Skoči na vsebino

Zakaj toliko novic o Dončiču?

* * * - - 2 glasov

• Tema je zaklenjena. Tema je zaklenjena.
138 odgovorov v temi
Iztok Z.
Iztok Z.

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 517
  • Avtomobil: BMW x

@Joda, zarđalom ku*** i dlaka smeta ... :ok2

Don't drive faster than your angel can fly...¯\_(ツ)_/¯

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 652
  • Avtomobil: LPP Urbana

a čmo še malo obudit temo o dončiču?

- danes na 3 straneh skupaj 6 člankov :ok2

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 071
  • Avtomobil: študentski

Če to ni vredno članka potem nam res ni pomoči.

https://www.24ur.com...eliko-srce.html

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti
    • bimmer 5, lozinka in Ninok uporabnikom je všeč to sporočilo

croma_man
croma_man

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 961
  • Avtomobil: BMW E21 327i, Passat 1.8T

a za PR-ovce še nisi slišal? Vsak od zvezdnikov ma zaposlenega nekoga ki mu štima ugled in sloves v medijih, kako se naj obnaša,...
Prikaži več možnosti

Seby
Seby

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 489
  • Avtomobil: e92 320i , Z3 1,8

a za PR-ovce še nisi slišal? Vsak od zvezdnikov ma zaposlenega nekoga ki mu štima ugled in sloves v medijih, kako se naj obnaša,...

OK, zadeve ob takem fenomenu so naštudirane do potankosti. Denar lahko teče ali kaplja iz vseh koncev, in to je treba izkoristiti, dokler športnik nosi zlata jajca. Treba je vedeti, da k njegovemu uspehu pristavljajo lončke ( in velike lonce ) mnogi, ki se pasejo okoli njegovega korita. Dvomim, da okoli vsega on pobira smetano.
Je treba biti kar močan, da ob vsem tem športnik ohrani trezno glavo in lahko 120% da od sebe na tekmah. Je pa fant vrhunski, ni kaj. Upam, da mu bo uspevalo še dolga leta.
Prikaži več možnosti
    • croma_man in DrKo uporabnikom je všeč to sporočilo

bimmer 5
bimmer 5

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 809
  • Avtomobil: Bmw 528ia,VW Passat BMT

Bravo Blackberet :-D

moj naklon in iskreno hvala za link !

Hmm, ne vem kam bi uvrstil temo" Sram me je da živim v Sloveniji " :jok

Citat iz enega ta starih Jugoslavenskih filmov " Život je masovna pojava " :ok2

Bimmer 5 :cool

Stairway to heaven!
Prikaži več možnosti

Tadej
Tadej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 171
  • Avtomobil: MB S205

Samo poglej kako se v vseh medijih promovira Zalo in Tanjo Ribič, da gre človeku na kozlanje. Vsak spletni medij, ki ga odpreš, se ti prikazuje "igralka", "pevka", "umetnica" Zala, pa njena mama....

Glede Dončiča pa verjetno mediji pišejo o njem zato, ker je zvezda, folk to bere in klika, klike pa oglaševalci plačujejo.

Mislim v cemu je fora, da se v slovenskih medijih pri vsakih porocilih vsaj dvakrat omenja doncica? Kaj je v ozadju in kdo ga tako forsira?

Prikaži več možnosti

mitja155
mitja155

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 730
  • Avtomobil: Citroen c5

Naj povem kot prvo da nimam časa, nikoli ga nisem imel in tudi nikoli ga ne bom imel oziroma si ga nikoli ne bom vzel za to, da bi prebral karkoli o športu. Zakaj? Preprosto zato, ker še za tisto kar me RES zanima (v življenju me zanima ogromno stvari) nimam časa, oziroma bom tako rekel, 90% tistega kar bi si želel prebrat ne bom verjetno nikoli prebral. Toliko o tem, zakaj o Dončiču ne vem ničesar. Ne ker bi sovražil šport ali še huje, športnike, pač pa zato ker je šport čisto na koncu mojega spiska zanimanj.

Sem pa prebral to temo in to si lahko štejete v čast da vam je uspelo, da sem vsaj nekaj o športu prebral :grin Če pustimo ostale stvari ob strani, sem iz vašega navdušenja in iz tega kar sem tu prebral dobil občutek da je Dončič pozitiven človek, no to je pa lepo slišat. Želim mu preboj na sam vrh (če še ni tam), vam pa obilo užitkov v navijaškem vzdušju, če vam je to v zabavo in zadoščenje  :ok

ti si pa bolnik... v vsako temo uspeš vmešati svoje zafrustrirano življenje, na koncu se delaš norca da ne veš ali je to fuzbal ali košarka in pokroviteljsko deluješ do vseh da imamo drugi čast da si nekaj prebral o športu.. to da v letu 2019 ne veš kdo je Dončič je žalostno, tudi če ne spremljaš medijev ( kar dvomim) je to obvezno branje... taki ljudje kot so Dončič, Dragič, Ilka, ipd so dokaz da v Sloveniji imamo potencial za športnike.. forum obiskujem občasno, pa vidim da si še vedno pod nivojem...

