Skoči na vsebino

P/M: 2009 E92 335i n54

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
71 odgovorov v temi
_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 786

Se mi zdi da je vedno manj takih kupcev, ki jim je vseeno za 2000€ razlike. Eno je ali prodajaš ali hočeš prodat. :ok

Seveda. To lahko izjavi le en, ki sinko po poklicu, dnar serje ali se dela le malo frajerja. Itak da je 2k EUR faktor. In to velik.

.:: Kupujete avto v EU? Nov DMV Portal za izračun DMVja ::.

#E38 728iA#E38 740i#E46 330xi#E65 740i#E91 318d#
Prikaži več možnosti
    • bvogri, bmwejaš in Zelenc uporabnikom je všeč to sporočilo

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 163

Jst vedno gledam skozi % ne pa skozi tisocake.
Prikaži več možnosti
    • bmw330cd je všeč

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 065
  • Avtomobil: 316ti Compact

Seveda. To lahko izjavi le en, ki sinko po poklicu, dnar serje ali se dela le malo frajerja. Itak da je 2k EUR faktor. In to velik.

Ce ti je 2 jurja velik faktor, vsaj za ogled in nadaljno debato o ceni, si ta avto pac ne mores privoscit.

Urejal Compact-3, 29.06.2019, 19:13.

Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 461
  • Avtomobil: new age e39

Tako je. Ce je 2k faktor gres po novega cliota.
Boobs is back!
Prikaži več možnosti

bvogri
bvogri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 616
  • Avtomobil: E34 540i 6st. ročni

Lol potem pa naj je cena kar 18k ali pa 20k še bolje. Če je par k razlika problem potem avto ni zate.
Prikaži več možnosti
    • žorž4x4 je všeč

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik

Ce unega za 15k ne gres gledat, unega za 13k pa ja...ja...bolje da gres po novega Cliota.

Avto za 15k lahko kupi danes skoraj vsak, lastit si 10 let staro 335ko pa zal ne zmore lih vsak.

Urejal Compact-3, 30.06.2019, 07:03.

Prikaži več možnosti

saso24
saso24

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 978
  • Avtomobil: BMW e91 & BMW e91

Malo je tudi odvisno kolk si prpravljen narest za to da si lastiš tak avto. Če znaš kaj sam postorit na avtu se ga ni treba bat. Amerikanci imajo na YouTube same diy-je za te avte, sploh ne vem če kater drug motor omenjajo. Če ga pa misliš okoli mehanikov vozt pa verjamem da letijo vijolice
Prikaži več možnosti
    • bvogri in jocker uporabnikom je všeč to sporočilo

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik

Se strinjam, ampak spet pridemo do tega, da je v 2mio drzavici malo takih ljudi.

Ta avto pac ni za cloveka z jurja place, nov Clio pa je in spet smo tu, da kdor ima, kupi kaj novejsega. 10 let star avto je za 13k in 15k drag. 3.0 biturbo, 300km+, dosti opreme = kasko obvezen in za tak avto dalec od ugodnega. Jst ga npr. kupim lahko jutri, a pol zmanjka za vse ostalo, ki pride s takim avtom, pa mi je ta model top in bi ga raje imel od novejsih, ampak lastnistva si zal ne morem privoscit, medtem ko sem zeni bp kupu Megana za 18k in lastnistvo ni problem, ker je avto nov, pa vzel sem se podaljsano garancijo in vzdrzevalno pogodbo.

Ta avto rabi samo E92 335i entuziasta pa bo sel, ce je res tako dober, za kar pa v slo rabi cas.

Prikaži več možnosti
    • Bavarec fan je všeč

bvogri
bvogri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 616
  • Avtomobil: E34 540i 6st. ročni

Po tvoji logiki bi moral biti potem Maserati Quattroporte prejšnje serije cca. 30K ker tam pa res hitro počiš not 10-ko. Pa M5 E60 okoli 40k....

