Skoči na vsebino

P/M: 2009 E92 335i n54

- - - - -

• Tema je zaklenjena. Tema je zaklenjena.
72 odgovorov v temi
bvogri
bvogri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 876
  • Avtomobil: E34 540i 6st. ročni

Ja sej tut cene so večinoma premium in vztrajajo že nekaj let vsaj na istem če niso sedaj celo višje. Pa saj razumljivo ker nimaš kakšnih primernih nadomestkov. 

Drugače zelo zanimiv avto  :ok

Prikaži več možnosti

Nejc46
Nejc46
  • Uporabnik
  • Sporočil: 21
  • Avtomobil: BMW E92 335i

Prodajajo se slabo. Grejo tisti ki jih dajo na avto net za 11k...Cene jaz ne mislim kej preveč spuščat ker se za 15k prodajajo amerikanske sestavljanke..ampak to je specifični avtomobil in potrebuje specifičnega kupca..pač to ne kupi vsak, ki pač potrebuje avto ampak človek ki si ga zaželi in ve kaj kupuje.

Prikaži več možnosti

Hoonigan
Hoonigan

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 485
  • Avtomobil: 4x

335i je fantastičen avto, jaz sem svojega prodal zaradi spleta okoliščin, drugače bi bil še danes pri meni, pa sem sicer vedno hitro menjal vozni park... N54 še vedno zagovarjam kot boljšo opcijo in dejansko do danes težko vidim boljši daily avto za nekoga, ki nima velike familije in ima rad hitrost.

Nisem kupec, ker sem zaradi psa šel na 4 vrata, se mi pa tudi trenutna cena ne zdi več visoka... Nenazadnje sem jaz svojega, ki je bil 2 leti starejši, prodal pred 2 letoma za take pare...

Za kupca avta imam pa doma še bolted diff (z zgodnjega modela) za ta avto, tako da lahko zloži špero, kar je praktično najbolj nujen upgrade, ki ga avto rabi za resno vožnjo. :ok

Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 256
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Ja, fenomenalno drzijo ceno ti avti. Upam, da se samo tako tudi vzdrzujejo, ker so se leta 2013 prodajali med 14 in 20k€. Se pravi 6 let in xxxxx kilometrov zraven, cena pa se vedno ista :)

To je investicija.

Dobro prodaj :ok
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • Nejc46 je všeč

bpavsic
bpavsic

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 981
  • Avtomobil: E92 320i, F30 320d

Super avto, jaz sem se odločil za 2.0i izrecno zaradi stroškov (registracija, zavarovanje, poraba), ker pač delam ~130km / dnevno. Če bi se vozil 5-10km na dan, bi definitivno vzel 335i.

Vso srečo pri prodaji, cena pa se mi zdi čisto ok.

Prikaži več možnosti

kn3z007
kn3z007

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 498
  • Avtomobil: Orbitrek, samokolnica

Kako je bil avto kaj servisiran? Turbini sta se kaj pregledali? Olje v menjalniku je bilo menjano? Kako je s temi klasičnimi hibami N54 motorjev?

Aja in kje bi bil možen ogled, če bi me avto zanimal?

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Nejc46
Nejc46
  • Uporabnik

Redni servisi na 10k. Turbini sta bili menjani ko je bil avto še v 5 letni garanciji. Načeloma niso problem turbine same ampak west gate. Olje v menjalniku je bil zamenjan na 160k. Motor laufa kot urca in če bo šel naprej v dobre roke bo še naprej delal kot urca. Veliko ljudi zajebe vse ker jim je težko lepo voziti dokler olje nima 90 stopinj..potem pa najebe motor turbine menjalnik.. Ogled je možen v domžalah. več info o ogledu pa na 041806732 Lp.

