Skoči na vsebino

Nakup F10

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
157 odgovorov v temi
alfist1
alfist1
  • Uporabnik
  • Sporočil: 29

Glede na to, da se resno spogledujem z nakupom f10, imam še nekaj vprašanj, nekatere stvari mi niso jasne...

Prva stvar, ki me zanima je kakšne izvedenke podvozja je mozno dobiti v f10. Nekateri imajo v oglasih navedeno športno podvozje, aktivno vzmetenje, regulacija nivoja podvozja.
Predvidevam, da je športno podvozje m podvozje, je bilo to spolh mozno dobiti v klasicnik verzijah ali samo pri m sportu?

Kaj je aktivno vzmetenje, so to aktivni stabilizatorji, ali je avto z aktivnim vzmetenjem na blazinah in ne na vzmeteh in je posledično možna tudi regulacija nivoja...?

Ali je bila pri f10 možna regulacija nivoja podvozja po višini in trdoti?

Pa se to me zanima. Opažam, da imajo številni avtomobili m sport odbijače in pragove, v notranjosti pa osnovne usnjene sedeze, Zanima me ali je bilo mozno naročiti f10, ki je bil v bistvu klasična verzija in je imel le zunanji m sport paket?
Nekateri pravijo da ja, drug da ne, niso mi pa tega znali 100% povedati niti na pooblaščenem servisu...

Urejal alfist1, 12.02.2019, 18:39.

Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 38 478
  • Avtomobil: 159 TI

Da si izposodim temo. Pozna kdo mogoče?

https://www.avto.net...asp?id=13573764

https://www.avto.net...asp?id=13517617

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

alfist1
alfist1
  • Uporabnik

Pozna mogoce kdo tale avto?
https://www.avto.net...ija 5: 520d Avt.
Zadnja cena naj bi bila 16300e je avto vreden tega denarja naj pa bi bil avto lep, zamenjana veriga...
Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 387
  • Avtomobil: prdalica

Verige imajo itak že vsi zamenjane, ko pa rečeš za dokazilo pa je izgovor, da je tudi komet zadel račun glih, ko sem ga nesel iz servisa

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti
    • veloce je všeč

alfist1
alfist1
  • Uporabnik

Ja vem ampak ce nebo računa nic ne vrjamem da je bilo kaj menjano. Če ni racuna je enako kot da ni narejeno...
Prikaži več možnosti

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 382
  • Avtomobil: /

16 jurjev za 9 let staro 520d je čist preveč. Za manj denarja dobiš 525d 2014 iz tujine, oz. 2010 letnik za vsaj 4-5 jurjev manj.

Urejal neicheq, 22.02.2019, 18:35.

Prikaži več možnosti

alfist1
alfist1
  • Uporabnik

Ja tudi meni se zdi da je 16 prevec zato pa vprasujem... mi pa lastnik trdi da mu avtohisa ponuja 16000e v kar pa malo dvomim

Če ima kdo na forumu naprodaj f10 m sport oprema najraje 530d ali 528i lahko tudi 520,525d
Prikaži več možnosti

mstipic
mstipic

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 097
  • Avtomobil: White knight

Ja tudi meni se zdi da je 16 prevec zato pa vprasujem... mi pa lastnik trdi da mu avtohisa ponuja 16000e v kar pa malo dvomim

Če ima kdo na forumu naprodaj f10 m sport oprema najraje 530d ali 528i lahko tudi 520,525d

Kolegu je 2 leti nazaj avtohiša ponujala 15k za 530d 2011, tako da močno dvomim da ponujajo 16k za 520d v letu 2019.

"this car is like having a crack addicited Victoria's Secret Model as a girlfriend, the highs are higher than your imaginations, and the lows are low.

Prikaži več možnosti

velikomalo
velikomalo

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 073
  • Avtomobil: vse po malem

Pozna mogoce kdo tale avto?
Zadnja cena naj bi bila 16300e je avto vreden tega denarja naj pa bi bil avto lep, zamenjana veriga...

