Skoči na vsebino

Kia od A - Z

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
268 odgovorov v temi
simply
simply

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 578
  • Avtomobil: BMW

Zanima me kdo vidi kaj slabega v analogni uri? Jaz prav nasprotno.
Bentley jo ima, mb jo ima in jo je potrebno drago doplačati (iwc), k9 lacroix. Sicer ni tako prestižna ampak je. Pustimo zdaj passatovo ob strani.

Po mojem mnenju k9 tepe še eno dejstvo. Malo rabljene sedmice/s-i/osmice stanejo isto ali celo manj.
Za 60k dobiš fantastično sedmico z malo km.

Laserske luči pri BMWju, zračno vzmetenje pri S-u, air body control pri mb-ju, prepoznavanje lukenj na slabši cesti in spreminjanje nastavitve podvozja v milisekundah, povezava avtomatskega menjalnika z kamero in navi kartami za primernejše prestavljanje, ogrevani komolčniki, samodejni premik vozila iz parkirnega mesta...
Pač nekateri bombončki, ki polepšajo dan niso pa must have.

Mene recimo zelo moti, da si dandanes kupiš dizelsko sedmico za 150k eur in avtomobil ne zmore klimatizirati - ohladiti vozila 10 min pred vožnjo z uporabo klimatske naprave, ker nima 48v napeljave.
Prikaži več možnosti

Sanremo
Sanremo
  • Uporabnik
  • Sporočil: 85
  • Avtomobil: BMW 850i

Vredno branja

Koreja na visokih vrtljajih

https://www.evo-maga...okih-vrtljajih/

Tam, kjer sta nekoč prevladovala Ford in Opel, sta se zdaj s svojimi športnimi avtomobili razbesnela Kia in Hyundai, ki si želita vzeti še kakšen premijski skalp

Prikaži več možnosti
    • MajoR je všeč

DomenG
DomenG

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 319

ima kdo oziroma je kdo probal novega Ceed s 1.4 140km bencinarjem? Kako se obnese motor? Gledam tudi megana s 1.33 140km motorjem. Vendar me velikost pritljažnika bolj privlači pri Ceedu. Gledam karavane...

Prikaži več možnosti
    • bozzicek je všeč

bozzicek
bozzicek

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 246
  • Avtomobil: E30 318IS

Sem ga vozil na poligonu, in je za moje pojme idealen motor za ta avto. Ni pa to dirkalnik..Večja težava pa je dobava takega vozila, motor je praktično razprodan za pol leta vnaprej, ampak če je volja se da tudi to urediti...

Prikaži več možnosti

bi-turbo
bi-turbo

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5

Sam imam ta motor v Hyundaiu. Do sedaj v 38000 km nisem imel težav. Olja ne pije skoraj nič. Ima zelo miren tek. Nad 1800 vrtljaji tudi ni več čutiti turbo luknje. Pri mojem imam še 7DCT menjalnik in se zelo dobro ujame s tem motorjem. Ti zelo priporočam, če si veliko na avtocesti, ker dodatna prestava pri 130 km/h spusti obrate iz 3000 na 2500 vrtljajev, kar vpliva na zmanjšanje hrupa motorja v kabini. Majhna razlika je pa tudi v porabi. Pri meni je povprečje 6 litrov. 10% mestne, 40% avtoceste in 50% regionalne vožnje. Vožnja po omejitvah oz. malo čez.

Prikaži več možnosti

DomenG
DomenG

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 319

Hvala za mnenja. Bom moral it testirat, ko dobijo kakšnega v salon. Sicer na papirju je renojev motor bolj odziven iz nizkih obratov

Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 532

Mogoče ne ujela, verjetno pa kupila. :laugh

kia drugace spada pod hyundai motor group.. kaj ko bi se sli pogovarjati na med over net. sem mislil, da je tole avto forum. konglomerat, ki ima pod sabo hyundai motor company, genesis motor, kia motors, kia engineering in const.,
Mislim, da se 90% evropejskih avto odvisnezev sploh ne zavedajo biznisa tukaj zadaj in se zmeraj operirajo z avtomobili kot 30 let nazaj, ko so se kot mulci igrali z burago modelcki..
Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 532

Hyundai ima s prodajo vijakov za polovico fiat-ferrari neto incoma! Pa na drugem spektru izdeluje poleg milijon vmesnih stvari tudi tankerje. Une tavelike ladije, 300m dolzine, ki prevazajo nafto okoli sveta. Za lazjo predstavo. Kje bo hyundai ujel ferrarija? Mislim na kaksnih statisticnih enotah, ki so predmet proucevanja in primerjave?  :blackeye

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 381

Tudi dobre klavirje dela hyundai. Brez zajebancije. In stanejo vec kot kak novi bmw :-)
Prikaži več možnosti