Skoči na vsebino

2019 F32 430d

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
54 odgovorov v temi
etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 426
  • Avtomobil: star

Enostavno perfekten. Da ni M paket je vsaj meni +
Če je ravno ni zabavno...
Prikaži več možnosti
    • x-driver je všeč

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 336

Men je bolj eleganten tak.
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 572
  • Avtomobil: e92 325i & Touareg CR

Se mi samo zdi, ali nekateri res ne ločite med 3 GT in 4 GC? Medtem, ko je 3 GT res "neprijeten za pogledat" :-D , je 4 GC meni osebno izredno lep avto, je pa bolj konkurenca 3 limuzini, ne pa 4 coupeju. Zato taka popularnost.

4GC sem mislil, saj 4gt ne obstaja? Za 3 gt tak nimam besed, v mislih pa sem imel 4GC oz. neposrečeno kopijo a5 sportback.
Prikaži več možnosti

fury
fury

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 402
  • Avtomobil: 325d F31

Js pravim da M paket je za prave M ne pa razne mlinčke.

Urejal fury, 17.03.2019, 15:29.

Prikaži več možnosti
    • sash in Bavarec fan uporabnikom je všeč to sporočilo

luta
luta

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 498
  • Avtomobil: Q7 3.0TDI, F32 425d

Se mi samo zdi, ali nekateri res ne ločite med 3 GT in 4 GC? Medtem, ko je 3 GT res "neprijeten za pogledat" :-D , je 4 GC meni osebno izredno lep avto, je pa bolj konkurenca 3 limuzini, ne pa 4 coupeju. Zato taka popularnost.

samo zdi se ti. Pa tut nikjer nisem napisal, da je 4GC konkurenca 4 coupe. Ker si po mojem skromnem prepricanju ne konkurirata, ampak komplementirata.
Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 255
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

4 gc po mojem kupijo kupci limuzine in ne coupeja.
Prikaži več možnosti
    • bpavsic je všeč

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 993
  • Avtomobil: prdalica

Kdaj je bil ta preskok na tem forumu da M-paket brez veze?

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti

Colt
Colt

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 127

Kr nekaj....
Kupis kaj ti je lepo in to je to.
Prikaži več možnosti
    • MiranK in mihamusic uporabnikom je všeč to sporočilo

mihamusic
mihamusic

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 15
  • Avtomobil: BMW 430d

Hmja no, meni na Coupejih nikakor ne pase dizel zvok. Coupe je sportak in kot takemu pristaja benzin in m-paket, dizel je za limote in karavane  :-D

Je pa to moje subjektivno mnenje, drugace avto top :ok

Oj - zvok sploh ni tako slab,... v "realnem življenju",... sem pred leti vozil 335i (benc) - 320KS+ - in tudi ni bil nek dramatičen zvok,... OK - pri 6000 rpm+ ja,... niso pa to "odprti" osmaki, ki bi lepo brbotali skoz,... to je pa Mustang potem,... in podobno (ki je bil nekako v izbiri,... ampak pri nas absurdni $$$),...

Ja 340i bi bil pravljica, to se strinjam.

Poraba pri takem avtu je nepomemben podatek, ker je najmanjsi strosek gorivo.

Hojla - poraba niti ni,... jaz naredim ene 20.000 km službeno in ene 10.000 km privatno,... in v 6 - 7 letih,... in res potegne FENOMENALNO,... recimo prej imel MINI Cooper S (JCW) 210 KS  / 1250 kg,... kar je mnogo več konjev/kg,... ampak da to realiziraš, moraš iti čez 3000/4000 rpm,... in to ravno ne delaš kar naprej in tudi verjetno ne bi avto zdržal (jaz sem naredil  MINIjem 300.000 km !),.... s temle pa nabijam iz vsakega semaforja itd,... kar naprej :-D

4 gc po mojem kupijo kupci limuzine in ne coupeja.

4GC po mojem mnenju kupijo ljudje, ki želijo 4-ko, pa jim bejba zateži, da mora imeti 4 vrata ;-)

Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 17 042
  • Avtomobil: new age e39

Audi brez Sline aploh ni zanimiv. Mariskateri bavarec brez m paketa tudi. Moje skromno mnenje seveda

Da se pa narest neko elegantno kombinacijo. Tako gosposko. Navaden na 16kah je pa blah
Boobs is back!
Prikaži več možnosti

m4tj4z
m4tj4z

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 939
  • Avtomobil: bel traktore

Sam bi takoj kupil 4GC, prvo ker mi je všečna oblika, drugo pa, ker je še vedno uporaben napram limuzini.

