Skoči na vsebino

635Csi E24 avtonet

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
38 odgovorov v temi
Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 69 691
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Tale se mi zdi, da ni kaj dosti slabši kot je bil moj mehansko. Kar pomeni, da je treba vložit ogromno vijolic, da bo zadeva špilala tako kot mora.

Res, da je ročni menjalnik, res da ima električne sedeže, res da ima zgleda klimo,... Ampak žal ni toliko vreden.

Karoserijo je treba tudi celo pobarvat, vidi se nekaj rje?,...

Sicer so motorji buletproof če je bil redno vzdrževan. Če ni bil, je motor za v smeti. Torej je bolj kot ne drugo kot prvo pri teli iz avto.neta.

Sklepam, nisem šel gledat

Če motor ne laufa, potem res ni toliko vreden. Nevozni so v USA s to opremo po cca 2 do največ 2.500 usd, tako da tale avto je tu vreden maksimalno 6.000 eur, 7 nikakor. Če bo zalaufal, je pa vreden 7.

"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti

RALLIART
RALLIART

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 289

Tale se mi zdi, da ni kaj dosti slabši kot je bil moj mehansko. Kar pomeni, da je treba vložit ogromno vijolic, da bo zadeva špilala tako kot mora.

Res, da je ročni menjalnik, res da ima električne sedeže, res da ima zgleda klimo,... Ampak žal ni toliko vreden.

Karoserijo je treba tudi celo pobarvat, vidi se nekaj rje?,...

Sicer so motorji buletproof če je bil redno vzdrževan. Če ni bil, je motor za v smeti. Torej je bolj kot ne drugo kot prvo pri teli iz avto.neta.

Sklepam, nisem šel gledat

ja sej ce nekaj rje porihtas komplet barvanje je sam tega vrjetno 3 jurje. Mehansko kar je za stimat glede motorja je pa problem oziorma drago zakaj, ker ni delov?

Pol mas pa se polno ostalih stvari, podvozje da je nizji 1.5keur feltne 1keur, zrihtat ostale stvari jurja,  dva pa smo.

Barvo bi jest imel tvojo champagne, sam da gres spreminjat barvo si ga potem se za motorni prostor in notranjost nasankal pa se po vin ni to to

Urejal RALLIART, 30.03.2020, 17:01.

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Mehansko kar je za stimat glede motorja je pa problem oziorma drago zakaj, ker ni delov?

Deli so, vse se dobi in tudi če rabiš komplet motor, sploh ni drag. Drago je če se greš kompletno obnovo, ker je precej stvari za zamenjat in na koncu dosti nanese. Tak avto se rihta zato da ga imaš potem daljše obdobje, v tem primeru nisi na izgubi, ker cene na dolgi rok rastejo.

"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti

525iX
525iX

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 695
  • Avtomobil: Alltrack , VFR

https://www.avto.net...asp?id=12577297

Kaj pa ta puščica, jo je že kdo gledal?

Ko gledam našega šefa, ne morem verjeti, da je nastal iz najhitrejšega spermija. :confused
Prikaži več možnosti

RS6
RS6

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 186
  • Avtomobil: e24 635csi

ja sej ce nekaj rje porihtas komplet barvanje je sam tega vrjetno 3 jurje. Mehansko kar je za stimat glede motorja je pa problem oziorma drago zakaj, ker ni delov?

Pol mas pa se polno ostalih stvari, podvozje da je nizji 1.5keur feltne 1keur, zrihtat ostale stvari jurja,  dva pa smo.

Barvo bi jest imel tvojo champagne, sam da gres spreminjat barvo si ga potem se za motorni prostor in notranjost nasankal pa se po vin ni to to

Mal več kot 3jurje bo rja in barvanje če hočeš narest proper.

Deli za motor in deli za podvozje se dobijo v večini vsi novi. In ne, ni jurja tm, jurja ke.. Bo kar več jurjev gor in dol. Jaz sem zmetal trenutno 4x vsoto kokr sm dal za avto pa še nismo blizu konca. Je pa res, da kompliciram, kupujem oem dele ker hočem da dela. Da ne rasipavam pol in iščem kaj nisem menjal.

Tista ameriška za 25kEur pa... Kljub temu, da zgleda lepa se da tudi zelo lepo EU kupit za 10keur manj in vržt ta dnar not in maš isto oz. lepšo :D

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

https://www.avto.net...asp?id=12577297

Kaj pa ta puščica, jo je že kdo gledal?

Jaz sem jo videl in če se prav spomnim, je lastnik celo na forumu.

Prikaži več možnosti

luciano
luciano

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 747
  • Avtomobil: bmw

Jaz sem jo videl in če se prav spomnim, je lastnik celo na forumu.

