Skoči na vsebino

P: 2007 E60 525d facelift

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
46 odgovorov v temi
Kljajic47
Kljajic47
  • Uporabnik
  • Sporočil: 248
  • Avtomobil: E60 530dA

Caki, ker nekdo napise da je nekaj predrago, ti dejansko verjames, da bo nekdo ki je bil resen kupec rekel hmmmm mogoce imajo pa tu na bmwslo forumu prav, to je rpedrago ne bom kupil. Al kako mislis da se unicuje prodaja s komentiranjem?

Ja normalno! Strinjam se, da takih kupcev res ni veliko ampak, če so taki komentarji odbili samo enega potencialnega kupca od 100ih, je to preveč... in to zaradi par takih, ki MORAJO napisat, da je to predrago...spregledaš oglas in cao...

Prikaži več možnosti

najs
najs

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 134
  • Avtomobil: F30 316D

Kakor spremljam trg E60/90 so zadnje mesece cene kar v padcu. Verjetno zaradi BMWslo. :laugh

Sicer pa če daš na forum nekaj za premium ceno lahko pričakuješ komentarje v tem stilu, sploh če se obnašaš kot da prodajaš neko eksotiko :)

Urejal najs, 22.04.2019, 14:20.

Prikaži več možnosti
    • pele je všeč

Kljajic47
Kljajic47
  • Uporabnik

Res je, zelo nesramno obnašanje prodajalca. Na zelo prijazen in pameten komentar "bo treba par vijolic spustit, ne pa dvigat" lahko odogovoris samo:"imate prav, dam ga kar zastojn" potem bi imel prodajalec pozitivno oceno obnašanja  :laugh haha daj nehaj no :D...bom tukaj zaključil, ker lahka gre v nedogled :wave2

Prikaži več možnosti

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 400

Glede na ponudbo serije F,je zal konkretno predrag.
Govorimo seveda o cca.4 leta novejsem vozilu,novemu modelu,kjer se da v poplavi zasicenega trga sigurno da dobiti dober avto za kakih 12k€ z solidno opremo.
Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 132
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Ja normalno! Strinjam se, da takih kupcev res ni veliko ampak, če so taki komentarji odbili samo enega potencialnega kupca od 100ih, je to preveč... in to zaradi par takih, ki MORAJO napisat, da je to predrago...spregledaš oglas in cao...

Upam da se ti res blede od potice in jajck, ker ce tole resno mislis potem si res v zablodi.
Prikaži več možnosti

Kljajic47
Kljajic47
  • Uporabnik

Upam da se ti res blede od potice in jajck, ker ce tole resno mislis potem si res v zablodi.

Ja res je blede se mi od potice in jajck  :litrca

Prikaži več možnosti

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik

Samo da ne bo pomote,ti tudi rad v zivljenju preplacujes stvari?
Fantje custvena navezanost na pleh je stvar lastnika,kupca to ne zanima....
Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

narra
narra

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 656
  • Avtomobil: BMW

Klele jaz vidim drugo zadevo..če prodajalec "karikiram" proda avto za 9.000...in pol s teh 9.000 nemore kupit enakega ali kaj boljsega ob ddatnih par vijolic, je logično, da ga vozi dalje in uživa..in seveda prodaja dokler ne pride tapravi kupec..če bo pa poslušal poznavalce trga in ga proda za 5.000, si lahko kupi dokaj novega Fiat puntiča Evo/grande..in ploska sam seb, kako je prodal slab avto in zdaj nabavil nekaj top od topa, z malo km in par let star..jeee
Prikaži več možnosti
    • Milan P je všeč

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik

Klele jaz vidim drugo zadevo..če prodajalec "karikiram" proda avto za 9.000...in pol s teh 9.000 nemore kupit enakega ali kaj boljsega ob ddatnih par vijolic, je logično, da ga vozi dalje in uživa..in seveda prodaja dokler ne pride tapravi kupec..če bo pa poslušal poznavalce trga in ga proda za 5.000, si lahko kupi dokaj novega Fiat puntiča Evo/grande..in ploska sam seb, kako je prodal slab avto in zdaj nabavil nekaj top od topa, z malo km in par let star..jeee

" ČE" proda in ne samo prodaja,čaki malo,nov je tudi stal recimo 45.000,00€,kakšna je to zdaj filozofija da mora dobiti za isti denar enak ali boljši avto??

