Skoči na vsebino

Vazektomija

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
138 odgovorov v temi
_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 925

Ma kaj je res pri otrocih važen samo dohodek? Če bi bilo tako bi vsi izumrli v času komunizma. Mama je delala v proizvodnji za 500eur, stari je imel do mojega 5-ga leta zidarsko podjetje(torej cele zime nič plače) ko se je podjetje zaprlo se je zaposlil in je imel cca 1200eur. Otroštva se spomnim kot zelo lepega in polnega, vzdrževala sta me do konca srednje šole in zraven še hišo z 300 kvadrati. Je pa res, da moji starši niso nesposobni blokarji in sta vse delala sama, ko sem dovolj odrastel sem pa še jaz pomagal. Res je tudi, da nisem imel 30 krožkov in aktivnosti ampak mislim, da zaradi tega nisem nič slabše odraščal. To pa da otrok stane 130k EUR do 18. leta se mi zdi pa malo za nos privlečeno ker to znese 600eur na mesec.

Ne niti ne 600 EUR mislim, da je zelo realna cifra na mesec. Ampak to je seveda upostevaje VSE, pod to je misljem tudi ustrezen avto (za dva je avto lahko ustrezno manjsi/cenejsi), manjsa nepremicnina je potrebna za dva kot za tri ... To je misljeno v tej cifri.

Hkrati pa je potrebno vedeti, da vec kot je otrok, bolj pada ta cifra. Recimo za vsakega otroka se nekako razpolovi.

.:: Kupujete avto v EU? Nov DMV Portal za izračun DMVja ::.

#E38 728iA#E38 740i#E46 330xi#E65 740i#E91 318d#
Prikaži več možnosti

kristijan123
kristijan123

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 947
  • Avtomobil: BMW e39 528i & e32 735i

Aja tako pa ja, če je všteto vse potem je znesek lahko tudi večji. Mislim pa da vseeno otrok ali 2 ali 3 ne pomenijo bankrota. Naprimer mama je imela iz prejšnjega zakona dva sina in sta bila z bivšim oba na minimalcu in še v najmu. Ko sta se ločila nista bila brata niti približno polnoletna pa je šlo z eno plačo je pa res da je od tega več kot 30 let. Mene sta imela z fotrom veliko kasneje,mama je imela 44 let oče pa 42, tako da jima ni bilo enostavno, pa glej ga zlomka pri 24 letih sem še vedno živ in zdrav in nič nobenemu ne manjka.

Bog se vozi v e39 :skrbast

Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 721
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Sej smo se ze v osnovni soli ucili, da bodo slovenci izumrli v roku od 100 let, to je bilo v 6. ali 7. razredu nekje. Takrat naj bi vsak moral imet 2,3 otroke, ce bi hoteli da nataliteta neha upadat.

Sedaj ko malo bolj razmisljam in berem...pa naj izumremo. S tajim razmisljanjem, samo odpiramo pot novim prislekom. V Sarajevu vrste pred slovensko ambasado, mladih, krepkih fantov (ter deklet v manjsini), ki komaj cakajo da dobijo vizo in prideju "U Sloveniju".

Pridite, dobrodosli ste in vi ste prihodnost te; ze tako majhne; drzavice in se manjsega stevila njenih avtothtonih prebivalcev.

Se enkrat, pravilno in se strinjam s tem. Slovenec se ne rabi in noce mnozit, pa naj se drugi. Da mi je malo bedno, ko pomislim na etnoloske in kulturoloske posledice, je ampak tako je.

Pa da nebi slucajno zvenelo da imam kaj proti bosancem (bosnjakom) nasploh, so super decki in punce, tudi moji prijatelji in ze od nekdaj so bili gonilna sila te majhne drzave. Ce ne bi bilo njih, niti vedli ne bi v nogometu kdo sploh slovenija je :)

Se opravicujem avtorju za smetenje teme o podvezovanju. Ce sem se pravilno izrazil. Poroci kako je slo, mogoce sam naredim tole ko dosezem DMV free prag :ok2
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 17 520

