Skoči na vsebino

Zakaj toliko novic o Dončiču?

* * * - - 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
134 odgovorov v temi
Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 63 252
  • Avtomobil: SHARK

Naj povem kot prvo da nimam časa, nikoli ga nisem imel in tudi nikoli ga ne bom imel oziroma si ga nikoli ne bom vzel za to, da bi prebral karkoli o športu. Zakaj? Preprosto zato, ker še za tisto kar me RES zanima (v življenju me zanima ogromno stvari) nimam časa, oziroma bom tako rekel, 90% tistega kar bi si želel prebrat ne bom verjetno nikoli prebral. Toliko o tem, zakaj o Dončiču ne vem ničesar. Ne ker bi sovražil šport ali še huje, športnike, pač pa zato ker je šport čisto na koncu mojega spiska zanimanj.

Sem pa prebral to temo in to si lahko štejete v čast da vam je uspelo, da sem vsaj nekaj o športu prebral :grin Če pustimo ostale stvari ob strani, sem iz vašega navdušenja in iz tega kar sem tu prebral dobil občutek da je Dončič pozitiven človek, no to je pa lepo slišat. Želim mu preboj na sam vrh (če še ni tam), vam pa obilo užitkov v navijaškem vzdušju, če vam je to v zabavo in zadoščenje  :ok

Prikaži več možnosti
    • Warden je všeč

lublancan22
lublancan22

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 255
  • Avtomobil: .

Ob stalnem omenjanju Dončića dobivam čimvečji občutek, kako patetičen narod so slovenci.
Prikaži več možnosti
    • joda in Kongo uporabnikom je všeč to sporočilo

OffsummeR
OffsummeR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 081

Ob stalnem omenjanju Dončića dobivam čimvečji občutek, kako patetičen narod so slovenci.

:eek  :respect Vsaj nekaj, da se ne delaš da si slovenc je +  :clap

Urejal OffsummeR, 11.01.2019, 07:27.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 897
  • Avtomobil: SPET M SPORT PAKET

Naj povem kot prvo da nimam časa, nikoli ga nisem imel in tudi nikoli ga ne bom imel oziroma si ga nikoli ne bom vzel za to, da bi prebral karkoli o športu. Zakaj? Preprosto zato, ker še za tisto kar me RES zanima (v življenju me zanima ogromno stvari) nimam časa, oziroma bom tako rekel, 90% tistega kar bi si želel prebrat ne bom verjetno nikoli prebral. Toliko o tem, zakaj o Dončiču ne vem ničesar. Ne ker bi sovražil šport ali še huje, športnike, pač pa zato ker je šport čisto na koncu mojega spiska zanimanj.

Sem pa prebral to temo in to si lahko štejete v čast da vam je uspelo, da sem vsaj nekaj o športu prebral :grin Če pustimo ostale stvari ob strani, sem iz vašega navdušenja in iz tega kar sem tu prebral dobil občutek da je Dončič pozitiven človek, no to je pa lepo slišat. Želim mu preboj na sam vrh (če še ni tam), vam pa obilo užitkov v navijaškem vzdušju, če vam je to v zabavo in zadoščenje  :ok

Ne veseli da si nekaj pozitivnega potegnil iz te teme!
Obenem bi bil car če nebi tiste nebuloze pisal na začetku, in bi samo konstatiral to kar si zgoraj napisal! Navijam za tebe....
BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti
    • Jerry je všeč

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 67 543
  • Avtomobil: E46 325i

A Dončič je sedaj v LJ al se z njegovo Panamero vozi kdo drug?

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

F80
F80

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 211
  • Avtomobil: e90 M3

Večinoma jo po Lj vozi kdo drug..

:mznak

Prikaži več možnosti

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 788
  • Avtomobil: Audi A4 cabrio

A Dončič je sedaj v LJ al se z njegovo Panamero vozi kdo drug?

