Skoči na vsebino

Zakaj toliko novic o Dončiču?

* * * - - 2 glasov

• Tema je zaklenjena. Tema je zaklenjena.
138 odgovorov v temi
jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 687

Mislim v cemu je fora, da se v slovenskih medijih pri vsakih porocilih vsaj dvakrat omenja doncica? Kaj je v ozadju in kdo ga tako forsira?

Prikaži več možnosti
    • MiranK je všeč

prekov
prekov

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 087
  • Avtomobil: BMW

Mislim v cemu je fora, da se v slovenskih medijih pri vsakih porocilih vsaj dvakrat omenja doncica? Kaj je v ozadju in kdo ga tako forsira?

Če bi ti bil v čem tako dober bi te tudi forsirali naprej! Sicer pa mediji morajo z nečim zapolnit informativno kvoto!

Prikaži več možnosti

gade
gade

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 742
  • Avtomobil: Toyota

Tudi meni se zdi da malo pretiravajo .. ampak saj veš kako je .. če ljudje berejo .. novinarji pišejo in brez skrbi, da vejo koliko klikov ima določena novica .. #sklenjenkrog
Prikaži več možnosti
    • anita_a je všeč

Thomson
Thomson
  • Uporabnik
  • Sporočil: 40
  • Avtomobil: šajtrga

Pa saj je dober. Kaj dober, vrhunski. Tretji izbor na draftu, visoko povprečje košev, dober v skokih, presenetljive podaje, pameten, meti z razdalje, atraktivna preigravanja... ni za zanemarit niti, da mu zaupajo zaključne žoge, ko je v igri zmaga. Večkratni MVP kot rookie. Sami ga celo primerjajo z međik Jonsonom, ko je začel.

Po mojem ga mediji spremljajo ker je zanimiv in prvi SLO igralec, ki  v NBA zares nekaj pomeni (mogoče še Dragič). Je pa tudi zelo dobra reklama za našo malo državo. Bodo jenkiji in ostali svet ki NBA spremljajo vsaj vedeli, kje na zemljevidu se nahajamo. Če nas ne bodo zamenjevali s Češko seveda.

Drugač se pa tudi meni zdi, da ga je malenkost preveč vsepovsod... ampak mu vseeno privoščim in želim velike uspehe.

Prikaži več možnosti
    • bmw330cd, soulfly, JaaN in 2 ostalim je všeč

Fort
Fort

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 410
  • Avtomobil: BMW F11 520d LCI

Mislim, da ni problem, da mu kdo ne bi privoščil,, samo tole je pa res malo preveč. 24ur, Pop TV..bolano :napaka

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 14 500

NArobe svet. Model vrze zogo v kos in je superzvezda. Tisti ki je pa dans na urgenci resil zivljenje je pa niko i nista...
Prikaži več možnosti
    • 525iX, Jerry, MiranK in 8 ostalim je všeč

prekov
prekov

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 087

NArobe svet. Model vrze zogo v kos in je superzvezda. Tisti ki je pa dans na urgenci resil zivljenje je pa niko i nista...

Kruha in iger! 

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja po tem se vidi kok je svet zblojen. Vsi castijo sportnike kot da so bogovi, ze zdavnaj so nehali sportar zaradi sebe ampak zaradi denarja. In glavni oblikovalci javnrga mnenja so ljudje, ki se ukvarjajo s tem kaksno obliko riti imajo (kardashian)

Folk da 100 eur za dres ce gor pise ronaldo. Da bi dali to za zdravo hrano je pa ze prevec... je pac tok butast nimas kej.

Urejal leonT, 06.01.2019, 18:13.

Prikaži več možnosti

fizični radnik
fizični radnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 066
  • Avtomobil: bmw

Jebes sport.. Jaz ga ne gledam sploh.. Nobenga..
E46__wagon
Prikaži več možnosti

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 605
  • Avtomobil: /

Ja po tem se vidi kok je svet zblojen. Vsi castijo sportnike kot da so bogovi, ze zdavnaj so nehali sportar zaradi sebe ampak zaradi denarja. In glavni oblikovalci javnrga mnenja so ljudje, ki se ukvarjajo s tem kaksno obliko riti imajo (kardashian)

Folk da 100 eur za dres ce gor pise ronaldo. Da bi dali to za zdravo hrano je pa ze prevec... je pac tok butast nimas kej.

Ne mislit, da je pri dohterjih kaj drugače. 80% študentov gre na medicino zarad dnarja. Dohterji postajajo takšni, ki se jim jebe za ljudi, ampak so tam zaradi denarja.

Poznam nekaj študentov, to so totalno sprane glave. Gledajo, kje bodo največ zaslužili, kdo bo vozil boljši avto...

