Skoči na vsebino

BMWFans Srečanje vol.1 - 2. 6. 2019

* * * * - 3 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
87 odgovorov v temi
x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 22 811
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

Kako samo 1 e30? :confused jaz vem za najmanj 2 - rdeči touring in tista s tolminsko registrsko. Pa skoraj gotovo je bila vsaj še kakšna kje :ok2

Prikaži več možnosti

sash
sash

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 222
  • Avtomobil: UFO

E30 je bilo ogromno, nekje 8 tako na hitro. Rdeči touring, 2 s HR in ena rdeča z NM poleg, na drugi strani bela in rdeča skupaj parkirani.. Pa še vmes se je našla kakšna. Večino sem poslikal :)
Zanimivo je tudi da me nova serija 8 niti toliko ni zanimala da bi jo šel pogledat. Res ne vem kaj so mislili s tem avtom, M4 dosti bolje izgleda npr..
The Truth is Out There
Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik

Jaz sem 8ico celo pozabil poslikat :skrbast

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 74 185
  • Avtomobil: 530iA, 330Ci, 635CSI

Mene pa zanima kje je bil model z rdečo E24, to je bil edini avto ki sem si ga res želel videti. Peljal sem je mimo, potem sem pa ene 3 ure čakal in gledal kje bo parkiral, pa ga ni bilo... MiranK? Si se ustrašil, da te bomo pojedli?  :crazy

IF YOU LIKE MY COMMENT PRESS THE SUBSCRIBE BUTTON BELOW! THANK YOU! MUCHAS GRAZIAS! SALAMAT! 謝謝你! ขอขอบคุณ! اشكرك! :priklon

Prikaži več možnosti

MiranK
MiranK

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 279
  • Avtomobil: 2X BMW

Mene pa zanima kje je bil model z rdečo E24, to je bil edini avto ki sem si ga res želel videti. Peljal sem je mimo, potem sem pa ene 3 ure čakal in gledal kje bo parkiral, pa ga ni bilo... MiranK? Si se ustrašil, da te bomo pojedli?  :crazy

Nisem bil niti blizu :ok Kaj pa če je bila tvoja bivša z zlatimi feltnami ali pa se je pojavila še kaka nova?
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

A un kanadski M6 se še kaj vozi okoli?

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

aiko
aiko

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 126
  • Avtomobil: E46 320d, Fiat GP mjet

Jaz sem prišel z E93 in je nisem imel namena razstaviti, tudi zato, ker se nisem imel namena dolgo zadržati.

Zato sem "kar nekje" parkiral... tako, kakor še veliko ostalih BMW vozil od obiskovalcev dogodka.

Ja, precej BMW-jev je bilo še po drugih parkingih, vmes tudi nekaj lepih primerkov.Tako, da nas je očitno bilo več iz foruma tam, kateri nismo razstavili vozil.

Prikaži več možnosti

BMW<3
BMW<3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 307
  • Avtomobil: Orientblau Metallic

screenshot20190604181239.jpg
My heart doesn't beat... IT REVS!
Prikaži več možnosti
    • Gardener je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Nisem bil niti blizu :ok Kaj pa če je bila tvoja bivša z zlatimi feltnami ali pa se je pojavila še kaka nova?

Čudno, sem bil prepričan da si bil ti. Potem je bila verjetno res moja bivša, ne vem če je še kakšna take barve v SLO  :confused

IF YOU LIKE MY COMMENT PRESS THE SUBSCRIBE BUTTON BELOW! THANK YOU! MUCHAS GRAZIAS! SALAMAT! 謝謝你! ขอขอบคุณ! اشكرك! :priklon

Prikaži več možnosti

Nejc998
Nejc998

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 211
  • Avtomobil: BMW E39 525d

No še moja malenkost, čeprav sma tekmovala in domov odnesla le obesek za ključe, sma vsaj probala :) Vzdušje in udeležba, ter lokacija super  :ok

61528828_10214071926820836_6862718802493177856_o.jpg

Prikaži več možnosti
    • MajoR in airmike uporabnikom je všeč to sporočilo

BMW<3
BMW<3

BMW fanatik

• Uporabnik

Clanek BMWBloga ;)

https://www.bmwblog....ev-je-zazivelo/
Prikaži več možnosti

Matejkec
Matejkec

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 007
  • Avtomobil: Šel v škarpo

E30 je bilo ogromno, nekje 8 tako na hitro. Rdeči touring, 2 s HR in ena rdeča z NM poleg, na drugi strani bela in rdeča skupaj parkirani.. Pa še vmes se je našla kakšna. Večino sem poslikal :)
Zanimivo je tudi da me nova serija 8 niti toliko ni zanimala da bi jo šel pogledat. Res ne vem kaj so mislili s tem avtom, M4 dosti bolje izgleda npr..

