Skoči na vsebino

P: 1999 E46 323Ci

- - - - -

• Tema je zaklenjena. Tema je zaklenjena.
73 odgovorov v temi
narra
narra

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 708
  • Avtomobil: BMW

Dobra ponudba..sedaj jr na lastniku..ali zeli prodat..oz se naprej met
Prikaži več možnosti

care90
care90
  • Uporabnik
  • Sporočil: 21

Kaj so to zaene feltne? Hude k poper.
Prikaži več možnosti

darzje
darzje

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 43

up

Prikaži več možnosti

_BuLLet_
_BuLLet_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 403
  • Avtomobil: E39 M5, E24, E28, E30

Evo da bo zgledalo bol resno in pristno. Danes sem lastniku ponudil 4.800e... Mislim da kr postena cena, sicer odvisno pa vse od njega. Mudi se mi ne, ponudba pa velja do konca meseca.

Avto sem pred leti pri prejšnjem lastniku videl v živo, zelo zelo lep primerek  :ok 
Tale ponudba je bila več kot poštena in očitno vseeno nista sklenila posla. Je bila ponudba po ogledu avta v živo ali kar tako?... Ker če je bila to ponudba v živo in se nista dogovorila pa se raje avto še mesec ali dva prodaja v upanju, da se dobi kaj več kot 5k... je škoda tistega časa za tako malo razliko v ceni.
Govorim iz osebnih izkušenj. Sem že večkrat vztrajal pri ceni, na koncu pa čez mesec ali dva prodal za ponujeno ali celo nižjo nekomu drugemu...
1999 323ci brez neke posebne opreme in brez M paketa je lahko zlata, ko te cene še ni in tudi še dolgo ne bo dejansko vredna.. Je še vedno daleč do E30 in E36 statusa, če ga bo sploh dosegel... Pa tudi navadne E30 in E36 ne dosegajo visokih cen. Dosegajo jih tiste s pravimi motorji in pravo opremo, takšne, ki so redke...

Ponudba 4800€ je bila zelo zelo dobra in dolgo bo trajalo, da bo spet kdo pripravljen dati toliko samo zaradi ohranjenosti.. Jaz svojega E46 cabria dostavim na dom, če kdo ponudi toliko, pa je ravno tako brez rje  :-D 

Prikaži več možnosti

e-masteR-39
e-masteR-39

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 037
  • Avtomobil: Kappa 2.0 20V Turbo

Tukaj bi spet pasal citat mojega prvega posta v tej temi.

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 527
  • Avtomobil: e92 325i & Touareg CR

Fak, meni ste pa nabijali da redno vzdrževana, slovenska e92, 325i z realnimi 155k km, delnim usnje, šp. el sedeži in zamenjanimi vsemi deli ki jih ima omenjen model ni vredna 8k €. Svašta?
Prikaži več možnosti
    • Donki kong in Zelenc uporabnikom je všeč to sporočilo

darzje
darzje

Začetnik

• Uporabnik

Avto sem pred leti pri prejšnjem lastniku videl v živo, zelo zelo lep primerek  :ok 
Tale ponudba je bila več kot poštena in očitno vseeno nista sklenila posla. Je bila ponudba po ogledu avta v živo ali kar tako?... Ker če je bila to ponudba v živo in se nista dogovorila pa se raje avto še mesec ali dva prodaja v upanju, da se dobi kaj več kot 5k... je škoda tistega časa za tako malo razliko v ceni.
Govorim iz osebnih izkušenj. Sem že večkrat vztrajal pri ceni, na koncu pa čez mesec ali dva prodal za ponujeno ali celo nižjo nekomu drugemu...
1999 323ci brez neke posebne opreme in brez M paketa je lahko zlata, ko te cene še ni in tudi še dolgo ne bo dejansko vredna.. Je še vedno daleč do E30 in E36 statusa, če ga bo sploh dosegel... Pa tudi navadne E30 in E36 ne dosegajo visokih cen. Dosegajo jih tiste s pravimi motorji in pravo opremo, takšne, ki so redke...

Ponudba 4800€ je bila zelo zelo dobra in dolgo bo trajalo, da bo spet kdo pripravljen dati toliko samo zaradi ohranjenosti.. Jaz svojega E46 cabria dostavim na dom, če kdo ponudi toliko, pa je ravno tako brez rje  :-D 

Ja res je zelo lep primerek.
Sva dogovorjena, da pride pogledat avto naslednji teden.

Tukaj bi spet pasal citat mojega prvega posta v tej temi.

tiste podrte e46ke obdrži zase.
Maš pa tukej različne kupce une k bodo kupil tiste e46ke za par tisoč € katere so use "zjahane" in jim je dosti vseeno za avte samo da se pelje in je Bmw. So pa na drugi strani kateri si želijo lepe avte imet in jim ni problem dat kakšen tisoč več, saj vejo kaj dobijo za ta denar in ne potrebujejo vlagati v avto, tako kot bi na tistih "zjahanih" da bi dobili lep primerek.

Prikaži več možnosti
    • _BuLLet_ je všeč

Kobal trans
Kobal trans
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 591
  • Avtomobil: kombi

uf, avto je ogaben znotraj, kontaktiraj uporabnika @surla, če ga še vedno hoče za 4800e in mu ga jutri dostavi.

Urejal Kobal trans, 03.09.2019, 21:54.

Prikaži več možnosti

surla
surla

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 456
  • Avtomobil: bmw 540i e39

Kobal daj prpopi kako sliko notranjosti svojega avta da vidim kk zgleda.
V8 fahrer
Prikaži več možnosti

darzje
darzje

Začetnik

• Uporabnik

uf, avto je ogaben znotraj, kontaktiraj uporabnika @surla, če ga še vedno hoče za 4800e in mu ga jutri dostavi.

ogaben? kaj pa ti govoriš.. je drugačen in ni crn kot si zgleda navajen. Barve se čisto ujemamo z zunanjostjo tako da nevem kaj je tukaj ogabnega al pa ti nimaš okusa.

Prikaži več možnosti

darzje
darzje

Začetnik

• Uporabnik

avto je prodan, tema se lahko zaklene.
avto je šel v prave roke tako, da bo zanj še naprej lepo poskrbljeno.

Lp

Prikaži več možnosti
    • LEO37 je všeč

narra
narra

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 708
  • Avtomobil: BMW

Bravo..za top avto se vedno najde dober kupec
Prikaži več možnosti

_BuLLet_