335i ima visoko ceno ravno zaradi tega ker ti nudi za ''zmerne'' stroške veliko in je avto s katerim se lahko pelješ kot dedi ali pa ga teraš. Je pa tako da tudi serija E90 ni več nova zato vsaj meni ni vseeno koliko bi dal za tak avto. Mislim pa da pod 10k ne bodo še tako hitro ne bodo padli razen če prihaja kriza  :dead

Urejal bvogri, 30.06.2019, 15:00.

Prikaži več možnosti

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik

Ne, po moji logiki bi samo blo enako zanimanja ali bla cena 15k ali pa 13k. Jokalo okoli cene bi se itak vseeno :ok2

Zmerne stroske nudi atmosferc do 3.0, kar je nad in biturbo je ze soliden strosek. Avto ima ceno, ki si ga lahko skoraj vsak bumbar kupi, ne more si ga pa vsak lastit, razen ce ga misli zgonit in minimalno zavarovat ter furat rabljene gume. Kdor ima kes za posteno vzdrzevat tak stroj, ima tudi za novejsi avto. Zal je ta avto v tem trenutku lih tam kjer ga je tezko prodat. 10 let star 3.0 biturbo in 15k €. Za povprecneza predrag, za nadpovprecneza pa prestar.

Prikaži več možnosti
    • MajoR je všeč

bmwejaš
bmwejaš

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 123

Ne, po moji logiki bi samo blo enako zanimanja ali bla cena 15k ali pa 13k. Jokalo okoli cene bi se itak vseeno :ok2

Zmerne stroske nudi atmosferc do 3.0, kar je nad in biturbo je ze soliden strosek. Avto ima ceno, ki si ga lahko skoraj vsak bumbar kupi, ne more si ga pa vsak lastit, razen ce ga misli zgonit in minimalno zavarovat ter furat rabljene gume. Kdor ima kes za posteno vzdrzevat tak stroj, ima tudi za novejsi avto. Zal je ta avto v tem trenutku lih tam kjer ga je tezko prodat. 10 let star 3.0 biturbo in 15k €. Za povprecneza predrag, za nadpovprecneza pa prestar.

No da neboš tolk tople vode odkrival ka to ka ono ka tretje. Če ga da za 13k€ pridem danes po njega. :-D

Prikaži več možnosti
    • bvogri je všeč

LukaK
LukaK

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 253
  • Avtomobil: ST170, V70 T5, Spider V6

No da neboš tolk tople vode odkrival ka to ka ono ka tretje. Če ga da za 13k€ pridem danes po njega. :-D

Potem bi bilo fer kontaktirati prodajalca in mu ponuditi zavezujočo ponudbo, vse ostalo je namreč ‘sanjarjenje’.
Prikaži več možnosti
    • Compact-3 je všeč

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik

No, se je najdu E92 335i entuziast...akcija :ok

Urejal Compact-3, 01.07.2019, 09:40.

Prikaži več možnosti

bmwejaš
bmwejaš

Novinec

• Uporabnik

Potem bi bilo fer kontaktirati prodajalca in mu ponuditi zavezujočo ponudbo, vse ostalo je namreč ‘sanjarjenje’.

Saj spremlja temo. Če bi bil za bi kontaktiral ampak verjemi da nebo, ker kupec in prodajalec sta vedno na nasprotnih bregovih razn, če si kupec obsedeno želi dotično vozilo oz. če se prodajalec želi znebiti vozila zaradi kakršnega koli razloga :)

Prikaži več možnosti

LukaK
LukaK

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 253
  • Avtomobil: ST170, V70 T5, Spider V6

Saj spremlja temo. Če bi bil za bi kontaktiral ampak verjemi da nebo, ker kupec in prodajalec sta vedno na nasprotnih bregovih razn, če si kupec obsedeno želi dotično vozilo oz. če se prodajalec želi znebiti vozila zaradi kakršnega koli razloga :)

