Skoči na vsebino

BMWFans Srečanje vol.1 - 2. 6. 2019

* * * * - 3 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
87 odgovorov v temi
Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 68 664
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

ne nisem imel marele... ruzak na hrbtu, đojstick v roki, pa psa poleg. Sem bil pa žal prisiljen zamuditi (pomoč sosedu), tako da sem prišel kar nekaj čez 16h

Aha, OK. Torej nisi bil ti, škoda da sva se zgrešila, nisem namreč videl nikogar brez marele, z ruzakom v roki, z đojstikom poleg in s psom na hrbtu. Fotka je kul ampak mojega Caddya se nikjer ne vidi, sem predaleč parkiral. Škoda ker nisem mogel prit s 540i, sosed me je spet zaparkiral, mamu mu...

"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

ne nisem imel marele... ruzak na hrbtu, đojstick v roki, pa psa poleg. Sem bil pa žal prisiljen zamuditi (pomoč sosedu), tako da sem prišel kar nekaj čez 16h

A ti si bil z bull terrierjem tam?

Urejal Rottie, 02.06.2019, 23:18.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 933
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

Aha, OK. Torej nisi bil ti, škoda da sva se zgrešila, nisem namreč videl nikogar brez marele, z ruzakom v roki, z đojstikom poleg in s psom na hrbtu. Fotka je kul ampak mojega Caddya se nikjer ne vidi, sem predaleč parkiral. Škoda ker nisem mogel prit s 540i, sosed me je spet zaparkiral, mamu mu...

Zdaj še Caddyjem ne morem več sledit :eek moram preverit v motorju, da mi ni kdo treh cilindrov scarinil....

Uf, tukaj je bilo že na pol prazno... tiste 3 kaplje dežja so prestrašile ljudi :hihi

Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik

Nekaj malega iz moje strani:

Pripete slike za predogled

• NKN_0388-1.jpg
  • NKN_0392-2.jpg
  • NKN_0393-3.jpg
  • NKN_0398-4.jpg
  • NKN_0403-5.jpg
  • NKN_0407-6.jpg
  • PANO_20190602_145636.jpg
Prikaži več možnosti
    • Jerry, mico, Bavaria fan in 4 ostalim je všeč

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 726
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Lepa zbirka :ok
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik

V bistvu je bilo toliko za videt, da se mi ni niti dalo vsega slikat :ok2 skoraj nič ni manjkalo praktično...

Prikaži več možnosti

m4tj4z
m4tj4z

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 188
  • Avtomobil: bel traktore

A ti si bil z bull terrierjem tam?

Ne ni bil bull....rjav (z)mešanc

Me pa zanima, če je bila na srečanju metalik svetlo modra (nekako turkizna) e39 z avstrijskimi tablicami, pomojem da Grac? Videl sem ga na trojanah, zvok v8....skupaj sta vozila še z eno e39.  Je bil pa avto videti kot nov, m-paket, to je to, kar sem ujel.

:ok2  đizzz, saj še mal, pa bo res na mojem hrbtu. Lejga, nobenmu ne povej, ampak tale zgodba o 540i je malo preveč neverjetna. 1x ajde, 2x....mhmh, 3x pa sigurno ne...

neJEZImo Save 

Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 23 433
  • Avtomobil: E39 530dTA & 530dTA ///M

Hahhhh, prva slika in vidim svojo bivšo E90 M Performance :ok2 TOP

Prikaži več možnosti
    • etore in x-driver uporabnikom je všeč to sporočilo

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 759
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: Vsi stari

Pohvale organizatorjem za dogodek, za katerega upam, da bo postal tradicionalen :ok

Me pa zanima, če je bila na srečanju metalik svetlo modra (nekako turkizna) e39 z avstrijskimi tablicami, pomojem da Grac? Videl sem ga na trojanah, zvok v8....skupaj sta vozila še z eno e39.  Je bil pa avto videti kot nov, m-paket, to je to, kar sem ujel.

Je bila, ja.

F7P 704+M50B20+M54B22+M57D25+N53B30 = 28 cyl = 836 PS  :burnout 

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Zdaj še Caddyjem ne morem več sledit :eek moram preverit v motorju, da mi ni kdo treh cilindrov scarinil....

A jebi ga, takle mamo. Kolega mi je naredil en majhen čip tuning, še sam nisem verjel da se bo kaj poznalo, pa je kar velika razlika. To in pa gume sem menjal ker so bile prejšnje že zguljene do žice, zdaj imam gor skoraj nove (letnik 08) in avto se drži ceste kot da je nanjo prilepljen.

Forumaša nemesis in dragan klep, slišiš pa še vedno kar dobro, emšo te očitno še ne jebe pretirano. 

