Skoči na vsebino

Zakaj toliko novic o Dončiču?

* * * - - 2 glasov

• Tema je zaklenjena. Tema je zaklenjena.
138 odgovorov v temi
OffsummeR
OffsummeR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 105

Sej miljone jim damo mi, ne drugi. S tem ko preplacas superge, sportno opremo, tv narocnino, coca colo.... v vseh izdelkih je vecji del cene namenjen reklamam/sponzorstvu. Ce cocacola ne bi mela povsod reklam bi bila 80% cenejsa.... ker taksen del cene nameni proizvajalec za reklame.

Ma dej no, Leon...plačamo mi... A ni to tipični začarani krog, povpraševanje-ponudba, tako kot pri čisto vseh stvareh?

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 172
  • Avtomobil: the e39 of the 2015s

Iz hiše Franko greš.

ok, tam še nisem bil.

Boobs is back!
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 14 500

Valja plačamo mi, zato je RTV naročnina dražja, ker morajo plačat pravice za prenose. In to miljonske zneske. Denar za športnike ne pride iz lufta, vse plača folk na koncu.

Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 687

Urejal jjjernej, 07.01.2019, 14:08.

Prikaži več možnosti

OffsummeR
OffsummeR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 105

Ja, sej pritrjujem, vendar komentiram ob enem kaj vse plačamo mi, od A do Ž. Če se stvar ne bi prodajala za določen denar, ali se bi pocenila, ali pa propadla... 

Šport, dobrine, tehnika...Sej ko bo celotni svet "na elektriki", se takrat tut ne bomo vozili po enakih cenah, ampak mnogo višjih...

Urejal OffsummeR, 07.01.2019, 14:12.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

peropapero
peropapero

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 424
  • Avtomobil: 240

Spet bluziš o stvari o kateri nimaš pojma. Tokrat si vsaj priznal. Dončič je bil s 13 leti v Španiji pri Real Madridu. Če tega ne bi naredil, ne bi ti danes imel kaj bluzit, ker ga ne bi bilo na košarkaškem zemljevidu.

Kateri denar? A tisti ki ga je dobil s pomočjo naše države, pa ga bo zdaj obdržal zase?

Mene športi zanimajo toliko kot lanski sneg, nimam pojma kdo je ta Dončić. Se mi zdi da je nek fuzbaler ali pa košarkaš, toliko sem uspel razbrat iz naslovov s katerimi nas bombardirajo mediji, s kotičkom očesa sem pač ošvrknil njegovo sliko medtem ko sem skrolal navzdol po telefonu da najdem kako normalno temo, ki ni v zvezi s športom - in sem pač videl žogo. 

V nasprotju z nekaterimi jaz ljudem ne zavidam denarja, zelo dobro vem da športnikom ni lahko ker jih včasih le ena sama poškodba loči od zaključka kariere, šport je tudi pozitiven ker marsikaterega otroka ubrani slabih vplivov ulice, itd.

Ampak!

Tisto kar me moti, je sledeče. Športni klubi, društva, prostori za treninge, to vse stane. In to ogromne denarje! Ta denar se dobesedno naprosjači okoli, zbirajo se prostovoljni prispevki, fehtajo sponzorje, itd. Naš velecenjeni župan je celo kradel (ja, kradel - naročenih del izvajalcem ni plačal in to ni nič drugega kot KRAJA) denar da je dokončal štadion, en človek je zaradi tega tudi naredil samomor in kolikor vem je oškodoval veliko ljudi. No in to infrastrukturo potem uporabljajo športniki, seveda zastonj. In ko nekomu uspe in zasluži milijone, na desetine ali na stotine milijonov, kaj dobi narod? NIČ!

Torej, kar se mene tiče nimam nič proti športu, čeprav ga ne gledam ker nimam časa za to, ampak lepo prosim, kdor zasluži kot kralj, naj tudi svoje dolgove plača. Tega ne bodo naredili vsi tisti številni športniki ki niso uspeli, tisti ki uspe bi pa lahko. Pa ne bo, v to sem prepričan.

Tako da Dončić, zahvali se vsaj svojemu duhovnemu očku Jankoviću da ti je uspelo, mogoče ga bo pa potem vsaj malo manj pekla vest zaradi tistega človeka ki se je zaradi njega ubil in zaradi vseh tistih, ki ta moment nekje v Bosni ali v kateri drugi revni državi stradajo in zmrzujejo, namesto da bi dobili plačan vsaj tisti drobiž, ki so si ga prigarali.