Prikaži več možnosti
    • zigi je všeč

Team Cabrio Slovenija
Team Cabrio Slovenija
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 263
  • Avtomobil: e85 3.0i, Smax, e87

Ne ga srat zdej tle, da bi si vse Mati Tereze zasluzle vec medijske pozornosti...
Koncno imamo eno zvezdo svetovnega formata k bo nardila vec za prepoznavnost Slovenije kot drugih 1.99mio Slovencev skupaj.
Prikaži več možnosti
    • lozinka je všeč

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja to je res poznam tud jest dost zdravnikov. Sam je pa tud zalostno da vrhunski kirurg v redni sluzbi zasluzi v celem mesecu tok kot dodatno se v enem dnevu ko pri zobarju naredi se 3 vsadke...

Ne ga srat zdej tle, da bi si vse Mati Tereze zasluzle vec medijske pozornosti...
Koncno imamo eno zvezdo svetovnega formata k bo nardila vec za prepoznavnost Slovenije kot drugih 1.99mio Slovencev skupaj.

Ko te bo sred noci zob bolel kar mal doncica poglej po netu bo prec boljs :-)
Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

drdamian
drdamian

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 187
  • Avtomobil: Vw B8 BiTDI 4motion 240

V novembru sem bil v texasu in sem seveda skocil na tekmo da vidim lukata v zivo (itak zaradi nespecnosti pogledam ponoci v zivo vec ali manj vse njegove tekme). V glavnem ze pred enim mesecem in pol je bila pri njih cista lukomanija. Prakticno na vsakem koraku. In glede na njegove predstave v nadaljevanju sezone lahko upraviceno recem da je sedaj se huje. Nenazadnje - tip je 4 na glasovanju za allstar. Skratka - ce norijo ameri, spanci in ostali za njim, potem ne vem zakaj ne bi tudi mi. Enako celja za (sponzoruso) Melanijo.
In prav je tako - raje 10x o doncicu, oblaku itd kot pa 1x novica o plavom orkestru, severini.....
Prikaži več možnosti
    • porsche in soulfly uporabnikom je všeč to sporočilo

clinton
clinton

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 372
  • Avtomobil: BMW 1, 3, TTNY=?

Sem se že ustrašu da sem edini ki mu grejo telički na jetra...
Prikaži več možnosti

Team Cabrio Slovenija
Team Cabrio Slovenija
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 263
  • Avtomobil: e85 3.0i, Smax, e87

Ja to je res poznam tud jest dost zdravnikov. Sam je pa tud zalostno da vrhunski kirurg v redni sluzbi zasluzi v celem mesecu tok kot dodatno se v enem dnevu ko pri zobarju naredi se 3 vsadke...

Ko te bo sred noci zob bolel kar mal doncica poglej po netu bo prec boljs :-)

Hvala bogu imam sestro zobarco in jo tud ob 2h ponoc dvignem. Drgac pa tsna pisanja o nekih uravnilovkah in socialni pravicnosti so utopicna. Like it or not.

Hrvaska Cnn-u placuje za reklame za prepoznavnost. Nasi so za kaj takega preneumni.
Nasreco pa imamo vec srece kot pameti in imamo v Zda Doncica.
Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 687

A mi lahko pove tisti zgoraj kaj pomeni prepoznavnost slovenije?! Kaj imam jaz s prepoznavnostjo slovenije? Kaj nizjo poloznico za ogrevanje ali elektriko? Resno me zanima, ker patriotizma pri nas zal ni nobenega in ga po 1918, ko so nas prodali niti ne more biti. Tukaj gre v ozadju za nekaj cisto drugega.

Če bi ti bil v čem tako dober bi te tudi forsirali naprej! Sicer pa mediji morajo z nečim zapolnit informativno kvoto!

In kdo si ti, da bos govoril v cem sem dober in v cem nisem? Resno?

Prikaži več možnosti
    • DreamBMW je všeč

Kobal trans
Kobal trans
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 243
  • Avtomobil: kombi

Lol, saj je dober, samo nebi ga častil zdaj ravno in se metal na kolena ker igra v NBA.

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Nimas manjse poloznice ampak vecjo. Vse miljardenki se obracajo v sporti placamo mi. Zato so nike superge 100 eur namesto 50, ker gre 50 eur od enih superg za sponzorstva recimo...
Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 659
  • Avtomobil: prdalica

No ja malo nesramen naslov teme vseeno. Je dober športnik. Pika. Nikomur ni potrebno tega gledati po TV. Sploh ni treba gledati TV je še najbolj zdravo. Logično je TV ena velika komerciala.

Jaz bi isto lahko rekel za Rossija. Faking Rossi. Se upam staviti, da je zaradi njegovega idola na cesti umrlo vsaj 1000ljudi. In kaj naj zdaj? Jokam?

Ah ne da se mi. Sama negativa...

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti
    • soulfly in Cdriver uporabnikom je všeč to sporočilo

simply
simply

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 635

Nimas manjse poloznice ampak vecjo. Vse miljardenki se obracajo v sporti placamo mi. Zato so nike superge 100 eur namesto 50, ker gre 50 eur od enih superg za sponzorstva recimo...

Ti si upal, da bo več Mirjam po TV! Kažejo pa samo malega. :)
Prikaži več možnosti
    • lozinka je všeč