Skoči na vsebino

BMW - X3

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
36 odgovorov v temi
Seby
Seby

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 587
  • Avtomobil: e92 320i , Z3 1,8

https://www.avto.net...asp?id=13634731

Kar se avta tiče, mi je bolj ali manj vse znano...

Bolj me zanima, če je prodajalna vredna zaupanja, ali je imel kdo kakšne slabe (ali pa dobre) izkušnje?

hvala

Prikaži več možnosti

re5pector
re5pector

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 608
  • Avtomobil: e83 3.0d

https://www.bmwslo.c...ohišo-ace-avto/

Iskalnik dela čudeže ;)
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 604
  • Avtomobil: BMW logicno

Če imaš kako le možnost se stegni za FL modelom,  imajo veliko popravkov od ketne problema do ..........  

Prikaži več možnosti

Seby
Seby

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 587
  • Avtomobil: e92 320i , Z3 1,8

Če imaš kako le možnost se stegni za FL modelom,  imajo veliko popravkov od ketne problema do ..........  

Kateri letnik je potem treba iskati?

Prikaži več možnosti

m4tj4z
m4tj4z

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 930
  • Avtomobil: bel traktore

14 pa naprej. Samo da boš našel 3.0 , boš pomojem prej na loto zadel. Sem pa tja se pojavi kdaj, samo bolj malokrat.

Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 604
  • Avtomobil: BMW logicno

Je 2.0 že povsem dovolj, no res je, da ne potegne ko 3.0 samo fali mu pa nič ne ......

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 66 317
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Kakšnih popravkov? Verigo je treba menjat pri vseh, medtem ko je 2.0 kot pohabljen konj napram 3.0 motorju. Model bi imel vsaj enkrat v življenju pravi avto, ti mu pa svetuješ 2.0, s tem da še sam ne veš dobro zakaj... omg

Kateri letnik je potem treba iskati?

Katerega koli, X3 s 3.0 motorji so vsi fantastični stroji! 2.0 so pa jajca, da glava peče...

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 589

Jerry pelji kdaj x3 2.0d bos presenecen, sploh ni tok svoh za vecino ljudi je se prevec. Je pa 3.0d poezija se strinjam odvisno od cloveka.
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Jerry pelji kdaj x3 2.0d bos presenecen, sploh ni tok svoh za vecino ljudi je se prevec. Je pa 3.0d poezija se strinjam odvisno od cloveka.

Peljal sem F10 2.0 dizla in je bil OK, kljub temu pa ni šans da bi kupil avto s tem motorjem, dokler se dobi 3.0 za skoraj enak denar! To je tako kot alfa vs. BMW, ko je bila cena alfe 50% manjša od bavarca si imel razlog da si nabavil tista jajca, ko so se cene izenačile pa alfe nihče več niti povohal ni :nono 2.0 dizel je dober za pol manjšo ceno od šestaka, za 10-15% manj denarja pa... ne se hecat, fantje!

Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik

Nvm pri meni je fotr kupu x3 2013 takrat eno leto star avto z malo km avto je bil eden izmed bolj opremljenih x3 jov v slo je bil 2.0d in ti lahko povem da se ni pritozeval nad mocjo saj ga resuje 8stopenjski avtomatik. Je pa zal razlika med 2.0 in 3.0d kar krepkih 10k€ za kar bi pri njegovem zneslo cca. 20% to pa ze ni zanemarljibo, se strinjas?
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Nvm pri meni je fotr kupu x3 2013 takrat eno leto star avto z malo km avto je bil eden izmed bolj opremljenih x3 jov v slo je bil 2.0d in ti lahko povem da se ni pritozeval nad mocjo saj ga resuje 8stopenjski avtomatik. Je pa zal razlika med 2.0 in 3.0d kar krepkih 10k€ za kar bi pri njegovem zneslo cca. 20% to pa ze ni zanemarljibo, se strinjas?

Za 10.000 eur razlike se mogoče še splača malo razmislit, sploh če je kupec starejši človek ki umirjeno vozi, za par 1.000 eur razlike pa nimaš kaj premišljevat, ne glede na starost in način vožnje. Eno je če ti postrgaš zadnje cente za nakup avta (kar nikakor ne priporočam), v tem primeru pač vzameš kar ti je dosegljivo, čisto nekaj drugega je pa če imaš denar in se odločaš med cenejšo in dražjo verzijo. 3.0 ni samo za to da lahko divjaš po avtocesti, je tudi veliko varnejši motor za prehitevanje, je bolj komforten ker ima popolnoma drug zvok, itd. 

Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik

Saj mu tut jst vedno ponujam ko menja avte 3.0d pa pravi da mu ni do tega da nerabi. Za povorecnega uporabnika se pa tudi 184 konjou spodobno premakne zaradi dobrega avtomatskega menjalnika
Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 289
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Večini uporabnikov je čisto vseeno ali jim daš avto z 110KM ali pa 300KM(pravijo ok bolj potegne ampak no big deal and who cares) niti ne vedo kaj pomenijo ccm-ji razen to ,da več jih imaš je cestnina dražja,razlik uglavnem kaj preveč ne opazijo razen različne porabe. Večni je čisto vseeno tudi kakšna je oprema važno da se pripeljejo od točke A do točke B. 

Urejal blackberet, 30.12.2018, 11:19.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Za večino je res tako, je pa po drugi strani tudi res da če bi vsem tem ljudem dali na probo najprej 2.0 in nato 3.0 in če bi jim povedal da jim za 3.0 ni treba nič doplačat, bi čisto vsi brez izjeme vzeli 3.0 motor. Torej ne gre za to da si ga v resnici ne želijo ali da ga ne rabijo, samo samega sebe so prepričali da je tako. No s tem da je škoda energije jih prepričevat v nekaj se strinjam, jaz še svojega fotra nisem uspel prepričat da bi vzel klimo v mercedesu, sem obupal - tako da vas popolnoma razumem.

Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik

Vecina folka rece da gre ze 2.0 zelo dobr... meni osebno je sicer 3.0 ali vec zakon. Mel bi takoj Amg 6.3 sam edino kar me moti je potem ko se mal ja racionalna plat vklopi in si recm za kerga tok vecji stroski vsak let...
Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 289
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Vecina folka rece da gre ze 2.0 zelo dobr... meni osebno je sicer 3.0 ali vec zakon. Mel bi takoj Amg 6.3 sam edino kar me moti je potem ko se mal ja racionalna plat vklopi in si recm za kerga tok vecji stroski vsak let...

Za užitek ,ker si avtomobilski navdušenec. Le enkrat se živi  :ok2

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Jaz sem imel AMG, sicer E55 kompressor, ampak me nekako ni prepričal. Avtu sicer ne manjka nič, samo poraba je prevelika za nas siromake, meni je žrl cca 16 litrov če sem se vozil po omejitvah (20 pri moji normalni vožnji - oboje na relacijo, ne po mestu), kar je za tak avto pomojem preveč. Zdaj sem na šparovčku in sicer E39 4.4 V8, nisem se sicer še nič vozil z njim ker ga moram najprej porihtat, ampak iz izkušenj iz preteklih let vem, da bo pokuril vsaj 4 litre manj kot mercedes. Bavarci so v primerjavi z zvezdo šparovčki, če k temu prišteješ še ceno za katero dobiš E39 V8 napram kakemu AMG (ali pa M - ista pašta), se z bavarcem na 8 ognjev voziš dobesedno zastonj.

Prikaži več možnosti

simply
simply

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 738
  • Avtomobil: BMW

E 500 bo porabil sigurno manj kot kompressor AMG in bo primerljiv z v8 e39. Pustimo sedaj desetinke gor dol.
Poraba bo tam okrog 13 pri običajni vožnji.
Je pa res, da je kompressor znan kot eden najbolj žejnih motorjev.
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

E 500 bo porabil sigurno manj kot kompressor AMG in bo primerljiv z v8 e39. Pustimo sedaj desetinke gor dol.
Poraba bo tam okrog 13 pri običajni vožnji.
Je pa res, da je kompressor znan kot eden najbolj žejnih motorjev.

Možno, no jaz sem za nekaj časa spet na bavarcih. E 500 bi kupil če bi dobil kakega v mint condition od prvega lastnika, ampak ko sem iskal jih ni bilo in še zdaj ne vem za nobenega, ni pa izključeno da bo točno ta avto nekoč pri bajti. Za moje pojme je to najboljši mercedes (W211 E 500 FL, letnika tam nekje 2006 - 2007).

Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik

Ma saj poraba me se ne moti zaenkrat ne delam nekaj velik km, me pa moti ker vem da bi zamenu vsaj 3sete zadnjih gum, pa registracija pa vse... spet za to razliko ki pa presparas 2-3k lahko pa pocnem stvari ki me tudi veselijo. Plus da mi je motece bit vsakih 300km na crpalki
Prikaži več možnosti