Skoči na vsebino

K: Avto do 3k€

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
192 odgovorov v temi
Istrijan
Istrijan

The Computermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 651
  • Avtomobil: Karjola

Zaradi nakupa novega vozila prodajam svoj winterwagen.

Fiat Croma 1.9JTD 150 Dynamic Automatic. Avto kot nov in brez napak, pelje se odlicno. 200.800km, pred kratkim zamenjano olje v menjalniku (strojno ispiranje menjalnika).  Odlicen voz za 1800EUR.

Prikaži več možnosti

Domzalcan
Domzalcan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 895
  • Avtomobil: e39 530dTA

Slike Crome, lahko na privat  :)

Enkrat e39, vedno e39!  :ok2

Prikaži več možnosti

alpinestars
alpinestars

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 444
  • Avtomobil: e30 1989 316i

Iščem avto do 3k (privat do 1k ali avtohiša do 3k). Iščem nekaj, kar bi delalo vsaj eno leto BP, če bo še delal bom vozil drugače bo šel stran. Pogoj je da ima vsaj 130konjev, da lako normalno prehitim nedeljske voznike. Trenutno gledam kakšne alfe gt, 149, 159. Kakšni nasveti in priporočila bi bila zaželjena!

WWW.THECRYPTOBUS.COM

Prikaži več možnosti

Matejkec
Matejkec

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 023
  • Avtomobil: Šel v škarpo

Iščem avto do 3k (privat do 1k ali avtohiša do 3k). Iščem nekaj, kar bi delalo vsaj eno leto BP, če bo še delal bom vozil drugače bo šel stran. Pogoj je da ima vsaj 130konjev, da lako normalno prehitim nedeljske voznike. Trenutno gledam kakšne alfe gt, 149, 159. Kakšni nasveti in priporočila bi bila zaželjena!

Če boš pogledal kako E46 bo pomoje čist kul zadeva. Se dobijo že lepe in mehansko dobre do 1k€ :ok
Prikaži več možnosti

alpinestars
alpinestars

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

Če boš pogledal kako E46 bo pomoje čist kul zadeva. Se dobijo že lepe in mehansko dobre do 1k€ :ok

Prosil bi za kakšen link.

WWW.THECRYPTOBUS.COM

Prikaži več možnosti

nedvedinho
nedvedinho

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 489

Imam renault megane grandtour, 1.5dci 110KM (glede na ostale motorje, za 110KM lepo skoči), 2013, 370.000km, bele barve, prvi lastnik, slovenski, redno servisiran, veliki servis opravljen na 360.000km, nove letne gume...Lahko urediva lizing pri lokalni avtohiši.

Avto je BP, zamenjava zato, ker dobim nov služben avto.

oprema: isofix, tempomat, MP3, USB, AUX, dvopodročna klima, kljuke v barvi avta... nevem kaj je še dodatna oprema, ni najbolj osnoven oskubljen.

2900€.

Urejal nedvedinho, 30.09.2020, 11:58.

Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 447

reno s 370.000km za 3 jurje kupis samo, ce si res pod drogami.

Prikaži več možnosti
    • _peters_ je všeč

Luka080
Luka080

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8
  • Avtomobil: F31 316i, E90 318d

Jaz za 3.000 prodam svojega oziroma zeninega e90 2007 318d s 246kkm...avto je preizkusil Jerry, lahko on da kaksno objektivno informacijo.
Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik

https://www.bmwslo.c...jtd-110kw150km/
Prikaži več možnosti

_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 277

Dobr si povedu. Model, misli, da ima GOLD edition.  :rofl

.:: Kupujete avto v EU? Nov DMV Portal za izračun DMVja ::.

#E38 728iA#E38 740i#E46 330xi#E65 740i#E91 318d#
Prikaži več možnosti

Vocko
Vocko

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 104
  • Avtomobil: Boljši od E39 :)

Sam ti si res en primitivec. Če nimaš kaj pametnega povedati, bodi tiho, samo to ti pa ne gre, ne? V vsako temo se neki brezveze vtikaš. Daj 1x za spremembo nekaj konstruktivnega objavi, pomagaj soforumašu, ne pa da samo kurcaš vsepoprek brezveze.