Seveda sem tle. Jerry a se me ne spomnis vec, treba bo mal omega3, pa bo spomin k nov...

Urejal luciano, 30.03.2020, 23:00.

bmw zvok je kot sinfonija
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Seveda sem tle. Jerry a se me ne spomnis vec, treba bo mal omega3, pa bo spomin k nov...

Tebe se spomnim, nisem bil pa čisto prepričan, če si tudi na forumu  :ok2 No ti tole rdečo E24 sigurno poznaš, povej kaj več o njej, so jo poskusili vžgat?  :)

Prikaži več možnosti

RALLIART
RALLIART

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 289

Mal več kot 3jurje bo rja in barvanje če hočeš narest proper.

Deli za motor in deli za podvozje se dobijo v večini vsi novi. In ne, ni jurja tm, jurja ke.. Bo kar več jurjev gor in dol. Jaz sem zmetal trenutno 4x vsoto kokr sm dal za avto pa še nismo blizu konca. Je pa res, da kompliciram, kupujem oem dele ker hočem da dela. Da ne rasipavam pol in iščem kaj nisem menjal.

Tista ameriška za 25kEur pa... Kljub temu, da zgleda lepa se da tudi zelo lepo EU kupit za 10keur manj in vržt ta dnar not in maš isto oz. lepšo :D

Meni je cist jasno da je vsaj 3jurje licarije sam nisem upal prevec napisat ker tukaj gor se vse kar je licarija dela po 100eur, pragovi so po 70eur par barvanje zastonj pa take fore pa mas spet 20 strani natolcevanja kolk si neumen da das za licarijo vec kot 500eur itd.

Prikaži več možnosti

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 455
  • Avtomobil: Mk4 anti Greta

Kot so meni rekli nekateri, ce hoces da je ok, treba racunat na okoli 150-180€/m2. To je je racunica zelo na grobo, da ves vsaj neko okvirno ceno, pol so pa se detajli itd.

500€ da folk za detajling, ne pa da bos cel avto kvalitetno prebarval za ta kes.

Prikaži več možnosti

Cuore Sportivo
Cuore Sportivo

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 426
  • Avtomobil: E46 Compact

Včeraj sem v bližini Mlniš (relacija Moravče - Zagorje) videl enega E24, belega, opraskan, obutan, s polno naloženo prikolico. Delovna mula za nekoga očitno :)

Alfa Romeo - Cuore Sportivo per sempre
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Včeraj sem v bližini Mlniš (relacija Moravče - Zagorje) videl enega E24, belega, opraskan, obutan, s polno naloženo prikolico. Delovna mula za nekoga očitno :)

Svašta  :crazy

En bel je kolikor vem tam nekje pri Ivančni Gorici oziroma v Šentvidu pri Stični, lahko da je to tisti avto... če se prav spomnim je bel, drugega belega pa nimam v spominu, vsaj da bi bil v slabšem stanju ne  :confused

Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 38 471
  • Avtomobil: 159 TI

Enega belega 635 Ci videvam v Indusrijski coni za skladiščem Pošte. Kaj je tisto za ena cona?

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

powerslide
powerslide

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 271
  • Avtomobil: Megane, Mondeo, Scarabeo

Svašta  :crazy

En bel je kolikor vem tam nekje pri Ivančni Gorici oziroma v Šentvidu pri Stični, lahko da je to tisti avto... če se prav spomnim je bel, drugega belega pa nimam v spominu, vsaj da bi bil v slabšem stanju ne  :confused

Tisti bel je kot nov. Sicer je 628. Je pa imel lastnik se 633 pa ne vem ce je se pr bajt
Objavljena slika

Drifting and burning rubber is all that matters...
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 38 471
  • Avtomobil: 159 TI

A od Robertha se je popravil pol?

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

JW
JW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 699
  • Avtomobil: vse kar imajo veliki

A od Robertha se je popravil pol?

saj je (bil) naprodaj

Prikaži več možnosti

BMW-Marko
BMW-Marko

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 421
  • Avtomobil: E90 330i

Je bila zagotovo e24? vem za starejštega gospoda iz tam z belo (slabo ohranjeno) e30 s prikolico. :)

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

saj je (bil) naprodaj

Tako je  :ok

Prikaži več možnosti

Cuore Sportivo
Cuore Sportivo

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 426
  • Avtomobil: E46 Compact

Je bila zagotovo e24? vem za starejštega gospoda iz tam z belo (slabo ohranjeno) e30 s prikolico. :)

100%

Sem 10x pogledal, pa še malo pomencal oči, če prav vidim.

Alfa Romeo - Cuore Sportivo per sempre
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.