Skoči na vsebino

P: Mizico "BMW V8 motor"

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
49 odgovorov v temi
schumacher
schumacher

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 387
  • Avtomobil: AR 156 2.5 V6

Me veseli, da se v veliki večini zavedate, koliko dela ja potrebnega za tako mizo.

Meni je pri taki stvari kot je ta V8 miza resnično važno, da je top izdelek.

Da zadeva zgleda tako kot mora pa, da so uporabljeni smo najboljši materiali pa nekaj košta..... 

V vednost! Tak blok je potrebno več ur  spirati v posodi z bencinom, da se ga popolnoma razmasti, ker če bi ga direkt na peskanje vrgu še mastnega se pesek povsod prime ne pride do bloka in nisi naredil nič.....

Domžalčan za 50 evrov kolikor blokov pripelješ toliko jih kupim.......

Doma imam V8 od S55 Amg in pa Ferrarijev blok V8.

Pri MB je samo blok motorja koštal več kot ta končana miza, da ne govorim o Ferrarijevem ki je večkratnik te cifre......

Če pa je vse cena po surovini kupim blok motorja od Ferrarija F40 in pa od Formule 1 za 50-100E......... :D

Prikaži več možnosti
    • MajoR, marinero in anita_a uporabnikom je všeč to sporočilo

Silvershadow
Silvershadow
  • Uporabnik
  • Sporočil: 368
  • Avtomobil: Bmw e61

:ok
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Lepa miza, ki jo prodajaš. :ok

Urejal Rottie, 31.05.2019, 16:20.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

SONiK
SONiK

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 166
  • Avtomobil: e39 530iM

Resno?  :D   500€  :D   Get a life :D

Resno? Resno? Kater debilizem na forumu, mislm sej ne morem verjet..spel se k nimaš pojma. Naredi si mizo sam da te vidm brihtun en..  :crazy  :crazy  :crazy

Urejal SONiK, 31.05.2019, 21:13.

M3 drivers have no friends - Jeremy Clarkson

Prikaži več možnosti

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 965
  • Avtomobil: F31 318dTA (2013)

Pa ti v Rutarju razlaga prodajalec kako je to nekaj nemško pa hudo kvaliteta pa to... a delajo jih na traku na Poljskem tiste omarce in mize in vse skupaj v serijah po stotine... Pri nas v trgovini pa marža 500-1000%. Omara kompletna vredna pa tolk kot je materjal vreden... par 10€...
Stvar narejena pri mizarju kot je treba. Masivna... ne rečem. Naj bo. To serijsko sranje je pa... škoda besed o cenah.

Vidim da o trgovini nimaš pojma. Marža 500% je samo v sanjah. Realno gledano je v trgovini razmerje med nabavno ceno brez DDV in MPC 2,5 do 3. Zveni še vedno dobro čeprav daleč od tvojih fantazij. Potem pa pomisli, da je treba za trgovino tipa Rutar investirati par mio EUR v izgradnjo objekta, imeti za vsaj pol milijona zalog in vsak mesec izplačati med 50 in 100 plač. Izdati katalog... Kos stane cca 0.1 EUR naklada nekaj 100.000 kos in še poštnina. Tudi pri taki marži je treba ogromno prodati, da je mesec pozitiven.

Sam sortiment v Rutarju pa je zelo različen. Na oddelku Trend je res poceni roba iz Poljske in Azije. Na ostalih oddelkih pa je ogromno zelo kakovostnega pohištva znanih EU proizvajalcev (De, AT, ITA...). Hec je smo da to pohištvo dosega in presega cene voznega parka lepega dela foruma.

Lp Tristan01
Prikaži več možnosti
    • TaDe330 in Silvershadow uporabnikom je všeč to sporočilo

Silvershadow
Silvershadow
  • Uporabnik
  • Sporočil: 368
  • Avtomobil: Bmw e61

Vidim da o trgovini nimaš pojma. Marža 500% je samo v sanjah. Realno gledano je v trgovini razmerje med nabavno ceno brez DDV in MPC 2,5 do 3. Zveni še vedno dobro čeprav daleč od tvojih fantazij. Potem pa pomisli, da je treba za trgovino tipa Rutar investirati par mio EUR v izgradnjo objekta, imeti za vsaj pol milijona zalog in vsak mesec izplačati med 50 in 100 plač. Izdati katalog... Kos stane cca 0.1 EUR naklada nekaj 100.000 kos in še poštnina. Tudi pri taki marži je treba ogromno prodati, da je mesec pozitiven.
Sam sortiment v Rutarju pa je zelo različen. Na oddelku Trend je res poceni roba iz Poljske in Azije. Na ostalih oddelkih pa je ogromno zelo kakovostnega pohištva znanih EU proizvajalcev (De, AT, ITA...). Hec je smo da to pohištvo dosega in presega cene voznega parka lepega dela foruma.
Lp Tristan01

Vsak najde nekaj lepega zase in za svoj budget. Ni vse lepo tudi drago ali obratno. O kakovosti se da razpravljati... Ampak unikat kot je ta miza pa ima tudi svojo ceno. Lepa je, sploh V8 ima svoj čar.
Prikaži več možnosti

Miholl
Miholl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 082
  • Avtomobil: 523i

Res, ubistvu nam trgovci uslugo delajo, ker skos minus delajo, zato da nam prodajajo ugodno pohistvo. Dej nehi, marze so take da glava pece, profiti pa v nebo.

