Skoči na vsebino

Osebnost BMWslo 2018

* * * * * 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
66 odgovorov v temi

Anketa: Osebnost BMWslo 2018 (183 uporabnikov je oddalo svoj glas)

Koga bi glasovali za osebnost leta 2018

1. @Rottie; za protikapitalisticno gonijo in drzanje foruma na nogah (57 glasov [31.15%])

Delež glasov: 31.15%

2. @LeonT; za najbolj obcudovanega clana foruma s temo M5 ali AMG (73 glasov [39.89%])

Delež glasov: 39.89%

3. @Jerry; za vseznalca in vedno zadnjim argumentom, ceprav na majavih nogah v katerikoli tematiki (47 glasov [25.68%])

Delež glasov: 25.68%

4. @iKst; za vecnega trola v temi o tesli ipd. (6 glasov [3.28%])

Delež glasov: 3.28%

Glasuj Gostje ne morejo glasovati
Borut30
Borut30

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 006
  • Avtomobil: francoz, nemec, čeh

Moj glas gre Rottie-ju, čeprav ga velikokrat "pihne" mimo (oz. ima drugačno mišljenje kot recimo jaz), vendar ima svoj pogled na svet in prav je tako. Ljudje smo si različni, to pa ne pomeni, da ima nekdo prav ali narobe. Ni pa škodoželen in pa premitivc v smislu žaljenja (kar pa za vse osebke tukaj ne morem reči). Včasih so nekateri, ki njegove poste kar vnaprej obsojajo, čeprav jih ne preberejo. 

Prikaži več možnosti
    • mitja155, lozinka, ŽigecBMW525 in 2 ostalim je všeč

ŽigecBMW525
ŽigecBMW525

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 162
  • Avtomobil: OPC

Moj glas gre Rottie-ju, čeprav ga velikokrat "pihne" mimo (oz. ima drugačno mišljenje kot recimo jaz), vendar ima svoj pogled na svet in prav je tako. Ljudje smo si različni, to pa ne pomeni, da ima nekdo prav ali narobe. Ni pa škodoželen in pa premitivc v smislu žaljenja (kar pa za vse osebke tukaj ne morem reči). Včasih so nekateri, ki njegove poste kar vnaprej obsojajo, čeprav jih ne preberejo. 

x2

Urejal ŽigecBMW525, 19.12.2018, 12:03.

BMW e39 525d /// BMW e85 Z4 2.5i /// BMW e53 X5 3.0d /// BMW e36 M3 /// BMW e65 LCI 3.0d /// Hrošč 1200 /// BMW e31 850ci /// BMW e46 320d /// Renault Megane Grandtour 1.5dci /// Opel Astra H OPC

Prikaži več možnosti

BMW4everafter
BMW4everafter

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 662
  • Avtomobil: e90 M3

ROTTIE ROTTIE ROTTIE ROTTIE!!!!! 

Dajte tud narest enga emojija tako kot ga ima jerry. Da bomo lahko še njega uporabili kot smeškota :D haha

<p>1999 e46 318i, 2003 e60 520i, 2002 e46 325Ci Cabrio, 2007 e92 325Ci, 2006 S60 D5 (neuničljiv tank), 2004 RX-8 R (gokart), 2005 A6 3.0TDI (šara od avta), 2000 e46 330CiA (RIP), 2001 Suzuki Jimny (segnil - ostal le purpen), 2000 e46 323Ci, 2008 e90 M3, 1964 Ford mustang 289 V8 projekt.

Prikaži več možnosti
    • Rottie, peropapero in Mishko uporabnikom je všeč to sporočilo

Sorgo
Sorgo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 547
  • Avtomobil: R6 topless

Morem priznat, da sem bil prav začuden, ko sem Rottija spoznal v živo.

Tip deluje prisebno, in normalno predvsem pa, ne boste verjeli, se ni ponavljal kakor na forumu.
Mi je bil kar malo dolgčas pa sem postavil okvir okoli njegove glave, da je zgledal bolj digitalno :ok2

No pol, ko smo se večkrat vidli sem se navadil brez okvirja, samo v kripto pa sem vseeno vložil. Zgubljam denar? Pff...tud prav, če že teže ne izgubljam :ok

No, ko sem spoznal Jerryja sem tudi bil presenečen, sam to so me opozorili, da bo tako.

P.S. Jap, sem glasoval za Rottija. Baje dobim palačinke (malo bolj sveže kakor jih je on dobil), če zmaga :mljask

Prikaži več možnosti
    • Rottie je všeč

U2ros
U2ros

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 599
  • Avtomobil: F01 730xd

Meni sta rottie in jerry zelo podobna. Sta neutrudna in imata prav v marsičem. Coin flip je določil da gre moj glas Jerryu.
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 28 153
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

...kljub temu, da je tole kao zabavna tema, me vseeno zanima, kdaj se glasovanje konča :)
...po drugi strani mi je pa malo otročja, saj meji na tisto zmano prepucavanje, kdo ima daljšega....pa ne med kandidati, ampak med tistimi ki glasujejo...vse skupaj je že malo otročje....pred leti je bilo tako, da če koga nisi dolgo srečal na forumu, ta dobrih 14 dni, si začel spraševati okoli kje je in če je OK, sedaj je pa samo kdo, zakaj, jaz in ne ti, itd.
...mnogo preveč egoizma in mnogo premalo kolegialnosti, tovarištva in spoštovanja ter medforumaške pomoči, brez fige v žepu, da boš imel kasneje zaradi tega kakšno korist...