" ČE" se bo hotel peljati z boljšim/novejšim vozilom npr. isti rang in znamka,rabi na palec saj še 1x toliko da kupi nekaj novejšega,in ga vozi dlje časa.

Kje pa piše da pride pravi kupec,za željeno vsoto prodajalca?

Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

matko
matko

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 173
  • Avtomobil: BMW E60 525d

Kakorkoli že, cena je takšna kot je, če bi se ga hotel in moral na hitro rešit bi dal pač nižjo ceno, tako pa ne vidim smisla, ker med 7-9000 se prodajajo samo od dilerjev z 250.000km pa na gor, vprašljivega vzdrževanja, mojega pa komot prodam sosedu, znancu itd...
Prodajam izključno zato ker kupujem mercedesa e klaso karavan...če kdo pozna kakšno dobro, vzdrževano, mi lahko tudi sporoči, letnik od 2013 naprej, avtomatik, motor ni pomemben...

Lp, Matjaž
Prikaži več možnosti

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik

Znaš biti razočaran,jaz sem vozil E200 CDI,karavan,2013,in je razen udobja vse ostalo neprimerno saj za moj okus.

Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

magic man
magic man

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 523
  • Avtomobil: Božje vozilo

link do oglasa ti sploh ne dela.

Prikaži več možnosti

sando
sando

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 908
  • Avtomobil: 1er

https://www.avto.net...asp?id=14183431

lpS

Prikaži več možnosti

m4tj4z
m4tj4z

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 781
  • Avtomobil: bel traktore

mojega pa komot prodam sosedu, znancu itd...

Lp, Matjaž

Potem pa kar, čemu potem sploh oglas na forumu... Pa da vidim(o) ta "KAMOT", koliko časa se bo avto še svalkal po spletu. Pa prosim ne razumi tega napak, ti privoščim da dobiš čim več, le tale tvoj "kamot" me je pripravil do tapkanja odgovora. 

Prikaži več možnosti

Fort
Fort

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 419
  • Avtomobil: BMW F11 520d LCI

Verjetno je bilo mišljeno komot v smislu, da ga brez slabe vesti proda nekomu, ki ga pozna in dnevno srečuje...
Prikaži več možnosti
    • Deyo je všeč

T&K
T&K

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 453
  • Avtomobil: ženin BMW :)

Spremljam temo in se strinjam z enimi in drugimi.

Nastavljena cena je želja, tržna cena je nekaj drugega, verjetno pa je tudi nekdo nekje, ki si želi točno tak avto in je še pripravljen plačati nastavljeno ceno.

Vseeno pa menim, da bi E60 leta 2019 za 9.900 € morala biti kot iz salona ter s pol manj kilometri. Sam sem leta 2016 prodal E60 523i (2006 sicer pre LCI) s 126 kkm za 7.800 €. Avto je bil brez ene praske, cel v prvi barvi, brez napokanih tesnil okrog oken in rje na strasnkih ogledalih, skrtka brezhiben in zame vreden več. Ampak trg je na koncu določil ceno.

Urejal T&K, 02.06.2019, 12:21.

Prikaži več možnosti

panki_86
panki_86
  • Uporabnik
  • Sporočil: 603
  • Avtomobil: E61 535D

Če si dosti vložil v avto je cena za moje pojme OK, za tistega ki si želi točno takšno vozilo. Je pa potem tak da nad 200.000km se komaj prav začne vlagati v E6x. Tak da ne vem točno kaj bi ti rekel. Jaz vem da za mojega nikoli nebi toliko dobil. Je res da imam cca 50.000km več, 2 leti je starejši, je pa 535d z dosti več opreme. Vloženo je v avto dosti denarja, zato avta sploh prodajal nebom... Dosti ti pravim: Lani pnevmatike cca 900EUR, letos zavore cca 1000, prejšnji teden sem naročil še komplet podvozje (10x roke, stabilizatorji, končniki, kugle, manšete volana, puše, vsi original vijaki, prednji amortizerji (zadnje sem lani menjal)) 1300eur. To sem ti napisal cene za podvozje, kje so še druge stvari...