On topic:

V službi imamo točno takega Megana, 1.5 dci, 400.000 ima, pa ne boš verjel, še se vozi. In ne počasi.

Prav tako vsi naši Clioti so okoli te cifre, pa še kar klepajo kilometre. Ne rečem, da so Renaulti top šit, ker se res pri cca 100.000 razšklopotajo, samo peljejo se pa. Ob rednem vzdrževanju skoraj vsak avto naredi veliko kilometrov.

Urejal Vocko, 01.10.2020, 06:11.

Fun is not a straight line!
Prikaži več možnosti
    • jastreb je všeč

alpinestars
alpinestars

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

Imam renault megane grandtour, 1.5dci 110KM (glede na ostale motorje, za 110KM lepo skoči), 2013, 370.000km, bele barve, prvi lastnik, slovenski, redno servisiran, veliki servis opravljen na 360.000km, nove letne gume...Lahko urediva lizing pri lokalni avtohiši.

Avto je BP, zamenjava zato, ker dobim nov služben avto.

oprema: isofix, tempomat, MP3, USB, AUX, dvopodročna klima, kljuke v barvi avta... nevem kaj je še dodatna oprema, ni najbolj osnoven oskubljen.

2900€.

Bom še malo počakal če bo kakšna ponudba in se mogovče slišiva.

Jaz za 3.000 prodam svojega oziroma zeninega e90 2007 318d s 246kkm...avto je preizkusil Jerry, lahko on da kaksno objektivno informacijo.

Bi lahko kaj več napisal, mogoče kakšne lsike itd. lahko tudi na privat.

Sem šel gledat in mi je bila preveč boga. Je pa tudi že prodana. Če smo že pri GT mogoče kdo pozna kaj od tega:
https://www.avto.net...nje brez pologa
https://www.avto.net...Jet Progression

WWW.THECRYPTOBUS.COM

Prikaži več možnosti

RobertH
RobertH

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 213

Tale bi skoraj morala bit Q2. Če je temu tako in je relativno OK, je poceni!! Z veliko verjetnostjo prodajalec to niti ne ve.

Urejal RobertH, 01.10.2020, 07:09.

Prikaži več možnosti

RobertH
RobertH

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 213

Če pa ni, je pa Blackline... in zamenjan zadnji izpuh. Če je Q2 je to napisano na pragu (notranji del).

Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik

Ce sem lahko malo pristranski, saj smo vsi posvoje? Laufaj po tega coupeja. Sem ga vozil in poznam. Made in USA, ni problema z rjavenjem, usnje je povsod celo, kilometri SO originalni! Ta bo delal se 20 let. Jaz vec nimam prostora, pa mene bos odresil muk.

https://www.avto.net...16V Usnje - SLO

Kdor navija za par let stare renoje s 400k km naj gre voziti enkrat tako kvalitetno sestavljen coupe, ki postaja klasika. Da vidi kaj je avto. Bo spremenil podpis. Pa pogled na avtoindustrijo
Prikaži več možnosti
    • Vocko in dogg1410 uporabnikom je všeč to sporočilo

Vocko
Vocko

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 104
  • Avtomobil: Boljši od E39 :)

Evo, pa si me demantiral, lepo
Fun is not a straight line!
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 75 281
  • Avtomobil: 530iA, 330Ci, 635CSI

Drži, lahko potrdim da je avto dober in vreden nakupa :ok

Ce sem lahko malo pristranski, saj smo vsi posvoje? Laufaj po tega coupeja. Sem ga vozil in poznam. Made in USA, ni problema z rjavenjem, usnje je povsod celo, kilometri SO originalni! Ta bo delal se 20 let. Jaz vec nimam prostora, pa mene bos odresil muk.
https://www.avto.net...16V Usnje - SLO

2.0, fuj to :blah Obstaja izvedba s 3.0 motorjem, jih je bilo kar nekaj pri nas in verjetno se še kakšen kje skriva, tisto je pa res za kupit :ok

