Skoči na vsebino

P: 2000 E39 520i FL

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
41 odgovorov v temi
Sure
Sure
  • Uporabnik
  • Sporočil: 25

Model: E39 fl
Letnik 1 registracije: 2000
Leto izdelave: 2000
Barva vozila: srebrna metalic
Tip menjalnika: ročni
Tip motorja: 2.2ccm-170km
Kilometri: 377.000
Realnost km: 99%
Oprema:
ksenon luci,pranje luci,2 conska klima,tempomat,m volan,webasto,el.pomikanje okn,el.zloziva ogledala,meglenke,centralno zaklepanje,16 col novejse gume

Vizulne napake na vozilu:tut pa tam kaksna praska

Tehnicne napake na vozilu:vse dela

Splosna brezhibnost vozila:auto bi naredu tehnicni pregled

Moj opis vozila:Prodaja se zelo lepo ohranjena e39 520i 170ps 2000 letnik. 375000km
Na vozilu pred kratkim menjano; prednje kpl roke meyle hd, prednje zavorne ploscice, diski so ok, prednje stangice stabilizatorjev, zadnje zavorne ploscice, kpl pakne za rocno zavoro. Motor ne troši olja. Vozen na daljse relacije. Lj-nemcija. Ugrajena plinska naprava. Dva servisa nazaj narejen vecji servis. Olja, svecke, jermena, sponarji, filtri. Sem ter tja se najde kaka praskica.Vozilo ima zimski komplet platisc.

Cena je 1950€ oz za resnega kupca kak euro manj.

Vec info samo na tel,mozen ogled v lj. 041994004.
Glede na to da delam v tujini, sem zelo slab z casom,vendar sem nasedn teden v ljubljani in ce se najde kaksen interesent naj me kontaktira ...hvala

Pripete slike za predogled

• 20160902_091315.jpg
  • 20160922_191652.jpg
  • 20160922_191718.jpg
  • 20160922_191729.jpg
Prikaži več možnosti

Mesko91
Mesko91
  • Uporabnik
  • Sporočil: 15
  • Avtomobil: C. Picasso

Kako je z rjo? 

Prikaži več možnosti

ak47kalasnik
ak47kalasnik

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 282
  • Avtomobil: Audi 100, Z3, e30, e34

Da mogoce komu olajsam pot in izviro, avto sem si jaz sel ogledat, mehansko je zelo dober, takole pa bi naj zgledlo nekaj cisto "malega" rje po mnenju prodajalca..:-);-)

Pripete slike za predogled

• IMG_20190320_130221.jpg
  • IMG_20190320_130105.jpg
  • IMG_20190320_130111.jpg
  • IMG_20190320_130138.jpg
Prikaži več možnosti

narra
narra

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 621
  • Avtomobil: BMW

Da mogoce komu olajsam pot in izviro, avto sem si jaz sel ogledat, mehansko je zelo dober, takole pa bi naj zgledlo nekaj cisto "malega" rje po mnenju prodajalca..:-);-)

Letom primerno, glede na to, da je v uporabi čez celotno leto. Standard E39 serije. Eni pričakujete nov avto za dobrega jurčka..če želite dobro E39 so cene od 7-10.
Prikaži več možnosti
    • MG in Sure uporabnikom je všeč to sporočilo

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 205
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Letom primerno, glede na to, da je v uporabi čez celotno leto. Standard E39 serije. Eni pričakujete nov avto za dobrega jurčka..če želite dobro E39 so cene od 7-10.

Pa še tam je treba kaj vložiti.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti
    • MG je všeč

ak47kalasnik
ak47kalasnik

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 282
  • Avtomobil: Audi 100, Z3, e30, e34

Eni sam pricakujemo, da prodajalc rece "ja avto je rjav na kriticnih mestih", ne pa da ti rece dve piki rje ma, men to ne deluje kot dve piki rje... Za dobrega jurja je dober, ne pa za dva...
Prikaži več možnosti
    • e21 in Kljajic47 uporabnikom je všeč to sporočilo

bvogri
bvogri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 683
  • Avtomobil: E34 540i 6st. ročni

Mal se umirite no s temi cenami. Ja tolk bi bla 530i/d z M paketom ali pa naložena do amena z opremo in pod 200kkm.

Zdj je na netu dobro opremljena 530dA, 2004 od prvega ga lastnika z 180.000km pa se gor 4800 svaljka že cel teden...

