Skoči na vsebino

Srečanja in pikniki - naslednje 14.9.2019 12:00h v Idrijski Beli

* * * * * 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
488 odgovorov v temi
Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 22 625
  • Avtomobil: E39 530dTA & E90 325xi

Zvezde nima vec :ok
Propeler pa ma :-D
Prikaži več možnosti

Sorgo
Sorgo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 423
  • Avtomobil: R6 topless

Ja sam govora je o propelerju na havbi v logotipu...

Etore, čakamo, da vidimo, datum pol pa naprej :ok2

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 495
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Ja Jerry pa lepo bi bilo, da letos prideš s propelerjem ne pa z zvezdo hehe

Pridem s propelerjem, definitivno... sem si naredil dosti zaloge, tako da ne bo problema  :laugh

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 320
  • Avtomobil: star

Torej. Sem razmisljal. Datuma bi prisla dva v postev vedno je sobota. 11.5 ali 25.5.

Zbor bi bil od 11h naprej. Piknik bi potekal na igriscu nad krajem Budanje... tam je asfaltirano fuzbal igrisce in pa za basket. Je ful lepo v gozdicku parking je velik dostop preprost. Zraven je ena manjsa koca cca 20m2 z vsemi potrebscinami za piknik. Je tudi elektrika tako da lahko povlecemo dolgo v noc... za muziko bo poskrbljeno. Igrisce sem razmisljal da bi lahko uporabili tudi za kaksno igrco... mogoce nekaj v smislu pac neka spretnoatna voznja z gokardom. Pac recimo vsak naredi 3 kroge in merimo cas... zmagovalec dobi dva cevapa vec kot ostali in naziv naj voznik bmw foruma...

Kar se tice samega poteka piknika... kot receno zbor od 11h naprej tako da imajo dovolj casa pridet vsi iz kjer koli iz slovenije. Prvo peko bi naredili za 13h. Ob 15h bi lahko udarli na eno panaromsko voznjo cca 30km ampak res pac panoramske voznje... iz budanj se spustimo do ajdovscine, gremo do lokavca, vzpon do predmeje kjer bo potekal tudi rally ajdovscina letos. Na tem vzponu snemajo veliko reklam za vozila... potem gremo po vrhu planote... na sredini se ustavimo. Gremo 5min hoje pes do razgledne tocke... odprl se nam bo pogled iz cca 750m nadmorske visina na vipavsko dolino ce bo lepo vreme do morja... nadaljujemo naprej do Cola in spust nazaj do Budanj... vec kot 2h nam zagotovo nebi vzelo... potem bi se lahko nekje od 17h naprej malo preganjali z gokardom nekje po 18h je na vrsti ponovno zretje... potem pa svobodno naprej...

Na meniju bodo cevapcici, hrenovke, cevapcici, potem cevapcici, zrezki, cevapcici pomfri, cevapcici, sopska solata, lepinje, golaz... za pit pive cocacola sokovi voda radenska itd... nevem ce ste opazli ampak poudarek je na cevapih.

Cena?

Cca 15€ po glavi.

Ok?
Če je ravno ni zabavno...
Prikaži več možnosti
    • andy, Bavaria fan, zigi in 4 ostalim je všeč

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 171
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: E39T, R19c, E36c

11.5 je v LJ meet... oz. mislim da sta celo dva... 80ta in 90ta in na drugi lokaciji americanosi Piston Riot.

https://www.bmwslo.c...e-11-maja-2019/

Objavljena slika
23+ Jahre Freude am fahren: E30 316i (1988), E34 518i (1991), E46 320dT (2003), E39 525dT (2001), E39 525dTA (2004)
Prikaži več možnosti
    • anita_a in AVTONOSTALGIJA 80 & 90 uporabnikom je všeč to sporočilo

anita_a
anita_a
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 959
  • Avtomobil: alpsko mleko, roces x35

Letos bi vsa srečanja očitno radi stlačili na moj rd.  :laugh

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Na meniju bodo cevapcici, hrenovke, cevapcici, potem cevapcici, zrezki, cevapcici pomfri, cevapcici, sopska solata, lepinje, golaz... za pit pive cocacola sokovi voda radenska itd... nevem ce ste opazli ampak poudarek je na cevapih.

Kul. Dodaj še 2 x čevapčiči zraven & I'm in.

Prikaži več možnosti

magic man
magic man

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 502
  • Avtomobil: BMW E39 ,BMW MMMMMMMM

Kul. Dodaj še 2 x čevapčiči zraven & I'm in.

Džerija je nujno treba preimenovat iz sveder v čevap :ok

Letos bi vsa srečanja očitno radi stlačili na moj rd.  :laugh

A ti si se 2x rodila 11.5 in 26.5 ? [:laugh]

Urejal magic man, 23.03.2019, 20:44.

