Skoči na vsebino

Nakup 535d GT

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
236 odgovorov v temi
matjazluka
matjazluka

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 44
  • Avtomobil: X3 2.0d 2005

Pomoč...

Vplačal sem aro za 535 GT, ki sem si ga že zelo dolgo želel. Avto je soliden, 240tkm ( po trditvah trgovca - listki so, servisne ni ), za menjavo verige ne vedo... Je pa avto zelo redek ( GT - M ), tako da neke velike izbire nimam. Je pa cena primerna.

https://www.avto.net...asp?id=13991600

Prosim, če kdo kaj ve o avtu, pozna lastnika, ve kakšne večje hibe, da mi javi. Lahko tudi zasebno. Po avto grem v soboto, 23.03.2019.
Ne bi se rad opekel, pač nekaj bo, vem in že računam na kakšnega jurčka zraven za velik servis ter kakšno malenkost.

Pripete slike za predogled

• Screenshot_20190318-090538_Samsung Internet.jpg
Prikaži več možnosti
    • bedolin je všeč

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 469
  • Avtomobil: e92 325i & Touareg CR

Jurčka ni nič, računaj raje kakšnih par jurčkov oz. govori o njih v množini. :ok

Je pa kot si rekel, cena je primerna! Jaz ti priporočam da v štartu zamenjaš verigo, olje v menjalniku in vse filtre!

Prikaži več možnosti

pele
pele

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 582
  • Avtomobil: F11

Čestitke za nakup. Tudi sam sem ga gledal samo preko avto.neta, čeprav sem 200m stran od prodajalca doma. Mene je odvrnilo to, da ni original M optik. :) 

Predlagam ti konkreten servis, ker kot kaže zgodovine ni. Samo menjava ketne te bo prišla 1k€ pod kozolcem. ;) Si ga odpeljal k Avtovalu, ki je 100m stran od tega prodajalca? 

Prikaži več možnosti

timej98
timej98

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 283
  • Avtomobil: v srcu e39

Čestitke za nakup. Tudi sam sem ga gledal samo preko avto.neta, čeprav sem 200m stran od prodajalca doma. Mene je odvrnilo to, da ni original M optik. :) 

Predlagam ti konkreten servis, ker kot kaže zgodovine ni. Samo menjava ketne te bo prišla 1k€ pod kozolcem. ;) Si ga odpeljal k Avtovalu, ki je 100m stran od tega prodajalca?

Če ti je pogoj za nakup avta " original M optik" bos se dolgo cakal... Avtorju teme pa vso sreco z avtom
Prikaži več možnosti

Sandi90
Sandi90

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 072
  • Avtomobil: E53 X5 FL

Kaj pa kakšen pregled na servisu? Al si ga šel na lepe oči zaarat? Zadnji blazini sta verjetno že bili zamenjani? 

Urejal Sandi90, 18.03.2019, 10:40.

; 2007 E91 320dA ; 2002 E46 330i SMG ; 2006 E53 X5 FL

Prikaži več možnosti

dd1307
dd1307

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 503
  • Avtomobil: /

V bistvu ne veš nič kaj dosti o avtu, naredi takoj velik servis kot so že zgoraj priporočili. Pa poročaj, predstavi kaj o avtu, izgleda zanimiv.

Prikaži več možnosti

pele
pele

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 582
  • Avtomobil: F11

Timej98 ni pogoj, samo sestavljanke pa res ne bi kupil. Potem raje vzamem brez. To me je zmotilo. Hočem originalno stanje vozila... 

Prikaži več možnosti

matjazluka
matjazluka

Začetnik

• Uporabnik

Ok, pele hvala. Definitivno greva na pivo.

Avto je naročen v četrtek ob 15h pri AVTOVAL na pregled pred nakupom. 75€ ki jih bom rad zapravil.

Prodajalec trdi, da je original M, pa mi je načeloma vseeno. Meni avto za ta denar izgleda super, pa ni pojahan, oguljeni sedeži ali potolčene plastike.

Torej ste dejali - obvezno veriga, pa olje v menjalniku. Kaj mi to pomeni cenovno, v takšni solidni domači izvedbi? Ali kdo pozna koga zaupanja vrednega na Koroškem koncu? Sem iz Radelj ob Dravi.
Prikaži več možnosti
    • pele je všeč

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 594
  • Avtomobil: --------:)

@bmw330cd bo pravi naslov..
The M3 Coupe. You’ll never look back!
Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On! M3 goes on!!
Prikaži več možnosti

Terenc
Terenc
  • Uporabnik
  • Sporočil: 79
  • Avtomobil: e70

A imajo ti avti digitalno servisni knjigo? Mene recimo, bi pri ogledu zelo zmotilo že to, da prodajalec navaja, da ima avto potrjeno servisno knjigo, kupec pa pravi, da je sploh ni.

Kilometri za ta letnik, so pa itak magični....

Urejal Terenc, 18.03.2019, 11:43.

Prikaži več možnosti

matjazluka
matjazluka

Začetnik

• Uporabnik

Prodajalec navaja, da ima kljuko, pa je nima, da ima felgne 19col pa ima 20, da ni bil barvan pa je bil ( vsaj nekaj )...