Drugače pa ja pod 2k je pa to to. Če te ne moti rja ponudiš pač manj. Že feltne pa gume bodo na konc vredne tretjino prodajne cene verjetno.

Urejal bvogri, 01.04.2019, 08:21.

Prikaži več možnosti

Colt
Colt

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 070

To skoraj vsi rečejo da je čisto malega rje in vse pregnito od pragov do vrat itd  :-D  Na koncu pa še najboljše ko se tolažijo da to je tak normalno za e39ke (bolezen) .... 

Prikaži več možnosti

e21
e21

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 452
  • Avtomobil: E21 318i

Ta prodajalec @Sure, se obnaša tako, kot da prodaja vročo žemljo in ne star BMW, ki ima 1001 problem.

Po mnenju prodajalca ima avto samo; "tut pa tam kakšno prasko".. rje seveda ni.

Da bo zadeva še bolj zanimiva, prodajalec nima niti časa prodati avtomobila, ker preprosto "je zelo slab s časom" :)

Neverjetno... kako težko je leta 2019 kupiti skoraj 20 let star BMW.

BMW - Brot Mit Wurst
Prikaži več možnosti

Sure
Sure
  • Uporabnik

Za vse pametnakovice tuki.....kot prvo @ak47 si to sliku brez moje vednosti in ko sem te opazu in omenu da brez slikanja si telefon skril in se naredu budalo in to men pomen da si brez karakterja in jajc k ne stojis za svojimi dejanji oz.besedami.
A glede mojega casa je pac tko!!ce me razumes me razume in je to cist preprosto,vsakemu nemom razlagu koliko casa sem v ljubljani!!
Prikaži več možnosti

Sure
Sure
  • Uporabnik

Ta rja po mojih ocenah ni tako kriticna kokr si jo predstavu....lepo je vse skupi mal prevec zdramatizirano!in se mi zdi,da ce bi bil auto u nulo bi ti bilo tezko dat teh 2k,bodmo realni!
Prikaži več možnosti

Kljajic47
Kljajic47
  • Uporabnik
  • Sporočil: 245
  • Avtomobil: E60 530dA

Prav zaradi slik ni nič zdramatizirano, točno se vidi koliko je rje. Takšne slike bi lahko priložil tudi sam in bi sebi ter nekaterim (ki jim je to pač preveč rje) prišparal čas...

Prikaži več možnosti

Sure
Sure
  • Uporabnik

@e21,si ti mogoce moj mehanik da ves,da ma moj auto 1001 pb?
Pa kaj vam ni jasno....kupci k imajo v zepu 1000€ oz max 1500€
naj iscejo auto za ta dena.
Ce vam je denar taka prioriteta se morate zavedat,da je vso stalo sekundarno!!
Vam je to jasno mogoce?!in @ak47kalasnikov za vse to kar rjavi sm ti omenu prek tel in tuki pa pises drugo...se rad delas budalo in rad dramatiziras vidm
Prikaži več možnosti

_BuLLet_
_BuLLet_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 349
  • Avtomobil: E39 M5, E24, E28, E30

Preveč rje? A se hecate?... Če so samo te 4 kraste, ki so na slikah in so še celo pragovi lepi in je avto mehansko dober je to to za 2 jurja! Ne morete pričakovati, da bo E39 za slaba 2 jurja brez rje. 
Se pa to seveda pove pred ogledom.

Kar se pa tiče slikanja avta na ogledu.. Prvič v življenju sem tule slišal, da lastnik NE pusti slikat avta. V čem je to fora? Če pridem avto pogledat, si bom tudi jaz slikal vse detajle in sam avto. 

Urejal _BuLLet_, 05.04.2019, 01:15.

Prikaži več možnosti
    • sema318is je všeč

Sure
Sure
  • Uporabnik

Ko prides na ogleda auta se ponavad vprasa lastnika ce se lahko slika oz da bos naredu par fotk.....brez vednosti lastnika pa nc!!
Prikaži več možnosti

PIC
PIC

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 553
  • Avtomobil: /

Lol, clovek sej ne prodajas avta za milijon, ampak staro rjasto kanto za jurja, kristus.

Urejal PIC, 05.04.2019, 07:30.

Prikaži več možnosti

_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 802

O fak, to je vse pregnito, prakticno avto bo razpadel jutri!

Ok, zdaj pa realno. Tole kar je rje za 20 let star avto, ki vemo, da so bili zelo dovzetni za rjo in so bili rjasti 3x bolj ze pol mlajsi, je tole preprosto zajebavanje prodajalca. Prodajalec je omenil, da je nekaj rje to je to. Koliko tocno jo je se pa itak ugotovi na ogledu in potem se vsak odloci. 

