Skoči na vsebino

P: Mercedes E Coupe 2011

- - - - -

• Tema je zaklenjena. Tema je zaklenjena.
24 odgovorov v temi
neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 609
  • Avtomobil: /

Znamka: Mercedes-Benz
Model: E 220 CDI Coupe BlueEfficiency
Letnik 1. registracije: 2011
Dejanski letnik vozila (leto izdelave): 2011
Barva vozila: srebrna metalik
Tip menjalnika: ročni
Moč motorja: 125kW, 170 konjev
Kilometri: 189XXX

Realnost kilometrov: glede na ohranjenost so realni

Oprema vozila: Parking senzorji spredaj + zadaj, leder, električni pomik sedežev, digitalni (posodobljeni) števci, multifunkcija, navigacija, bluetooth, tempomat, led dnevne luči...

Splošna brezhibnost vozila: Da
(če ga danes peljemo na tehnični pregled, ga naredi ali ne)

Tehnične napake vozila: /

Vizualne napake vozila: Nekaj pikic kamenčkov

Bivša omembe vredna popravila: /

Moj opis vozila: Avto kupil konec lanskega leta in ga v lastni režiji uvozil iz SZ Francije, kjer je služil gospodu, ki je igral golf (to vem, ker je po predalih ostalo še nekaj golf žogic in nastavkov). Menjal sem olje, filtre in dal avto pregledat mehaniku. Avto ni videl snega, ker je ni pikice rje. Tudi površinske rje na vijakih pod pokrovom motorja ne, kar je za Mercedesa fenomen. Super se pelje, ampak to ni zame. Avto mi ne sede, vračam se na 4x4, ker sem po duši bolj avanturist. Sicer pa izjemno lep avto, sploh za tople mesece, ker se odprejo stranska stekla v popolnosti brez B stebrička.

Slike vozila (opcijsko):

IMG-1698.jpg
IMG-1699.jpg
IMG-1700.jpg
IMG-1714.jpg

Cena: 13.450€

Kontakt: 031-529-601

Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 856
  • Avtomobil: Volvo XC60 D3A,Fiat 500C

Kako pa se mu poda tale motor? Je dovolj?
Prikaži več možnosti

PIC
PIC

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 496

Zakaj si tole vzel zase, saj vidis, za koga je ta avto - za gospode, ki igrajo golf :)

When GLE? :)
Prikaži več možnosti

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik

Super je, ene 8s ma 100 in 240 končne. Ampak zelo dobro skriva hitrost, nimaš filinga sploh. Primerjalno leti enako kot F30 320d recimo. Pa takšen šparovček, da pozabiš tankat. Na neko normalno relacijo imaš 5-6 maksimalno. Edino glasen je, tak globok res kombijski zvok.

Pojma nimam, všeč mi je bil, bočna linija mi je fenomenalna. Pa premlad sem za ta avto, folk ma filing, da je to ohoho denarja in potem me na vasi vsi gledajo.  Meh, v teh mescih nisem naredil niti 2 jurja kilometrov, tako da sedaj iščem nek hobi avto za en projekt. Želel bi si kakšnega XC70 ali Subaruja oziroma nekaj v tem stilu in potem vse to predelat v nek hud off-road overlanding look. Dvignem, na streho en hud nosilec, spredaj lučke in offroad gume..neki za štos se mi lušta rihtat. Coupe je že tako lep, da nima smisla ga počefurjat in gor vlačit AMG in podobno navlako.

Urejal neicheq, 28.03.2019, 20:18.

Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik

Enga lustnega D5 XC70 imajo na Verovskovi.
Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 684
  • Avtomobil: prdalica

Ne vem zakaj samo tocno takšna stvarca mi je ena najlepših clean look vozil.

Kako se tole pelje v ovinkih?

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik

Enga lustnega D5 XC70 imajo na Verovskovi.

Recimo ja. Mi je super všeč, nekaj off-road nadgradenj in bi mi bil top za hece in roadtripe. Pa discovery 3 in 4 sta mi enako huda, nekaj v tem stilu:

DSC06655-small-small.jpg

Ne vem zakaj samo tocno takšna stvarca mi je ena najlepših clean look vozil.

Kako se tole pelje v ovinkih?

Pa ja, eleganten je in to mu pristaja. Presentljivo dobro bi rekel, sploh volan ima super feedback, dost direkten. Pa če je gladek asfalt tudi zadek leti ven brez težav.

Prikaži več možnosti
    • peropapero je všeč

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik

Samo LR je bistveno bolj nezanesljiv. To le imej v mislih
Prikaži več možnosti
    • neicheq je všeč

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik

Nova cena 12.950€.

Prikaži več možnosti

///M
///M

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 595
  • Avtomobil: W164, W123

Bi te morda zanimala menjava za 2009 ML 320 fl?
Prikaži več možnosti

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik

Ravno iz ML-a sem šel na tega. Tako da v prvi fazi me ne bi zanimal, v kolikor si premislim pa javim...

Mimogrede..pravkar prejel klic iz 01 številke, da sem se s svojim avtom zaletel v njegovega in pustil svojo številko, sedaj me pa kliče. Razmišljam in razmišljam..to ne more biti res, moj avto ni bil nikjer v zadnjem tednu. Vprašam kje se je to zgodilo, kakšna je moja registerska..tip nič o tem. Samo pravi, da bo poklical policijo in zavarovalnico, pa bodo oni urejali naprej. Švicam ko kreten. Tip se gladko smeje in vrže dol. Okej..kaj se je pravkar zgodilo?