Ja Rottie, kako naj bo v LJ, če ima pa 3 tekme na teden :)

Tisiti, ki se pa čudite čemu toliko pisanja o Luki..., mali je legenda v nastajanju, v basketu bo nekaj takega kot sta Messi in Ronaldo v nogometu.

Prikaži več možnosti
    • F80 je všeč

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 67 543
  • Avtomobil: E46 325i

Ja Rottie, kako naj bo v LJ, če ima pa 3 tekme na teden :)

Tisiti, ki se pa čudite čemu toliko pisanja o Luki..., mali je legenda v nastajanju, v basketu bo nekaj takega kot sta Messi in Ronaldo v nogometu.

Ne spremljam košarke in poročil o športu nasplošno, tako da nisem ravno up2date kje je trenutno, vem pa, da ima v modro folijo oblečeno Panamero in sem jo videl danes.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 25 935
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

...za vse košarkarske pametnjakoviče v tej temi...če nimate pojma, potem raje samo berite in ne pišite bedarij in raje potegnite iz tega kaj koristnega....če ne marate, sovražite ali kaj drugega okoli basketa, športa, Luke....preskočite....

...mali je preprosto car!

...in o tem koliko se pri nas piše, govori itd. o Luki?
....mali si poglejte kaj se o njem govori čez lužo?
....dobiš občutek, da se skoraj celotna NBA -liga ukvarja samo še z njim...toliko kot se o njem pove, napiše, predvaja in naredi video posnetkov v ENEM dnevu, se pri nas ne bo verjetno v celem letu...
....pa poglejte si kakšen intervju in zakaj so američani ved bolj navdušeni nad njim....po zdolgočasenem egoizmu njihovih zvezdnikov...
...in še nekaj, pa naj se sliši kakor hočete, Luka je poleg vsega še, bel...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • RobertH, bmw330cd, porsche in 4 ostalim je všeč

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 459

Kot receno, kruha in iger za povprecneze. Vcasih se res sprasujem kje zivim. Ah ja...

Me pa kdo tukaj gor po vseh letih se vedno preseneti. Ne leti na jodo, od njega nikoli nisem pricakoval vec.

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

...zate je itak glavni dogodek dneva takrat, ko zveš, da je JJ vstal iz postelje...drugega niti nismo nikoli pričakovali od tebe, zato ne vem zakaj se še naprej jajcaš v tej temi...imaș na nova24tv dovolj tem, ki te zanimajo....tako, da...pa, pa...

lp

joda

PS: to, da si odprl to temo, mislim, da je dovolj velik pokazatelj tega v kakšnih frustracijah živiš...stari, pojdi malo na zrak, vdihni izdihni, malo se sprehodi in pusti pri miru stvari, ki niso zate....in ne obremenjiuj se več, boš lepše živel, ti po em iz lastnih izkušenj

Urejal joda, 12.01.2019, 21:12.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • Jure24, Iztok Z., RobertH in 9 ostalim je všeč

Iztok Z.
Iztok Z.

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 219
  • Avtomobil: BMW x

@Joda, zarđalom ku*** i dlaka smeta ... :ok2

Don't drive faster than your angel can fly...¯\_(ツ)_/¯

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

...po zadnji briljanti predstavi Luke v končnici v kateri je odločil tekmo vlada v ZDA prava euforija....

...no tudi za bejbe ma dober okus...meni je bila tudi vedno všeč JA v času prijateljev...

....pa še prva je vedela :)

16ae6a099a55f21b561449f6153db411.jpeg

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik

Primer zakaj je Luka zdej tako IN. V tem higlihtsu se vidi ves njegov talent in košarkarska inteligenca!

BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti

lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik

Ali to, nešteto asistenc. Ko obramba hoče zaprt prostor pod košem in igra ozko obrambo a mali potem samo še hrani soigralce na zunanjih linijah z žogam na odprtem šutu :ok2

BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti