Skoči na vsebino

DTS Korenjak

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
V tej temi ni odgovorov
h5m1
h5m1
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2
  • Avtomobil: e46

Pozdravljeni, zanima me ce ima kdo izkusnje z DTS Korenjak Ptuj? No da vam povem jaz svojo zgodbo. Imam Bmw e46 letnik 2004 avto mi je včaasih pri večjih obratih izgubil moč (1x mesec) Odločil da bom stvar dal popravljati, avto sem peljal k svojemu mehaniku mu opisal zadevo in avto sma dala na računalnik. Računalnik je pokazal napako na turbini(visok tlak) zato ga včasih vrže v rezervni način tukaj on ne more pomagati nič saj nima naprav za merjenje. Priporoča mi da avto peljem nekam v Lj turbine.si ki so baje zelo dobri in cenovno ugodni ali Dts Korenjak Ptuj, ki ga žal ni poznal ampak je vedel da imajo turbine prek. Odločil sem se za Korenjaka saj mi je bližje.Kličem gospoda mu opišem težavo in se zmenima za termin da mi ga pogleda. Ko mi je avto pogledal me pokliče in pravi da imam fuč aktuator in da je to zelo poceni če mi ga gre popravljati okrog 140€.Ok se odločim za popravilo samo da bo vse ok. Ko popravi aktuator (2dni) me kliče da v avtu nimam nič olja a servis sem delal pred 1 mescem. Kam bi zginlo 5.5l olja? To še ni vse pravi še da so odkrili da je turbo poškodovan (jedro) in da bi ga mogli obnovit. Takoj mi začelo nekaj smrdet, prej vse OK, zaj pa te vse hin. Tu nekaj ne štima. Začne mi naštevat kaj vse bi bilo treba še menjat. - obnova turbine, vsi 4 filtri,(so bili menjani pri servisu) plus novo olje. Cena 750€ tip me hoče obrat do kosti iz 140€ smo prišli na 750€. Seveda se nisem strinjal in hotel da mi da nazaj avto tak kot je bil oz.z popravljenim aktuatorjem kot sma se prvo zmenila in da bom avto peljal še drugam. No ok vredu me kliče nazaj da je avto popravljen in da si lahko pridem po njega. Grem po njega pridem v sprejem in želim ključe da ga sprobam. Gospa, ki je bila na blagajni mi arogantno odgovori prvo plačaj potem ključi. Pa sem si mislo pa kaj je stabo baba.. no ok, ji rečem naj mi da račun. Račun 250€???? Skoraj 1x višja cena kot sma se zmenila po telefonu. Gledam po računu ka te zaj to je da je taki znesek. Piše popravilo aktuatorja,tesnila,in delo. Nisem hotel delati problemov zato plačam pa da čim prej spi*zdim od tam da jih nikoli več ne vidim.. Pridem do avta šele takrat so se pravi problemi začeli.Avto ne vžge grem nazaj povem da ne vžge mi pošlje pubeca da sma ga dala na kable da je potem vžgal. Akumolator je star 2 leti 100ah prej nikoli problema. Kaj so z njim delali ne vem. Ok vžgema se peljem domov, avto nikam ne gre kot da bi imel motor 1.2 brez turbota, ko sem dal gas je kadil,ko parni vlak. Peljem takoj nazaj se derem kaj so mi to naredli z avtom oni pa lepo mirno so menda bili pripravljeni že na to da to tak je, ko nekaj vzameš narazen. Mislim no daš nekaj popravljat nazaj pa dobiš še bolj pokvarjeno, ko je blo. Pol pa so začeli z svojimi forami saj sem vam rekel kaj vse bi mogli dat popravljat pa se z tem niste strinjali. Pa itak da se nisem strinjal ce smo prvo rekli da je samo aktuator hin. Pun ku*rac sem jih že imel po telefonu tak sladki pa pametni da je to tak vse poceni pol pa to. Očitno je to njihova praksa da tako pritegnejo k sebi čim več strank. Nazadnje sem poklical avtovleko da so mi ga peljali k drugemu mehaniku v rogaško. Tega še svet ni videl da greš od mehanika z avtovleko pa še pobere ti 250€ da ti pokvari avto. Kašne so vaše izkušnje z majstrom DTS Korenjak? In kaj bi vi naredili v mojem primeru? Hvala in lep pozdrav.
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.