Čakam 10min, nevem kaj bi naredil..Grem svoj avto gledat, nikjer nič...nakar dobim posmehajoč sms od kolega. Obstaja aplikacija Juas, kjer vtipkaš številko poljubne osebe, zbereš vnaprej posnet pogovor in potem bo ta oseba dobila klic. Čist legit stvar in zaradi šoka padeš na foro in verjameš. :-D 

Prikaži več možnosti

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik

Nov teden, nova cena: 12:450€

Prikaži več možnosti

Stupo
Stupo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 360
  • Avtomobil: BMW E65

Zanimiva zadeva. En mesec nazaj sem iskal E coupeja zase, pa ni bilo nič pametnega po normalni ceni. Če bi bil takrat tvoj na prodaj, bi ga zelo verjetno kupil.
Prikaži več možnosti

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik

Se zgodi :-D

Včeraj sem imel en ogled, gume imajo 7mm profila, pa mi je tip nalagal, da so pri koncu in da je nujna menjava. Mislim razumem..tipična pogajalska fora za izbijanje cene, ampak nej ma vsaj podlago. Na koncu ugotovi, da je avto brez ene samcate napake in ponudi 10.500 z gotovino..kot da me bo premamil :napaka Pa pravi, da gre še enega drugega gledat..super. Pa je moj daleč najcenejši trenutno.

Urejal neicheq, 10.04.2019, 11:58.

Prikaži več možnosti
    • bedolin je všeč

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 795
  • Avtomobil: 353 & ETZ 250

Se zgodi :-D

Včeraj sem imel en ogled, gume imajo 7mm profila, pa mi je tip nalagal, da so pri koncu in da je nujna menjava. Mislim razumem..tipična pogajalska fora za izbijanje cene, ampak nej ma vsaj podlago. Na koncu ugotovi, da je avto brez ene samcate napake in ponudi 10.500 z gotovino..kot da me bo premamil :napaka Pa pravi, da gre še enega drugega gledat..super. Pa je moj daleč najcenejši trenutno.

Takšnega najbolj razkuriš da mu pribiješ: zakaj hodiš gledat avto za katerega nimaš denarja? Pač si prekratek, ne dvomim da se ne bo našel en lep CLK zate.  :ok Jaz sem enemu dilerju pred leti ponujal avto za njegovo ponudbo ( bilo je tako kot da bi ti nekdo za tvojega ponudil 7-8k€). pa je debil odstopil ko sem mu rekel da mora počakati dva dni da ven pošravfam notranjost, motor in kolesa. Je rekel da nisem resen, sem mu odvrnil enako mislim jaz zate. :laugh

Prikaži več možnosti

Bavaria fan
Bavaria fan

The one and only

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 550
  • Avtomobil: skunk :)

Jaz sem enemu takemu avto kar nazaj v garažo parkiral, pa je kar stal na dvorišču in me gledal ko tele v nova vrata :hihi

Na koncu sem rekel, da se mi mudi in naj gre po unega cenejšega, ki je imel ogledanega :rofl

Mein Kopf ist ein Labyrinth. Mein Leben ist ein Minenfeld.
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 795
  • Avtomobil: 353 & ETZ 250

Jaz sem enemu takemu avto kar nazaj v garažo parkiral, pa je kar stal na dvorišču in me gledal ko tele v nova vrata :hihi

Na koncu sem rekel, da se mi mudi in naj gre po unega cenejšega, ki je imel ogledanega :rofl

Jaz sem pri svojih 18tih šel gledat nekega Clia 1, ma pokitan je bil tako da je bila groza. Itak cena čisto v podnu, sem še decu nekaj zbijal ceno medtem ko sem občudoval  pokitan zadnji C stebriček, v tistem pa se je tip usedel za volan in se odpeljal...Ni rekel niti besede, še zapeljal mi je skoraj čez nogo... :crazy

Prikaži več možnosti
    • bmw330cd in ily uporabnikom je všeč to sporočilo

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 14 607

Po mojih izkusnjah je prvi kupec zlati kupec.
Prikaži več možnosti
    • zdufs in U2ros uporabnikom je všeč to sporočilo

PIC
PIC

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 496

10500 jaz ponudim vec v spanju.
Prikaži več možnosti

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik

Mene ne moti zbijanje cene, sem pripravljen na to..ampak zakaj mi kradeš čas za ogled, ko že vnaprej veš, da nimaš dovolj. In ta predrznost mi gre na jetra.. temu ne bom spustil niti centa več. Sem samo enkrat prodal prvemu, prišel, pogledal, sva se pogovorila kot človeka in se odpeljal z novim avtom. 

Sicer pa takšnega avtomobila, tega letnika in kilometri..nikjer v Evropi ne najdeš in pripelješ sem za 10500, niti za 11, težko za 12, realno pa za 13 in več. Tako da s prvim resnim, ki bo prišel, se bom itak pogovoril in se bo domov odpeljal z brezhibnim in najcenejšim E coupejem, ki bi ga lahko dobil. Ni pa avto del Lions Cluba, da bi ga podarjal za pol cene.. Celjski dilerji mi dajo zanj 10500, pa ne bo 14 dni, ko bo z njihove strani prodan za 15.

Aja pa štirje, ki so me klicali, so me vsi spraševali po porabi. Kupuješ Mercedesa človek, a je res pomembno ali pije 4 ali 5 ali 7.

Urejal neicheq, 10.04.2019, 16:34.

Prikaži več možnosti