Prikaži več možnosti
    • anita_a je všeč

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 237
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Plan je TOP,kraji pa tudi!

Datum bi bilo res bolje kasneje (Riotsi in 80s,90s). Se ,da kje postaviti šotor?

Aja glede cene(sry ja spet smo tu) kaj se "zajebavaš" z temi 15€, najmanj 20€ naj bo po glavi, kdor nima in je škrtuh naj proda BMW-ja in si kupi kolo.Itak vozijo vsi šparovčke tako ,da to ne bo problem.

Urejal blackberet, 23.03.2019, 20:59.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti
    • F80, Team Cabrio Slovenija in AVTONOSTALGIJA 80 & 90 uporabnikom je všeč to sporočilo

Matthew
Matthew

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 140
  • Avtomobil: E34/E46/E36

Meni hodi mimo en in drugi datum... tako da mogoče pridem mimo..

E34 je kot razvajena mlada gospodična, neprestano rabi pozornost in drage igračke...

Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik

Se kasneje po 25.5?
Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik

Se kasneje po 25.5?

Za moje pojme bi bilo boljše kasneje ,ko se zemlja ogreje tako si lahko pozno v noč zunaj. :ok

Prikaži več možnosti

Matthew
Matthew

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 140
  • Avtomobil: E34/E46/E36

8 junij? al more bit obvezno nedelja?

E34 je kot razvajena mlada gospodična, neprestano rabi pozornost in drage igračke...

Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik

8 junij? al more bit obvezno nedelja?

Nedelja? Saj ni nikjer noben omenjal nedelje, napisal je sobota in tako je tudi prav. Sobota je pravi dan za take zadeve,da lahko v nedeljo počivaš,drugače vsi ko pojedo 4čevape uidejo domov ker je šola,otroci,tečna žena umazan pes itd itd. Potem je brezveze imeti piknik boljše,da se dobiš na parkirišču razdeliš med udeležence pingo sok in sendvič narediš malo panoramsko in greš domov.

Nimam pojma za vas ampak na taka srečanja/piknike smo hodili z namenom ,da se sprostimo,uživamo ter pozabimo na vse probleme ter skrbi,da se podružimo z staro gardo,spoznamo nove obraze ,popijemo,zajebavamo in se imamo fajn pozno v noč. Zato se je to delalo v soboto,da ni bil noben živčen kam mora iti jutri in ali bi spil en pir ali 5 pirov ali bo bil tam do konca ali bo šel že po kosilu domov...

Urejal blackberet, 23.03.2019, 21:38.

Prikaži več možnosti
    • zigi je všeč

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik

Tocno tako. Zato mora bit sobota da je potem se 1 dan za vse tiste katere si zapostavil v soboto...

Aja seveda se da postavit sotore;)
Prikaži več možnosti
    • JaaN je všeč

magic man
magic man

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 502
  • Avtomobil: BMW E39 ,BMW MMMMMMMM

Kje bo sploh piknik? :jok

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Sobota je pravi dan za take zadeve,da lahko v nedeljo počivaš,drugače vsi ko pojedo 4čevape uidejo domov ker je umazan pes itd itd.

Rotija ne bo, tako da s tem nimamo problemov.

Prikaži več možnosti
    • blackberet je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Aja glede cene(sry ja spet smo tu) kaj se "zajebavaš" z temi 15€, najmanj 20€ naj bo po glavi, kdor nima in je škrtuh naj proda BMW-ja in si kupi kolo.Itak vozijo vsi šparovčke tako ,da to ne bo problem.

Se strinjam. Etore, ne vem če se spomniš ampak na zadnjem pikniku smo celotno predvideno zalogo čevapov pojedli praktično še preden je prišla na krožnike, druge je tudi zmanjkalo v 15 sekundah in potamanili bi tudi tretjo če bi bila na razpolago, pa je ni bilo (namesto tega je v želodcu zamudnikov kasneje pristal pasulj). Hrenovke bi jaz črtal iz seznama ker se jih ne bo dotaknil nihče, ajde, nabavi se malo perutničk pa par ražnjičev, to je pa to od mesnate ponudbe, ker 95% folka pride na čevape... ne samo jaz (jaz sem sicer 100% čevapožer in kaj drugega pojem samo če v krogu 100 km od mene ni čevapov), govorim tudi za druge ;) Za 15 eur se še moj 2 leti in pol stari sin do sitega ne naje, 20 eur je pomojem minimum od minimuma, da se nabavi vse potrebno  :ok

Prikaži več možnosti
    • blackberet je všeč

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik

Kje bo sploh piknik? :jok

Saj je napisal..lahko se poguglas in bos videl super plac.

Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 19 897
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

Pa to je to! :beer
Prikaži več možnosti