...nikoli ne bom pozabil, ko je pred devetimi leti v času, ko je bil internet v tujini še drag, preko telefona ga ni uporabljal skoraj nihče Bavaria fan odpr temo, kjer se on in ostali sprašujejo kje je joda, ko me ni bilo ma forumu skoraj dva meseca....kasneje se je potem če me spomin ne vara odprla tema, kher smo se spraševali kje so izginili posamezni forumaši, če jih ni bilo na forumu že dva tedna, kasneje je to prešli v mesec, leto itd.
...jaz pogrešam, tako na uč vsaj 50 forumašev že več kot leto, dve...in to me žalosti...

lep večer še naprej

JODA
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 69 702
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

No, ko sem spoznal Jerryja sem tudi bil presenečen, sam to so me opozorili, da bo tako.

Kakšnega si se me pa ti predstavljal? 

"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti

Sorgo
Sorgo

BMW fanatik

• Uporabnik

Kakšnega si se me pa ti predstavljal? 

S čevapi v ustih in v belih zoknih in natikačih (kar nisi imel, ker si očitno dal prat) :ok2

Urejal Sorgo, 20.12.2018, 02:03.

Prikaži več možnosti
    • Rottie je všeč

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 21 537
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

Le barvo je menjal :ok2

Pripete slike za predogled

• NKN_7161-16.jpg
Prikaži več možnosti
    • Jerry je všeč

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 780
  • Avtomobil: Rdeča raketa

S čevapi v ustih in v belih zoknih in natikačih (kar nisi imel, ker si očitno dal prat) :ok2

Si ga par let prepozno spoznal za to sceno očitno. :-D
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti
    • andy je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 69 702
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Belih nisem nosil nikoli, imam svoj stil, vedno sem barvno usklajen  :nana Kar se čevapčičev tiče se da pa ta problem hitro rešit, častiš eno porcijo, pa je...  :laugh

"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti

Sorgo
Sorgo

BMW fanatik

• Uporabnik

Ti raj ečastim bele zokne, da ne boš rjavih promoviral kakor stil :ok2
Nimam jaz dnarja za tok čevapov k jih lahko poješ...no na pikniku smo ti vsi častli svoje :ok2

Prikaži več možnosti
    • Jerry je všeč

fancy
fancy

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 361
  • Avtomobil: S60 2,4 185

Čakam na slavnostni govor osebnosti leta 2018 na BMW forumu :beer :)

Prikaži več možnosti

BMW4everafter
BMW4everafter

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 662
  • Avtomobil: e90 M3

Tudi jaz to čakam.... :)

<p>1999 e46 318i, 2003 e60 520i, 2002 e46 325Ci Cabrio, 2007 e92 325Ci, 2006 S60 D5 (neuničljiv tank), 2004 RX-8 R (gokart), 2005 A6 3.0TDI (šara od avta), 2000 e46 330CiA (RIP), 2001 Suzuki Jimny (segnil - ostal le purpen), 2000 e46 323Ci, 2008 e90 M3, 1964 Ford mustang 289 V8 projekt.

Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Mislim, da slavljenec sploh ne ve za to temo. :laugh

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 17 759
  • Avtomobil: new age e39

Hahah zmagal je pa Leon. Bravo za nasega revnega bogatega stecajnika.
Prikaži več možnosti
    • Jerry, andy in peropapero uporabnikom je všeč to sporočilo

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Ja, vsekakor čestitke Leonu. :king  Pa moram reči, da so me forumaši lepo presenetili s številom glasov, ki sem jih prejel. :ok2

Urejal Rottie, 30.01.2019, 15:49.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti
    • peropapero je všeč

antasi
antasi

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 236
  • Avtomobil: star Bmw

Zasluženo.
Da je leon krmaril med faušijo in novostmi pri njemu, se meni zdi umetnost. Izgleda, da je dober odvetnik, da ima živce prenašat nas na bmw forumu.
Prikaži več možnosti
    • andy je všeč

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 17 759
  • Avtomobil: new age e39

Jap. Se strinjam. Se ga ne prime
Prikaži več možnosti

SHAdOW
SHAdOW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 173
  • Avtomobil: BMW e90 320d ®

Ja, vsekakor čestitke Leonu. :king  Pa moram reči, da so me forumaši lepo presenetili s številom glasov, ki sem jih prejel. :ok2

Lahko se zahvališ za glasove, čeprav nisi zmagal. Da bo kot na pravih volitvah.
Prikaži več možnosti
    • bedolin je všeč

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.