Hvala lepa za tak šport (nima to veze z Dončićem, mišljeno je na splošno), se mi želodec obrača vsakič ko se peljem mimo s krvjo plačanega Jankovićevega stadiona v Stožicah, pa se tam mimo peljem skoraj vsak dan!

Urejal peropapero, 07.01.2019, 18:52.

“Everything we want is on the other side of fear”
Prikaži več možnosti
    • veloce, Iztok Z. in penny3 uporabnikom je všeč to sporočilo

voodoo child
voodoo child

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 073
  • Avtomobil: kwatro

Pišuka Poldi, moderator briše komplimente o eni wannabe fejmes milfi, v drugih temah pa odobrava komentarje!:metek u čelo. Kam smo prišli nasilje in grožnje ok,lubezen je pa prepovedana. Huj k Udba.
Prikaži več možnosti
    • e-masteR-39 je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 64 489
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Spet bluziš o stvari o kateri nimaš pojma. Tokrat si vsaj priznal. Dončič je bil s 13 leti v Španiji pri Real Madridu. Če tega ne bi naredil, ne bi ti danes imel kaj bluzit, ker ga ne bi bilo na košarkaškem zemljevidu.

Ne morem vsega obvladat, kakšne malenkosti tudi jaz ne vem. Tega košarkaškega zemljevida recimo še nisem videl, pri zemljepisu tega nismo jemali, ali pa sem ravno takrat šprical. Kje pa je Real Madrid, a je zelo daleč do tja? In zakaj Real, a obstaja tudi Fake Madrid?

Prikaži več možnosti
    • Team Cabrio Slovenija je všeč

-DIN-
-DIN-

Staro uporabniško ime: boogie

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 059
  • Avtomobil: Two wheel freedom machine

Men je pa cist kul, da se pise o njem.  :-D  Ker to, kar on dosega, je vrhunsko!  :metalc  

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Men je pa cist kul, da se pise o njem.  :-D  Ker to, kar on dosega, je vrhunsko!  :metalc  

Saj meni je tudi kul da je nekaj dosegel in me sploh ne moti da pišejo o njem, vsaj dokler mi ne bo iz telefona skočil na krožnik. Aja kaj pa je dosegel, je dal kak gol?

Prikaži več možnosti

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 004
  • Avtomobil: Audi A5 cabrio

Kaj se zdaj kao ven vleces..., ko se je ugotovilo, da nabijas, raje razlozi, kako si prisel do Jankovica v tej zgodbi...

Urejal dylan_dog, 07.01.2019, 21:35.

Prikaži več možnosti
    • peropapero in rokxy uporabnikom je všeč to sporočilo

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Kaj se zdaj kao ven vleces..., ko se je ugotovilo, da nabijas, raje razlozi, kako si prisel do Jankovica v tej zgodbi...

Jaz nič ne nabijam, nisem jaz Dončić. Sem pa danes splezal na Šišenski hrib če to kaj šteje, a dobim nagrado? Če Dončić dobi milijone sem jaz menda zaslužen vsaj za enih sto jurjev, a nisem? Če nisem mi kar zdaj povejte, bom zjutraj raje lepo doma ostal, kot da se matram.

Do Jankovića pridem vsakič ko se po avtocesti peljem mimo rondoja Tomačevo, tam stoji njegov mavzolej ki je tako velik in take oblike da ga ne spregledaš, tudi če si slep. Ko sem ga prvič videl sem bil prepričan da si je sezidal silos za ves denar ki ga je nakradel, no potem sem ugotovil da je vendarle pustil nekaj prostora za fante, da lahko brcajo žogo. Roko na srce, to zadnje mu štejem v plus.

Prikaži več možnosti

lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 232
  • Avtomobil: SPET M SPORT PAKET

Kateri denar? A tisti ki ga je dobil s pomočjo naše države, pa ga bo zdaj obdržal zase?

