobile.de.  Škoda reklamiranja te nepopolne strani... 

Skoda, da ne vse deluje zastonj. Stran sem postavil, predvsem logiko izracuna in uvoza.

Za vzdrzevanje pa ni sredstev ne casa. Zal vse zastonj ne more laufat. Ko bom najdel cas pa jo bom z veseljem preuredil in izboljsal. Bi bil ze cas, to se pa strinjava!

Malo je gor pognal ja. Dejmo počakat.

Se bo slo dol, brez skrbi.

.:: Kupujete avto v EU? Nov DMV Portal za izračun DMVja ::.

#E38 728iA#E38 740i#E46 330xi#E65 740i#E91 318d#
Prikaži več možnosti

e60va
e60va
  • Uporabnik
  • Sporočil: 705

Naj nekdo od adminov preveri, da ni slučajno Rottie "ukradel" petersu uporabniške podatke in sedaj piše z njegovega profila. Ker tole je preveč smešno brat, da bi bilo res.

Prikaži več možnosti
    • nejči in bedolin uporabnikom je všeč to sporočilo

nixx
nixx

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 304

Res? Jaz? Poglej si pokol: https://coinmarketcap.com/

ja točno ti ja.., saj te ni noben silil, da daš denar notri??!...če se prav spomnim si bil ti proti kripto?...kaj se je potem zgodilo...pohlep? ali naivnost?

Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 68 804
  • Avtomobil: E46 325i

Naj nekdo od adminov preveri, da ni slučajno Rottie "ukradel" petersu uporabniške podatke in sedaj piše z njegovega profila. Ker tole je preveč smešno brat, da bi bilo res.

Jst tega sedaj ne rabim pisat ... na to sem vnaprej opozarjal, ko je bil še čas za prave odločitve... sedaj itak vsak sam vidi kam je prišel z nakupi ... večina naivnežev je tam, kjer je temno in smrdi. :ok2

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 663
  • Avtomobil: Bmw

Fantje, ne se sekirat. Jaz sem več izgubil v kd-skladih in Triglav skladih... Pa sem preživel. Moram reči, da se ne sekiram popolnoma nič.
Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti
    • nejči in XIN uporabnikom je všeč to sporočilo

lukad
lukad

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 598
  • Avtomobil: cayenne

Glej, ti zdaj vse skupaj malo napihujes, bil si brez prebite pare, potem pa podedoval hiso jo prodal in potem si slucajno kupil ene 2-3 stanovanja in zdaj si car. Cestitam, res si. Sam priznaj, da je bilo vse eno veliko zivljensko nakljucje.

Glede kripto valut je pa zanimivo kako so hitro poznavalci tisti ki so bili najbolj glasni na forumu. Je res najbolj glasnen tudi najbolj pameten?
Seveda ja. Nakladancija. Veliki met se je zgodil cca. eno leto nazaj ko je BTC sel kot futures na CBE. Takrat se je zgodil veliki met. Potem bi moralo samo se bolj rasti. Pa je kmalu za tem vse skupaj propadlo. Torej. Ravno obratno, ko so veliki tole zaceli gledati je bil ze en velik baloncek.

Sigurno bo denar digitalen. To je destvo. Da pa bo to ravno ETH, BTC .. Malo morgen.
Seveda spet smo tam. Sloganje.

Pa ti ves kaj so futuresi ? Zakaj bi sla zaradi futuresov cena gor? Osnov ne obvladas, debata s tabo zato nima smisla...
Prikaži več možnosti

shark99
shark99

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 89
  • Avtomobil: službeni :)

46518631_10212986384235944_3452560107143

Prikaži več možnosti

Kobal trans
Kobal trans
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 178
  • Avtomobil: kombi

A to je chart iz prihodnosti, spet en bullshit. :-D

Prikaži več možnosti
    • bedolin je všeč

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 35 350
  • Avtomobil: ALFA ROMEO

Itak. To mečejo kiti ven, da folk pada na limanice.

ARHITEKT
Prikaži več možnosti
    • _peters_ in bedolin uporabnikom je všeč to sporočilo

_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 757

Pa ti ves kaj so futuresi ? Zakaj bi sla zaradi futuresov cena gor? Osnov ne obvladas, debata s tabo zato nima smisla...

Ta komentar se je nanasal na to, ko si omenjal, da pa zdaj prihajajo veliki fantje ... To je bilo ze lani. Pa ni nic pomagalo.

Ves kaj pa res "veliki fanjte gledajo" kako bodo naredili svoj digitalni denar. To pa. Samo zal, to je bo ne BTC ne ETH, da se razumeva.

Ovcke vas pa naj kar strizejo dalje, so vas ze zelo, pa se vas bodo. Meni se ni treba nic smejat, nisem ta ovca. Na sreco.

.:: Kupujete avto v EU? Nov DMV Portal za izračun DMVja ::.

#E38 728iA#E38 740i#E46 330xi#E65 740i#E91 318d#
Prikaži več možnosti

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 159
  • Avtomobil: E39 525i

Če si mislil da bojo "veliki fantje" vstopili in kupli tvoje bitcoine po 20k$ in več za kos si se zaj***l :)

Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 68 804
  • Avtomobil: E46 325i

Če si mislil da bojo "veliki fantje" vstopili in kupli tvoje bitcoine po 20k$ in več za kos si se zaj***l :)

Problem je, da je nasedel temu, kar so lani nekateri na glas razlagali tukaj po forumu, kako bo potem BTC skočil na 100 jurjev in ostalo tudi podivjalo v višave zaradi vstopa velikih playerjev in da je zadnji čas za nakup in hitro obogateti brez dela... pohlep in naivnost pač. Sj ni edini, ki je nasedel, samo večina je raje modro tiho...

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik

Pisali so da bo nekoč 100k ne pa januarja, zelene sveče ne grejo v nedogled. Pisali so tudi tudamun ampak ne veš kdaj je kdo vstopil v pozicijo. Če je oseba xy kupoval ethre pri 3$ in pri 1200$ pisal tudamun še ne pomeni da je pametno kupit pri 1200$. Malo pameti pa je vseeno treba uporabit sploh ko svoj keš nakažeš nekam v deželo narnio ;)

Pa ne govorimo zdaj če je za vsem tem kaj ali ni ampak strogo trgovalno. V trgovinah se tud kupuje ko so razprodaje ne pa ko navijejo cene...

Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 489
  • Avtomobil: prdalica

100 napovedi, ena je pravilna, nato pa zgleda kot, da je resnica bila v vseh in je vse kot mora biti. Ravno toliko pa jih tudi zasluzi z tem...

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik

Res je. Ampak tudi v podjetništvu ne obogati vsak ki odpre s.p. ;)

Prikaži več možnosti

prekov
prekov

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 041
  • Avtomobil: BMW

Po 136 sem etre kupil. Trenutno so 140 :-)

Zdele pa boljš da ne gledaš :frown  

A une ki si jih kupoval po 7 so še HODL

Prikaži več možnosti

primorc20
primorc20

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 146

Relax, Black friday teden, pa je vse znižano:)
Prikaži več možnosti
    • -DIN- in XIN uporabnikom je všeč to sporočilo

chuckiBMW
chuckiBMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 891
  • Avtomobil: modra rja

konec je.

Prikaži več možnosti
    • bedolin je všeč