Pošteno dejstvo z moje strani je, da za lepega original M z 100tkm nimam. Lahko si kupim eno opipano 520d z ročnim menjalnikom ali pa tole. Zato pa kot ste svetovali pregled, pa velik servis...

Povem pa ceno, če se zadeva izpelje do konca.

Je pa to vedno pri trgovcih tako. Predstavljajte si, da objavi da je bil avto 3x barvan, kilometri niso realni pa vse je hin
Prikaži več možnosti

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 390
  • Avtomobil: Audi A5 cabrio

Pomoč...

Vplačal sem aro za 535 GT, ki sem si ga že zelo dolgo želel. Avto je soliden, 240tkm ( po trditvah trgovca - listki so, servisne ni ), za menjavo verige ne vedo... Je pa avto zelo redek ( GT - M ), tako da neke velike izbire nimam. Je pa cena primerna.

https://www.avto.net...asp?id=13991600

Prosim, če kdo kaj ve o avtu, pozna lastnika, ve kakšne večje hibe, da mi javi. Lahko tudi zasebno. Po avto grem v soboto, 23.03.2019.
Ne bi se rad opekel, pač nekaj bo, vem in že računam na kakšnega jurčka zraven za velik servis ter kakšno malenkost.

Vprašaj ga za VIN št.

Prikaži več možnosti

Terenc
Terenc
  • Uporabnik
  • Sporočil: 79
  • Avtomobil: e70

A imaš VIN od avta?

Sicer pa je to, kar si napisal vedno problem. Namreč, ko so želje oz.apetiti večji, kot so naše zmožnosti. Za odličen primerek takega avta, bi plačal veliko več. Tu boš pa, če boš imel vsaj malo nesreče, razliko vseeno počasi zmetal nazaj v avto; ni pa nujno.

Moj e70 recimo, je dve leti starejši od tega 5GT, pa mi še malo manjka do 400.000 km. Lansko leto je glede vložkov, "požrl" sam sebe. Beri: ni toliko vreden, ko je šlo v njega. Zdaj pa ne vem kaj naj... prodat se ga ne splača, še dolgo vozit ga, pa se bojim...

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 469
  • Avtomobil: e92 325i & Touareg CR

Prodajalec navaja, da ima kljuko, pa je nima, da ima felgne 19col pa ima 20, da ni bil barvan pa je bil ( vsaj nekaj )...

Pošteno dejstvo z moje strani je, da za lepega original M z 100tkm nimam. Lahko si kupim eno opipano 520d z ročnim menjalnikom ali pa tole. Zato pa kot ste svetovali pregled, pa velik servis...

Povem pa ceno, če se zadeva izpelje do konca.

Je pa to vedno pri trgovcih tako. Predstavljajte si, da objavi da je bil avto 3x barvan, kilometri niso realni pa vse je hin

Po moje bi moralo biti tam 2k za verigo, menjalnik, ter filtre, dovolj. No mogoče še kakšen vijolčen zraven...

Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 386
  • Avtomobil: star

Brez veze je debatirat koliko je potrebnega vložka v avto dokler se ga ne pregleda... zagotovo je 2000€+ samo za preventivo. Naj ti naredi avto val predračun za vse zar bodo našli in to je to... Potem pa naprej...

Če je ravno ni zabavno...
Prikaži več možnosti

kn3z007
kn3z007

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 494
  • Avtomobil: Orbitrek, samokolnica

preverite DPF, EGR, verigo, podvozje, obe turbini, menjalnik...To so recimo take kritične zadeve, vsaka lahko stane jurčka ali več, če kaj ne štima na avtu.

Pri teh kilometrih (če so realni) in ni bilo še nič menjanega, te časa vsaj nekaj od zgoraj naštetega... Realno te čaka prvi servis v višini 2-3k€ recimo.

Mimogrede, avto nima m-paketa, ima pa zunanje odbijače.

So pa tudi meni ti GT-ji zelo všeč. Prtljažnik, udobje, s 535 tudi moč in navor. Po mojem super izbira, če avto ni limona.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

matjazluka
matjazluka

Začetnik

• Uporabnik

Evo, še šasija...

Prodajalec sodeluje, je dejal da ga bodo brez panike postavili na AVTOVAL.
Držimo pesti...

WBASN81080C350415
Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 920
  • Avtomobil: prdalica

2013 je bil uvožen v SLO tako, da mogoče so kilometri še realni.

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti

PIC
PIC

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 641
  • Avtomobil: /

Med 200k in 300k je čas, ko je treba 3/4 zadev pomenjat.

Urejal PIC, 18.03.2019, 14:12.

Prikaži več možnosti

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 390
  • Avtomobil: Audi A5 cabrio

2013 je bil uvožen v SLO tako, da mogoče so kilometri še realni.

Ja na www.avtolog.si zgleda zadeva "clean", tudi jaz bi rekel, da so realni. Nekako bi rekel, da je bil uvožen z okoli 120.000km.

Prikaži več možnosti