Skoči na vsebino

Težave z zavarovalnico po prekinitvi zavarovalne police

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
48 odgovorov v temi
g30540xd
g30540xd
  • Uporabnik
  • Sporočil: 105
  • Avtomobil: G30540XD

Kot že omenjeno samo z kopijo odjavljene prometne te zavarovalnica upošteva. Vse ostalo so lahko obljube agenta vendar ne bo šlo skozi. V tem primeru ali je agent pozabil, ali pa je nedosleden in posledično boš moral ti to plačat ali manj nazaj dobiš.

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 784
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Da še jaz odgovorim na zastavljeno vprašanje: se popolnoma strinjam z ostalimi (razen tam ko je rečeno da si hotel nategnit agenta - to verjamem, da nisi), agent ima prav. Kot prvo ti je naredil veliko uslugo da je odjavil polico po telefonu, kot drugo tega uradno po pravilih sploh ne sme naredit, videti bi moral odjavljeno prometno in šele potem skenslat polico. Tako da naredi kar želi oziroma za kar te prosi, v vsakem primeru si ti profitiral.

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 695

Jest sem mel vse avte sam osnovno zavarovane, ni racunice za te stare tok placevat. Cls, a8, s500, murano, a8, izkljucno osnovno. Tud ce sem kej zbil je blo ceneje kot zavarovanje, po mojih izkusnjah se ne splaca. Ukradli ga ne bojo, razbil nisem se nobenega, za male poskodbe pa sam placas oziroma niti nisem prask in busk popravljal, sem kar zbite vozil :-)
Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 774
  • Avtomobil: LPP Urbana

Cak cak...kdo ti je pa na a8 popravljal panele oz stranice?

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

dragan klep
dragan klep

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 095
  • Avtomobil: E39 528iA, E65 745iA

A je postrno do agenta da ti je prekinil zvarovanje brez da bi mu poslal odjavljeno prometno? V zahvalo si pa odjavil avto dva meseca kasneje. Mislim kake mate eni, bolano...

Daj se malo umiri ok..... Bil sem v tujini, kaj tebi ni jasno? kaj pizdiš nekaj na pamet?..... Avto sem odjavil, poslal sem mu kopijo odjavljene prometne, ko sem prišel iz tujine… Ali bi se naj 1200km vozil za eno odjavo ali kaj po tvoje? potem mi pa čez skoraj 3 mesece začne bluzit o neki reklamaciji… Kje je te prej bil? To bi moral takoj rečt, pa bi blo urejeno…. OK! Kot sem že napisal….. Bom že rešil. Ti se pa vzdrži takih komentarjev….. Bolan je namreč tvoj odgovor….

Urejal dragan klep, 10.04.2019, 21:12.

Prikaži več možnosti

Srebro
Srebro

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 195

Ja, sej če si ga imel že prej ˇˇdve letiˇˇ zavarovanega tako kot zdaj, ko misliš prekinit enako kot dve leti nazaj. Zmeni se.. Zgleda ni tukaj odgovora.

Lp

Prikaži več možnosti

dragan klep
dragan klep

BMW fanatik

• Uporabnik

Sem se ze dogovoril. Bo uredil kar je potrebno uredit.
Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 143
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Daj se malo umiri ok..... Bil sem v tujini, kaj tebi ni jasno? kaj pizdiš nekaj na pamet?..... Avto sem odjavil, poslal sem mu kopijo odjavljene prometne, ko sem prišel iz tujine… Ali bi se naj 1200km vozil za eno odjavo ali kaj po tvoje? potem mi pa čez skoraj 3 mesece začne bluzit o neki reklamaciji… Kje je te prej bil? To bi moral takoj rečt, pa bi blo urejeno…. OK! Kot sem že napisal….. Bom že rešil. Ti se pa vzdrži takih komentarjev….. Bolan je namreč tvoj odgovor….

Kak tebi clovek ni jasno, uredil ti je zadevo ki je ne bi smel, ti si pa v zahvalo odjavil avto cez dva mesca in zdej ti pljuvas po njemu?? Zresni se malo, tvoja dolznost je bila da avto takoj odjavis pa ce tudi si bil na luni, tega nisi naredil, edino kar bi bilo sprejemljivo je da placas kar si dolzan in konec. Pa se opravicis se cloveku ker si ga nategoval z odjavo dva meseca. Nevem zakaj si zical da ti avto odjavi ce si vedel da te ni v SLO? Aja zato ker je treba mal prisparat pri zavarovanju... jah vcasih pac ne gre skoz a ne
Prikaži več možnosti

dragan klep
dragan klep

BMW fanatik

• Uporabnik

Kak tebi clovek ni jasno, uredil ti je zadevo ki je ne bi smel, ti si pa v zahvalo odjavil avto cez dva mesca in zdej ti pljuvas po njemu?? Zresni se malo, tvoja dolznost je bila da avto takoj odjavis pa ce tudi si bil na luni, tega nisi naredil, edino kar bi bilo sprejemljivo je da placas kar si dolzan in konec. Pa se opravicis se cloveku ker si ga nategoval z odjavo dva meseca. Nevem zakaj si zical da ti avto odjavi ce si vedel da te ni v SLO? Aja zato ker je treba mal prisparat pri zavarovanju... jah vcasih pac ne gre skoz a ne

Daj, ne pametuj ce ne ves za kaj se gre....
Ce clovek rece, ni problema, bom uredil, ti pa poslji odjavo ko bos lahko... OK...
A rabis se kak info, da bos lahko dalje pametoval?