Prikaži več možnosti

kn3z007
kn3z007

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 498
  • Avtomobil: Orbitrek, samokolnica

Zdravo. Kdaj točno sta bili menjani turbini? Lahko kaj več na ZS o servisni zgodovini (kronološko). Se slišiva v soboto, ko se vrnem iz Srbije. Nekako sem v preseku ali Audi S5 ali 335.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

doni
doni

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 266

Kn3z007, ne poznam prodajalca tega vozila, tako, da nisem pristranski, ampak če izbiraš med 335 in s5, nimaš kaj razmišljat in kupi 335. Sem sam bil takrat pred isto izbiro, s5 mi ni potegnila(razen boljšega zvoka), pospeški so tam tam, občutek mi je v 335 boljši, s tem, da lahko v smislu hp za malo denarja lepo pojacas, pri s5 pa pač si na tem kar je... Plus manjša poraba, enkrat manjša cestnina in manjše zavarovanje. Nisem skrtuh, ampak jurja je jurja
Prikaži več možnosti
    • Nejc46 je všeč

xixra3
xixra3
  • Uporabnik
  • Sporočil: 67
  • Avtomobil: 328ci

Preprosto preveč držijo ceno.. Zato se pa težko prodajo :)
Prikaži več možnosti
    • bmwejaš je všeč

Nejc46
Nejc46
  • Uporabnik

15k uppp

Prikaži več možnosti

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 099
  • Avtomobil: 316ti Compact

Preprosto preveč držijo ceno.. Zato se pa težko prodajo :)

15k ali 13k je isti smorn nekomu, ki kupuje tak avto. Nakup je tamanjsi problem, saj je cena na ravni malo bolj opremljenega Cliota.

Tak avto je specifika in stroski so uni, ki odbijajo folk. Ce hoces tak avto imet lepo vzdrzevan, dobro zavarovan in ga vozit avtu primerno, stotaki kr letijo.

Ta primerek je zelo lep in bo sel, ko ga bo vidu nekdo, ki kupuje tako zadevo ne glede na to ce bo 13k ali 15k.

E9x 335i in M3 bodo nekoc klasiki. Prvi 3.0 biturbo in edini V8 M3. To je danes za kupit in postavit na "regal" :ok

Urejal Compact-3, 24.06.2019, 08:45.

Prikaži več možnosti
    • bmw330cd, zigi in Nejc46 uporabnikom je všeč to sporočilo

bmwejaš
bmwejaš

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 123

15k ali 13k je isti smorn nekomu, ki kupuje tak avto. Nakup je tamanjsi problem, saj je cena na ravni malo bolj opremljenega Cliota.

Tak avto je specifika in stroski so uni, ki odbijajo folk. Ce hoces tak avto imet lepo vzdrzevan, dobro zavarovan in ga vozit avtu primerno, stotaki kr letijo.

Ta primerek je zelo lep in bo sel, ko ga bo vidu nekdo, ki kupuje tako zadevo ne glede na to ce bo 13k ali 15k.

E9x 335i in M3 bodo nekoc klasiki. Prvi 3.0 biturbo in edini V8 M3. To je danes za kupit in postavit na "regal" :ok

Se mi zdi da je vedno manj takih kupcev, ki jim je vseeno za 2000€ razlike. Eno je ali prodajaš ali hočeš prodat. :ok

Urejal bmwejaš, 26.06.2019, 10:12.

Prikaži več možnosti
    • žorž4x4 in Zelenc uporabnikom je všeč to sporočilo

žorž4x4
žorž4x4

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 388
  • Avtomobil: bmw m3

sej ni avto za 300.000, da 2000€ ne bi nič pomenilo, ni glih tko, nekdo ko kupi avto, mu ga je vseeno težko preplačat, sploh ko vidi da ne grejo v prodajo, kaj naj bi ga 2000€ preplačal in po pol ali enem letu če se premisli na njem zgubil 5000€ ali več

Prikaži več možnosti
    • Eagle46, bmwejaš in Donki kong uporabnikom je všeč to sporočilo

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 828
  • Avtomobil: LPP Urbana

Zdravo. Kdaj točno sta bili menjani turbini? Lahko kaj več na ZS o servisni zgodovini (kronološko). Se slišiva v soboto, ko se vrnem iz Srbije. Nekako sem v preseku ali Audi S5 ali 335.

Ce bi takrat vedel to kar vem sedaj bi se jaz odlocil za S5.