:ok2  đizzz, saj še mal, pa bo res na mojem hrbtu. Lejga, nobenmu ne povej, ampak tale zgodba o 540i je malo preveč neverjetna. 1x ajde, 2x....mhmh, 3x pa sigurno ne...

Brez skrbi, to bo ostalo med nama. Kar je res je res, nimam namena lagat, to je bilo zdaj že tretjič. Sem mu pa pustil pozdravček pod avtom, jutri bo verjetno v novicah če ne že danes, moram samo pogledat če mi garaža še stoji, da ga nisem dal preveč... od zdaj naprej ziher ne bo več tam parkiral, ker ne bo imel več s čim (pa tudi mrtvi bolj težko parkirajo, bi rekel).

"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 878
  • Avtomobil: E39 525i, E46 320i

Jerry tvoj sosed zgleda bere forum ker te vedno zaparkira ko je srečanje. Zanimivo...
Prikaži več možnosti
    • bedolin je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Jerry tvoj sosed zgleda bere forum ker te vedno zaparkira ko je srečanje. Zanimivo...

Očitno res, ja... kva češ, takle mamo :shithappens

Prikaži več možnosti

dragan klep
dragan klep

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 309
  • Avtomobil: E39 528iA, E65 745iA

Ne ni bil bull....rjav (z)mešanc

Z AT tablicami kolega, druga E39 jaz,. :)

Prikaži več možnosti
    • m4tj4z je všeč

JANI E39
JANI E39
  • Uporabnik
  • Sporočil: 231
  • Avtomobil: Bayerische Maschine

Nisem spoznal nobenega novega s foruma, vidim, da vas je bilo kar dosti. Pa drugo leto :ok2

• 65F91857-3045-409C-B3D3-D756F13E5955.jpeg

BAYERISCHE MOTOREN WERKE   :bmw  :burnout

Freude am fahren!

Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik

Meni je bilo najbolj všeč to, da sem v živo videl nekaj forumaških avtov, o katerih sem do sedaj samo bral po forumu.

Videl sem par poznanih forumašev, ostalih ljudi pa nisem moril z vprašanjem, ali so forumaši ali ne, oz. kateri nick imajo, tako da tudi jaz nisem spoznal nobenega novega :ok2

Prikaži več možnosti

Eagle46
Eagle46

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 628
  • Avtomobil: ni moj:(

Jaz sem prišel pogledat proti koncu. Kar nekaj avtov... vendar nobene e31 ni bilo :/
:zmesanc P O R S C H E
Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik

Kje je VIP parking? da ne bom iskal :ok2

Celotni parking je VIP :cool

Ljubljana - Rudnik, Supernova

Jaz sem prišel z E93 in je nisem imel namena razstaviti, tudi zato, ker se nisem imel namena dolgo zadržati.

Zato sem "kar nekje" parkiral... tako, kakor še veliko ostalih BMW vozil od obiskovalcev dogodka.

Nobene E93 ni bilo, ko sem prišel. Podobno, kakor E93, je še nekaj modelov manjkalo, a nekateri so bili prav tako parkirani okoli Supernove.

To se mi zdi škoda.

Če želite samo razstaviti svoje vozilo in ne želite da je del tekmovanja, je cena 5€ , a brez kosila.

Citiran stavek iz prvega posta te teme žal nisem pravilno razumel.

V praksi je to bil "BMW only" parking, torej VIP parking ;), kamor bi z veseljem parkiral tudi sam :ok ter tako dal tudi svoj mali prispevek dogodku.

Prikaži več možnosti

m4tj4z
m4tj4z

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 188
  • Avtomobil: bel traktore

Z AT tablicami kolega, druga E39 jaz,. :)

Za vama pa jaz, bela e91...vidva na krofe, jaz pa na srečanje. Drugega forumaša sem že spoznal. Škoda da takrat ni bil s to e39, ker bi jo rad videl v živo. Ne razumi napak, tudi tvoja je lepa, mi je pa padla v oči nenavadna sijoča modra e39

neJEZImo Save 

Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik

Da ne bodo samo besede :ok

• NKN_0389-1.jpg
Prikaži več možnosti
    • m4tj4z je všeč

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 654
  • Avtomobil: star

Hahhhh, prva slika in vidim svojo bivšo E90 M Performance :ok2 TOP

Kolegov. V petek je montiral bilstein b14 katere sem mu zrihtal. Tip pere avto vsaj 2x na teden...
Kar se tice izbire vozil. Pomojem je bilo 300-400 avtov. Ful je bilo e60 in e90. Ampak samo ena e21 samo ena e30 samo dve e34 samo ena e38... mankalo je kar nekaj vozil.
Če je ravno ni zabavno...
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.