Skoči na vsebino

P: 4x zimske gume WinterContact TS860 225/45/17 - kot nove

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
33 odgovorov v temi
Bmwe46mb
Bmwe46mb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 358
  • Avtomobil: E91 320d xd

No spregledu sem xl.Kakorkoli sem hotu dobronamerno,ker se oglasi na forumu dvigajo v nebo in potem če hočeš prodat moraš konkretno znižat ceno.Nisem kupec za rabljene gume,ker so nove dosti dostopne.Kot rečeno dobronamerno :ok

Glih to sam mislio da ce rečem 300 bo gospod reko 350 kar je nekaj realno in smo vsi veseli!
Ampak jih bom prek Amazona dobo ,420€ /512€ XL.
Prikaži več možnosti

velikomalo
velikomalo

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 934
  • Avtomobil: vse po malem

No sej se še vedno lahko zmenita.Lepa beseda lepo mesto najde.

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 335
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

Globina profila 8,26mm
Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 23 118
  • Avtomobil: E39 530dTA & E90 325xi

Zdaj bodo lazje sle ;)
Prikaži več možnosti

chuckiBMW
chuckiBMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 991
  • Avtomobil: modra rja

DOT?

Dot, da vidmo koliko so realno vredne :)

Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 23 118
  • Avtomobil: E39 530dTA & E90 325xi

Nima ravno DOT najvec veze, sploh pri Continentalkah :ok
Recimo, da je DOT 16 pa kaj, jih nataknem in vozim vsaj dve sezoni prakticno nove gume in fliknem dol, ker se izrabijo. Continentalke TS 830P, ki jih imam na E39 za zimo imajo DOT 14 ali celo 13, gume se v vseh razmerah peljejo vrhunsko.
Ce se tele kupijo za 80% cene novih, je to za kupca Best Buy :ok2
Prikaži več možnosti

chuckiBMW
chuckiBMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 991
  • Avtomobil: modra rja

30% se dobi na pnevmatike, ki so dot 2017. Sej nima smisla se pregovarjat, ker naj jih spara za jerry-a ko pravi, da morajo biti par let stare :-D

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

Madonca ste na ta "DOT " da ne rečem kaj, ne vem ga trenutno, bom pogledal ko pridem do gum. Drugače pa sam rajši kupim gume z ne čisto frišnim ali leto dni starem dotu, ker guma malce "odleži". Ampak ok , vsakomur svoje :) Ko vas tako srbijo prsti okoli cene, če imate hude popuste ki jih omenjate, potem kar hitro tja po njih, da jih ne bo zmanjkalo. In ja, ne bom jih "šparal" za jerisana, še vedno jih lahko (felge) navijačim na zajca ali e46 brez najmanjše težave pa jih vozim tako pozimi kot poleti. :ok

Drugače pa malce povprašajte trgovce, kake DOT vam lahko prodajo in se bodo pnevmatike še vedno smatrale kot nove.

Urejal Taucher, 03.10.2019, 06:19.

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

up, čas bo za menjavo... :)

drugače pa lahko vzamem v račun kake dobre (conti, dunlop,...) zimske gume za f31 v dim. 225/45/18 morda tudi 225/50/17,  z mojim ali vašim doplačilom ali ključ za ključ - vse je stvar dogovora okoli cene in menjav. :ok  

Urejal Taucher, 07.11.2019, 11:25.

Prikaži več možnosti

Volvej
Volvej

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 381
  • Avtomobil: Volvo V70R AWD

Ceno znižaj pa bodo šle takoj, jaz sem moje iste dimenzije sicer Bridgestone in letnik 2014 s 5,5mm profila začel prodajat za 100e, nobenega interesa. Potem pa sem dal ceno na 60e in se jih je 5 steplo za gume. Moreš vedet, da ljudi ki kupujejo rabljene gume ne zanimajo nobene dodatne oznake ala XL, ampak samo dimenzija, znamka, profil in DOT. Takšen človek ki je toliko picajzlast, da ga zanimajo dodatne oznake na gumah, bo šel in kupil nove gume. Če se tvoje ne prodajo so predrage. Spusti za 100e pa bodo šle, boljše to kot da ti ležijo v garaži če jih ne potrebuješ, ker bodo itak vsako leto manj vredne.

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

Ceno znižaj pa bodo šle takoj, jaz sem moje iste dimenzije sicer Bridgestone in letnik 2014 s 5,5mm profila začel prodajat za 100e, nobenega interesa. Potem pa sem dal ceno na 60e in se jih je 5 steplo za gume. Moreš vedet, da ljudi ki kupujejo rabljene gume ne zanimajo nobene dodatne oznake ala XL, ampak samo dimenzija, znamka, profil in DOT. Takšen človek ki je toliko picajzlast, da ga zanimajo dodatne oznake na gumah, bo šel in kupil nove gume. Če se tvoje ne prodajo so predrage. Spusti za 100e pa bodo šle, boljše to kot da ti ležijo v garaži če jih ne potrebuješ, ker bodo itak vsako leto manj vredne.