Tole mislim da nima 191 ampak 184hp.

Je pa lep in original M-sport paket. Če ti je všeč ga pejdi pogledat.Račun od verige in pregled vozila.Če vse štima ponudiš 15500€ in avto pelješ.

Kolegu je 2 leti nazaj avtohiša ponujala 15k za 530d 2011, tako da močno dvomim da ponujajo 16k za 520d v letu 2019.

Že ponujala ampak za koliko bi ga oni dali naprej je pa druga cifra.A je bil m sport original?

16 jurjev za 9 let staro 520d je čist preveč. Za manj denarja dobiš 525d 2014 iz tujine, oz. 2010 letnik za vsaj 4-5 jurjev manj.

Dej pripelji mi jih po 11-12k€ jih pokupim 10 kos takoj.Ampak morajo bit taki kot ta v oglasu.

Prikaži več možnosti

alfist1
alfist1
  • Uporabnik

Tole mislim da nima 191 ampak 184hp.
Je pa lep in original M-sport paket. Če ti je všeč ga pejdi pogledat.Račun od verige in pregled vozila.Če vse štima ponudiš 15500€ in avto pelješ.
Že ponujala ampak za koliko bi ga oni dali naprej je pa druga cifra.A je bil m sport original?
Dej pripelji mi jih po 11-12k€ jih pokupim 10 kos takoj.Ampak morajo bit taki kot ta v oglasu.

Tudi jas bi bil pripravljen odšteti 15500€
vendar lastnik noče niti slisat,Pravi da mu avtohisa ponuja 16000 v kar pa dvomim
no ce bi bil 530 bi dal 16000...

Gledam malo avte v tujini, original m sporti 520 imajo vecinoma ceno nad 14500+ uvoz in se nič ne naučim. 530 pa itak odpade zaradi višjega dmvja.
Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 422

Teh bmwjom je kot listja in trave... tako da bi se prodajalci morali boriti za kupce in ne obratno. Avto je pa predrag, max 15je tole vredno pa se to pod pogojem da je bila ketna zamenjana in da je vse bp
Prikaži več možnosti

alfist1
alfist1
  • Uporabnik

Teh bmwjom je kot listja in trave... tako da bi se prodajalci morali boriti za kupce in ne obratno. Avto je pa predrag, max 15je tole vredno pa se to pod pogojem da je bila ketna zamenjana in da je vse bp

Bmwjev serije 5 je res veliko, vendar original m sportov pa ni ravno na pretek. Sploh v limuzinski izvedbi. Zato ne vem kaksna je realna cena za tak avto. nebi ga pa rad preplacal.
Ce pa kdo ve za kaksnega pa se priporočam.
Prikaži več možnosti

zigi
zigi

BMW Zasavje Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 945
  • Avtomobil: 535 PS

Ne vem kaj je bolj riskantno 520d s 180k km ali 528i xDrive s 130 al kolk je že imel zgornji?

BMW e30, e36, e46, e90LCI xDrive ... :mznak ... BMW FOREVER ... :cool

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 739
  • Avtomobil: e92 N/A straight 6

vendar lastnik noče niti slisat,Pravi da mu avtohisa ponuja 16000 v kar pa dvomim
Gledam malo avte v tujini, original m sporti 520 imajo vecinoma ceno nad 14500+ uvoz in se nič ne naučim. 530 pa itak odpade zaradi višjega dmvja.

Jaz če bi bil prodajalec ti niti po telefonu nebi odgovarjal. Taki ko samo nabijajate o ceni že preko telefona, niste resni kupci. Resen kupec avto pogleda, preizkusi, se odloči in potem se začnejo pogajanja za ceno.
Prikaži več možnosti

velikomalo
velikomalo

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Ma pusti ti po telefonu.Pojdi in poglej če vse štima. Ko bo vidu da si resen z kešom v žepu nebosta daleč z ceno.Tud jst če bi prodaju bi po tel.skenslu vsakega ki sprašuje po zadnji ceni.