Miza je top, men se zdi postena cena, za 500€ ne dobis nic konkretnega od pohistva
.... c u o r e s p o r t i v o ....
Prikaži več možnosti
    • bedolin je všeč

m-power81
m-power81

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 367
  • Avtomobil: BMW e30, e46, e70

Še moj prispevek k tej temi: vidim da je vrednost mize “problem”. Meni je ta fant (zelo korekten in uredu) naredil podobno mizo za malenkost manj eur ker ni bilo barvanja ipd. Zame definitivno vredna tega denarja saj naredi wow efekt v prostoru in se vsak zagleda vanjo, še js sam jo z veseljem pogledam heh. Če bi mi gdo ponudil 600eur zanjo jo nebi dal. Toliko o vrednosti/cenjenju nečesa kar je narejeno z uzitkom in ne mislijo o nekem bajnem zasluzku.

Lp Ado
Prikaži več možnosti

tomazic89
tomazic89

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 426
  • Avtomobil: E36 32?i, E91 mlincek

Fak je huda no! Pa lih stanovanje prenavljam in bom rabil novo dnevno sobo. Sam k me moja ubije, da zve da sm dal vijolco za mizco =)
Vsekakor izgleda vredna svoje cene. Vsaka cast mojstru!
Prikaži več možnosti

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 965
  • Avtomobil: F31 318dTA (2013)

Res, ubistvu nam trgovci uslugo delajo, ker skos minus delajo, zato da nam prodajajo ugodno pohistvo. Dej nehi, marze so take da glava pece, profiti pa v nebo.
Miza je top, men se zdi postena cena, za 500€ ne dobis nic konkretnega od pohistva

Mihol sem delal za enega večjih proizvajalcev pohištva in sem napisal tisti post na podlagi izkušenj. Kakšne pa so tvoje izkušnje s to industrijo?

In ne trdim, da so prodajalci dobri strici ki delajo za kupca. Daleč od tega, kot vsak drug posel je njihov namen ustvariti dobiček. Se pa dobro zavedam, tveganja ki ga ta posel prinaša, predvsem ko pride kriza in ljudje nenujne nakupe odložijo. Dobičkonosnost povprečnega dilercka na črno je krepko višja od trgovine s pohištvom.

Lp Tristan01
Prikaži več možnosti

schumacher
schumacher

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

bump

Prikaži več možnosti

schumacher
schumacher

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

bump

Prikaži več možnosti

TheShark
TheShark

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 285
  • Avtomobil: Fiat 128 abarth look

@schumacher: miza izgleda vrhunsko narejena in 500€ je - razen za idiote domzalcanovega dometa - zelo dobra cena za vsakega, ki je v življenju vsaj vsaj 5 minut držal fleksarco.

Na ebay.de, willhaben.at in podobnih tujih kanalih tudi prodajaš? Bi verjetno lažje in dražje prodal take izdelke večji ciljni skupini z višjimi prihodki... 

Prikaži več možnosti

dragan klep
dragan klep

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 005
  • Avtomobil: E39 528iA, E65 745iA

Sem že pisal par postov nazaj. Res odlično narejena miza. Uspešno prodajo želim.

Prikaži več možnosti

Zmago
Zmago

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 335
  • Avtomobil: VW Passat CC

Miza je zelo ok a za naš trg predraga, kot so ti že povedali,.....sicer pa ni važno koliko si dal za material in koliko si delal, važbno je samo da najdeš kupca, ki je pripravljen to kupit.

Svetujem da daš na ebay in bo takoj jasno koliko je vredno,...prej tudi preveri poštnino,..30kg poslat v De zna biti cena kr zasoljena....

Bolje biti bogat in mlad kot pa star in reven.
Prikaži več možnosti

Maticb
Maticb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 473
  • Avtomobil: E46 320Ci

Se strinjam, jaz bi jo takoj vzel če bi imel viška denarja  :ok

In čeprav si je ne morem privoščit se mi zdi realna cena.

Silence is sometimes the best answer.

Prikaži več možnosti

Octopus
Octopus

Licence to rust

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 422
  • Avtomobil: E34touringVR12, T3 SYNCRO

Sploh ni res, da je za naš trg predraga- tisti, ki to govorijo in prepričujejo, verjetno v življenju niso prodali (lastnega) izdelka z dodano vrednostjo na domačem trgu. In ravno to potem potlači kreativne ljudi ter dobre izdelke in spušča na nivo primerjanja z "iverka robo".