Mene športi zanimajo toliko kot lanski sneg, nimam pojma kdo je ta Dončić. Se mi zdi da je nek fuzbaler ali pa košarkaš, toliko sem uspel razbrat iz naslovov s katerimi nas bombardirajo mediji, s kotičkom očesa sem pač ošvrknil njegovo sliko medtem ko sem skrolal navzdol po telefonu da najdem kako normalno temo, ki ni v zvezi s športom - in sem pač videl žogo. 

V nasprotju z nekaterimi jaz ljudem ne zavidam denarja, zelo dobro vem da športnikom ni lahko ker jih včasih le ena sama poškodba loči od zaključka kariere, šport je tudi pozitiven ker marsikaterega otroka ubrani slabih vplivov ulice, itd.

Ampak!

Tisto kar me moti, je sledeče. Športni klubi, društva, prostori za treninge, to vse stane. In to ogromne denarje! Ta denar se dobesedno naprosjači okoli, zbirajo se prostovoljni prispevki, fehtajo sponzorje, itd. Naš velecenjeni župan je celo kradel (ja, kradel - naročenih del izvajalcem ni plačal in to ni nič drugega kot KRAJA) denar da je dokončal štadion, en človek je zaradi tega tudi naredil samomor in kolikor vem je oškodoval veliko ljudi. No in to infrastrukturo potem uporabljajo športniki, seveda zastonj. In ko nekomu uspe in zasluži milijone, na desetine ali na stotine milijonov, kaj dobi narod? NIČ!

Torej, kar se mene tiče nimam nič proti športu, čeprav ga ne gledam ker nimam časa za to, ampak lepo prosim, kdor zasluži kot kralj, naj tudi svoje dolgove plača. Tega ne bodo naredili vsi tisti številni športniki ki niso uspeli, tisti ki uspe bi pa lahko. Pa ne bo, v to sem prepričan.

Tako da Dončić, zahvali se vsaj svojemu duhovnemu očku Jankoviću da ti je uspelo, mogoče ga bo pa potem vsaj malo manj pekla vest zaradi tistega človeka ki se je zaradi njega ubil in zaradi vseh tistih, ki ta moment nekje v Bosni ali v kateri drugi revni državi stradajo in zmrzujejo, namesto da bi dobili plačan vsaj tisti drobiž, ki so si ga prigarali.

Hvala lepa za tak šport (nima to veze z Dončićem, mišljeno je na splošno), se mi želodec obrača vsakič ko se peljem mimo s krvjo plačanega Jankovićevega stadiona v Stožicah, pa se tam mimo peljem skoraj vsak dan!

Najprej tebi da repliciram (čeprav je pero2 že lepo napisal) na tako veleumno bedarijo ki si jo spisal, sej si jih sicer že veliko ampak na tiste druge naj drugi odgovarjajo!

Ta fant (Dončić) ni državo Slovenijo stal verjetno niti centa za to kar je postal. S 13 leti je odšel od doma v svet in se tam prebijal s svojim talentom a predvsem trudom. To da omenjaš Jankovića v kontekstu Dončića (ali bilo katerega športnika) je najmanj nesramno ali brezobrazno kakor hočeš!¨

Zato mislim da je najbolj da sploh ne pišeš v take teme o katerih nimaš blage veze, imaš svoje nakladaške teme pa se tam delaj pametan!

BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 820
  • Avtomobil: študentski

Dončić je zakon :metalc Kogar ne zanima naj preskoči ,ne razumem zakaj se je potrebno vtikati v vsako stvar. Mene tudi motijo ko objavlajo o La Toyah itd itd. pa kaj preskočim ker me ne briga.

Preveč imate časa....

Urejal blackberet, 09.01.2019, 20:06.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti
    • -DIN-, bmw330cd, soulfly in 2 ostalim je všeč

lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 232
  • Avtomobil: SPET M SPORT PAKET

To da je Dončić vsak dan v medijih je z razlogom. Prvo, tam se tekme igrajo vsaki drugi dan, drugo na vsaki tekmi je fant najboljši ali med tri najboljša igralca tekme, tretje, je eden najmlajših igralcev v ligi in med najboljšimi a take mediji imajo rad, lahko naštevam še....pa nima to toliko veze! A da, Janšo, Cerarja, Šarca vas ne moti gledat večkrat na dan, pa je Luka naredičl več za prepoznavnost Slovenije kot bodo oni v šestih življenjih!

