Skoči na vsebino

Bmw F11 kompresor blazin

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
4 odgovorov v temi
tejkoc
tejkoc

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 265
  • Avtomobil: e92 325i

Pozdravljeni

Imam sledeco tezavo in upam, da ima kdo izmed vas ze kaj izkusenj s tem. Na F11 sem pred tremi meseci menjal blazine, do prejsnjega tedna je bilo vse okej, prejsnji teden pa je avto sam od sebe kar naenkrat med voznjo sedel dol. Ustavil sem ob cesti in po 15 minutah se je spet normalno dvignil na svojo visino. Ker je bilo nekaj dni vse okej, sem na to "tezavo" cisto pozabil. V petek zjutraj pa spet isti problem, ko sem ga parkiral iz garaze je bilo vse b.p., nato pa je po 50m voznje spet spustil. Slisi se, da kompresor poskusa napolniti vendar brez uspeha. Kasneje isti dan smo avto s pomocjo testerja dvignili ter preverili ce slucajno kje uhaja zrak, nasli nismo nicesar. S pomocjo testerja kompresor normalno napolni blazine ter potem normalno drzijo do naslednjega vziga avta. Varovalke sem preveril vse za vsak slucaj, zamenjal sem tudi rele ampak vse brez uspeha. Bi lahk za to bil kriv ventil na levi strani kompresorja?

Ce kdo ve kaj vec o teh stvareh ali ima kaksno idejo kje naprej iskati napako, prosim z besedo na dan :)

Hvala!

Lp, Teo
Prikaži več možnosti

tejkoc
tejkoc

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Anyone?
Prikaži več možnosti

hammanM5
hammanM5

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 817
  • Avtomobil: Bmw 330d

Anyone?

Poklici tega fanta , Matej iz Laškega. On se okvarja tudi z obnovo teh kompresorjev. Glih v soboto sem sel po novega.

+38631377636
Prikaži več možnosti

tejkoc
tejkoc

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Poklici tega fanta , Matej iz Laškega. On se okvarja tudi z obnovo teh kompresorjev. Glih v soboto sem sel po novega.
+38631377636

Super. Hvala
Prikaži več možnosti

Robert525*
Robert525*

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 904
  • Avtomobil: E60

Če ima kdo težave z blazinami ter kompresorjem se lahko obrne na njega on mi je sedaj zrihtal dve F11, in sedaj deluje vse tako kot mora.
Prikaži več možnosti