Skoči na vsebino

Zakaj toliko novic o Dončiču?

* * * - - 2 glasov

• Tema je zaklenjena. Tema je zaklenjena.
138 odgovorov v temi
peropapero
peropapero

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 397
  • Avtomobil: 240

Zanimivo kako vsi čez denar ocenjujete vrednost poklica, človeka, .... Nič novega za bmw forum.

Urejal peropapero, 06.01.2019, 21:49.

“Everything we want is on the other side of fear”
Prikaži več možnosti
    • lozinka, SONiK in zok uporabnikom je všeč to sporočilo

OffsummeR
OffsummeR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 092

Ma dejte pametvat...to da so Kardashianka, Severina, in ta saga objavljena za vsak prdec, je ok. A to, da 19 letni pob, v krstni sezoni dela tak bum v NBA vam je pa prec "prevec"...pac tako mlad, pa tako v medijih, ja tazga zaenkrat se ni blo in sprotno podira rekorde/mejnike... vi pa kaj...?

Pa kaj klikate na linke ce vas moti? Napište članek o dohtarju, ki je naredil "rutinsko" operacijo, posljite na 24 ur, pa mogoce ga objavijo. 
Pa sej o kakih bolj zapletenih operacijah se je ze porocalo nic kolikokrat- kapo dol zdravnikom in vsem,ki obvladajo svoj poklic ! 

Mediji servirajo tisto, kar je zanimivo/kar se bere. Zakaj je lahko en kur.. Iphone 1300€? Zato ker ga folk kupuje...

Hvala bogu, da mu gre zaenkrat tako. Ko vidim link, ga odprem preletim in zaprem. Ce je spet kaj "norega" naredil pa ga v celoti preberem. Kogarkoli pa moti, naj ne odpira teh linkov pa je.

Pac fant IZSTOPA iz celotnega NBA, kaj vam ni jasno-pa iz ene Slovenije je  :blabla

Urejal OffsummeR, 06.01.2019, 22:06.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • Iztok Z., primus, soulfly in 5 ostalim je všeč

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 260
  • Avtomobil: LPP Urbana

bi oddal glas in bil morda njegov "navijač" a zaradi ene njegove storjene neumnosti ( posnetek iz porša) me ne zanima ne dallas in ne njegova igra.

o čem se je šlo pa raje ne bom komentiral.

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

OffsummeR
OffsummeR

BMW fanatik

• Uporabnik

Menda ne parkiranje?
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

Menda ne parkiranje?

nima to veze z parkiranjem...

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

OffsummeR
OffsummeR

BMW fanatik

• Uporabnik

nima to veze z parkiranjem...

Na posnetku, ko se pelje v modri panameri (intervju)? Al obstaja se kej?
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 495
  • Avtomobil: Tomos

A nimate nic bolj pametnega za delat kakor pa negativno energijo pa neko fousijo, zolc zlivat na Doncica? Tut mene moti je motil pristop nasih medijev sploh 24kur k take stvari kot pokvarjena kaseta ponavljajo, ampak odkar ze 2leti ne spremljam medijev me to vec ne moti. Ce vas zanimajo dejanske novice preberte finance, BBC pa delo je se berljiv.
Prikaži več možnosti
    • Iztok Z., OffsummeR in peropapero uporabnikom je všeč to sporočilo

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

Na posnetku, ko se pelje v modri panameri (intervju)? Al obstaja se kej?

je bil še en posnetek na instagramu.

Prikaži več možnosti

Xandrej
Xandrej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 617

Ne razumem folka ki gre na en portal pa začne brat kaj ga ne zanima... pa preskoči pa dalje... kaj naj jaz berem o borzi pa delnicah če pojma nimam o tem??? Vsak je svoje sreče kovač...
Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

Ne razumem folka ki gre na en portal pa začne brat kaj ga ne zanima... pa preskoči pa dalje... kaj naj jaz berem o borzi pa delnicah če pojma nimam o tem??? Vsak je svoje sreče kovač...

problem je v tem, da ne glede kateri portal obrneš dobiš na naslovnici "doncica"...seveda je odličen igralec z odlično prihodnostjo ampak to posiljevanje o njem je adijo pamet...enako bi bilo ko bi brali vsak dan o neymarju, ronaldu, messiju ali pa če bi vsak dan brali o iličiču, prevcu in ostalih...