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 010

Ne bit tok napeti. Jest ne berem nobenega casopisa in ne gledam televizije. Pa tud cist fajn zivim :-)
Prikaži več možnosti
    • croma_man je všeč

prekov
prekov

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 121
  • Avtomobil: BMW

Ne bit tok napeti. Jest ne berem nobenega casopisa in ne gledam televizije. Pa tud cist fajn zivim :-)

Ah kaj nakladaš, kaj pa bmw forum?
Skoraj ni dnevne novice iz raznih medijev ki ne bi bila tukaj objavljena!
Posredno se tukaj izve skoraj vse kar se dogaja!
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 010

Ah kaj nakladaš, kaj pa bmw forum?
Skoraj ni dnevne novice iz raznih medijev ki ne bi bila tukaj objavljena!
Posredno se tukaj izve skoraj vse kar se dogaja!

To je res. Sam tv pa dejansko ne prizgem nikol.
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 122
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

ti si pa bolnik... v vsako temo uspeš vmešati svoje zafrustrirano življenje, na koncu se delaš norca da ne veš ali je to fuzbal ali košarka in pokroviteljsko deluješ do vseh da imamo drugi čast da si nekaj prebral o športu.. to da v letu 2019 ne veš kdo je Dončič je žalostno, tudi če ne spremljaš medijev ( kar dvomim) je to obvezno branje... taki ljudje kot so Dončič, Dragič, Ilka, ipd so dokaz da v Sloveniji imamo potencial za športnike.. forum obiskujem občasno, pa vidim da si še vedno pod nivojem...

V bistvu imaš prav. Res je žalostno da ne vem nič o športu ampak moram te popravit, to je bilo v letu 2018, v 2019 že vem kdo je Dončič, ker ste mi vi povedali. Če bo šlo tako naprej, si bom tja nekje do 2065 mogoče celo kakšno tekmo pogledal, jeeeeeeej... :woohoo  :lmao

P.S.: Ne jemlji preveč resno mene, športa in foruma, ker si s tem samo pritisk dviguješ po nepotrebnem ;)

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

sharkEr
sharkEr

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 910
  • Avtomobil: Ape 50

omg, toliko nevoščljivih in imbecilnih debilov na kupu pa še ni bilo v nobeni temi na bmwslo

Prikaži več možnosti
    • -DIN- in rokxy uporabnikom je všeč to sporočilo

rokxy
rokxy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 875
  • Avtomobil: traktor

omg, toliko nevoščljivih in imbecilnih debilov na kupu pa še ni bilo v nobeni temi na bmwslo

dobra besedna zveza, bo večkrat za uporabit :D

Prikaži več možnosti

-DIN-
-DIN-

Staro uporabniško ime: boogie

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 064
  • Avtomobil: Two wheel freedom machine

Valda da delajo primerjave.....se vidi, da nekateri sele sedaj spoznavate NBA ligo. Americani uspesno prodajajo basket, zato majo pa statistiko tako, da te srat prime.....zatorej tudi primerjave. In to kar Doncic dela v NBA je neverjetno. Mnogi se sploh ne zavedajo, ampak raj jokajo zakaj toliko novic o njem. DaFcuk?!!? Pejte raj o Presicku brat, kako maltretira ljudi. :crazy

Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 500
  • Avtomobil: new age e39

Vse super. Ful privoščim LD, da mu uspeva,samo mi grejo pa na k... te primerjave z Lebronom,pa zadnjič sem zasledil tudi,da ma statistiko kot jo je mel MJ. Mater. Bi se mogl mal umirit. Sej dečko obvlada,tega mislim da mu nihče ne oporeka,sam da pa skos iščejo s kom bi ga lahko primerjal... To mi gre pa res na k...

Ameri so nori na statistike ne mi. Naši novinarji tega ne bi znali zaračunati, takk da samo povzemajo.
Boobs is back!
Prikaži več možnosti
    • RobertH je všeč

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 803

Meni gre malo na kurac, ker ste moderatorji, admin?! spremenili naslov teme in se je izjalovilo v slavospeve doncicu, kar mi ni vsec. Bodisi izbrisite temo, bodisi spremenite nazaj v original naslov!
Vedno v zivljenju sem stal za svojimi besedami in dejanji in tudi tokrat mislim resno !!

Prikaži več možnosti

lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 252
  • Avtomobil: SPET M SPORT PAKET

Meni gre malo na kurac, ker ste moderatorji, admin?! spremenili naslov teme in se je izjalovilo v slavospeve doncicu, kar mi ni vsec. Bodisi izbrisite temo, bodisi spremenite nazaj v original naslov!Vedno v zivljenju sem stal za svojimi besedami in dejanji in tudi tokrat mislim resno !!

Naslov teme je z vprašalnikom na koncu! Jst ti samo limam higlightse in komentarje zakaj je temu tako! Je narobe?
BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 267
  • Avtomobil: star

Preproat odgovor na vprasanje teme...

KER JE PREPROSTO DOBER.
Če je ravno ni zabavno...
Prikaži več možnosti