Skoči na vsebino

P: 2000 E46 318Ci

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
2 odgovorov v temi
lukamarko
lukamarko

Drift God

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 455

Znamka: BMW
Model: 318ci
Letnik 1. registracije: 2000
Dejanski letnik vozila (leto izdelave): verjetno 2000, pogledam preko vin-a in dopišem v temo
Barva vozila: titansilber
Tip menjalnika: ročni 5 prestav
Moč motorja: 119ks
Kilometri:262t

Realnost kilometrov:zelo verjetno, saj je avto kupljen v Slo in je imel pred mano samo 2 lastnika, tudi ohranjenost in zgodovina servisiranja se s tem skladata 

Oprema vozila (seznam):bolj osnovna. 

Splošna brezhibnost vozila (bi danes opravil tehnični pregled?):leva roka spr ima malo zračnost, drugače da.

Tehnične napake vozila:občasno se ne odklene na daljinsko centralno zaklepanje, prej omenjena roka spr. levo, gori lučka za airbag (mreža v sopotnikovem sedežu). občasno kakšna kaplja olja pod avtom. 

Vizualne napake vozila: kar nekaj bušk, prask, delno povešen strop, daleč od perfektnega, vendar generalno v solidnem stanju, po moji oceni med boljšimi.

Pretekla omembe vredna popravila: običajno vzdrževanje

Moj opis vozila: V Sloveniji kupljen avto, 262t km, vožen na primorskem, razen par pikic, ki so nastale zaradi površinskih poškodb, ni na avtomobilu nikjer nič rje, pravtako ni bil nikoli karamboliran. Solidne zimske gume, zamenjan akumulator, razen zgoraj opisanega vse deluje odlično.
Avto nikakor ni nov, je pa težko najti e46 z bolj zdravo karoserijo, tudi tehnično ne zaostaja dosti, meni je kot prehodno vozilo res odlično služil. Strešni kovček ni stvar prodaje.
Možna je tudi menjava za kakšno neumnost, vendar po možnosti ne avto, ker rabim prostor.

Slike vozila (če želite, jih dodajte kot priponke sporočilu):

Cena: 2000eur

Kontakt:041555719 ali ps

Pripete slike za predogled

• e461.jpg
  • e464.jpg
  • e462.jpg
  • e463.jpg
Prikaži več možnosti

lukamarko
lukamarko

Drift God

• Uporabnik

Update: Registracija potekla, popravek cene na 1800eur. Potrebujem prostor, zato je mogoča tudi kaka menjava (za platišča in podobno, lahko tudi kaj dražjega z mojim doplačilom).
Prikaži več možnosti

lukamarko
lukamarko

Drift God

• Uporabnik

Tole je spet aktualno. Avto je registriran, urejena zračnost v roki ter lučka za airbag (menjan tudi sovoznikov airbag-vpoklic BMW) . Opravljen oljni servis. Avto je v vsakdanji uporabi in super služi.
Možna menjava z lepo ohranjenim e9x 325i ali 330i oz e87 130i z mojim doplacilom.
Cena cca 1800eur
Prikaži več možnosti