Skoči na vsebino

Nakup 535d GT

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
236 odgovorov v temi
LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 936
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: Vsi stari

Jaz imam tako matematiko... plačam 15% da dobim 30%... dodam še nekaj % in se 80% vozim za 25%... 

Večina ljudi bi pa plačala 10% in imela 110%... zato pa tudi taka panika na forumu, ko se nekdo loti nakupa malo "izven sprejemljivih okvirov"... 

... da burlesk, ki se dogajajo, ob klicih kupcev na oglase, ali ob ogledih, sploh ne omenjam :laugh

Moje mnenje je, nimam za nakup novega imam pa za vzdrzevanje.

Ce gre to ces go for it.

:ok

Urejal LEO37, 20.03.2019, 13:11.

F7P 704+M50B20+M54B22+M57D25+N53B30 = 28 cyl = 836 PS  :burnout 

Prikaži več možnosti
    • DreamBMW, Eagle46 in žorž4x4 uporabnikom je všeč to sporočilo

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 17 760
  • Avtomobil: new age e39

Sej ni slucajno taka cena. Placas 15% cene, sam tud dobis 15% avta. Ce ne pricakujes prevec je ok. Drugac si lahko pa sam razocara .

Torej dobiš samo eno gumo, šestino volana in vse reže od zračnikov manjkajo. Aja, na edinem zicu ki je, manjka vzglavnik in prižigaš ga na kable? 100% avta dobiš in 80% filing, kot če bi kupil novega. Pač ne dišita enako. 

Sej pri ženi tudi veš da nisi bil prvi, pa ti je bilo vseeno. Ne vem zakaj bi pri plehu to bilo kaj drugače. 

Prikaži več možnosti

Terenc
Terenc
  • Uporabnik
  • Sporočil: 79
  • Avtomobil: e70

Autodna se najbolje izkaže za avte kupljene na dražbah (teh je pa precej), saj je ogromno slik stanja pred nakupom. In ne, kot je nekdo prej napisal, navaden klepar ne javlja naprej v bazo, od koder črpa Autodna, javlja pa zavarovalnica. Zdaj če se je en pijani Hans ali pa Jean-Clade, kakor hočete, ponoči sam obrnil na streho, avto pa drugi dan popravil na lastne stroške, potem tega v Autodna skoraj zagotovo ne bo.

Ko sem prodal prejšnjega BMW, sva s kupcem odšla na servis po njegovi izbiri (Selmar). Plačal je okoli 70eur, oni pa so avto pol ure pregledovali, midva pa sva zunaj pila kavico. Mojster je prišel ven, povedal, da so km realni, kaj je bilo barvano, povedal da je z motorjem, menjalnikom in podvozjem vse ok (pačvse v tolerancah) in to je bilo to. Kupec je odštel kupnino in srečno miško! Čez pol ure bi mu lahko ravno tako zamlel menjalnik, utrgalo verigo, crknile šobe, turbina...itd.

Hočem povedati, kot večina do zdaj, 535 je Stroj in zahtevna ljubica, star bo 10 let, kilometrov (če so realni) bo počasi 300k. Če gledam lansko zgodbo z mojim avtom, bi z samo jurja na strani zdaj bil na odpadu.... Nočem pa nobenega strašit, včasih pač skočiš v motno vodo in je na srečo globoka, včasih pa....

Prikaži več možnosti
    • dogg1410 je všeč

hammanM5
hammanM5

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 012
  • Avtomobil: Bmw 330d

Sem biu čist pred nakupom tega vozila. V živo je res lep in notranjost je zelo ohranjena.

Ampak sem prespal in zjutraj hladne glave naredil kalkukacijo, ce imam srečo je treba min 3k€ dat za nove gume, servis motorja, servis menjalnika, veriga...

Za eno leto bi pa imel na števcu okrog 300 jurjev pa 10 let starega propelerja za 18k€ (brez dodatnih okvar) in zato sem se odlocu da ne grem v ta riziko.

