Skoči na vsebino

2003 E39 530dT projekt

* * * - - 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
53 odgovorov v temi
E39-530d
E39-530d

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 618
  • Avtomobil: E12 & E28 & E34 & E61

Ma vsakemu svoje, ampak jaz bi pustil originalno notranjost pa magari je zelena. Čez 10let se bo nekdo vpiknil točno v to, da je bila notranjost spreminjana. In na forumu ga bo nekdo razglasil za sestavljanko.

Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

Kokaner1
Kokaner1
  • Uporabnik
  • Sporočil: 216
  • Avtomobil: E36 318i individual

Men je pomembno da se jaz v avtu pocutim dobro prej mi je bilo prevec bez, strop je bil slabsi pa sm upgradu na crni, zaradi otroka sem dal zadaj zavesice in sedeze. Tud v originalu ni imel m odbijacev pa sem dal pac gor odbijace ker je men tako lepse ko se je ravno avto rihtal.
Prikaži več možnosti
    • Bmw39 je všeč

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 23 806
  • Avtomobil: E39 530dTA & 530dTA ///M

Vsakemu svoje, avto je cool, vendar original je le original :ok
Prikaži več možnosti

_skyline_
_skyline_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 531
  • Avtomobil: E39 523iA

Jaz se pa ne strinjam. Saj pa dela z original robo. Ravno to je bil nekoč čar pri e39 in e38 katere so imele notranjosti sestavljene v nešteto kombinacij.

Meni je vseč. Veliko lepše kot rjavi zgornji del. Jaz bi tvojem mestu samo še zamenjal vse pvc pokrove sedezev s črnimi in morda dodal črne velur tepihe.
Prikaži več možnosti
    • rockson in peropapero uporabnikom je všeč to sporočilo

Kokaner1
Kokaner1
  • Uporabnik
  • Sporočil: 216
  • Avtomobil: E36 318i individual

Jaz se pa ne strinjam. Saj pa dela z original robo. Ravno to je bil nekoč čar pri e39 in e38 katere so imele notranjosti sestavljene v nešteto kombinacij.
Meni je vseč. Veliko lepše kot rjavi zgornji del. Jaz bi tvojem mestu samo še zamenjal vse pvc pokrove sedezev s črnimi in morda dodal črne velur tepihe.

Hvala v planu je komplet tepih dat v crno za pokrove sem tudi razmisljal ampak bom menju ko dobim sprednje sportne ali comfort sedeze :-)
Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 21 557
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

Meni so tudi zelo všeč te črno bež kombinacije :ok
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 808
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Škoda za menjavo, meni je bil prej bolj všeč.

Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti
    • krt je všeč

perko
perko

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 309
  • Avtomobil: 330i

Ma vsakemu svoje, ampak jaz bi pustil originalno notranjost pa magari je zelena. Čez 10let se bo nekdo vpiknil točno v to, da je bila notranjost spreminjana. In na forumu ga bo nekdo razglasil za sestavljanko.

očitno imaš problem če se sekiraš kaj si kdo misli na forumu. :crazy

Prikaži več možnosti

E39-530d
E39-530d

BMW ljubitelj

• Uporabnik

očitno imaš problem če se sekiraš kaj si kdo misli na forumu. :crazy

Ne nimam ga in ne sekiram se. Imam pa kar nekaj starodobnikov in kar nekaj sem jih imel, zato vem na kaj se gleda, ko je avto star. Sam sem prišel tako daleč, da mi je najbolj všeč tako kot je prišlo iz tovarne z izjemo nadgradenj z dodatno opremo, redkimi deli ipd. Zapomni si, da bo avto nekoč označen za sestavljanko in vsak ljubitelj, ki se bo zanimal za nakup se bo vpičil ravno v to. Tudi jaz bi se. Lastniku priporočam, da originalne dele skrbno shrani, da se bo dalo vozilo povrniti v provotno stanje, tako si bo prihranil živce in kak eur, ko bo prodajal.

Urejal E39-530d, 25.05.2020, 09:40.

Prikaži več možnosti

e60va
e60va
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 217

Ne nimam ga in ne sekiram se. Imam pa kar nekaj starodobnikov in kar nekaj sem jih imel, zato vem na kaj se gleda, ko je avto star. Sam sem prišel tako daleč, da mi je najbolj všeč tako kot je prišlo iz tovarne z izjemo nadgradenj z dodatno opremo, redkimi deli ipd. Zapomni si, da bo avto nekoč označen za sestavljanko in vsak ljubitelj, ki se bo zanimal za nakup se bo vpičil ravno v to. Tudi jaz bi se. Lastniku priporočam, da originalne dele skrbno shrani, da se bo dalo vozilo povrniti v provotno stanje, tako si bo prihranil živce in kak eur, ko bo prodajal.

Avto ima že danes čez 400.000km, koliko jih bo šele nekoč. In ni originalna M5, ampak 530d touring za par jurjev, kakšen ljubitelj prvotnega stanja bo gledal ta avto? A se avto rihta zase, ali za ljubitelja, ki ga bo nekoč kupil?

Prikaži več možnosti
    • bvogri, DJ Falco, penny3 in 4 ostalim je všeč

E39-530d
E39-530d

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Avto ima že danes čez 400.000km, koliko jih bo šele nekoč. In ni originalna M5, ampak 530d touring za par jurjev, kakšen ljubitelj prvotnega stanja bo gledal ta avto? A se avto rihta zase, ali za ljubitelja, ki ga bo nekoč kupil?

Nisem rekel, da ne sme tega delat. Svetujem samo naj original dele shrani.

Prikaži več možnosti

Boris-84
Boris-84

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 273
  • Avtomobil: B8

Meni ta two-tone kombinacija izpade zelo okusno, pohvale :) Edino kar bi sam naredil je da bi obdrzal spodnji del armaturke v bez barvi. 

Prikaži več možnosti

Bmw39
Bmw39

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 812
  • Avtomobil: f11 535dM ,e30is ,e39 V8

Tudi mene je lepo. Nekateri ne poznajo tega občutka personalizacije in dodelave avtomobila. Nekaterim to pomeni več kot pa kupit že tako narejen avto. V primeru, da je narejeno z original deli ( in to je čar e39ke ker lahko marsikaj spreminjaš po svojih okusih ), okusno podpiram zadevo. V končni fazi pa gre za 530d karavana z pol miliona prevoženih kilometrov, kar ne pomeni, da avto ne nudi več užitka lastniku nima pa tak avto zbirateljske vrednosti, da bi ga s takimi dodelavami uničil.

@Kokaner1 lepo rihtaš in zelo lepo si sestavil avto   :ok . Še dosti veselih kilometrov. 

Urejal Bmw39, 25.05.2020, 13:45.

Prikaži več možnosti

mstipic
mstipic

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 099
  • Avtomobil: G30 M

Vidim da imaš še Erisina. Js bi tole dal notri

https://www.eonon.co...el-Control.html

"this car is like having a crack addicited Victoria's Secret Model as a girlfriend, the highs are higher than your imaginations, and the lows are low.

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.