Prikaži več možnosti

Xandrej
Xandrej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 617

Je Neymar slovenec? Pa vsiostali? Beremo o slovencu ki je zvezdnik v športu... pač vedno se bere vroča roba... pa se je o Tini Maze pa o Petru Prevcu pa še o kom pač kaj češ hvala bogu. Vsak ki ga ne zanima bere kaj drugega. Posiljujejo ti itak vsakdan nekaj pa se dostikrat sploh ne zavedaš...
Prikaži več možnosti
    • OffsummeR je všeč

Himen
Himen

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 35
  • Avtomobil: MPV 1.8T

V trgovinah imate košarkaške žoge pa pojdite probat...to velja za vse športe. Pa sem daleč od košarkaškega navdušenca, ampak mi je pa jasno, da se na nek način piše zgodovina. Tip je 19let, prihaja iz evrope (za kar sem prepričan, da jo imajo američane za nižje rangirano od njihove v svetu košarke) in to, da že v prvi sezoni igra kot "šef" je precej impresivno.
Raje v novicah zagledam tak članek kot "Štern in LaToya kavsala na seniku" ali pa "Murkov novi koledar"...

“Racing is life. Anything before or after is just waiting.” - Steve McQueen
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 63 507
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Zanimivo kako vsi čez denar ocenjujete vrednost poklica, človeka, .... Nič novega za bmw forum.

Kateri denar? A tisti ki ga je dobil s pomočjo naše države, pa ga bo zdaj obdržal zase?

Mene športi zanimajo toliko kot lanski sneg, nimam pojma kdo je ta Dončić. Se mi zdi da je nek fuzbaler ali pa košarkaš, toliko sem uspel razbrat iz naslovov s katerimi nas bombardirajo mediji, s kotičkom očesa sem pač ošvrknil njegovo sliko medtem ko sem skrolal navzdol po telefonu da najdem kako normalno temo, ki ni v zvezi s športom - in sem pač videl žogo. 

V nasprotju z nekaterimi jaz ljudem ne zavidam denarja, zelo dobro vem da športnikom ni lahko ker jih včasih le ena sama poškodba loči od zaključka kariere, šport je tudi pozitiven ker marsikaterega otroka ubrani slabih vplivov ulice, itd.

Ampak!

Tisto kar me moti, je sledeče. Športni klubi, društva, prostori za treninge, to vse stane. In to ogromne denarje! Ta denar se dobesedno naprosjači okoli, zbirajo se prostovoljni prispevki, fehtajo sponzorje, itd. Naš velecenjeni župan je celo kradel (ja, kradel - naročenih del izvajalcem ni plačal in to ni nič drugega kot KRAJA) denar da je dokončal štadion, en človek je zaradi tega tudi naredil samomor in kolikor vem je oškodoval veliko ljudi. No in to infrastrukturo potem uporabljajo športniki, seveda zastonj. In ko nekomu uspe in zasluži milijone, na desetine ali na stotine milijonov, kaj dobi narod? NIČ!

Torej, kar se mene tiče nimam nič proti športu, čeprav ga ne gledam ker nimam časa za to, ampak lepo prosim, kdor zasluži kot kralj, naj tudi svoje dolgove plača. Tega ne bodo naredili vsi tisti številni športniki ki niso uspeli, tisti ki uspe bi pa lahko. Pa ne bo, v to sem prepričan.

Tako da Dončić, zahvali se vsaj svojemu duhovnemu očku Jankoviću da ti je uspelo, mogoče ga bo pa potem vsaj malo manj pekla vest zaradi tistega človeka ki se je zaradi njega ubil in zaradi vseh tistih, ki ta moment nekje v Bosni ali v kateri drugi revni državi stradajo in zmrzujejo, namesto da bi dobili plačan vsaj tisti drobiž, ki so si ga prigarali.

Hvala lepa za tak šport (nima to veze z Dončićem, mišljeno je na splošno), se mi želodec obrača vsakič ko se peljem mimo s krvjo plačanega Jankovićevega stadiona v Stožicah, pa se tam mimo peljem skoraj vsak dan!

Prikaži več možnosti
    • jjjernej je všeč

ŽigecBMW525
ŽigecBMW525

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 981
  • Avtomobil: Francoz

Fausija brez meja. Namesto da bi bili ponosni na nekoga, ki nekaj doseze, se pa odpre tema na forumu... No, kaj sem pa pricakoval. Tipicno.
Ce te toliko moti pisi na 24ur ali na svet kanal a. A je blo treba tukaj odpret temo?

Negativnezi.

BMW e39 525d /// BMW e85 Z4 2.5i /// BMW e53 X5 3.0d /// BMW e36 M3 /// BMW e65 LCI 3.0d /// Hrošč 1200 /// BMW e31 850ci /// BMW e46 320d /// Renault Megane Grandtour 1.5dci /// Opel Astra H OPC

Prikaži več možnosti
    • veloce, porsche, soulfly in 2 ostalim je všeč

rokxy
rokxy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 653
  • Avtomobil: traktor

Kateri denar? A tisti ki ga je dobil s pomočjo naše države, pa ga bo zdaj obdržal zase?

Mene športi zanimajo toliko kot lanski sneg, nimam pojma kdo je ta Dončić. Se mi zdi da je nek fuzbaler ali pa košarkaš, toliko sem uspel razbrat iz naslovov s katerimi nas bombardirajo mediji, s kotičkom očesa sem pač ošvrknil njegovo sliko medtem ko sem skrolal navzdol po telefonu da najdem kako normalno temo, ki ni v zvezi s športom - in sem pač videl žogo. 

V nasprotju z nekaterimi jaz ljudem ne zavidam denarja, zelo dobro vem da športnikom ni lahko ker jih včasih le ena sama poškodba loči od zaključka kariere, šport je tudi pozitiven ker marsikaterega otroka ubrani slabih vplivov ulice, itd.

Ampak!

Tisto kar me moti, je sledeče. Športni klubi, društva, prostori za treninge, to vse stane. In to ogromne denarje! Ta denar se dobesedno naprosjači okoli, zbirajo se prostovoljni prispevki, fehtajo sponzorje, itd. Naš velecenjeni župan je celo kradel (ja, kradel - naročenih del izvajalcem ni plačal in to ni nič drugega kot KRAJA) denar da je dokončal štadion, en človek je zaradi tega tudi naredil samomor in kolikor vem je oškodoval veliko ljudi. No in to infrastrukturo potem uporabljajo športniki, seveda zastonj. In ko nekomu uspe in zasluži milijone, na desetine ali na stotine milijonov, kaj dobi narod? NIČ!

Torej, kar se mene tiče nimam nič proti športu, čeprav ga ne gledam ker nimam časa za to, ampak lepo prosim, kdor zasluži kot kralj, naj tudi svoje dolgove plača. Tega ne bodo naredili vsi tisti številni športniki ki niso uspeli, tisti ki uspe bi pa lahko. Pa ne bo, v to sem prepričan.

Tako da Dončić, zahvali se vsaj svojemu duhovnemu očku Jankoviću da ti je uspelo, mogoče ga bo pa potem vsaj malo manj pekla vest zaradi tistega človeka ki se je zaradi njega ubil in zaradi vseh tistih, ki ta moment nekje v Bosni ali v kateri drugi revni državi stradajo in zmrzujejo, namesto da bi dobili plačan vsaj tisti drobiž, ki so si ga prigarali.