Drgac upam da bo vse ok, da ga kupiš in uživaš ker je motor poezija. Srečno :)
Prikaži več možnosti

matjazluka
matjazluka

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 53
  • Avtomobil: X3 2.0d 2005

Jooj, ne boste končali... Še enkrat... Avto dobim krepko pod navedeno ceno, servis verige in menjalnika pravkar še ponudba od 1.alternativa vse skupaj za 1.5k ( lahko prilepim ponudbo al pa komu pošljem ), gume za 200€, pa še vedno bom vse skupaj pod 15k ;)
Imamo pač vsak svojo matematiko...
Aja, pa čez eno leto bo imel pri meni ca. 250k ;)
Prikaži več možnosti

portland
portland

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 437

Za eno leto bi pa imel na števcu okrog 300 jurjev pa 10 let starega propelerja za 18k€ (brez dodatnih okvar) in zato sem se odlocu da ne grem v ta riziko.

Res so malo neposrečeni tile GTji, sploh za prodati rabljenega. Verjetno z omenjenim ni nič narobe  če kdo to sklepa zaradi nizke cene. Kdo bo to kupil? Hibrid enoprostorca križanega s sedmico z 300KM. Stare serije 5 in 7 so druga zgodba glede prodaje, imaš polno mularije, ki jih visoki stroški vzdrževanja prav nič ne zanimajo, tistih nekaj tisočakov pa že zberejo skupaj za nakup. Tale GT je pa mišljen za mlade mamice, ki pa itak nimajo denarja, če pa že imajo pa kupijo novega.

Prikaži več možnosti

Borut30
Borut30

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 006
  • Avtomobil: francoz, nemec, čeh

Jooj, ne boste končali... Še enkrat... Avto dobim krepko pod navedeno ceno, servis verige in menjalnika pravkar še ponudba od 1.alternativa vse skupaj za 1.5k ( lahko prilepim ponudbo al pa komu pošljem ), gume za 200€, pa še vedno bom vse skupaj pod 15k ;)

Potem pa če tvoja matematika drži, zberi denar in pojdi po avto. Pusti naše odgovore pri miru in uživej v vožnji. Poservisiraj, kar si si zadal in to je to. Če ti denarnica, volja in žena to dovoljuje, ne razmišljaj. Samo enkrat se živi!!! Če bo šlo kej narobe, boš poštimal....... :beer

Prikaži več možnosti
    • OffsummeR in Eagle46 uporabnikom je všeč to sporočilo

Terenc
Terenc
  • Uporabnik
  • Sporočil: 79
  • Avtomobil: e70

Saj, če bo vse po sreči, ti jutri ne bo nič crknilo. Hočem povedati samo to, da je avto tega ranga in v stanju kot je (letnik,km), drag na dolgi rok. Jaz sem se recimo, prve dve leti vozil kot Tito, brez skrbi,..., potem se je pa začelo. Res je tudi, da si rekel, da se ne voziš veliko (jaz cca.40k km+ letno), zato si pač izpolni željo, kupi in uživaj, zakaj si nekaj ne bi privoščil, če si lahko, saj je samo denar :-) . Cena je že itak praktično na podnu, veliko ne boš izgubil.

Aja, pa ne pozabi ga potem predstaviti na forumu, z veliko slikami, da ti bodo potem majstri iz slik svetovali in povedal,kaj vse je narobe in kaj vse te še čaka!

Urejal Terenc, 20.03.2019, 14:28.

Prikaži več možnosti

Simon
Simon

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 378

Gume za 200€??? To verjetno po komadu misliš? Drugega si ne morem misliti, da bi ene čungalunga gume dajal na tak avto...

Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 819
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Sej je napisal da bo dal 3 leta stare rabljene gume gor. Pol se pa sprasujete zakaj se ne da kupit normalno ohranjenega 10+ let starega avtomobila. Tole je eklatanten primer.
Prikaži več možnosti
    • Jure24, Nixxon, Bavaria fan in 2 ostalim je všeč

wini
wini
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 508
  • Avtomobil: bmw 328i f30

gume je napisal da ima rezervirane pri kolegu rabljene ... ne nove 200€

Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 17 760
  • Avtomobil: new age e39

Hehe tole bonse zanimivo. Sicer pa ne gre iz Clia na bmw. Nekaj jih ke ze poservisiral. Ampak rabljene gumw na tak avto... Vsak zase ve.
Prikaži več možnosti

Simon
Simon

BMW fanatik

• Uporabnik

gume je napisal da ima rezervirane pri kolegu rabljene ... ne nove 200€

Aja, to so une, k jih je prvi lastnik na drugem avtu zamenjal za nove....ja to je to, če kupiš 535d GT namesto Clio za 15k EUR...

Prikaži več možnosti
    • Vugy je všeč

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 115
  • Avtomobil: --------:)

Kolega jih dal na s 600(2007) rabljene.pa ne zato ker ni imel za nove..pac jih je enostavno dal..koga boli,kj je gor...
The M3 Coupe. You’ll never look back!
Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On! M3 goes on!!
Prikaži več možnosti
    • jocker in žorž4x4 uporabnikom je všeč to sporočilo

PIC
PIC

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 043
  • Avtomobil: /

A ker se pač v S600 noče peljat karseda zanesljivo? Ni da ni, no.

Urejal PIC, 20.03.2019, 15:10.

Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 841
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Kaj se sekirate? Mene so tudi strasli kako drag je V8, pa sem rekel k.... ga gleda. 5 leto lastnistva (lani) je slo na avto cca 2,5k popravil, vecino od tega na menjalnik. Sedaj je spet pri mehaniku, cifra bo kaksna bo, pa kaj naj zdaj :) Bodi pripravljen na stroske, ce jih pa ne bo, super.

Srecno, pa ne pozabi ga predstavit ce nabavis! So mi vedno tako cudno/zanimivo delovale te Gt-jke.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 936
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: Vsi stari

A DOT xx16 je sedaj killer guma, al kaj?

Ne vem no... totalni pavšal laba laba je postal ta forum :napaka

Industrija si samo mane roke ob takem številu konzumističnih ovčk s spranimi možgani :skrbast

Urejal LEO37, 20.03.2019, 15:16.

F7P 704+M50B20+M54B22+M57D25+N53B30 = 28 cyl = 836 PS  :burnout 

Prikaži več možnosti
    • Big D, perobmw, jocker in 5 ostalim je všeč

Simon
Simon

BMW fanatik

• Uporabnik

A DOT xx16 je sedaj killer guma, al kaj?

Ne vem no... totalni pavšal laba laba je postal ta forum :napaka

Industrija si samo mane roke ob takem številu konzumističnih ovčk s spranimi možgani :skrbast

Ma itak, da pri takem avtu gledaš za second hand gume, pol res ni tak avto zate...sorry

Prikaži več možnosti

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 115
  • Avtomobil: --------:)

Ne,ta forum zdaj temelji na visjem sloju..kk je blo fajn 10yrs ago..

Ti pa sam kupi GT,privoscim..
A cez 5 let pri tem avtu..pa bote pol dovoli rabljene gor dat..??ali se ne?
The M3 Coupe. You’ll never look back!
Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On! M3 goes on!!
Prikaži več možnosti
    • zigi in LEO37 uporabnikom je všeč to sporočilo

Simon
Simon

BMW fanatik

• Uporabnik

Ne,ta forum zdaj temelji na visjem sloju..kk je blo fajn 10yrs ago..

Ti pa sam kupi GT,privoscim..
A cez 5 let pri tem avtu..pa bote pol dovoli rabljene gor dat..??ali se ne?

to samo pove, da ga za unih 500€ stiska v denarnici in projekcija na vse ostalo kar se vzdrževanja tiče...še dobro, da ima Volvo bistveno manj takih fanatikov, BMW je pač BMW... :-)

Prikaži več možnosti
    • Boris-84 je všeč

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.