Zadnja cena se postavlja po ogledu.Ti se raje skoncentriraj da avto pregledaš max kar se da in da je v prvi barvi.

Pod 15k€ ni šans da iz de pripelješ takega kot na linku in da je vse ok. 530d niti blizu temu.

Pa dejmo prilepit kakšno ponudbo pod 15k€.Ali bodo zopet nabijanja u tri krasne.

Prikaži več možnosti

alfist1
alfist1
  • Uporabnik

Jaz če bi bil prodajalec ti niti po telefonu nebi odgovarjal. Taki ko samo nabijajate o ceni že preko telefona, niste resni kupci. Resen kupec avto pogleda, preizkusi, se odloči in potem se začnejo pogajanja za ceno.

To koliko resen kupec sem ni btreba skrbet... v ponedeljek gre moj avto od hiše in v roku 14 dneh bom kupil drugega...
Za okvirno ceno pa vprasam ker imam omejene finance...In ce je prodajalec pošten ze po telefonu lahko pove v kaksnem stanju je avto in pove tudi pribljizno ceno. Če je avto res v stanju v kakrsnem jih je vecina ko se pogovarjaš po telefonu potem na licu mesta ni treba vec veliko zbijati cene. Tako sem jas naredil sedaj ko sem svojega prodal, in mi je kupec rekel, da je avto točno takšen kot je na slikah, in kot sem mu povedal po telefonu. Cena pa je obveljala takšna kot sem mu povedal po telefonu. Potem na licu mesta ni zbijal niti centa... problem nastane če se po telefonu samo hvali potem pa je v živo avto sekret...
Prikaži več možnosti
    • leonT je všeč

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 422

6 valjnik(manj opreme):
https://www.avto.net...

4valjnik 2 lwti novejsi:

Brez m opreme:
https://www.avto.net....F1..XEN..PR...
Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 898
  • Avtomobil: 218d AT, M2

To koliko resen kupec sem ni btreba skrbet... v ponedeljek gre moj avto od hiše in v roku 14 dneh bom kupil drugega...
Za okvirno ceno pa vprasam ker imam omejene finance...In ce je prodajalec pošten ze po telefonu lahko pove v kaksnem stanju je avto in pove tudi pribljizno ceno. Če je avto res v stanju v kakrsnem jih je vecina ko se pogovarjaš po telefonu potem na licu mesta ni treba vec veliko zbijati cene. Tako sem jas naredil sedaj ko sem svojega prodal, in mi je kupec rekel, da je avto točno takšen kot je na slikah, in kot sem mu povedal po telefonu. Cena pa je obveljala takšna kot sem mu povedal po telefonu. Potem na licu mesta ni zbijal niti centa... problem nastane če se po telefonu samo hvali potem pa je v živo avto sekret...

Vsi imamo omejene finance..samo pri avtu tega ranga v tem cenovnem razredu, 1500-2000 eur gor/dol ne sme igrati vloge, drugače tvoje lastništvo ne bo prijetno.

Dober nakup želim!

Prikaži več možnosti
    • fp4492 je všeč

Schlavischa
Schlavischa

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3

Pozna kdo to F10?

https://www.avto.net...asp?id=13818287

Hvala,...lp
Prikaži več možnosti

velikomalo
velikomalo

BMW ljubitelj

• Uporabnik

6 valjnik(manj opreme):
https://www.avto.net...

4valjnik 2 lwti novejsi:

Brez m opreme:
https://www.avto.net....F1..XEN..PR...

Teli so neprimerljivi z unim belim.

Nobeden ni original M sport paket.Točno sem vedu da boš fliku neke sestavljanke in podrtije.

Taka oseba lahko samo take avte gleda.

Prikaži več možnosti
    • fp4492 je všeč

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.