Skoči na vsebino

P: 4x zimske gume WinterContact TS860 225/45/17 - kot nove

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
27 odgovorov v temi
Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 082
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

Prodam štiri zimske gume znamke Continental WinterContact TS860 v dim. 225/45/17, kupljene nove (DOT in nosilnost dopišem), bile so tudi zmontirane na alu platiščih in uporabljene na vozilu Z4. Na vozilu so bile vsega 3 mesece (november-januar), s katerimi sem v suhem vremenu prevozil točno in nič več kot 420,2 km.  :)

Gume so tako rekoč ali dejansko lahko rečem kot nove, imajo da še ves profil (kolikor se ob normalni vožnji lahko načela površina). Razlog prodaje je ta, da dejansko zajc ne gre nikoli v sneg, z njim v zimskem in poletnem času naredim zelo zelo malo km in še takrat k se zapeljem je sonce in suha cesta (letne 19). Ker imam že ostala avta na zimskih gumah, se mi sedaj zdi nesmiselno, da bi bile gume še na vozilu, vozilo pa parkirano v garaži na počitku ;) )  Takšna dimenzija pa za novejše bmw serije (F) žal ni predpisana (drugače bi jih obdržal).

Gume bi zato bile tekom več let brez večjih prevoženih km, le te bi postale trde (stare) in nezvožene (oz. bi verjetno imele za seboj v 5.- 6. letih cca. 2000 km ali pa še to ne). Trenutno so zimske gume še na platiščih in hranjena v vrečkah (v temnem prostoru). Alu platišča iz fotografij se ne prodajajo.

Cena za zimske gume recimo 439,99 € oz. po dogovoru. Ogled je možen Trebnje, dostava pa lahko potem tudi Nm, Trebnje, Lj, Zagorje,... (po dogovoru). Menjava za € ali za kakšna dobra metrska bukova drva (xy m3 količine - za kamin) oz. je to stvar dogovora med prodajalcem in kupcem. 

Ponudbe tukaj ali na ps. 

Pripete slike za predogled

• zimske_1 števec z4.jpg
  • zimske_3.jpg
  • zimske_2.jpg
Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

res da ni ne vem kakšne zime, ampak vseeno morda dober nakup za naslednjo sezono, saj so gume praktično nove.

up 425e :)

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

420 € :)

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

up, 410? ;)

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

up-down :)

Prikaži več možnosti

bpavsic
bpavsic

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 930
  • Avtomobil: E92 320i, F30 320d

Bi jih kupil, če ne bi 17" platišč zamenjal za 16" zaradi ožjih gum za coupejčka pozimi :)

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

Ja men pa so zdaj ob tretjem vozilu pač enostavno ostale in jih je škoda da ležijo na felgah, če ne jih bom pa pač kombiniral pri e46 (eno sezono 15 col zimske, drugič 17 zimske). Kakor gledano kake zime imamo zadnja leta oz. kolikokrat grem res v poln sneg, bodo tudi sedemnajstke ACS III prav lepo pasale oz. izgledale gor   :)

Urejal Taucher, 19.02.2019, 12:41.

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

up (400e), napovedujejo pa sneg za konec leta 2019 ;)

Urejal Taucher, 08.03.2019, 10:49.

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

da dopolnim oznako in sicer:

225/45/17 94H XL M+S Continental WinterContact TS860  ..... naslednjo sezono bodo dražje, če bodo še na voljo ;)

Prikaži več možnosti

Bmwe46mb
Bmwe46mb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 244
  • Avtomobil: E91 320d xd

300€ moja ponudba!
300€ moja ponudba!
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

300€ moja ponudba!
300€ moja ponudba!

hvala za tako ponudbo, se bodo naslednjo sezono naprej prodajale, če ne jih pa še vseeno dam lahko na e46 - saj so ACS 17" kot ata na mamo. :ok

https://img.pistonhe...315108851-2.jpg

Urejal Taucher, 01.04.2019, 09:03.

Prikaži več možnosti

Bmwe46mb
Bmwe46mb
  • Uporabnik

Ok
Ce spremenite mnenje me kontaktirajte!
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

Za takšno ceno jih zagotovo ne dam!
Prikaži več možnosti

Bmwe46mb
Bmwe46mb
  • Uporabnik

Pa lej nove so 420€
Vsak ma svojo ceno in svojo ponudbo!
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

Ste dali ponudbo, sem dal odgovor, tako da ne smetiva teme in nabijanje postov brez potrebe!
Prikaži več možnosti

velikomalo
velikomalo

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 865
  • Avtomobil: vse po malem

Ste dali ponudbo, sem dal odgovor, tako da ne smetiva teme in nabijanje postov brez potrebe!

Sej nekeko ti je pa lepo povedu kako je zadeva realna.Na mimovrste je 102€+ nova in pač ni realno da so rabljene dražje.Lahko bi tudi moderatorji postavili neke okvirje pri prodajnih oglasih in postavili stvari na realna tla.

Preberem celo temo in potem ugotovim da je rabljena zadeva dražja od nove.Nima smisla tako oglaševat.

Samo moje mnenje povem.

Prikaži več možnosti
    • Andrej-h je všeč

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

Realno je površno, trenutno na mimo vrste 225/45/17 94H XL M+S Conti TS860 takšna cena

https://www.mimovrst...45r17-94h-xl-fr

tako da ne delat primerjav z vašimi opisi za 102e... ker ni to ident pnevmatika.

https://www.mimovrst...22545r17-91h-fr

Lahko pa iščete ponudbe še drugje, kjer ponujajo takšne gume z takimi oznakami. Na hitro je po spletu cena nad 124e, lahko pa boste dobili hude popuste in bodo vaše za 102 x 4...

Urejal Taucher, 01.04.2019, 10:56.

Prikaži več možnosti

velikomalo
velikomalo

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 865
  • Avtomobil: vse po malem

Realno je površno, trenutno na mimo vrste 225/45/17 94H XL M+S Conti TS860 takšna cena

https://www.mimovrst...45r17-94h-xl-fr

tako da ne delat primerjav z vašimi opisi za 102e... ker ni to ident pnevmatika.

https://www.mimovrst...22545r17-91h-fr

Lahko pa iščete ponudbe še drugje, kjer ponujajo takšne gume z takimi oznakami.

No spregledu sem xl.Kakorkoli sem hotu dobronamerno,ker se oglasi na forumu dvigajo v nebo in potem če hočeš prodat moraš konkretno znižat ceno.Nisem kupec za rabljene gume,ker so nove dosti dostopne.Kot rečeno dobronamerno :ok

Prikaži več možnosti

Simon
Simon

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 769

DOT?

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

Ja razumem tudi jaz dobronamerno odgovarjam, samo primerjajmo potem ident zadevo glede nosilnosti, hitrosti, ojačitve.... Da jih pa dam za 300, k vemo po kok so nove, pa tudi nisem dobrodelna ustanova (-40% off). Če ne dobim za njih primerno ceno, jih bom pač uporabil še naprej (e46/e85) in .

Urejal Taucher, 01.04.2019, 11:09.

Prikaži več možnosti