Skoči na vsebino

Ssangyong Rexton 2.7XDi 2005

* * * * - 3 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
216 odgovorov v temi
Nos
Nos

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 208
  • Avtomobil: Saab 9-3 TTiD Hirsch

Ročni menjalniki niso del opreme?

AHOEjZi.jpg Turning unacceptable GM platforms into beautiful Swedish Machinery

Prikaži več možnosti

DomenG
DomenG

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 556

Notranjost-usnje kot da bi bil nov avto. Kaj imajo kitajci za eno vrsto goveda

Prikaži več možnosti

MIHOLD
MIHOLD

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 480
  • Avtomobil: Mašina

Kaj imajo kitajci za eno vrsto goveda

Korejci...

Prikaži več možnosti

Miki stromar
Miki stromar
  • Uporabnik
  • Sporočil: 29

Ročni menjalniki niso del opreme?

Stari modeli vem da imajo tudi ročne 5 stopenjske menjalnike od MB. Večinoma so pa avt. od MB. Tako tudi motor je od MB 2.7 l.2007-2012 imajo euro 4 motorje.

Kot starejši so euro 3.

Prikaži več možnosti

Miki stromar
Miki stromar
  • Uporabnik

Imaš na FB marketplace Rextona z ročnim menjalnikom. Lastnik ga je pa pripeljal iz Italije. Ima pa ceno 2.100€.

Ga je pa treba mal porihtat okoli motorja ni pa nič rjav. l.2004.

Prikaži več možnosti

bobo69
bobo69

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 231
  • Avtomobil: AR 156 V6

Notranjost-usnje kot da bi bil nov avto. Kaj imajo kitajci za eno vrsto goveda

Za korejce ne vem, vem pa, da majo alfe ,subaruji in lancie veliko bolj kvalitetno usnje kot bmwji.
Prikaži več možnosti

loty1825
loty1825

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 347
  • Avtomobil: E30/4, E36/5, E46/3

Ali pa imajo manj prevrtene kilometre.

Nič ni težko, kar se mora, vendar ni nič treba, če se noče, vendar na koncu se vse da, če res hoče. :cool
Prikaži več možnosti

Kobal trans
Kobal trans
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 974
  • Avtomobil: kombi

Cene so res ugodne teh vozil. Vzameš čim mlajši letnik + narediš obsežen servis za tretjino cene Bmw vozila primerljivega letnika.

Prikaži več možnosti

naroz
naroz

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 366

Živjo,

tako sem ga kupil. Klepar mi bo zadnji konec porihtal drugje je pa OK. Ni tako hudo rjasto je bolj cvetelo. Zgledalo ge bodo same luknje.

Lastnik je barval tisto temno črno plastiko okoli vozila, prvo havbo in vrata so preveč lepa. Drugače vlečne naprave nima je tu en plus.

Motor ni zgonjen, lepo suh je in pogoni so tudi videti suhi. Prevožnih ima realnih 320000km. kar je povprečno slabih 30000km

Popravil sem že parkirne senzorje samo še vzratno kamero moram popraviti. Je pa letnik 10.2009

Bo pa potreben komplet servis:

1- motorno olje in oljni filter

2-hladilna tekočina

3-filter goriva

4-izločevalnik vode (menja se na 150.000km)

5-filter zraka

6-tekočina zavor in sklopke

7-olje diferencijala - spredaj zadaj naj bi se menjalo na 30000km

8-olje reduktorja 60k

9-olje samodejnega menjalnika 60k

10-filter kabine

Potem okoli motorja naj bi se še zamenjale svečice, čeprav so ok. 

Kaj pa vodna pumpa, kaj je nima 

V8-BMW mi lahko napišeš katera olja si uporabil, čakam še navodila od uvoznika.

Zraven vozila sem dobil le servisno knjižico. Notri pa ne piše vrste olj katera so potrebna za servis.

Če ni skrivnost, kolikšna pa je bila cena...

Zdaj ste me čisto s temi Rextoni nakurblali, če kdo ve za kakšnega v dobrem stanju, če je kaj za porihtat, ni problema, bolj low budget, v primeru kakšnegga res dobrega pa tudi bolj konkretna cena ....

Prikaži več možnosti

V8-BMW
V8-BMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 870
  • Avtomobil: BMW V8; Kappa SW, Rexton

@naroz kaj pa fali tistemu, ki sem ti ga nalepil? V sloveniji boš po večini dobil zvožen, nevzdrževan šrot. Idi jih par gledat in boš sam ugotovil, da je res...