Hvala lepa za tak šport (nima to veze z Dončićem, mišljeno je na splošno), se mi želodec obrača vsakič ko se peljem mimo s krvjo plačanega Jankovićevega stadiona v Stožicah, pa se tam mimo peljem skoraj vsak dan!

Izi model. Zoki je tolko prispeval k uspehu donkeja kot jaz. Torej nic.

Sicer pa res neverjetno, kake povezave in vzporednice se delajo tule v treh odstavkih.
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 35 108
  • Avtomobil: ALFA ROMEO

Hahaha, slabš k babe v turških nadaljevankah ste......
ARHITEKT
Prikaži več možnosti
    • Eddy je všeč

luta
luta

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 107
  • Avtomobil: S8 5.2 FSI, F32 425d

ni res, une po vecini vsaj dobr zgledajo
Zame je vel satis dnevna soba na 4 kolesih. Samo da doma lahko vse ugasneš in je tišina, v vel satisu ti pa skos neki piska, ugasniti pa ne moreš, ker se je pokvarilo...
Prikaži več možnosti
    • veloce, Cdriver in penny3 uporabnikom je všeč to sporočilo

simonzan
simonzan

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 410
  • Avtomobil: BMW F11 530d, E60 535d

Ce bi se kdo od vas kdaj ukvarjal z vrhunskim sportom, namesto visel na netu in druzbenih omrezjih cel dan, tukajle nebi pisali taksnih nebuloz. To, kar recimo dela Doncic (ali pa P. Roglic, ker kolesarjenje pac osebno bolje poznam) ni to, kar vi pocnete, ko greste na bicikel za 2 urci ali pa s frendi 1x na teden mal na kos metat. Gre za 6 - 8 ur peklenskih treningov na dan, zraven pa ti vse skupaj en k... pomaga, ce nisi obdarjen se z izjemnim talentom (naj vam bo za primerjavo dejstvo, da vrhunski kolesar, kosarkar pa tudi verjetno, na dan skurijo 8.000 do 10.000 kalorij, vi pa 2.000, kar pomeni,da oni v enem dnevu telo skurijo toliko kot vi v celem delovnem tednu). To seveda pusti davek. Luka je star 19 let, ce mu gredo recimo jutri krizne vezi, nikoli vec ne bo isti in izgubi vse, kar je s peklenskim naporom gradil teh 19 let. Prav tako deluje v enem najbolj konkurencnih sportov na svetu in najmocnejsi ligi na svetu - ni to recimo veslanje ali smucarski skoki, s katerimi rezultati smo se radi hvalili, a zal primerjalno gledano pac nimajo iste vrednosti.

za konec pa se malo provokacije. Dober kirurg a,i zobar je lahko prakticno vsak z malo nadpovprecnim IQ jem in dovolj pridnosti ter natancnosti, medtem ko se en doncic rodi verjetno na 100.000.000 ljudi. Zato tudi razlika v ceni.
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 459
  • Avtomobil: enusranAudi

Boljše vprašanje je kdo ne bi kresnu njegovo majko ?

Koncno en pameten post. Se vecja dilema je ali mamo ali punco? Ali obe na enkrat. Samo osebno raje eno pa drugo, da se jima lahko bolje posvetim. Pa pustimo zdaj fantazije ob strani.

Lepo je razloženo zakaj se toliko pise. Preskočiš in greš naprej. Motit te lahko samo če imas preveč časa
Boobs is back!
Prikaži več možnosti
    • bLa in Lexus uporabnikom je všeč to sporočilo

bLa
bLa

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 29
  • Avtomobil: 384KM

Koncno en pameten post. Se vecja dilema je ali mamo ali punco? Ali obe na enkrat. Samo osebno raje eno pa drugo, da se jima lahko bolje posvetim. Pa pustimo zdaj fantazije ob strani.
Lepo je razloženo zakaj se toliko pise. Preskočiš in greš naprej. Motit te lahko samo če imas preveč časa

+1 :)
Prikaži več možnosti