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

DreiXdrive
DreiXdrive

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 178
  • Avtomobil: E91 320d Xdrive

Bancnik, zakaj?
Prikaži več možnosti

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik

sej ni avto za 300.000, da 2000€ ne bi nič pomenilo, ni glih tko, nekdo ko kupi avto, mu ga je vseeno težko preplačat, sploh ko vidi da ne grejo v prodajo, kaj naj bi ga 2000€ preplačal in po pol ali enem letu če se premisli na njem zgubil 5000€ ali več

No, sem malo karikiral ampak, da za 15k ni sploh interesa, a za 13k bi kao sel takoj je malo bosa. Nekdo ki hoce tak avto ga bo sel pogledat ce bo napisana cena 15k ali 13k, tako da komentarji o ceni so pac mimo. Ta motor, ce ni primerno vzdrzevan in vozen ti pozre ta 2 jurja za zajtrk, zato taka mala razlika v ceni ne bo vplivala na sam interes pri nekomu, ki ve kaj kupuje. Ta motor je odlicen samo ce je bil v dobrih rokah in ga tudi sam mislis pravilno vzdzevat, sicer si hitro ob jami brez dna, pa tudi ce si dal samo 10k zanj.

Prikaži več možnosti
    • bmw330cd je všeč

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 828
  • Avtomobil: LPP Urbana

No, sem malo karikiral ampak, da za 15k ni sploh interesa, a za 13k bi kao sel takoj je malo bosa. Nekdo ki hoce tak avto ga bo sel pogledat ce bo napisana cena 15k ali 13k, tako da komentarji o ceni so pac mimo. Ta motor, ce ni primerno vzdrzevan in vozen ti pozre ta 2 jurja za zajtrk, zato taka mala razlika v ceni ne bo vplivala na sam interes pri nekomu, ki ve kaj kupuje. Ta motor je odlicen samo ce je bil v dobrih rokah in ga tudi sam mislis pravilno vzdzevat, sicer si hitro ob jami brez dna, pa tudi ce si dal samo 10k zanj.

Tocno tako!

Bancnik, zakaj?

N54/N55 sta top shit motorja dokler delata. Zahtevata pa preciznost in sprotno vzdrzevanje kot se zagreje. Polovicarstva v tem sportu ni in jih ne sme biti. Vsak ku**ev senzor ali del je 300+ eur, z vsako bolj kompleksno zadevo ( za zamenjat) gredo stevilke samo se navzgor. Uglavnem...meni ni zal ker sem imel N55 in da sem ga servisiral tako kot sem ga, po svojih najboljsih moceh in zmoznostih.

Vsekakor bi na racun S4/S5 ( stara izvedba 4.2) imel veliko manj popravil v kar sem preprican. 3.0 TFSI naj bi bil biser od motorja kar me ne bi cudilo. Vsaj seznam popravil je manjsi od N54/N55.

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

žorž4x4
žorž4x4

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 388
  • Avtomobil: bmw m3

sicer avto zgleda lep in je laho vreden se več, ampak jaz si pedstavljam tko, da če za tako ceno ni interesenta in bi bil na internetu za 13,000 poleg njega pa še ostali zjebani za 13000, bi se ob ogledu ta prodal, ostali pa ne, oziroma se bi za 10.000, sam mi itak tega ne bi vedli, zjebani so tud 9000 ali manj

Prikaži več možnosti

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik

Jst ti pa samo povem zakaj ni interesa.

Avto je strosek in ne majhen. Kdor ima denar bo kupu novejsega, folk, ki pa ima teh 15k in nic vec pa se po vecini zaveda da si ne more privoscit lastnistva in gredo po novega Cliota, ali pa nekega R6 atmosferca, ki je bistveno bolj bulletproof in cenejsi za lastnistvo.

Tak avto za tako ceno isce specificnega kupca, ki hoce prav E92 335i in nic drugega, taki pa v 2mio drzavici ne rastejo lih na drevesu.

Prikaži več možnosti
    • Nejc46 in Zelenc uporabnikom je všeč to sporočilo