Poglej na avtoscout.de in mobile.de. Vem da ti ne diši plačevati 50% davka, ampak še zmeraj boš overall pod 4 jurje za avto ki je še daleč od 200.000 km.

Maš pa na avto netu enega zvoženega pod dva jurja, da boš mel za referenco, če ga greš gledat.

https://www.avto.net...XDi Sport Usnje

Po moje tega lahko za 1500 odpelješ... Ker se prodaja že več kot pol leta. Dobra stran tega avta je, da ima stalni 4kolesni pogon - podobno kot grand cherokee do letnika 2004. Se pravi TOD transfer case zadaj toga prema z LSD spredaj odprt diff. Moj je z priklopljivim 4x4.

LP D.

Najboljši ansambel ima 8 članov postavljenih v obliki črke V!!
Prikaži več možnosti
    • naroz je všeč

Miki stromar
Miki stromar
  • Uporabnik

@naroz kaj pa fali tistemu, ki sem ti ga nalepil? V sloveniji boš po večini dobil zvožen, nevzdrževan šrot. Idi jih par gledat in boš sam ugotovil, da je res...

Poglej na avtoscout.de in mobile.de. Vem da ti ne diši plačevati 50% davka, ampak še zmeraj boš overall pod 4 jurje za avto ki je še daleč od 200.000 km.

Maš pa na avto netu enega zvoženega pod dva jurja, da boš mel za referenco, če ga greš gledat.

https://www.avto.net...XDi Sport Usnje

Po moje tega lahko za 1500 odpelješ... Ker se prodaja že več kot pol leta. Dobra stran tega avta je, da ima stalni 4kolesni pogon - podobno kot grand cherokee do letnika 2004. Se pravi TOD transfer case zadaj toga prema z LSD spredaj odprt diff. Moj je z priklopljivim 4x4.

LP D.

Avto je iz Italije. Kilometrov je malo ampak po volanu več kot 300.000km. Ne boj se kupit avta z veliko kilometrov saj ta ga ni imel za potovanja po brezpotjih.

Bolj po AC in za daljše relacije avta ne boš uničil. Sem gledal na netu MB e klaso l.2010 z prevoženimi 750.000km. Avto deluje brez problemov.

Sem našel enega l.2015 E200

https://www.youtube....h?v=1NCt758UQUU

Prikaži več možnosti
    • naroz je všeč

Miki stromar
Miki stromar
  • Uporabnik

Če ni skrivnost, kolikšna pa je bila cena...

Zdaj ste me čisto s temi Rextoni nakurblali, če kdo ve za kakšnega v dobrem stanju, če je kaj za porihtat, ni problema, bolj low budget, v primeru kakšnegga res dobrega pa tudi bolj konkretna cena ....

Cena ni skrivnost je pa 4000€ primerna cena za takšno vozilo z mal več km. Če ima pa okoli 180.000 pa lepe vožnje, kak starejši stric, lahko preseže 5.500€. Prvi lastnik pa krepko čez 6000€. Te cene sem zasledil. Je pa res da lahko dobiš v tujini za precej manj denarja, ampak potem veš kaj te čaka.

Prikaži več možnosti
    • naroz je všeč

naroz
naroz

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 366

Ena malo off topic ...glede izogib DMV itd. kako bi bilo, ce bi avto registrirak kar v Italiji npr? Ne vem, kaksni so pogoji ...?
Prikaži več možnosti

MIHOLD
MIHOLD

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 480
  • Avtomobil: Mašina

Za tak avto je v italiji samo prepis 600-800€ če ostane registriran v ITA  :) 

Prikaži več možnosti

Miki stromar
Miki stromar
  • Uporabnik

Pri nabavi olja za avt. menjalnik se je mal ustavilo. Ssangyoung prepisuje Shell atf 3353 , prodajalec olja mi pa ponuja

po specifikaciji za MB 236.12 kao boljše olje MOTUL Multi atf. Tega ima mogoče zato ponuja ne da je boljši.

Je tu kakšen poznavalec olj.  Da po menjavi ne bi imel kaj problemov.

Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 898
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

Motul naj bi bil boljša znamka od Shella, vsaj tako sem razumel. Ne morem pa trditi za dotični olji, katero je boljše.

Prikaži več možnosti

Miki stromar
Miki stromar
  • Uporabnik

Motul naj bi bil boljša znamka od Shella, vsaj tako sem razumel. Ne morem pa trditi za dotični olji, katero je boljše.

Ja verjetno je res boljše. Sem našel da je možna menjava z Shellom ali Fuchs atf 3353. 

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.