Morda sem starokopiten, vendar sam vozil (pa tudi drugih artiklov) ne kupujem na ta način oz. s ‘kvazi ponudbo’ v temi foruma v smislu špekulacije oz. vabe za prodajalca, temveč s kontaktom preko ZS in nato osebnim dogovorom. Ni mi blizu ta miselnost stanja na nasprotnih bregovih in taktik preigravanja ‘kdo bo koga’. Raje dam pošteno ponudbo za katero dejansko stojim in prodajalec mi pove, če je zanj sprejemljiva, lahko tudi v nekem razumnem roku. Transakcija je tako lahko, če sta stranki fer, stvar poštenega dogovora v obojestransko zadovoljstvo. Način komunikacije v forumih je v zadnjih letih precej degeneriral, nekako odraz vzdušja v družbi nasplošno.
Zaključujem off topic.
Prikaži več možnosti
    • fp4492 je všeč

Nejc46
Nejc46
  • Uporabnik
  • Sporočil: 20
  • Avtomobil: BMW E92 335i

Avta ne dam za 13 :) sploh dokler bojo na avtonetu amerikanci za tak denar in razni brez navigacije in brez m paketa za 17 18 k :) 

Prikaži več možnosti
    • bpavsic je všeč

bmwejaš
bmwejaš

Novinec

• Uporabnik

Morda sem starokopiten, vendar sam vozil (pa tudi drugih artiklov) ne kupujem na ta način oz. s ‘kvazi ponudbo’ v temi foruma v smislu špekulacije oz. vabe za prodajalca, temveč s kontaktom preko ZS in nato osebnim dogovorom. Ni mi blizu ta miselnost stanja na nasprotnih bregovih in taktik preigravanja ‘kdo bo koga’. Raje dam pošteno ponudbo za katero dejansko stojim in prodajalec mi pove, če je zanj sprejemljiva, lahko tudi v nekem razumnem roku. Transakcija je tako lahko, če sta stranki fer, stvar poštenega dogovora v obojestransko zadovoljstvo. Način komunikacije v forumih je v zadnjih letih precej degeneriral, nekako odraz vzdušja v družbi nasplošno.
Zaključujem off topic.

Neverjamem, da je to starokopitnost verjetno je bolj dc. Ker vsi vklučno s teboj v tej temi delamo off topic. Debatiramo med sabo o tem kolk je kaj vredno, za kolk bi se prodal, zakaj še ni šel itd. In glede nato, da pač nekateri mislijo/mislite da kupcu 11 let starega avtomobila dva jurja ne pomeni nič sem zato napisal da meni pomeni. Je bil bolj dobronameren odgovor uporabniku Compact-3. Ampak kljub temu stojim za svojo ponudbo. Ni sanjarjenje, ker če bi mi bil avto prioriteta v življenju bi šel danes po E92 M3. Je pa res da nisem obseden z mislijo o nakupu izključno 335i in mogoče zato drugače gledam na to. Lep dan :ok

Prikaži več možnosti

bmwejaš
bmwejaš

Novinec

• Uporabnik

Avta ne dam za 13 :) sploh dokler bojo na avtonetu amerikanci za tak denar in razni brez navigacije in brez m paketa za 17 18 k :)

No hvala za odgovor, da nebo moja ponudba samo kvazi ponudba :) Drugače pa niti prvi za 12-13k€ niti drugi za 17-18k€ se nebodo prodali. So samo pobožne želje lastnikov. Če se bo že kateri prodal se bo prej nek kot je tvoj. Se pravi evropejc/navi/m paket in vmesna cena kot oni ostali. Je pa dejstvo, da bo in enim,drugim in tretjim težko prodat tako specifičen voz kot je coupe z 300+ konji.

Prikaži več možnosti

narra
narra

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 609
  • Avtomobil: BMW

Mobile.de kliče
Prikaži več možnosti

Eagle46
Eagle46

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 457
  • Avtomobil: ni moj:(

@narra, a ti imaš še na voljo tistega lepega 535d FL?
:zmesanc P O R S C H E
Prikaži več možnosti