Enim se sploh ne svita kak dosežek je naredil Luka do zdej a tu še niti iz bliza ni konec! Samo en detajl, Luka je najboljši 19letnik košarkaš VSEH ČASOV NA TEM PLANETU! Ja itak da vi antišportniki tega ne boste dojel, ker on sam itak nabija neko žogo skozi koš!

Samo še Leonu repliciram. Osebno te ne poznam, a sem te vseenom imel za nekakšno vertikalo na tem forumu, a si svojimi komentarji spremenil moje mnenje o tebi (čeprav mislim da te boli k za moje mnenje), primerjave delat z zdravniki, samohranilkam in skom že.... je gladko malo neumesno, kot da ne bi vedel kako se svet vrti. To da bi superge lahko bile ceneje je verjetno res, samo tako pač je in tudi če jih nebi sponzoriral najkice bi koštale 120 eurov in 50. Take primerjave bi lahko naredil tudi v svojem poklicu in privat življenju!

Imam jst tega še na zalogi, sam nimam časa, grem gledat Euroligo se je začelo!

BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 820
  • Avtomobil: študentski

Jaz pogledam vsako jutro highlightse/prispevke o Dallas-u in Dončiću tako da 24ur sploh ne odprem zaradi tega ker so itak dva dni prekasni kot  se je nekaj zgodilo.

Enostavno je užitek gledati malega mladega Slovenca kateri piše zgodovino(postavlja se ob bok ali pa presega svetovne zvezde košarke) in ne skriva iz katere države prihaja jaz sem ponosen ostali se pa raje vprašajte kje vam nacionalni ponos.

50b25c5053e3200650a7.jpeg

1542891439-LukaDoncic.jpg

Urejal blackberet, 09.01.2019, 20:41.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti
    • -DIN-, soulfly, OffsummeR in 2 ostalim je všeč

Xandrej
Xandrej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 670

Mah pusti jih. Jaz pa sem na športnike ponosen v bilokaterem športu ko se kaj doseže si mislim pa taki mali smo pa najdemo take talente nevrjetno... Je pa res da ljudje ki se nikoli niso na kakšenkoli način ukvarjali s športom to pomeni vsak dan kakšen trening... tega ne znajo in niti nemorajo cenit.
Prikaži več možnosti
    • OffsummeR je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Najprej tebi da repliciram (čeprav je pero2 že lepo napisal) na tako veleumno bedarijo ki si jo spisal, sej si jih sicer že veliko ampak na tiste druge naj drugi odgovarjajo!

Ta fant (Dončić) ni državo Slovenijo stal verjetno niti centa za to kar je postal. S 13 leti je odšel od doma v svet in se tam prebijal s svojim talentom a predvsem trudom. To da omenjaš Jankovića v kontekstu Dončića (ali bilo katerega športnika) je najmanj nesramno ali brezobrazno kakor hočeš!¨

Zato mislim da je najbolj da sploh ne pišeš v take teme o katerih nimaš blage veze, imaš svoje nakladaške teme pa se tam delaj pametan!

S 13 leti je odšel v tujino, praviš. Kaj ima pa potem z njegovim uspehom Slovenija, razen tega da se je pri nas rodil in hodil v vrtec? Pa mi ti povej, ker tole meni res ni nič kaj dosti jasno.  

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 204
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Samo še Leonu repliciram. Osebno te ne poznam, a sem te vseenom imel za nekakšno vertikalo na tem forumu, a si svojimi komentarji spremenil moje mnenje o tebi (čeprav mislim da te boli k za moje mnenje), primerjave delat z zdravniki, samohranilkam in skom že.... je gladko malo neumesno, kot da ne bi vedel kako se svet vrti. To da bi superge lahko bile ceneje je verjetno res, samo tako pač je in tudi če jih nebi sponzoriral najkice bi koštale 120 eurov in 50. Take primerjave bi lahko naredil tudi v svojem poklicu in privat življenju!

Saj njegova kritika je letela ravno na to kako se svet vrti in je kar na mestu.
Najkice ne koštajo 150€ zarad Dončiča, ampak zarad vseh športnikov (kamor spada pa tudi on).

Jaz športa ne spremljam, sem pa vesel da je fantu uspelo.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 172
  • Avtomobil: the e39 of the 2015s

https://www.24ur.com...ix-tretjic.html

Zdaj ko imamo Doncicevo temo...
Boobs is back!