Prikaži več možnosti
    • Vugy je všeč

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 336

Oj - zvok sploh ni tako slab,... v "realnem življenju",... sem pred leti vozil 335i (benc) - 320KS+ - in tudi ni bil nek dramatičen zvok,... OK - pri 6000 rpm+ ja,... niso pa to "odprti" osmaki, ki bi lepo brbotali skoz,... to je pa Mustang potem,... in podobno (ki je bil nekako v izbiri,... ampak pri nas absurdni $$$),...

Hojla - poraba niti ni,... jaz naredim ene 20.000 km službeno in ene 10.000 km privatno,... in v 6 - 7 letih,... in res potegne FENOMENALNO,... recimo prej imel MINI Cooper S (JCW) 210 KS  / 1250 kg,... kar je mnogo več konjev/kg,... ampak da to realiziraš, moraš iti čez 3000/4000 rpm,... in to ravno ne delaš kar naprej in tudi verjetno ne bi avto zdržal (jaz sem naredil  MINIjem 300.000 km !),.... s temle pa nabijam iz vsakega semaforja itd,... kar naprej :-D

4GC po mojem mnenju kupijo ljudje, ki želijo 4-ko, pa jim bejba zateži, da mora imeti 4 vrata ;-)

Mah itak je avto top, mi sam mal kritiziramo ker nam je dolgcajt. Valjda leti boljs kot mini :-) in ravno to je lepota mocnih dizlov da samo bozas gas gre pa bolano.
Prikaži več možnosti

MiranK
MiranK

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 176
  • Avtomobil: 2X BMW

Kr nekaj....
Kupis kaj ti je lepo in to je to.

Ma ne, jaz pa ravno zaradi forumašev nebi nikoli imel m paketa.
Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 271
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

A minija si kupil tudi novega? Kje pa je koncal?
Prikaži več možnosti

bpavsic
bpavsic

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 985
  • Avtomobil: E92 320i, F30 320d

Seveda ločimo... 4 GC ima za moje pojme prekratko "rit" torej prtljažnik... Zadnja šipa gre preveč daleč nazaj in ne ostane kaj dosti za prtljažnik.

Od strani je za mene Coupe > Limuzina > Gran Coupe.

Govora je o serijah 3/4. Če gledaš serijo 6 (gran coupe vs. coupe), je gran coupe čisto ok, ampak to je posledica tega, da je GC tudi daljši in je linija prtljažnika zelo podobna pri obeh. Pri 4-ki sta pa coupe in GC isto dolga. Edina prednost 4 GCja pred limuzino (3ko) mi je v tem, da ima vrata brez okvirjev (kar je hudo uporabno pri parkiranju "na ozko" za vstop/izstop). Me pa moti odpiranje prtljažnika skupaj s šipo (če bi potreboval "nakladalni" avto, bi vzel karavana/enoprostorca). 

Urejal bpavsic, 18.03.2019, 09:27.

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

Od takrat ko je nekdo prpolal link od F30 316i (1.5 3zyl) s M-paketom.

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

Audi brez Sline aploh ni zanimiv. Mariskateri bavarec brez m paketa tudi. Moje skromno mnenje seveda

Da se pa narest neko elegantno kombinacijo. Tako gosposko. Navaden na 16kah je pa blah

Ima sodelavec A6 l.2015 limo z notranjim Sline (+športno podvozje ki je serijsko pri notranjem paketu), 19col.. Meni še celo njegov zgleda bolj skladen, kot pa moj ki ima tisti bikast odbijač spredaj, noter pa kosilnico 2.0... :crazy No ker spremljam tudi Švede sem prišel do zaključka da če bi kupoval XC90, XC60, V90cc,  bi obvezno iskal opremo Inscription, ne pa tiste temne R design... Pri A6 C7 FL. še samo gledam po prednjih blatnikih in če je tam napis V6T..je avto taprav..sline imamo vsi! :crazy

Prikaži več možnosti

bmw328ci
bmw328ci

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 988
  • Avtomobil: F11 530da

Kaj pa tole? :-D

Pripete slike za predogled

• B23B5B3A-57C9-49A3-ADCE-D9B98944C2AE.jpeg
:ok
Prikaži več možnosti

mihamusic
mihamusic

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 15
  • Avtomobil: BMW 430d

A minija si kupil tudi novega? Kje pa je koncal?

Oj - prodal ga par tednov nazaj,... Kupil novega, ja 2004 - prva vgradnja JCW v Sloveniji - takrat je to bil še posebej P/N in so ga sestavili v Avto Aktivu,... Bil jako zadovoljen z njim

Prikaži več možnosti

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 100
  • Avtomobil: 316ti Compact

Kaj pa tole? :-D

Samo reci kar ces, ce pa zna kdo nardit lep karavan, je to Audi.

Prikaži več možnosti