Skoči na vsebino

Jereb iz Borovnice pri Vrhniki

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
2 odgovorov v temi
rockson
rockson

zaplankan trmast bogaboječ™

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 755
  • Avtomobil: FWD, RWD, AWD

Zaradi mojih dosedanjih pozitivnih izkušenj z Grego, sploh pa zaradi predelav, ki jih je opravil na mojem leonu, sem se odločil, da mu odprem temo in ga na ta način podprem in malo spromoviram.

Grega je sicer poznan marsikomu na forumu, še iz njegovih drift časov, drugi ga spet poznamo bolj kot izjemno prijaznega, natančnega in fer mehanika. Je pravi avto navdušenec in se ne ustraši nobenega izziva. Poleg servisiranja vozil se izjemno rad posveti projektom predelav in restavriranja (v tem res uživa), kar opravi res natančno in je uspel celo moja, sicer precej perfekcionistična, pričakovanja preseči.

Največ izkušenj ima ravno z BMW-ji, vendar mu tudi druge znamke ne delajo težav - lep dokaz je že moj leon. Dokler bo on aktiven mehanik, drug mojih avtov ne dobi več v roke (kadar govorimo o nepooblaščenih serviserjih). @Martin - hvala za kontakt :ok

Če kdo išče zanesljivega, natančnega in dostopnega serviserja/mehanika, je Grega Jereb sigurno pravi naslov. Tudi za predelave bo pravi naslov, saj je racionalen in vedno predlaga rešitve, ki so primerne namenu.

Kontakt: 051/648-447

V prilogi še par slik predelav na leonu. Slika motornega prostora pred in po menjavi sesalnega kolektorja, kjer je bilo potrebno prestaviti kar nekaj cevi in kablov. Na prvi pogled izgleda vse serijsko in narejeno tako, da lahko kadarkoli spet vrnemo v original stanje. Potem imamo celi za intercooler - naredil jih je v enem kosu, da je čim manj možnosti za pšibke člene (spojke in popuščanje le-teh. Poleg tega je konce cevi "zavihal", da se minimalizira možnost, da se cev zaradi pritiska sname iz silikonskega člena. Vse skupaj je še pobarbal v črno, da je čim manj opazno. Naslednja zadeva je montaža struta, kjer je moral vrtati v karoserijo. To je opravil na milimeter natančno, da ni česarkoli poškodoval, po vrtanju pa je vse luknje in okoliš izdatno zaščitil, da ne bi prišlo do korozije.

Pripete slike za predogled

• 6Fyl6QqNQpKKJrxk1mIq2g.jpg
  • IMG_0033.JPG
  • IMG_0034.JPG
  • IMG_0035.JPG
  • IMG_0019.JPG
  • IMG_1519.JPG
I love fast cars... and to go too fast in them. :ok2
Prikaži več možnosti
    • Nixxon, Iztok Z., Jerry in 2 ostalim je všeč

Martin ///M
Martin ///M

RWD addicted

• Globalni moderator
  • Sporočil: 10 410
  • Avtomobil: E30 325i MT2

Lahko samo potrdim vse kar je zgoraj napisal Rockson,....

Grega svoje delo opravlja vrhunsko, vsi moji avti se servisirajo tam, najbolj pa sem navdusen kako odlicno je obnovil mojo e30 325i iz katere je res naredil avto za prste obliznit :-)

Vsec mi je ker tudi ce pride do kaksnega vecjega popravila
vedno poklice ze s kaksno svojo resitvijo oz vedno javi ko je kak zaplet( ki ga je do sedaj tudi vedno resil ) ,...

skratka priporocam vsakomur, borovnica pa tudi ni tako dalec, da nebi zapeljal tja in si uredil kaksnega prevoza cetudi ste npr iz Ljubljane,.... ☺️
Vsak je svoje Tinkare Kovač!
Prikaži več možnosti

rockson
rockson

zaplankan trmast bogaboječ™

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 755
  • Avtomobil: FWD, RWD, AWD

Je tudi edini, ki mu jaz zaupam predelavo moje wrc-jke.

Ena že obnovljena makina in druga na čakanju

Pripete slike za predogled

• 1FED6BED-6B40-45CA-A236-748CBA64BB6C.jpeg
I love fast cars... and to go too fast in them. :ok2
Prikaži več možnosti