Skoči na vsebino

2019 F32 430d

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
54 odgovorov v temi
etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 834
  • Avtomobil: F30 335i

Enostavno perfekten. Da ni M paket je vsaj meni +
Če je ravno ni zabavno...
Prikaži več možnosti
    • x-driver je všeč

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 755

Men je bolj eleganten tak.
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 801
  • Avtomobil: e92 N/A straight 6

Se mi samo zdi, ali nekateri res ne ločite med 3 GT in 4 GC? Medtem, ko je 3 GT res "neprijeten za pogledat" :-D , je 4 GC meni osebno izredno lep avto, je pa bolj konkurenca 3 limuzini, ne pa 4 coupeju. Zato taka popularnost.

4GC sem mislil, saj 4gt ne obstaja? Za 3 gt tak nimam besed, v mislih pa sem imel 4GC oz. neposrečeno kopijo a5 sportback.
Prikaži več možnosti

fury
fury

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 578
  • Avtomobil: 325d F31

Js pravim da M paket je za prave M ne pa razne mlinčke.

Urejal fury, 17.03.2019, 15:29.

Prikaži več možnosti
    • sash in Bavarec fan uporabnikom je všeč to sporočilo

luta
luta

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 633
  • Avtomobil: Q7 3.0TDI, F32 425d

Se mi samo zdi, ali nekateri res ne ločite med 3 GT in 4 GC? Medtem, ko je 3 GT res "neprijeten za pogledat" :-D , je 4 GC meni osebno izredno lep avto, je pa bolj konkurenca 3 limuzini, ne pa 4 coupeju. Zato taka popularnost.

samo zdi se ti. Pa tut nikjer nisem napisal, da je 4GC konkurenca 4 coupe. Ker si po mojem skromnem prepricanju ne konkurirata, ampak komplementirata.
Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 21 581
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

4 gc po mojem kupijo kupci limuzine in ne coupeja.
Prikaži več možnosti
    • bpavsic je všeč

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 407
  • Avtomobil: prdalica

Kdaj je bil ta preskok na tem forumu da M-paket brez veze?

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti

Colt
Colt

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 282

Kr nekaj....
Kupis kaj ti je lepo in to je to.
Prikaži več možnosti
    • MiranK in mihamusic uporabnikom je všeč to sporočilo

mihamusic
mihamusic

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16
  • Avtomobil: BMW 430d

Hmja no, meni na Coupejih nikakor ne pase dizel zvok. Coupe je sportak in kot takemu pristaja benzin in m-paket, dizel je za limote in karavane  :-D

Je pa to moje subjektivno mnenje, drugace avto top :ok

Oj - zvok sploh ni tako slab,... v "realnem življenju",... sem pred leti vozil 335i (benc) - 320KS+ - in tudi ni bil nek dramatičen zvok,... OK - pri 6000 rpm+ ja,... niso pa to "odprti" osmaki, ki bi lepo brbotali skoz,... to je pa Mustang potem,... in podobno (ki je bil nekako v izbiri,... ampak pri nas absurdni $$$),...

Ja 340i bi bil pravljica, to se strinjam.

Poraba pri takem avtu je nepomemben podatek, ker je najmanjsi strosek gorivo.

Hojla - poraba niti ni,... jaz naredim ene 20.000 km službeno in ene 10.000 km privatno,... in v 6 - 7 letih,... in res potegne FENOMENALNO,... recimo prej imel MINI Cooper S (JCW) 210 KS  / 1250 kg,... kar je mnogo več konjev/kg,... ampak da to realiziraš, moraš iti čez 3000/4000 rpm,... in to ravno ne delaš kar naprej in tudi verjetno ne bi avto zdržal (jaz sem naredil  MINIjem 300.000 km !),.... s temle pa nabijam iz vsakega semaforja itd,... kar naprej :-D

4 gc po mojem kupijo kupci limuzine in ne coupeja.

4GC po mojem mnenju kupijo ljudje, ki želijo 4-ko, pa jim bejba zateži, da mora imeti 4 vrata ;-)

Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 17 779
  • Avtomobil: new age e39

Audi brez Sline aploh ni zanimiv. Mariskateri bavarec brez m paketa tudi. Moje skromno mnenje seveda

Da se pa narest neko elegantno kombinacijo. Tako gosposko. Navaden na 16kah je pa blah
Prikaži več možnosti

m4tj4z
m4tj4z

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 276
  • Avtomobil: bel traktore

Sam bi takoj kupil 4GC, prvo ker mi je všečna oblika, drugo pa, ker je še vedno uporaben napram limuzini.

neJEZImo Save 

Prikaži več možnosti
    • Vugy je všeč

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 755

Oj - zvok sploh ni tako slab,... v "realnem življenju",... sem pred leti vozil 335i (benc) - 320KS+ - in tudi ni bil nek dramatičen zvok,... OK - pri 6000 rpm+ ja,... niso pa to "odprti" osmaki, ki bi lepo brbotali skoz,... to je pa Mustang potem,... in podobno (ki je bil nekako v izbiri,... ampak pri nas absurdni $$$),...

