Skoči na vsebino

Nakup mini cooperja

* * * * * 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
27 odgovorov v temi
Majki123
Majki123
  • Uporabnik
  • Sporočil: 10

Živjo!

Jaz bi tudi najraje imel JCW. Se splača kupovat letnik cca 2008, če je dobro ohranjen?

Prikaži več možnosti

bear
bear
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2
  • Avtomobil: Mini Cooper S R56

Živjo!

Jaz bi tudi najraje imel JCW. Se splača kupovat letnik cca 2008, če je dobro ohranjen?

Živjo, če boš za vsako stvar spraševal če se splača, ne boš prišel daleč ;)

JCW-je ekstremno malo, kar pomeni, da so dobri redki. Če imaš 10K za zapravit, ti predlagam, da greš pogledat tega zgoraj ma KPmag, jim ponud 7.000€ (če so pametni ti ga bodo prodali), ostalo imej pa za servis pripravljeno. ;)

G

Prikaži več možnosti

Nebomgabiksal
Nebomgabiksal
  • Uporabnik
  • Sporočil: 54
  • Avtomobil: Mini R53 JCW

Meni osebno je R53 tista prava zadeva (kompresor).

Pripete slike za predogled

• MINI John Cooper Works.png
Prikaži več možnosti
    • jelo46 je všeč

Nebomgabiksal
Nebomgabiksal
  • Uporabnik
  • Sporočil: 54
  • Avtomobil: Mini R53 JCW

Prejšnji post sem prehitro zaključil... jaz sem nekaj zelo podobnega (kar se tiče tkm in letnika) z dvojnimi feltnami (samo letne gume OK) kupil za 7900€.

Potem še DMV in pa generalka mašine (nosilci, ketna, šponar, olje kompresorja itd. itd...). Tako porihtan, z novimi zimskimi pnevmatikami, me je prišel okoli 11000€.

Če mi kdo danes prinese 15000€, ga prodam prec, za kaj manj pa bi fajn razmislil.

Poanta pa je, da tale avto ne izgublja več (kot vidiš); je pa res da ga je treba vzdrževati.

Prikaži več možnosti

alexvuk
alexvuk

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 403
  • Avtomobil: Bicikl

Živijo,zanima me Mini cooper S letnik 2011.Če se ne motim je ta motor od PSA  group ?

Ali se naj raje preskočim tale motor?

Trenutno mi je padel v oči tale iz Kranja.A je kakšna sestavljanka ?

https://www.avto.net...asp?id=14427008

3079382.jpg

1079374.jpg

Najlepša hvala za kakšnen info.. :)

Prikaži več možnosti

jelo46
jelo46

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 438
  • Avtomobil: E90 320d, MCS R53 JCW

Kolikor poznam te motorje zna bit problem HPFP bencinska pumpa, pa carbon buildup, pa tudi kakšna turbina lahko shodi...če ima evidentirano servisno zgodovino je ok, v nasprotnem primeru te lahko čaka kar nekaj vložka, da bo vožnja brez skrbi. Sicer je pa na tujih forumih dosti napisanega o tem motorju.
Prikaži več možnosti
    • alexvuk je všeč

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 514
  • Avtomobil: 218d AT, M2

A bi ga imel za vsak dan ali tudi za kak trackday? Če te bolj vleče v te TD vode imam jaz enega perfektnega zate - quaife, recaro pole position 2x, MeisterR, komplet nove PFC bremze, dva kompleta felgn s praktično novimi Cup2 Michelinkami, nova HPFP,... vglavnem samo voziš in si res hiter... več na PS...

lp,m

Prikaži več možnosti
    • alexvuk je všeč

alexvuk
alexvuk

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 403
  • Avtomobil: Bicikl

A bi ga imel za vsak dan ali tudi za kak trackday? Če te bolj vleče v te TD vode imam jaz enega perfektnega zate - quaife, recaro pole position 2x, MeisterR, komplet nove PFC bremze, dva kompleta felgn s praktično novimi Cup2 Michelinkami, nova HPFP,... vglavnem samo voziš in si res hiter... več na PS...

lp,m

Imel bi ga samo za po cestah. Na dirkališče zaenkrat ne bi šel .Mogoče kdaj.

Hvala za info.

Kolikor poznam te motorje zna bit problem HPFP bencinska pumpa, pa carbon buildup, pa tudi kakšna turbina lahko shodi...če ima evidentirano servisno zgodovino je ok, v nasprotnem primeru te lahko čaka kar nekaj vložka, da bo vožnja brez skrbi. Sicer je pa na tujih forumih dosti napisanega o tem motorju.

Hvala za info.

Prikaži več možnosti