Jest si pa tezko predstavljam da bi z mano moj druzinski rod izumrl. Bi blo res skoda. Men se zdi smisel zivljenja ravno v nadaljevanju rodbine, prenasanju znanja in izkusenj na lastne otroke. Neprecenljiv je obcutek ko vidis da zna razmisljat, gre s tabo kolesarit, te nabije v tenisu, ko zna smucat tko kot ti ali se boljse. Z otroci lahko pocnes vse kar pocnes sam samo da je bolj kvalitetno. Itak si prvih 30 let sam in uzivas, pol se 15-20 let ukvarjas z mulci, od 50-90 si pa spet sam, potujes, uzivas z vnuki, pravnuki... vsak ma pa seveda svoje poglede na to.
Prikaži več možnosti
    • andy in Mat xxl uporabnikom je všeč to sporočilo

Fort
Fort

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 432
  • Avtomobil: VW Passat

Vse lepo in prav. Ampak koliko otrok nikoli v življenju ne bo držalo v rokah teniškega loparja, kaj šele smučalo. Mogoče kakšen star bicikelj. Zato pa so akcije "peljimo 100 otrok na morje". Užitek je iti na morje z svojim otrokom, ne pa da gre otrok z še 99timi siromaki na morje.
Nekateri res brezglavo štepajo otroke a nuditi jim ne morejo nič. Stiske otroka, ko vidi, da imajo sošolci vse on pa nič si nočem predstavljati.
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 17 520

Ja ampak v resnici je pa kontra. Vecja ko je revscina, vec je otrok. Moja mama ma 8 sester pa so vse bile rojene malo pred, med in po drugi svetovni vojni. Vse zive, vse koncale sole, mele druzine, nobena zapita/depresivna/zadrogirana. So pa dejansko jedli tudi macke med vojno ker ni blo drugega. Pa kak krompir ce so ga uspeli kmetu ukrast. Za zadovoljstvo ni treba tenisa in smucanja. Vec otrok bogatih starsev kasneje zabluzi in propade kot tistih iz revnih druzin. Jest poznam nekaj bogatunov, otroci pa depresivni, na drogah, pustili solo. En je naredil samomor, en je pa umrl zaradi predoziranja s heroinom. Pa majo vsi 3 vikende in amgje doma... nisem ziher kaj je boljs v resnici...
Prikaži več možnosti

luta
luta

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 569
  • Avtomobil: Q7 3.0TDI, F32 425d

umetnost je vzgojit otroka. Nikol ne ves a delas prav oziroma se to pokaze sele, ko je ponavad prepozno. Se mi zdi, da je blo nasim starsem lazje, kot
je nam sedaj glede vzgoje otrok.
Prikaži več možnosti
    • Nixxon, zigi in _peters_ uporabnikom je všeč to sporočilo

prekov
prekov

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 379
  • Avtomobil: BMW

Vse lepo in prav. Ampak koliko otrok nikoli v življenju ne bo držalo v rokah teniškega loparja, kaj šele smučalo. Mogoče kakšen star bicikelj. Zato pa so akcije "peljimo 100 otrok na morje". Užitek je iti na morje z svojim otrokom, ne pa da gre otrok z še 99timi siromaki na morje.
Nekateri res brezglavo štepajo otroke a nuditi jim ne morejo nič. Stiske otroka, ko vidi, da imajo sošolci vse on pa nič si nočem predstavljati.

Vsi skupaj smo preveč razvajeni, otroke se pa sploh preveč razvaja in ujčka!
Moj foter zmeraj pravi da te akcije "morje za revne otroke" so čist brezveze ker tudi on sam je morje prvič videl ko je bil star 20 in da ni nič zamudil!

Včasih so imeli na kmetijah veliko otrok in so vsi delali da so se preživeli danes pa se to smatra za izkoriščanje otrok!
Prikaži več možnosti
    • bmw328ci je všeč

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 37 465
  • Avtomobil: 159 TI, Bravo Sport

Sej smo se ze v osnovni soli ucili, da bodo slovenci izumrli v roku od 100 let, to je bilo v 6. ali 7. razredu nekje. Takrat naj bi vsak moral imet 2,3 otroke, ce bi hoteli da nataliteta neha upadat.

Sedaj ko malo bolj razmisljam in berem...pa naj izumremo. S tajim razmisljanjem, samo odpiramo pot novim prislekom. V Sarajevu vrste pred slovensko ambasado, mladih, krepkih fantov (ter deklet v manjsini), ki komaj cakajo da dobijo vizo in prideju "U Sloveniju".