Hojla - poraba niti ni,... jaz naredim ene 20.000 km službeno in ene 10.000 km privatno,... in v 6 - 7 letih,... in res potegne FENOMENALNO,... recimo prej imel MINI Cooper S (JCW) 210 KS  / 1250 kg,... kar je mnogo več konjev/kg,... ampak da to realiziraš, moraš iti čez 3000/4000 rpm,... in to ravno ne delaš kar naprej in tudi verjetno ne bi avto zdržal (jaz sem naredil  MINIjem 300.000 km !),.... s temle pa nabijam iz vsakega semaforja itd,... kar naprej :-D

4GC po mojem mnenju kupijo ljudje, ki želijo 4-ko, pa jim bejba zateži, da mora imeti 4 vrata ;-)

Mah itak je avto top, mi sam mal kritiziramo ker nam je dolgcajt. Valjda leti boljs kot mini :-) in ravno to je lepota mocnih dizlov da samo bozas gas gre pa bolano.
Prikaži več možnosti

MiranK
MiranK

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 216
  • Avtomobil: 2X BMW

Kr nekaj....
Kupis kaj ti je lepo in to je to.

Ma ne, jaz pa ravno zaradi forumašev nebi nikoli imel m paketa.
Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 820
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

A minija si kupil tudi novega? Kje pa je koncal?
Prikaži več možnosti

bpavsic
bpavsic

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 031
  • Avtomobil: E92 320i, F30 320d

Seveda ločimo... 4 GC ima za moje pojme prekratko "rit" torej prtljažnik... Zadnja šipa gre preveč daleč nazaj in ne ostane kaj dosti za prtljažnik.

Od strani je za mene Coupe > Limuzina > Gran Coupe.

Govora je o serijah 3/4. Če gledaš serijo 6 (gran coupe vs. coupe), je gran coupe čisto ok, ampak to je posledica tega, da je GC tudi daljši in je linija prtljažnika zelo podobna pri obeh. Pri 4-ki sta pa coupe in GC isto dolga. Edina prednost 4 GCja pred limuzino (3ko) mi je v tem, da ima vrata brez okvirjev (kar je hudo uporabno pri parkiranju "na ozko" za vstop/izstop). Me pa moti odpiranje prtljažnika skupaj s šipo (če bi potreboval "nakladalni" avto, bi vzel karavana/enoprostorca). 

Urejal bpavsic, 18.03.2019, 09:27.

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

Od takrat ko je nekdo prpolal link od F30 316i (1.5 3zyl) s M-paketom.

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

Audi brez Sline aploh ni zanimiv. Mariskateri bavarec brez m paketa tudi. Moje skromno mnenje seveda

Da se pa narest neko elegantno kombinacijo. Tako gosposko. Navaden na 16kah je pa blah

Ima sodelavec A6 l.2015 limo z notranjim Sline (+športno podvozje ki je serijsko pri notranjem paketu), 19col.. Meni še celo njegov zgleda bolj skladen, kot pa moj ki ima tisti bikast odbijač spredaj, noter pa kosilnico 2.0... :crazy No ker spremljam tudi Švede sem prišel do zaključka da če bi kupoval XC90, XC60, V90cc,  bi obvezno iskal opremo Inscription, ne pa tiste temne R design... Pri A6 C7 FL. še samo gledam po prednjih blatnikih in če je tam napis V6T..je avto taprav..sline imamo vsi! :crazy

Prikaži več možnosti

bmw328ci
bmw328ci

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 060
  • Avtomobil: F11 530da

Kaj pa tole? :-D

Pripete slike za predogled

• B23B5B3A-57C9-49A3-ADCE-D9B98944C2AE.jpeg
:ok
Prikaži več možnosti

mihamusic
mihamusic

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16
  • Avtomobil: BMW 430d

A minija si kupil tudi novega? Kje pa je koncal?

Oj - prodal ga par tednov nazaj,... Kupil novega, ja 2004 - prva vgradnja JCW v Sloveniji - takrat je to bil še posebej P/N in so ga sestavili v Avto Aktivu,... Bil jako zadovoljen z njim

Prikaži več možnosti

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 471
  • Avtomobil: Mk4 anti Greta

Kaj pa tole? :-D

Samo reci kar ces, ce pa zna kdo nardit lep karavan, je to Audi.

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.