Skoči na vsebino

P/M: 2009 E92 335i n54

- - - - -

• Tema je zaklenjena. Tema je zaklenjena.
72 odgovorov v temi
LukaK
LukaK

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 256
  • Avtomobil: ST170, V70 T5, Spider V6

Neverjamem, da je to starokopitnost verjetno je bolj dc. Ker vsi vklučno s teboj v tej temi delamo off topic. Debatiramo med sabo o tem kolk je kaj vredno, za kolk bi se prodal, zakaj še ni šel itd. In glede nato, da pač nekateri mislijo/mislite da kupcu 11 let starega avtomobila dva jurja ne pomeni nič sem zato napisal da meni pomeni. Je bil bolj dobronameren odgovor uporabniku Compact-3. Ampak kljub temu stojim za svojo ponudbo. Ni sanjarjenje, ker če bi mi bil avto prioriteta v življenju bi šel danes po E92 M3. Je pa res da nisem obseden z mislijo o nakupu izključno 335i in mogoče zato drugače gledam na to. Lep dan :ok

Žal ne vem, kaj je dc, se vsekakor strinjam, da je off-topic, nisem pa komentiral cene/vrednosti/razlogov za prodajo/neprodajo. Vsebinsko je sicer tudi meni 2.000€ pomembna razlika v nabavni ceni, tako da tega nisem izpodbijal

Komentar je bil mišljen širše in je slučajno naneslo, da sem ga objavil v tej temi, usmerjen je bil v način, kako se preko foruma/ov prodajajo vozila in postavljajo ponudbe, meni pač ta način ni všeč, četudi je lahko učinkovit.

Lep dan želim nazaj. =)

Prikaži več možnosti
    • bmwejaš je všeč

outsider
outsider

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 315

Avta ne dam za 13 :) sploh dokler bojo na avtonetu amerikanci za tak denar in razni brez navigacije in brez m paketa za 17 18 k :)

Na avto.net imaš tudi enega s ceno 16k€ + gotovinski popust, pa je avto novejši, zdej kakšno je stanje ne morem reči, ne za tvojega, ne za drugega, po slikah izgledata pa oba lepo. 
Glede 2k€ razlike pa ja, seveda je faktor, to je že znesek, ki pokrije resnejše popravilo oz. konkreten servis ob nakupu. Sam se lahko štejem za potencialnega kupca, ampak se mi z nakupom ne mudi, pač čakam na neko priložnost, ki se bo meni zdela v tistem trenutku dobra. Za 13k€ bi verjetno bila, če drži vse napisano, pa ne mislim s tem da je avto za 15k€ predrag, niti nočem zbijat cene tu, ti želim da ga prodaš za ceno s katero boš zadovoljen. 

Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 976
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Se malo offtopica. Vsi na nek nacin hocete prodajalcu podzavestno poslat informacijo da ima previsoko ceno. Jaz sem ze napisal v tej temi, da ti avti, za moje pojme nenormalno drzijo ceno. In stojim za tem. T.i. "baby M3", je zelo dobra zadeva za vsak dan, z par modifikacijami pa postane pravi "M3 eater", podvozje in izgled, gor-dol. Osebno bi rajsi imel M3, vendar bi za pravi denar tudi nabavil 335i.

Ce sem odkrit, avto izgleda lepo, dobro je opremljen, vendar ga tepejo kilometri. Imam 2 avta en z preko 400.000, drugi pa je ze debelo preko 550.000 in vem kaj to pomeni za denarnico. Deli se obrabljajo, to je dejstvo in vsak avto je lahko vecen, ce se menja in servisira po majhni okvari in vcasih kaj preventivno. Ce cakas, da nekaj razpade, bo razpadlo. Ceprav povprecna slovenska letna kilometrina, je taka, ki jo jaz naredim v dveh mesecih, tako da to kupca ne bi smelo zelo motit. Jaz za sebe vem, nad katerimi kilometri naslednji avto vec ne pogledam, razen ce bi ga; kot vsi ciljajo v tej prodajni temi; dobil poceni.

Se enkrat, dobro prodaj, vsaka stvar najde svojega kupca ;) !

Urejal MajoR, 01.07.2019, 21:08.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • Nejc46 je všeč

SONiK
SONiK

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 171
  • Avtomobil: e39 530iM

15k uppp

No da neboš tolk tople vode odkrival ka to ka ono ka tretje. Če ga da za 13k€ pridem danes po njega. :-D

prodajalec 15k, kupec 13k, srednja pot je za oba fer  in je avto prodan za 14k?

keri pacienti... a še forumaši zberemo tega jurja da bo volk sit in koza cela?  :crazy

Urejal SONiK, 01.07.2019, 21:48.

M3 drivers have no friends - Jeremy Clarkson

Prikaži več možnosti
    • bmw330cd, bedolin, Compact-3 in 2 ostalim je všeč

Kobal trans
Kobal trans
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 519
  • Avtomobil: kombi

:ok2  :beer

Prikaži več možnosti

narra
narra

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 652
  • Avtomobil: BMW

@narra, a ti imaš še na voljo tistega lepega 535d FL?