Ja, je res, da bi jo na trgu z višjim standardom lažje prodal za enako ceno- hkrati pa tam hitro naraste konkurenca (- trenutno imaš na nemškem egayu konkreten razpon takih mizic od RR v12 motorjev do audijev, ipd). Pošiljanje 30kg ni nobena umetnost, ko dodaš dobro leseno škatlo in nekaj teže prideš za prevoz do vrat s kakim prevoznikom na slabih 100€ kar ni slabo, še vedno slaba petina mize, pa jo dobiš v enem kosu.

Največji problem je v tem, da se oglašuje na napačnem forumu. Tukaj kolikor je resnih ljubiteljev še ostalo, vse bolj klijejo neke brezvezne teme in prerekanje in psovanje vsepovsod. Posledično je vse manj ljudi, ki ne pridejo preganjat le dolgčasa preko telefona in bi lahko bili dejanski kupci.

Zraven pa imaš na avto forumu ljudi, ki jih mehanika zanima- posledično jih/nas veliko samih šravfa in zna marsikdo sam izdelati tako mizico- nekdo slabšo (a je vesel ker jo je sam naredil in "prišparal"), nekdo drugi drugačno, njemu lepšo, iz drugačnega bloka, sto kombinacij. In posledično vse skupaj oža krog kupcev.

Prikaži več možnosti
    • sash in žorž4x4 uporabnikom je všeč to sporočilo

antasi
antasi

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 825
  • Avtomobil: star Bmw

Izgleda, da je res napačen forum.
Jaz sem ponujal V8 blok za 80 potem 70 potem 50eur,potem sem pa obupal.
Miza je pa res lepo narejena.
Prikaži več možnosti

schumacher
schumacher

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

@schumacher: miza izgleda vrhunsko narejena in 500€ je - razen za idiote domzalcanovega dometa - zelo dobra cena za vsakega, ki je v življenju vsaj vsaj 5 minut držal fleksarco.

Na ebay.de, willhaben.at in podobnih tujih kanalih tudi prodajaš? Bi verjetno lažje in dražje prodal take izdelke večji ciljni skupini z višjimi prihodki... 

Sem mam plan to naštudirat pa tam ponudt....

Sploh ni res, da je za naš trg predraga- tisti, ki to govorijo in prepričujejo, verjetno v življenju niso prodali (lastnega) izdelka z dodano vrednostjo na domačem trgu. In ravno to potem potlači kreativne ljudi ter dobre izdelke in spušča na nivo primerjanja z "iverka robo".

Ja, je res, da bi jo na trgu z višjim standardom lažje prodal za enako ceno- hkrati pa tam hitro naraste konkurenca (- trenutno imaš na nemškem egayu konkreten razpon takih mizic od RR v12 motorjev do audijev, ipd). Pošiljanje 30kg ni nobena umetnost, ko dodaš dobro leseno škatlo in nekaj teže prideš za prevoz do vrat s kakim prevoznikom na slabih 100€ kar ni slabo, še vedno slaba petina mize, pa jo dobiš v enem kosu.

Največji problem je v tem, da se oglašuje na napačnem forumu. Tukaj kolikor je resnih ljubiteljev še ostalo, vse bolj klijejo neke brezvezne teme in prerekanje in psovanje vsepovsod. Posledično je vse manj ljudi, ki ne pridejo preganjat le dolgčasa preko telefona in bi lahko bili dejanski kupci.

Zraven pa imaš na avto forumu ljudi, ki jih mehanika zanima- posledično jih/nas veliko samih šravfa in zna marsikdo sam izdelati tako mizico- nekdo slabšo (a je vesel ker jo je sam naredil in "prišparal"), nekdo drugi drugačno, njemu lepšo, iz drugačnega bloka, sto kombinacij. In posledično vse skupaj oža krog kupcev.

Se popolnoma strinjam z napisanim. Je pa tko, da ponujam tukaj, ker se bi mi dobr zdel, da tud na SLO trgu lahko nekdo, ki si tako stvar želi in mu je tujina neznanka pride do takšne mizice. Tisti ko ji je pri meni že kupil si jo lahko ogleda kakšno rečeva in tud na željo sem stvari spremenil in dodelal. Na ebayu lahko le kupiš pa upaš, da se ne nategneš in da zadeva pride cela..... 

Prikaži več možnosti

Zmago1
Zmago1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 524
  • Avtomobil: Passat CC

Sem mam plan to naštudirat pa tam ponudt....

Se popolnoma strinjam z napisanim. Je pa tko, da ponujam tukaj, ker se bi mi dobr zdel, da tud na SLO trgu lahko nekdo, ki si tako stvar želi in mu je tujina neznanka pride do takšne mizice. Tisti ko ji je pri meni že kupil si jo lahko ogleda kakšno rečeva in tud na željo sem stvari spremenil in dodelal. Na ebayu lahko le kupiš pa upaš, da se ne nategneš in da zadeva pride cela..... 

Ja dej ponudi VW VR6 mizo  za 300 pa pridem pogledat  :)  /JOKE ne se jezit /

Prikaži več možnosti