Skoči na vsebino

Nakup 535d GT

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
236 odgovorov v temi
the_one
the_one

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 533
  • Avtomobil: -

Ma 5ka gt je top avto! Ce je kupcu jasno v kaj se spusca (pac vzdrzevanje ni na nivoju ene 2.0 trojke), potem ma dobre sanse, da bo zelo zadovoljen! :)

Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 814
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Med 200k in 300k je čas, ko je treba 3/4 zadev pomenjat.

Z danasnjo kvaliteto pa res :ok
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

g30540xd
g30540xd
  • Uporabnik
  • Sporočil: 105
  • Avtomobil: G30540XD

Pravi motor :). Upam da boš imel čim manj stroškov z njim, bolje pa kot napisano potrošni material takoj pomenjat, kar se tiče olja in filtrov motor in menjalnik. Ostalo pa po potrebi, nujno pa ob servisu preverit ali je bila veriga menjana.

Prikaži več možnosti

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 781
  • Avtomobil: /

S tole verigo ne bi preveč strašil, gre le za 3.0 zadevo, kjer zadeve načeloma držijo. Ene 4 - 5 kolegov je menjalo na 3.0 šele pri 350kkm, pa še to preventivno, se ni slišala ob hladnih vžigih ali podobno. En ima na F11 trenutno 290.00, pa so mu jo pogledali in povedali, da se super drži in je menjava brezvezna. Tako da v prvi fazi, si lahka glede verige pri teh kilometrih še miren.

Urejal neicheq, 18.03.2019, 15:33.

Prikaži več možnosti

m4tj4z
m4tj4z

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 727
  • Avtomobil: bel traktore

Original m-optik, m-paket wte...ima črno oblogo stebričkov ter strehe...ta ima sivo

S tole verigo ne bi preveč strašil, gre le za 3.0 zadevo, kjer zadeve načeloma držijo. Ene 4 - 5 kolegov je menjalo na 3.0 šele pri 350kkm, pa še to preventivno, se ni slišala ob hladnih vžigih ali podobno. En ima na F11 trenutno 290.00, pa so mu jo pogledali in povedali, da se super drži in je menjava brezvezna. Tako da v prvi fazi, si lahka glede verige pri teh kilometrih še miren.

Pri 3.0 motorjih se verige ne sliši, samo pri 2.0

Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 252

Preventivno zamenas ketno da si miren, definitivno pa naj avto dobro pregledajo pa da bos vedu kok priblizno pa kaj je treba porihtat, ni zastonj taka cena, le je biu nov avto 100k€
Prikaži več možnosti

bozzicek
bozzicek

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 260
  • Avtomobil: E30 318IS

Smo imeli ta model služben in sicer 535d gt - x drive. Do 170.000 km nismo vlagali razen servisov nič. V  naslednjem letu in pol (do 220.000) je šlo cca 15 do 20 tisočakov. Spustila blazina, smo menjali obe, zadnji diferencial se je skuhal  - premalo olja (napaka na servisu, ki jo niso priznali), potem pa je šel še prednji diferencial in kasneje še menjalnik, ki je bil posledica okvarjenih diferencialov. Prevetivno smo menjali obe turbini ker sta solzili in pa verigo. Avto smo prodali Gregorju Palčiču in on je zadovoljen... Ni pa to poceni...

Prikaži več možnosti
    • PIC in Boris-84 uporabnikom je všeč to sporočilo

PIC
PIC

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 557
  • Avtomobil: /

Sem v eni drugi temi nalepil oglas do X3 z jebebim 318d motorjem, prvi lastnik 220 km, pa je zmetal vanj 7 jurjev v zadnjih 2 letih. Tako da tole met jurja "na strani" je samomor.

Prikaži več možnosti
    • Boris-84 je všeč

E39-530d
E39-530d

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 077
  • Avtomobil: E12 & E28 & E34 & E39

Oče je pred kratkim kupil podobnega GT-ja samo 530d, za dober denar. Slovenski avto in prvi lastnik. 270.000. Zaenkrat prezadovoljen.