Np, avto je šel v Francijo..
Prikaži več možnosti
    • bedolin je všeč

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 308
  • Avtomobil: e92 325i & Touareg CR

No hvala za odgovor, da nebo moja ponudba samo kvazi ponudba :) Drugače pa niti prvi za 12-13k€ niti drugi za 17-18k€ se nebodo prodali. So samo pobožne želje lastnikov. Če se bo že kateri prodal se bo prej nek kot je tvoj. Se pravi evropejc/navi/m paket in vmesna cena kot oni ostali. Je pa dejstvo, da bo in enim,drugim in tretjim težko prodat tako specifičen voz kot je coupe z 300+ konji.

Dajte prej oditi na ogled, prej ko butate ven te svoje cifre.. Sem prodajal avto za 25k, pa me kliče en model... Tule kličem za avto, dam vam 22... Sem kar prekinil, pizda avto je bil prvi barvi, z akrapotom, narejenim velikim servisom... Njega pa zanima samo cena, pa saj jih je bil poln anet za ta denar kot je on ponujal (sicer Usa, starejši, slabše opremljeni..).

Tule je lastnik omenil da ga za 13 ne da, itak če si kupuješ tak avto ti jurja ne sme igrati nobene vloge. Jaz bi priporočal ogled z 14k € v žepu, pa ni vrag da se ne bi zmenila za neko dobro ceno. Itak se vse lažje dogovori na 4 oči, pa še po mojih izkušnjah vsi prodajalci malo popustimo ko imamo pred sabo resnega kupca.
Prikaži več možnosti

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 085
  • Avtomobil: 316ti Compact

Ce sta oba trmasta, bosta oba ostala praznih rok in takih ni malo. Sicer je kupec vseeno na boljsem, ker bo pocakal 1 leto in ga bo dobu ze za 10k, ko bo prodajalec dojel da nima smisla trmarit za jurja ali dva, ki jih bo tako al tako popusu, ce bo prevec mencal.

Je pa 335i res uni sweet spot med daily car in m divizijo, sploh pa kr poceni zadeva za to kar nudi.

Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 546
  • Avtomobil: 218d AT, M2

Fora je v tem, zdej je 15k recimo in so nove gume pa zavore...drugo leto bo 12.500 eur, pa bo treba dati 1k eur za gume in 1k eur za sprednje diske in ploščice, pa 1 leto starejši bo in nekdo bo mislil, da je dober nakup. 

Avto pri katerem stane vzdrževanje kot pri 335i, je 2.000 eur za dober primerek od povprečnega, mala razlika, ker so stroški hitro neprimerno višji, že kar se potrošnega materiala tiče. 

Sicer pa je treba avto iti peljati, potem pa si ustvariti mnenje. Lahko imaš dva na videz enaka avta, s podobnimi kilometri in opremo, pa razliko v ceni 2.000 eur, ko pa se zapelješ z njima pa bi dal za enega takoj 5000 eur več kot za drugega z veseljem, ker je eden podrtija, drugi pa kot nov. 

Dejansko so ogromne razlike med 3-4 leta starimi F30, ko ga 2km zapelješ veš koliko je ura in zakaj je eden 22k drugi pa 16k, čeprav v osnovi zgleda vse enako (ker je bil eden že 2x razdrt pa armaturka zunaj pa en kup nekih čričkov pri 150.000km, drugi pa pri isti kilometrini kot da se z novim iz salona pelješ)...

In ker je to avto, ki ga vbistvu ne rabiš ampak si ga želiš (isto kot motor), cena +-2k eur nima nobene vloge oz. ne sme imeti.

Prikaži več možnosti
    • bpavsic, miho1, Bavarec fan in 4 ostalim je všeč

SONiK
SONiK

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 171
  • Avtomobil: e39 530iM

Fora je v tem, zdej je 15k recimo in so nove gume pa zavore...drugo leto bo 12.500 eur, pa bo treba dati 1k eur za gume in 1k eur za sprednje diske in ploščice, pa 1 leto starejši bo in nekdo bo mislil, da je dober nakup. 

Avto pri katerem stane vzdrževanje kot pri 335i, je 2.000 eur za dober primerek od povprečnega, mala razlika, ker so stroški hitro neprimerno višji, že kar se potrošnega materiala tiče. 

Sicer pa je treba avto iti peljati, potem pa si ustvariti mnenje. Lahko imaš dva na videz enaka avta, s podobnimi kilometri in opremo, pa razliko v ceni 2.000 eur, ko pa se zapelješ z njima pa bi dal za enega takoj 5000 eur več kot za drugega z veseljem, ker je eden podrtija, drugi pa kot nov. 

Dejansko so ogromne razlike med 3-4 leta starimi F30, ko ga 2km zapelješ veš koliko je ura in zakaj je eden 22k drugi pa 16k, čeprav v osnovi zgleda vse enako (ker je bil eden že 2x razdrt pa armaturka zunaj pa en kup nekih čričkov pri 150.000km, drugi pa pri isti kilometrini kot da se z novim iz salona pelješ)...

In ker je to avto, ki ga vbistvu ne rabiš ampak si ga želiš (isto kot motor), cena +-2k eur nima nobene vloge oz. ne sme imeti.

Zdj pa to razloz vsem debilom ki jih na prvem mestu zanima samo CENA in ne kaksen je avto..

Meni dvigne pisker..

M3 drivers have no friends - Jeremy Clarkson

Prikaži več možnosti
    • bpavsic je všeč

hammanM5
hammanM5

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 858
  • Avtomobil: Bmw 330d

bmw330cd vse lepo razložil.
Prikaži več možnosti