Kaj pa ti ves kaj gre meni skozi ali ne...

Zase se brigaj, bo najboljse zate...

Urejal dragan klep, 10.04.2019, 21:59.

Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 143
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Vemo to kar si napisal, zavarovanje to je prekinil ti pa v zahvalo nisi avta odjavil, zdej ga pa se po zobeh vleces. Sram bi te moralo bit.
Prikaži več možnosti

dragan klep
dragan klep

BMW fanatik

• Uporabnik

Vemo to kar si napisal, zavarovanje to je prekinil ti pa v zahvalo nisi avta odjavil, zdej ga pa se po zobeh vleces. Sram bi te moralo bit.

Se enkrat ti napisem, tokrat zadnjic. Brigaj se zase in ne pametuj, ker ne ves za kaj se gre. Ok....
Prikaži več možnosti
    • BISSON je všeč

dragan klep
dragan klep

BMW fanatik

• Uporabnik

Agent je naredil dve polici ok.... eno je prekinil, z eno je nekaj mutil...
Od zavarovalnice pa sem dobil po prekinitvi za doplacat 4eur....

Nebom vec pisal, ker nekateri tukaj ste tako hudo pametni, da nima smisla dalje razpravljat.
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 753
  • Avtomobil: new age e39

A je postrno do agenta da ti je prekinil zvarovanje brez da bi mu poslal odjavljeno prometno? V zahvalo si pa odjavil avto dva meseca kasneje. Mislim kake mate eni, bolano...

Pac ni razumel v cem je problem. Jaz tudi ne bi. Je rekel da bo poravnal in zdravo.
Boobs is back!
Prikaži več možnosti
    • dragan klep je všeč

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Cak cak...kdo ti je pa na a8 popravljal panele oz stranice?

To je placala zavarovalnica od povzrocitelja skode in ni slo iz moje police...
Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 774
  • Avtomobil: LPP Urbana

To je placala zavarovalnica od povzrocitelja skode in ni slo iz moje police...

Taksen avto pa brez kaska...

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti
    • dragan klep je všeč

BISSON
BISSON

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 126
  • Avtomobil: BMW Xdrive

Se enkrat ti napisem, tokrat zadnjic. Brigaj se zase in ne pametuj, ker ne ves za kaj se gre. Ok....

Odpreti novo temo, spraševati ljudi kako bi popravil svojo neumost, kriviti najprej svojega agenta, potem pa na forumu vse napizdevat... :crazy

Kaj sploh odpiraš novo temo, pojdi na zavarovalnico! :napaka

Slovenija, zgodba o uspehu,
   pa toliko reklamacij ...

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Taksen avto pa brez kaska...

Avto je bil 25 jurjev, 235.000km...kasko bi bil pa 3 jurje sigurmo. Ga pa raj nimam. Sam sem naredil samo eno prasko na odbijacu ki je nisem dal popravit. Itak je pa 1 mesec po tem ko sem ga prodal bil avto kompletno razbit, na streho je sel... se dobr da ga je kupil klepar :-) pol ga je sam popravil, se enkrat razbil in pol prodal v bosno...
Prikaži več možnosti

dragan klep
dragan klep

BMW fanatik

• Uporabnik

Odpreti novo temo, spraševati ljudi kako bi popravil svojo neumost, kriviti najprej svojega agenta, potem pa na forumu vse napizdevat... :crazy

Kaj sploh odpiraš novo temo, pojdi na zavarovalnico! :napaka

Še en pametnjakovič…… A maš prijatla tu gor? Še tebi napišem, da se brigaj za svoje posle…. Sem že napisal, da sem vse uredil… A morem tebi posebej napisat, da boš videl?

Urejal dragan klep, 11.04.2019, 08:32.

Prikaži več možnosti

BISSON
BISSON

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 126
  • Avtomobil: BMW Xdrive

No,vsaj  egom nimaš težav  :wave !

Slovenija, zgodba o uspehu,
   pa toliko reklamacij ...

Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 753
  • Avtomobil: new age e39

Dobr ste se uzgal. Sploh ne berete dobr kaj vam pravi. Dec bo uredil zadevo. Pac zajeb. Sej ni namerno tega naredu. Honest mistake. Tle pa ko razocarane gospodinje nazigate se naprej.
Boobs is back!
Prikaži več možnosti
    • dragan klep je všeč