To sta bila 2 brata, ena izmed E30 ima v nosu S54, druga pa M30B35 :grin :jack :jack

Prikaži več možnosti
    • sash je všeč

Matejkec
Matejkec

Novinec

• Uporabnik

Pohvale organizatorjem za dogodek, za katerega upam, da bo postal tradicionalen :ok

Takšen je tudi plan :ok2

Prikaži več možnosti

Matejkec
Matejkec

Novinec

• Uporabnik

Khm.. Jerry.. :rofl :rofl
lep Caddy :grin :grin  

61696329_1690074641136002_1730507817514696704_o.jpg

Prikaži več možnosti
    • bedolin je všeč

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik

:ok2

Pripete slike za predogled

• NKN_0396-1.jpg
Prikaži več možnosti
    • Jerry je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Khm.. Jerry.. :rofl :rofl
lep Caddy :grin :grin  

attachicon.gif61696329_1690074641136002_1730507817514696704_o.jpg

:eek

Pa si me razkrinkal... ja, končno mi je uspelo enkrat prit z BMW-jem na BMW srečanje, kdo bi si mislil!  :laugh  :laugh  :laugh :rofl :rofl :rofl  :ok2

Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 21 287
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: Vsi stari

Pokrovčki na platiščih Jerry... pokrovčki...

F7P 704+A20DTH+M50B20+M54B22+M57D25+N53B30 = 32 cyl = 1053 PS  :burnout 

Prikaži več možnosti

BMW<3
BMW<3

BMW fanatik

• Uporabnik

Jaz sem prišel z E93 in je nisem imel namena razstaviti, tudi zato, ker se nisem imel namena dolgo zadržati.
Zato sem "kar nekje" parkiral... tako, kakor še veliko ostalih BMW vozil od obiskovalcev dogodka.

Nobene E93 ni bilo, ko sem prišel. Podobno, kakor E93, je še nekaj modelov manjkalo, a nekateri so bili prav tako parkirani okoli Supernove.

To se mi zdi škoda.

Citiran stavek iz prvega posta te teme žal nisem pravilno razumel.

V praksi je to bil "BMW only" parking, torej VIP parking ;), kamor bi z veseljem parkiral tudi sam :ok ter tako dal tudi svoj mali prispevek dogodku.

Marsikdo je parkiral zunaj prizorisca, zal.

Naravnost smesno mi je bilo, da je kar nekaj BMW-jev hotelo priti notri, a ko se jim je reklo, da je vstopnina 5€ so se na vhodu obrnili in rekli da bodo ze nekje drugje parkirali. Na koncu imajo avtomobil parkiran 10m stran od prizorisca... Vsi so/smo enotni, da takih dogodkov pri nas manjka, ko pa nekoga prosis za 5€, da nam pomaga vsaj pri pokritju stroskov, saj vse placujemo iz lastnih zepov pa nebi dali niti eura. In ne, to niso lastniki "podrtij", smesno a tudi zalostno je to, da so to predvsem bili lastniki novejsih vozil, tudi ///M-ov...

Nekateri so na zacetku kar prek trave in robnikov prihajali na prizorisce, dokler nismo svojih lastnih vozil uporabili kot ograjo na dolocenih tockah... :napaka

Urejal BMW<3, 05.06.2019, 06:02.

Prikaži več možnosti
    • etore in Gardener uporabnikom je všeč to sporočilo

dragan klep
dragan klep

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 665
  • Avtomobil: E39 528iA, E65 745iA

5eur za kulturen parking in obenem še avto na ogled res ni drugo kot drobiž... Pa še manj prometa okoli avta, s tem mislim, da tudi manj možnosti, da ti kak kreten nabije vrata, ko odpira svoja itd.... Na javnih parkingih vedno gledam, da parkiram tam kjer je manj možnosti za te situacije.. Pa še zmeraj se najde kak idiot, ki se mu jebe za sosednji avto.

Vsekakor vredno tega denarja. Plus, meni osebno, super lokacija za srečanje, še z razlogom, da sem lahko od pripeke odšel kulturno pojest eno kosilo in spit pijačo...

Drugače, super srečanje, druženje.. Še več tega, na tak način.

lp

D.

Prikaži več možnosti
    • Gardener in BMW<3 uporabnikom je všeč to sporočilo

Matejkec
Matejkec

Novinec

• Uporabnik

Res je. Marsikateremu je bilo težko dat jeb*nih 5€ za vstopnino.
Ko so pa parkirali zunaj srečanja, so se pa prišli filat s sponzorskimi stvarmi. Jaz takim pravim "zastonjkari", ker nebi dali niti eura, pojedli in popili bi pa vse kar nima cene.
Tudi tisti, ki je dal 20€ za tekmovanje, je poleg tekmovanja v 7 kategorijah dobil še bon za obrok, zasedena prva mesta v posamezni kategoriji pa so dobila nagrado v višini nekje od oka 130€.
Poleg članstva (50€) je dobil še bon za 30€ pri JD performance, kupone -50% za pranje vozila v bližnji avtopralnici, AMZS kuverto (mislim, da je bil notri bon za popust na zavarovanje ali nekaj takega), proteini.si paket, ki je vseboval kapo, bidon, šejker, nekaj proteinskih tablic, proteine, škatlo vitaminov, en kup pločevink različnih pijač itd itd.. v glavnem stvari je bilo reees ogromno in na koncu so prva tri mesta v vsaki kategoriji dobila svoj pokal.

Drugače pa vsak udeleženec/obiskovalec na srečanju, je imel polno popustov pri vseh naših parnerjih, ki jih je bilo kar nekaj. Nekateri so celo ponujali do -40% popusta na svoje storitve na dan dogodka.

Če to vse ni vredno je*enih 5€.. potem pa res nevem :napaka
Prikaži več možnosti
    • dragan klep, Gardener in LEO37 uporabnikom je všeč to sporočilo

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.