Prikaži več možnosti

matko
matko

Novinec

• Uporabnik

Pozdrav,

ja res sem pozabil na nov link...glede cene...veliko jih je na netu, ki majo cene med 7-8000 eur, z okoli 300.000km, vprašljivim lastništvom, servisiranjem in ostalimi zadevami...se pravi da je realno da je moja cena višja, glede na to da je avto zelo korekten...vse večje hibe so bile odpravljene, avto še nima 200.000km, realnih, nikoli razbit, vse se da preverit...nekaj seveda pri ceni še spustim, ker to tudi vsak pričakuje ki kupuje avto...večji problem je v tem, da bi vsak meu rad takšno petico za 5000, kar je ok, ampak potem se zgodba pri servisiranju ne konča, jurčki pa letijo, pa še vedno nimaš na koncu avta ki se spodobi. Še enkrat lahko napišem, da je bila v času mojega lastništva menjana ketna (1000eur), 2x menjano olje v menjalniku (1x preventivno, drugič, po zamenjavi F sklopke, strošek vsega skupaj je bil cca. 1100 eur), letne gume s feltnami 650 eur, grelne svečke+rele 200 eur, pa še par malenkosti, diski in ploščice majo 10.000km, vse tekočine tudi zamenjane in filtri... Kakorkoli, dal sem ga na forum, ker vem da se najde tudi kater ljubitelj, ki išče kaj podobnega, oz. nekdo, ki ve da te lahko zelo glava boli če kupiš primerek ki ni ohranjen, in s takim se bova tudi glede cene dogovorila.

lp, Matjaž

Urejal matko, 02.06.2019, 22:27.

Prikaži več možnosti
    • panki_86 je všeč

matko
matko

Novinec

• Uporabnik

Če si dosti vložil v avto je cena za moje pojme OK, za tistega ki si želi točno takšno vozilo. Je pa potem tak da nad 200.000km se komaj prav začne vlagati v E6x. Tak da ne vem točno kaj bi ti rekel. Jaz vem da za mojega nikoli nebi toliko dobil. Je res da imam cca 50.000km več, 2 leti je starejši, je pa 535d z dosti več opreme. Vloženo je v avto dosti denarja, zato avta sploh prodajal nebom... Dosti ti pravim: Lani pnevmatike cca 900EUR, letos zavore cca 1000, prejšnji teden sem naročil še komplet podvozje (10x roke, stabilizatorji, končniki, kugle, manšete volana, puše, vsi original vijaki, prednji amortizerji (zadnje sem lani menjal)) 1300eur. To sem ti napisal cene za podvozje, kje so še druge stvari...

Hja, sej pri nadaljnji prodaji si vedno v minusu, če avto vzdržuješ...samo verjetno bi tudi ti dal večjo ceno, glede na to koliko si vložil, če bi ga prodajal, napram recimo enemu dilerju, ki prodaja podrtijo...pa verjamem da bi se našel nekdo ki bi cenil dobro vzdrževan avto in ti tudi več odštel...sej vsi vemo da ne prodajamo cliota, kjer za jurja cel avto zamenjaš, pri takih peticah pa se kljub temu da so stare 10-15 let, vložek jurčka nikjer ne pozna....

Lp

Prikaži več možnosti
    • panki_86 je všeč

Bmwe46mb
Bmwe46mb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 244
  • Avtomobil: E91 320d xd

Najbolj bi blo če ga daš za 5000€
Vsi hočejo avto v nulo postimano,ketno zamenjano in ko pride tak avto v prodajo jokajo da je predrago!
Noben ne računa vso to zajebancijo ko greš mehaniko pa enkrat to drugič to zamenjaj,kolk je tukaj časa Izgubljeno plus stroški!
Če je sam avto vreden 6000€ ,tej cifri dodaš se naštete investicije in si na 9000€
Ko sam jzt iskao e91 me ni zanimal noben k ni imel račun od zamenjane ketne,turbine zavor!
Ljudje raj kupijo nekaj za 4,5t€ sam da sosed vid da ma on petko ,to kar notri svetli kot pri novoletnem drvcu nima veze
Prikaži več možnosti