Skoči na vsebino

P: 1999 E46 323Ci

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
72 odgovorov v temi
Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 22 585
  • Avtomobil: E39 530dTA & E90 325xi

Lepa je, v nulo pa pač ni, kot praktično noben rabljen avto. Pač obstajajo praske in ostale pritekline, ki nastanejo ob normalni uporabi.

Prikaži več možnosti

nightmare
nightmare

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 675
  • Avtomobil: e91 320d, KTM 690 Duke R

Dobra E46 je ja, predvsem super osnova :ok Še malo ''ljubezni'' pa bo TOP avto na cesti. Je pač tko, da v take avte lahko prec vložiš 2000 EUR :laugh :ok2

Malo ljubezni potrebuje, drži, katero kot vidim QPE že lepo vlaga v avto.

Za 60 letnega gospoda pa je bilo tega vložka katerega e46 potrebuje žal že preveč.

@Leo, bom, hvala.

Lp, Samo

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 955
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

V nulo očitno že novi bmw-ji niso več, oz. se pojavljajo rahle poškodbe in "škode" še preden ga odpelješ. Ali so posledica prevozov ali pa malomarnost servisa? Skratka princip nategni-pobegni ;) Treba pa je v vsak avto vlagat (če hočeš), pa naj bo to 20 let stara 3er ali pa 2 let stari 5er. 

Moji in še od koga verjetno, so avti si blizu nule :) , pa tudi če so bili/ko so bili v piko/nulo ni to stanje dolgo trajalo, ker kaj kmalu prileti kak kamenček ali pa ti kdo namensko naredi škodo.  Važno da je motor in podvozje in školjka kar se tiče rje, v piko, ostalo kamenčke udrtine se da z malim trudom odpraviti.

Dotična e46 je prav lepa, zanimiva kombinacija, dober motor,.. skratka če ni nuja po €, nič kaj preveč spuščat cene. :ok

Urejal Taucher, 08.03.2019, 12:51.

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti
    • kralj45 je všeč

QPE
QPE

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 263
  • Avtomobil: Mystic blau oil guzzler

Ne rečem, da avto ni vreden svojega denarja ampak, če se proda za toliko kot je napisano v oglasu si ti svojega dobil zelo poceni.  :ok2

Lp, Samo

Hehe, pa jst mislim da sem dal korektno vsoto, sicer pa vec kot sem mislil dat ampak me je avto očaral in sem klonil
Ta konkretno pa mislim da toliko glih ni vredna, verjamem pa da je vreden vec kot primerljivi primerki...
Notranjost mi je pa, ce pustimo ohranjenost pri strani, barvno neskladna...ti modri sedeži bi vsekakor bolj pasali na crno armaturko pa manseto pa sredinski naslon in pritikline, pa tut tisti les nekako ne pase v "sportno naravnanost" avta...ne vem...moje mnenje
Bolje imet parkinsonovo in pol špricerja polit kot alzheimerjevo pa pozabit spit
Prikaži več možnosti

gepl
gepl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 928
  • Avtomobil: VW Touran in Citroen C4P

Meni barva notranjosti tudi ni všeč, je pa zelo lepo ohranjena videt po slikah. Glede na to, da na večini e46 že vse visi stran, je ta praktično nova in ne dvomim da je nekaterim všeč. Kar se pa cene tiče, tole res ni 330i, se pa mogoče najde kdo, ki ga to ne moti tako močno.

Enoprostorci niso za užitek.

Prikaži več možnosti

darzje
darzje

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 42

ja tudi meni ni pritegnila notranjost ko sem kupil avto. ampak ko se enkrat usedeš notri je pogled čisto drug. kakor koli če komu ni všeč si ga lahko še vedno spremeni tiste letvice iz lesa v plastiko se dobi za majhen denar. Jaz tega nisem hotel saj sem želel da avto ostane tak kot je v originalu. imam pa še vedno originalno leseno prestavno ročico tako da jo bodoči kupec dobi zraven. :) 

še en update na avtu sem danes naredil servis menjava olja, zračnega in oljnega filtra. tako da je pripravljen na novo sezono. :) 

Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 22 585
  • Avtomobil: E39 530dTA & E90 325xi

Tudi v mojem 330Ci ni bila najlepsa nitranjost, vendar je bil pa avti zelo poseben na ta racun. :ok

Pripete slike za predogled

• DSC01551.JPG
  • DSC01362.JPG
Prikaži več možnosti

kralj45
kralj45

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 201
  • Avtomobil: E46 330Ci Mtech II

Tudi v mojem 330Ci ni bila najlepsa nitranjost, vendar je bil pa avti zelo poseben na ta racun. :ok

Če loh sam pripomnem, še lepše bi zgledal da bi bli celi sedeži rdeči pol bi blo sploh hudo :)
Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 19 872
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

Meni so pa te rdeče notranjosti prav nope. Nikakor je ne bi prebavil za imet.

Prikaži več možnosti
    • peropapero je všeč

gepl
gepl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 928
  • Avtomobil: VW Touran in Citroen C4P

Jaz sem itak ozkogled. Ni važno kakšne barve je notranjost avtomobila. Važno da je črna. Pa fajn je, da je še strop v isti barvi. :)

Enoprostorci niso za užitek.

Prikaži več možnosti
    • m4tj4z in peropapero uporabnikom je všeč to sporočilo

Coti
Coti

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 110
  • Avtomobil: BMW E46 318Ci, E39 525dT

Hehe, pa jst mislim da sem dal korektno vsoto, sicer pa vec kot sem mislil dat ampak me je avto očaral in sem klonil
Ta konkretno pa mislim da toliko glih ni vredna, verjamem pa da je vreden vec kot primerljivi primerki...
Notranjost mi je pa, ce pustimo ohranjenost pri strani, barvno neskladna...ti modri sedeži bi vsekakor bolj pasali na crno armaturko pa manseto pa sredinski naslon in pritikline, pa tut tisti les nekako ne pase v "sportno naravnanost" avta...ne vem...moje mnenje

A si morda kupil zlato 330Ci iz Begunj ?

Urejal Coti, 08.03.2019, 23:32.

Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 126
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: E39T, R19c, E36c

Ne, modra limo je.

Objavljena slika
23+ Jahre Freude am fahren: E30 316i (1988), E34 518i (1991), E46 320dT (2003), E39 525dT (2001), E39 525dTA (2004)
Prikaži več možnosti

bvogri
bvogri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 682
  • Avtomobil: E34 540i 6st. ročni

A italijanska limo, 17'' z premajhnim ET, ki jo je mel nek serviser nato pa moj sodelavec :D Soliden primerek ;)

Prikaži več možnosti

QPE
QPE

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 263
  • Avtomobil: Mystic blau oil guzzler

A italijanska limo, 17'' z premajhnim ET, ki jo je mel nek serviser nato pa moj sodelavec :D Soliden primerek ;)

Tole, ce mene sprasujes...

https://www.bmwslo.c...-2004-e46-330i/
Bolje imet parkinsonovo in pol špricerja polit kot alzheimerjevo pa pozabit spit
Prikaži več možnosti

bvogri
bvogri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 682
  • Avtomobil: E34 540i 6st. ročni

Dvojček

Enake barve a je imel od sodelavca cca 300kkm.
Prikaži več možnosti

darzje
darzje

Začetnik

• Uporabnik

cena ni zadnja

Prikaži več možnosti

darzje
darzje

Začetnik

• Uporabnik

up 6000€

Prikaži več možnosti

surla
surla

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 421
  • Avtomobil: bmw 540i e39

A se to prodaja al je oglas kr tk za hec?
V8 fahrer
Prikaži več možnosti

darzje
darzje

Začetnik

• Uporabnik

še vedno na prodaj.

Prikaži več možnosti

surla
surla

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 421
  • Avtomobil: bmw 540i e39

Evo da bo zgledalo bol resno in pristno. Danes sem lastniku ponudil 4.800e... Mislim da kr postena cena, sicer odvisno pa vse od njega. Mudi se mi ne, ponudba pa velja do konca meseca.
V8 fahrer
Prikaži več možnosti