Skoči na vsebino

2000 E46 323Ci orientblau - moj prvi avto

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
80 odgovorov v temi
NčTazga
NčTazga
  • Uporabnik
  • Sporočil: 72
  • Avtomobil: e46 323ci

Evo en majhen update, ker sem še par stvari porihtal. 

Zadnjim blatnikom, ki sem jih širil sem dodal silikon, zato da vsaj malo pomaga z rjo sedaj pozimi (vsaj mislim da bi lahko pomagalo)  :ok2

Potem avto se sedaj ni vozil 7-8 dni ker je star hladilnik počil in pa ena hladilna cev. To se je po vsej vrjetnosti zgodilo zaradi starosti ali pa ker sem prenizek za naše ceste ter sem nekje nasedel, ali pa je kdo drug ko ga je vozil, ker se jaz ne spomnim da bi kje samo je  vseeno, zaj je kaj je :-D . V glavnem včeraj sem dal not nov hladilnik in cev, ki je počla. Dela je bilo za kake 2 uri ter zelo preprosto. Ko smo star hladilnik ven potegnili se je vidlo, da je spodaj cel upognjen, prav tako je imel luknjo v sredini  spodaj oz. je bil popokan. Najbolj pa je puščal na sovoznikovi strani spodaj kjer predpostavljam da se je ruknil al pa kaj nevem (priložim kako sliko). Avto gre tudi zaj pred zimo še ličarju da malo popravi praske ključev po avtu pa malo rje na pragu, vglavnem da ga malo porihta in pripravi na zimo. 

Dodam še kakšno sliko stranskega profila ko sem zadnjič širil blatnike pa nisem dal nobene slike ob strani. Samo toliko za referenco prej je bila zadnja felna čisto na robu sedaj je par mm noter ampak vseeno dobro izpade (vsaj meni). Ima mogoče še kdo kako priporočilo za zimo kaj bi bilo fajn nardit? Itak pomoje nebo nevem kaka zima samo vseeno :-D . 

Pripete slike za predogled

• 20191020_071302_HDR.jpg
  • 20191031_142715.jpg
  • 20191031_142722.jpg
  • 20191020_065412.jpg
  • 20191018_124136.jpg
Prikaži več možnosti