Tukaj je prodajalec ravnal popolnoma OK in fer!

Pravi bedaki so kupci, ki pricakujejo za ceno enega servisa, ali za ceno enega kompleta gum pri novi petki, da bo dobil starejsega brata za tako ceno in da bo iz salona! Kreteni ste. Pa brez zamere.

To skoraj vsi rečejo da je čisto malega rje in vse pregnito od pragov do vrat itd  :-D  Na koncu pa še najboljše ko se tolažijo da to je tak normalno za e39ke (bolezen) .... 

Ja seveda vse pregnito. Niti slucajno. Tole se vse da lepo popravit, pa tudi ce se ne popravlja bo za par let se OK (pac glede na nabavno ceno).

Za vse pametnakovice tuki.....kot prvo @ak47 si to sliku brez moje vednosti in ko sem te opazu in omenu da brez slikanja si telefon skril in se naredu budalo in to men pomen da si brez karakterja in jajc k ne stojis za svojimi dejanji oz.besedami.
A glede mojega casa je pac tko!!ce me razumes me razume in je to cist preprosto,vsakemu nemom razlagu koliko casa sem v ljubljani!!

Glej, ne se sekirat, prodajaj transparentno in ne bodi jezen da je slikal, tako, samo morda sporocas, da bi rad kaj skril. Sej si vse povedal. Te slike so pa tudi tako narejene, da ko odpres sliko se ti cez cel zaslon naredi rja in potem folk peni ... Ampak kdor ve kako in kaj, tocno ve, da ni nekaj hudega s to rjo glede na starost in ceno avto seveda.

Ko prides na ogleda auta se ponavad vprasa lastnika ce se lahko slika oz da bos naredu par fotk.....brez vednosti lastnika pa nc!!

Zdaj pravno gledano, ce je avto na javni povrsini se ga lahko slika kolikor hoces, se posebej ce se iz slik ne da ugotoviti identitete lastnika. Tako, da tukaj nimas nic, pravno gledano.

Je pa normalno in clovesko, da lastnika, ker je pac zraven avta, vprasas ali dovoli slikati. Ce ne dovoli je itak potem sumljivo in jaz verjetno takega avta ne bi kupil ..

.:: Kupujete avto v EU? Nov DMV Portal za izračun DMVja ::.

#E38 728iA#E38 740i#E46 330xi#E65 740i#E91 318d#
Prikaži več možnosti
    • MajoR in dogg1410 uporabnikom je všeč to sporočilo

Sure
Sure
  • Uporabnik

Negre se za to,da nebi dovolu slikat....samo vprasa se in to je to.
Jaz se bolj pocutm in zivljenje gre naprej...samo,da se me ne vprasa to je pa pri men NO GO!
Ker se mam za fer cloveka in hocem isto nazaj od drugih....simple
Prikaži več možnosti
    • sema318is je všeč

Sure
Sure
  • Uporabnik

Auto sm cuval in se tut to pozna.....se posebi notranjost in zdej tuki na tem forumu so nekateri pametni k niso auta niti vidl!!sprasujem se ali je to mentaliteta ljudi ali je to dejansko stanje drzave k pripelje ljudi do takega stanja!?.....hmmmm
Kaj je res tok pacijentov na trziscu?.....se res pricakuje za 2 k novi auto?.....
Ali tisti k kupujejo e39 za 1.5k pol nimajo za registracijo in iscejo neki pocen da si na koncu prvoscjo neke neustvarjene sanje?
Prikaži več možnosti

bvogri
bvogri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 683
  • Avtomobil: E34 540i 6st. ročni

Hja tut če boš prodajal avto za 500€ ti bodo hodili okoli pa ti šteli praske, te spraševali kdaj je bil velik servis, zakaj ni sklopka tako mehka kot pri nekem drugem... In to skoraj bolj kot če prodajaš za 10k€, ker je tam lažje dat še 500€ gor takoj po nakupu.

Glede slik pa so res posnete mogoče tako, da je mal drame. Je pa tut ql da veš približno pri čem si. Te serije BMWjev se tako more ponavadi pogledat v živo, ker ti vsak reče da avto ni rjav ali pa je mogoče kak mehurček ne glede na to ali je res ali pa je avto pregnit do amena.

Prikaži več možnosti
    • veloce je všeč