Pridite, dobrodosli ste in vi ste prihodnost te; ze tako majhne; drzavice in se manjsega stevila njenih avtothtonih prebivalcev.

Se enkrat, pravilno in se strinjam s tem. Slovenec se ne rabi in noce mnozit, pa naj se drugi. Da mi je malo bedno, ko pomislim na etnoloske in kulturoloske posledice, je ampak tako je.

Pa da nebi slucajno zvenelo da imam kaj proti bosancem (bosnjakom) nasploh, so super decki in punce, tudi moji prijatelji in ze od nekdaj so bili gonilna sila te majhne drzave. Ce ne bi bilo njih, niti vedli ne bi v nogometu kdo sploh slovenija je :)

Se opravicujem avtorju za smetenje teme o podvezovanju. Ce sem se pravilno izrazil. Poroci kako je slo, mogoce sam naredim tole ko dosezem DMV free prag :ok2

res je. Ampak težava je v tem, da so prišleki v 80-90% moški in to bo še veselo, ko bo začelo žensk primanjkovati, kot se to dogaja na Kitajskem in v Indiji. Pol bomo pa kot Jerry uvažali ženske. Pa več bo nasilja nad ženskami in posilstev. To je pač kruta realnost.

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 68 414
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Zanimiva tema. Mene moja žena zdaj že prav postrani gleda ko ji na vsake toliko rečem da bomo namesto še enega froca raje kupili Purrarija, se ji začenja svitat da mogoče celo resno mislim. To je pa tko ko bencin frik načrtuje družino, je treba resno pretehtat prioritete.

Btw, jaz o vazektomiji ne razmišljam. Bi jo šel takoj delat ampak mi je ni treba, ker fukam s kondomi enako kot brez, sploh ne čutim razlike. Sem se jih navadil ko sem bil s kurbami, pa naj še kdo reče da kurbarija ni kul, lol na kvadrat

"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti
    • BMW4everafter je všeč

Nos
Nos

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 204
  • Avtomobil: Saab 9-3 TTiD Hirsch

Če kdo rabi vazektomijo jo lahko naredim jaz. Do novega leta zastonj :laugh

AHOEjZi.jpg Turning unacceptable GM platforms into beautiful Swedish Machinery

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 68 414
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

:umruodsmeha

"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik

Hahaha....
ARHITEKT
Prikaži več možnosti

lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 310
  • Avtomobil: SPET M SPORT PAKET

Če kdo rabi vazektomijo jo lahko naredim jaz. Do novega leta zastonj :laugh

Dr. Nos
BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti

Eagle46
Eagle46

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 626
  • Avtomobil: ni moj:(

Zmrazi me ko to berem, sploh, ker je govora o otrocih. Koliko lenobe in nevednosti, predvsem pa egoizma veje iz postov...
:zmesanc P O R S C H E
Prikaži več možnosti
    • 525iX je všeč

Borut_P
Borut_P

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 655
  • Avtomobil: službeni Passat

Zmrazi me ko to berem, sploh, ker je govora o otrocih. Koliko lenobe in nevednosti, predvsem pa egoizma veje iz postov...

Po eni strani pa prav da taki nimajo otrok, saj se potem ne posvetijo starsevstvu in slabso potegne otrok
Prikaži več možnosti
    • veloce je všeč

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik

Dam prav temu, da ima človek potomce, sam a ni hecno kolk je pri nas nestrpnosti do drugačnega mišljenja. Sem seveda ne štejem migrantov in njihovega cirkusa.

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

SONiK
SONiK

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 218
  • Avtomobil: e39 530iM

Dam prav temu, da ima človek potomce, sam a ni hecno kolk je pri nas nestrpnosti do drugačnega mišljenja. Sem seveda ne štejem migrantov in njihovega cirkusa.

Ti recimo si že nestrpen do mene, ko sem omenil drugačno (ne po družbenih standardih) mišljenje o tem..

M3 drivers have no friends - Jeremy Clarkson

Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik

Dej otrok, pomiri se. Ne jemlji vsega tako osebno.
ARHITEKT
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.