Sam avto je zelo zanimiv, saj ima več skupnega z f01 kot pa z f10. V glavnem, pelje se zelo lepo in udobno. Mogoče vseeno malo čvrsto čeprav je na navadnem podvozju. Kar se tiče opreme so ti avti že serijsko z vsem kar navaden smrtnik potrebuje. Motor je več kot dovolj močan, menjalnik je za moje pojme super. Jaz x drive sploh povohal nebi zaradi 1000 potencialnih problemov in izgube moči. Morda bi pograjal edino pene v sedežih na F serijah. Se mi zdi da se zelo rade posedajo na vstopni strani oz. bočnici, predvsem v višjih avtomobilih. Pa seveda to, da te mora skrbet za nekaj takega kot je veriga in, da so si jo zamislili zadaj pri požarni steni. Bolezen f07 so tudi zadnje blazine tako, da če to še ni bilo menjano, še čaka. Edino kar mene osebno moti je, da je treba z volanom vršiti več popravkov pri vožnji. Želim povedati, da daje (vsaj meni) občutek kot da po kolesnicah hoče malo po svoje. Še eno dejstvo. Avto ima 2T in tega se ne da skriti, še zmeraj pa je za moje pojme bolj dinamičen kot x5. Poraba pa je dobrih 8l kar je za tako kravo super. Vizualno je zelo lep, prtljažnik je prakitčen, polica se vzame ven in zadnja klop se lahko podre. Edino kar se mi zdi neposrečeno je, da se prtljažna vrata odpirajo s steklom ali brez. Odpiranje samo spodnjega dela brez stekla se mi zdi totalno neuporabno/nepraktično.

Drugače pa če bo avtor teme kupi avto in bi želel imeti še en set originalnih 18col platišč se mi naj javi.

P.s. z f07 ne moreš zgrešit, če trenutno kupuješ F serijo v tem cenovnem rangu.

Urejal E39-530d, 18.03.2019, 18:16.

Prikaži več možnosti
    • lodar je všeč

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 057
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Sodec po VIN stevilki je Nizozemski avto, M paket ni tovarniski, pravtako je bil volan zamenjan. Vsekakor bi moral reskirat 10€ in narocit autodna porocilo glede na poreklo ce je bil karamboliran se bo tam sigurno videlo.
Prikaži več možnosti

Cdriver
Cdriver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 716
  • Avtomobil: Mesanec

Poskusi dobit nizozemsko registrsko stevilko, se da preverit po njej marsikaj.

Sicer men tole disi po limoni ce sm iskren
Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik

Tko kot sem rekel, autodna bi pomoje hitro kaj pokazal.
Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 320
  • Avtomobil: star

Po mojih podatkih zadeva štima in zgleda čist avto... Tudi servisi vse skozi redno delani na pooblaščencih, zadnje 3 v slo 2x na selmarju in 1x na aktivu. vpoklica nima nobenega...

februarja 2016 jih je imel 186kkm

Če je ravno ni zabavno...
Prikaži več možnosti

jakeccc
jakeccc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 919

Mogoče se pa izkaže za super nakup. Pa še po lepi ceni.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 252

Pa saj cena je dejansko normalna, ne pozabit da je avto ze v 9letu starosti prevozenih ima tudi ze 245k km in sigurno bo treba v roku dveh let dati preventivno v avto 5k€

Urejal Donki kong, 18.03.2019, 19:50.

Prikaži več možnosti

Cdriver
Cdriver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 716
  • Avtomobil: Mesanec

Sej da ne bo pomote , avtorju privoscim da dobi posten avto v katerega ne bo moral ( prevec ) vlagati, samo naj bo skrajno previden, 15 k ni malo denarja, zjeban avto tega ranga pa lahko naredi veliko luknjo v proracunu

Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik

Cena sploh ni problem, mene bi zanimala edino karamboliranost.
Prikaži več možnosti

drdamian
drdamian

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 196
  • Avtomobil: Vw B8 BiTDI 4motion 240

Preveri ali webasto dela - meni je pri 520 letnik 2010 nehala delat in je ni bilo moč popraviti - opcija samo vložek v nakup nove enote. Akumulator je po 9 letih verjetno tudi zrel za menjavo...
Prikaži več možnosti

Naser
Naser
  • Uporabnik
  • Sporočil: 3

Tipicne fore teh prodajalcev. "Ima vse," prides, pa prau servisne nima.... Skratka,..avto si ogledujem ze cca 2 mesca na netu.. hud k svina. Razmisljal sem, da bi ga vzel, pa mi je bil malo predrag, oz sem cvikal, da bo se 2k€ za vlozit v njega.... Za koliko sta se zmenila, ce ni skrivnost!??
Je pa mel poskodovan zadnji odbijac-olupljen. Pa je bila poskodba sanirana.
Prikaži več možnosti
    • bedolin je všeč

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 603
  • Avtomobil: new age e39

Ce te je blo strah za 2k vlozka je 3.0d boljsa izbira.
Boobs is back!
Prikaži več možnosti