Skoči na vsebino

P: M2 difuzor

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
15 odgovorov v temi
nedvedinho
nedvedinho

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 248

Prodam difuzor za M2, F22. Nepoškodovan, original, občutek imam da je celo nerabljen, ali je pa res zelo lepo ohranjen.

95€

20190205183641.jpg

20190205183653.jpg

20190205183711burst01.jpg

20190205185145.jpg

20190205185205.jpg

20190205185316.jpg

20190205185217.jpg

20190205185210.jpg

Prikaži več možnosti

nedvedinho
nedvedinho

Začetnik

• Uporabnik

Nerabljen.

Prikaži več možnosti

nedvedinho
nedvedinho

Začetnik

• Uporabnik

up

Prikaži več možnosti

_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 851

S kje je to spizdino?

.:: Kupujete avto v EU? Nov DMV Portal za izračun DMVja ::.

#E38 728iA#E38 740i#E46 330xi#E65 740i#E91 318d#
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 469
  • Avtomobil: e92 325i & Touareg CR

S kje je to spizdino?

LOL... Se spomnim pred leti, ko sem za Passat-a kupoval originalne pokrove koles (radkape). Najdem oglas na bolhi, pokličem...se oglasi tip in mi reče da jih je že prodal... Me kliče čez 1 uro, če me še zanimajo pokrovi?..Češ da je našel še en komplet v skladišču... Se dobiva v Celju, prideta dva zadetkota (kapucarja) s starim Twingom, mi model na hitro stisne pokrove v roke, vzame denar in se odpelje kot nor s tistim starim Twingom.. Takoj mi je bilo jasno kakšen je izvor teh radkap.. :napaka

Prikaži več možnosti

e60va
e60va
  • Uporabnik
  • Sporočil: 909

S kje je to spizdino?

Moraš bit pa res malo poseben tip človeka, da neznanca brez dokazov javno na internetu obtožiš kraje :napaka

Kaj pa če fant dela na servisu, nekdo je ob nakupu vozila naročil Performance dele in je stranka prevzela nadgrajeno vozilo, stari deli so pa ostali? Sicer pa pregovor pravi, da svinja svinjsko misli ...

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 469
  • Avtomobil: e92 325i & Touareg CR

Moraš bit pa res malo poseben tip človeka, da neznanca brez dokazov javno na internetu obtožiš kraje :napaka

Kaj pa če fant dela na servisu, nekdo je ob nakupu vozila naročil Performance dele in je stranka prevzela nadgrajeno vozilo, stari deli so pa ostali? Sicer pa pregovor pravi, da svinja svinjsko misli ...

Tu se strinjam, kdo ti bo šel difuzor krast? Verjetno je nekdo naročil tako kot si rekel Performance difuzor, ali pa kakšnega akrapota https://www.akrapovi...796&yearId=4592

Prikaži več možnosti

_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 851

Prvo kot prvo, upal, sem, da bo jasno da je moj post zafrkancija (A ni ocitno no? Pa res se nisem mogu zadrzat da nisem tega napisu, ker se mi je zdelo strasno zabavno, zal mi je, ce se tebi ni). Jaz nocem in nezelim nikogar nic obtozevati, se najmanj za stvari za katere ne vem. Vesel sem, da je prodajalec to tudi tako razumel, ker ni zacel noreti in se tolci po glavi kot se ti.

Glede "stari deli so pa ostali" to je pa kraja. Nic ne more "ostati" na servisu (razen morda star filter olja) take stvari je pa potrebno vrniti lastniku!

Tu se strinjam, kdo ti bo šel difuzor krast? Verjetno je nekdo naročil tako kot si rekel Performance difuzor, ali pa kakšnega akrapota https://www.akrapovi...796&yearId=4592

Kaj je hud ta akrapo ... Jao jao pa sam M2 ze zdaj je legenda od avtomobila!

Urejal _peters_, 05.04.2019, 16:51.

.:: Kupujete avto v EU? Nov DMV Portal za izračun DMVja ::.

#E38 728iA#E38 740i#E46 330xi#E65 740i#E91 318d#
Prikaži več možnosti

nedvedinho
nedvedinho

Začetnik

• Uporabnik

S kje je to spizdino?

Ko sem kupil avto je bil že zamenjan s podobnim kot je Akrapovičev, že v salonu preden je šel na cesto, možakar mi je dal spojler in difuzor zraven.

Prikaži več možnosti
    • _peters_ je všeč

nedvedinho
nedvedinho

Začetnik

• Uporabnik

up

Prikaži več možnosti

nedvedinho
nedvedinho

Začetnik

• Uporabnik

up

Prikaži več možnosti

nedvedinho
nedvedinho

Začetnik

• Uporabnik

up

Prikaži več možnosti

nedvedinho
nedvedinho

Začetnik

• Uporabnik

up

Prikaži več možnosti

nedvedinho
nedvedinho

Začetnik

• Uporabnik

up

Prikaži več možnosti

nedvedinho
nedvedinho

Začetnik

• Uporabnik

up

Prikaži več možnosti

e60va
e60va
  • Uporabnik
  • Sporočil: 909

Prvo kot prvo, upal, sem, da bo jasno da je moj post zafrkancija (A ni ocitno no? Pa res se nisem mogu zadrzat da nisem tega napisu, ker se mi je zdelo strasno zabavno, zal mi je, ce se tebi ni). Jaz nocem in nezelim nikogar nic obtozevati, se najmanj za stvari za katere ne vem. Vesel sem, da je prodajalec to tudi tako razumel, ker ni zacel noreti in se tolci po glavi kot se ti.

Glede "stari deli so pa ostali" to je pa kraja. Nic ne more "ostati" na servisu (razen morda star filter olja) take stvari je pa potrebno vrniti lastniku!

Kaj je hud ta akrapo ... Jao jao pa sam M2 ze zdaj je legenda od avtomobila!

Tak tip čudnega humorja je za med prijatelje, pa še tam ni okusen. Ne gre za krajo, če stvar lastnik opusti. Sicer pa itak nima smisla, da bi svojo slabo "šalo" sedaj opravičeval s filozofiranjem kaj bi bilo, če bi bilo.

Prikaži več možnosti