IF YOU LIKE MY COMMENT PRESS THE SUBSCRIBE BUTTON BELOW! THANK YOU! MUCHAS GRAZIAS! SALAMAT! 謝謝你! ขอขอบคุณ! اشكرك! :priklon

Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik

Jerry 3.0 so bili avtomatiki in nic boljse zmogljivosti ob pol vecji porabi. Imas en rizev narastek na avtonetu, crnega z 18" gumami. Poleg tega ima honda svoje avtomate, ki niso ravno znani po vzdrzljivosti za razliko od rocnih.

tale coupe ni namenjen dirkanju od semaforja do semaforja pac pa je udobna krizarka, kakor se to tezko slisi v zvezi z besedo honda. voznja kot v legendu, bo povedal kaj vec krt. elektricni sibedah, elektricni sedezi, nikjer pikice rje, niti na podvozju pa teli avtomobili niso razen avtomatika na 3.0 motorju niso imeli ene serijske napake. tezko verjetni povprecnemu bmw lastniku e46 in mlajsih, e60 in mlajsih... :)

to, da mehanizem za sipe deluje, da klima deluje, da elektricni sedezi delujejo, da stopalo za levo nogo ne skripa, da vse deluje.

Urejal jjjernej, 01.10.2020, 18:03.

Prikaži več možnosti

antasi
antasi

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 936
  • Avtomobil: star Bmw

Dober ampak grd in skoraj nemogoče za prodat. Ampak v bistvu so to samo plusi za lastnika ki ga hoče vozit.
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 75 281
  • Avtomobil: 530iA, 330Ci, 635CSI

Jerry 3.0 so bili avtomatiki in nic boljse zmogljivosti ob pol vecji porabi. Imas en rizev narastek na avtonetu, crnega z 18" gumami. Poleg tega ima honda svoje avtomate, ki niso ravno znani po vzdrzljivosti za razliko od rocnih.

tale coupe ni namenjen dirkanju od semaforja do semaforja pac pa je udobna krizarka, kakor se to tezko slisi v zvezi z besedo honda. voznja kot v legendu, bo povedal kaj vec krt. elektricni sibedah, elektricni sedezi, nikjer pikice rje, niti na podvozju pa teli avtomobili niso razen avtomatika na 3.0 motorju niso imeli ene serijske napake. tezko verjetni povprecnemu bmw lastniku e46 in mlajsih, e60 in mlajsih... :)

to, da mehanizem za sipe deluje, da klima deluje, da elektricni sedezi delujejo, da stopalo za levo nogo ne skripa, da vse deluje.

Poraba mene ni nikoli zanimala, no ne bom rekel da mi je čisto vseeno, ampak tam do 15 litrov ni problema, če za to nekaj dobim. Svoje čase sem preizkušal vse živo in bi vzel 3.0 z avtomatom če bi jo dobil v dobrem stanju, pa so bile žal vse zdelane. Takrat sem potem raje vzel letnik 1996 Accord Coupe s 4 valjnikom, mislim da je bil 2.2 če se prav spomnim, bencinar. Avto je bil malo poškodovan ko sem ga kupil, metalik zelene barve z bež usnjem v notranjosti in nabasan z opremo. Zelo dober avto, ampak žal pri nas tudi zelo redek. Mislim da je model 96 malo lažji kot tale iz oglasa, manjši je in verjetno bolj potegne. Avtomata se jaz nebi bal, za porabo mi dol visi, na živce bi mi šlo edino če so avtomati počasni, ampak mislim da pri Hondi niso. Correct me if I'm wrong. Sem že skoraj pozabil na ta avto, pa sem se zdaj spomnil, ko sem videl tole na avtonetu... je bilo pa to cca 20 let nazaj, ampak se spomnim avta kot bi bilo včeraj. Zdaj ga sicer nebi imel ker imam familijo in otroka v manj kot dobri toni in pol pleha ne bom vozil okoli, če bi bil samski in mlajši bi si ga pa verjetno omislil.

IF YOU LIKE MY COMMENT PRESS THE SUBSCRIBE BUTTON BELOW! THANK YOU! MUCHAS GRAZIAS! SALAMAT! 謝謝你! ขอขอบคุณ! اشكرك! :priklon

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.