Skoči na vsebino

Nakup F10

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
144 odgovorov v temi
Popo30
Popo30
  • Uporabnik
  • Sporočil: 420
  • Avtomobil: Bmw F10 + E83

@Borut_P jaz mam serijo 5 F10, 3.0 xdrive, star 4 leta in delam cca 70k km na leto. Do zdaj samo redni servisi in redna menjava potrosnega materiala. Vse ostalo brez napak.
Prikaži več možnosti

Borut_P
Borut_P

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 562
  • Avtomobil: službeni Passat

Zakaj pa se ne znenis z narociavto. Si, poves pogoje, das budget pa je ne rabis hodit nikamor. Na kincu ko crto potegnes niti ni tolk drazje, predvsem pa nimas nobenih kolobocij, letanj, casa itd

Sem jih vceraj kontaktiral za enega AUDI. Bom videl kaj bodo jutri rekli. Recimo kreativni najemi so me razocaral z neangaziranostjo. Na mobile znam tud jaz najdet :)
Prikaži več možnosti

miho1
miho1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 385
  • Avtomobil: Bmw 530xd f10

Ne samo da nimas kolobocij, letanj, itd.. pri narociavto se Marko res zavzame in avto preden ga dobavi temeljito preveri, da stranka res dobi korekten rabljen avto. Priporocam.
Prikaži več možnosti
    • porsche in bedolin uporabnikom je všeč to sporočilo

Borut_P
Borut_P

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 562
  • Avtomobil: službeni Passat

Ne samo da nimas kolobocij, letanj, itd.. pri narociavto se Marko res zavzame in avto preden ga dobavi temeljito preveri, da stranka res dobi korekten rabljen avto. Priporocam.

To je res ja ... vazna je storitev. Če preveri avto "v živo" še preden se ga plača, potem ok. Kot mi pravi na kreativni najemi, temu ni tako. Potem dejansko kupiš "mačka v žaklju". Zanimiva je primerjava med A6 in 5series. Razlika v ceni 1.5k€, praktično enaka, bmw ima 30kkm več

https://www.avto.net...asp?id=14426329

https://www.avto.net...asp?id=14422235

Prikaži več možnosti

mw
mw

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 120
  • Avtomobil: A6 Allroad

Glede Narociavto lahko tudi sam podam pozitivno izkušnjo. Novembra sem preko njih kupik A6 Allroad, avto vrhunsko ohranjen, vse potekalo brez zapletov, kot smo se dogovorili. Avta pred nakupom res nisem videl, ampak je res dobro ohranjen in vsi podatki se skladajo. Tako da lahko le priporočam.
Prikaži več možnosti