Skoči na vsebino

Drazba LVCS car auctions

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
52 odgovorov v temi
zdufs
zdufs

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 19

Tisti ki misli da bo kupil 3 leta star Q7 z 60.000km za 15k€ si zasluzi da ga nategnejo, ker to enostavno pomeni da glavo nosis izkljucno za frizuro.

Kaj pa če nima las ?

Prikaži več možnosti

memi
memi

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8

Ve kdo slučajno iz prve roke, če je https://www.adesa.eu/en/home dražbena hiša tudi nateg ali je legitimno? Pred tem se je imenovala Cars on the web.
Prikaži več možnosti

clinton
clinton

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 557
  • Avtomobil: BMW 1, 3, TTNY=?

Iz prve roke, ni nateg.
Prikaži več možnosti

memi
memi

Začetnik

• Uporabnik

Hvala. Tako da vem, da lahko grem v akcijo.
Prikaži več možnosti

Gora91
Gora91
  • Uporabnik
  • Avtomobil: Vw

Pozdravljeni

https://www.onlinecars.at/

Zna kdo, več povedat o njih?
Prikaži več možnosti

SILVEKK
SILVEKK

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 534
  • Avtomobil: F15

So podjetje z dolgoletno tradicijo.Vsaj 15 let. Sem kupoval pri njih od samega začetka nastanka. Kvaliteta vozil, poreklo sta različna.

Od vrhunsko ohranjenih, do takšnih brez zgodovine. Ogromno vozil dajejo sami v poslovni najem in jih po 3 letih prodajo dalje.

Predlagam, da vsekakor dobro preveriš servisno zgodovino. Aja pa ne pričakuj popustov, cene imajo fiksne.

Prikaži več možnosti

Bmwe46mb
Bmwe46mb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 479
  • Avtomobil: E91 320d xd

Jap ,drzi da so res vredu
Po eni strani bolj grobi do stranke ker je vedno guzva in bolj na hitro te obravnavajo.
Ko izbereš avto,dobiš kljuc in se vozis okoli,je kar ogromno placa..
Ce hoces da se avto pregleda v nulo in dobis poročilo o resnem stanju avta ,palačas 70€ in poročilo z slikami dobis po 3/5 dni..
Cene so fixne in ce se odločiš da avto kupis ,garancijo eno leto dobis,ampak ce je recimo olje,bremze al pa gume na meji,oni ti zamenjajo na tvoje stroške in potem garancija je veljavna..
Prikaži več možnosti

Gora91
Gora91
  • Uporabnik

Odlično. Hvala za odgovore. Me pa zanima katera cena velja ob nakupu? Najbrž, export?
Prikaži več možnosti

srcnik
srcnik

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 137

Če nimaš firme je verjetno cena pod: barzahlung. (prevod: cena na gotovino)
Prikaži več možnosti

the_one
the_one

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 684
  • Avtomobil: -

Nekje vmes bo potem cena za slovensko fizicno osebo... Export je brez davka, Barzahlung je pa z MWST in NOVA. 

Ce kupis kot slovenec, potem NOVA odpade (vprasanje je, ce je sploh ne placas ali pa je ze placana in se lahko potem sam zajebavas s Finanzamtom da jo dobis (vsaj delno) povrnjeno), ce si fizicna oseba pa moras MWST seveda placati.

Drugace pa tako kot zgoraj napisano; resna firma, ogromno prometa, ne nategujejo, avtomobili so pac taki kot so.

Prikaži več možnosti

SILVEKK
SILVEKK

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 534
  • Avtomobil: F15

na export ceno dodaj 20% njihovega ddv

Če kupuješ kot podjetje plačaš pa export. Pa samo direktor lahko prevzame vozilo in še slikajo te zraven avta, ko ga odpelješ  :-D

Prikaži več možnosti

naliM
naliM

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 185
  • Avtomobil: 2x OOOO | \X/ | ⚡

Pri njih kupil avto 11let nazaj. Po eni strani so kooperativni (proti kavciji so mi posodili modre teblice, da sem si avto pripeljal domov), po drugi strani pa jih je potrebno zgrabiti za besedo in nič prepuščati na 'kasneje'. Meni so ostali dolžni denar za rezervni ključ, ki ga takrat ni bilo zraven. Pa sem po nekaj klicih raje na to pozabil. Avto imam še danes.

p.s. Res te pustijo čakat, mene so zaradi gneče poslali na pijačo v sosednji lokal, kateri je po natančnejšem ogledu deloval, kot da je bordel v off času. :)  Glede cen se strinjam, maneverskega prostora praktično ni. 

Urejal naliM, 15.05.2020, 17:18.

Prikaži več možnosti

Gora91
Gora91
  • Uporabnik

Super ste. Hvala
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.