Pod ceno jih ne bom dal, ker če si prebral prvotni post oz. oglas imajo za samo 420 km. Če ne gredo v promet, jih bom dal na e46 namesto conti 15"  (katere imam tudi z malce več km). Sem odprt za ponudbe (zato sem tudi dopisal možne menjave, cena ni zabetonirana) samo nizko smešne ponudbe jemljem pa prej kot izsiljevanje ali norčevanje za artikel, pa brez zamere rabljeno gor dol v mojem primeru. :)

Lahko pa tudi ponudim v oglas Conti WC TS860 195/65/15 91T, sezona 2018/2019 prevoženih z njimi v 4 mesecih točno 4160 km (večina po AC), globina profila bi mogel izmeriti (min. obraba) in kot rečeno 225/45/17 nataknem na e46, pa še lepše bo zgled na ACS III, kot pa z 15 "ratkapami".    :ok    

Koliko pa so po tvojem rahlo rabljene Conti WC TS860 195/65/15 91T vredne?

Urejal Taucher, 07.11.2019, 12:02.

Prikaži več možnosti

Volvej
Volvej

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 381
  • Avtomobil: Volvo V70R AWD

@Taucher, moj post je bil mišljen dobronamerno, ne kot izsiljevanje ali norčevanje za artikel, kot praviš. Sem prodal že nekaj setov gum in vem kaj govorim. Ko sem kupil Jaga sem dobil gor čisto nove zimske Michelinke 19 col stare dva tedna in so imele prav tako prevoženih manj kot 1000km. Se pravi enak primer kot tvoj. Zraven sem dobil račun, guma 240e po komadu. Ker avta nisem želel vozit po zimi, sem jih snel, dal na avto.net za 600e, dobil še isti dan ponudbo za 500e in jih prodal.

Ti pa se moreš sam odločit če bi jih rad prodal ali vozil na E46. Če bi jih rad prodal jih daj na FB marketplace, bolho in avto.net. Če se ti tam v roku tedna dni ne prodajo so predrage, glede na trenutno stanje trga supply / demand. Imaš pa sedaj idealno okno do 15.11 da jih prodaš. Uspešno prodajo želim.

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

@Taucher, moj post je bil mišljen dobronamerno, ne kot izsiljevanje ali norčevanje za artikel, kot praviš. Sem prodal že nekaj setov gum in vem kaj govorim. Ko sem kupil Jaga sem dobil gor čisto nove zimske Michelinke 19 col stare dva tedna in so imele prav tako prevoženih manj kot 1000km. Se pravi enak primer kot tvoj. Zraven sem dobil račun, guma 240e po komadu. Ker avta nisem želel vozit po zimi, sem jih snel, dal na avto.net za 600e, dobil še isti dan ponudbo za 500e in jih prodal.

Ti pa se moreš sam odločit če bi jih rad prodal ali vozil na E46. Če bi jih rad prodal jih daj na FB marketplace, bolho in avto.net. Če se ti tam v roku tedna dni ne prodajo so predrage, glede na trenutno stanje trga supply / demand. Imaš pa sedaj idealno okno do 15.11 da jih prodaš. Uspešno prodajo želim.

saj sem vzel dobro namerno nič bat :), le kot morda tvoja "primerjava" iz besedila za tvoj primer zimskih ko so šle za 60e, pa z mojim oglasom res ne mislim iti tako nizko. Rad bi jih prodal ker z ožjo gumo če že izbiram za e46 pridem dlje in se lahko bolj "zakopam" (lastne izkušnje). Če pa se jih ne proda jih pa tudi rajši nataknem in furam dalje. Hvala za lepe želje.

Sprejemam ponudbe tu ali na ps.   :ok

Urejal Taucher, 07.11.2019, 12:13.

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

saj sem vzel dobro namerno nič bat :), le kot morda tvoja "primerjava" iz besedila za tvoj primer zimskih ko so šle za 60e, pa z mojim oglasom res ne mislim iti tako nizko. Rad bi jih prodal ker z ožjo gumo če že izbiram za e46 pridem dlje in se lahko bolj "zakopam" (lastne izkušnje). Če pa se jih ne proda jih pa tudi rajši nataknem in furam dalje. Hvala za lepe želje.

Sprejemam ponudbe tu ali na ps.   :ok

komplet furam dalje :)

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.